Neskiepytos vienišos moterys sako „ne“ skiepytiems vienišiems vyrams

2022, 21 spalio, 16:30 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (9) | peržiūrų 3 285 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Paklauskite bet kurios vienišos moters apie galimybę užmegzti pažintį šiuolaikiniame pasaulyje, ir ji neabejotinai išplės akis ir krūptels. Pati esu vieniša moteris, todėl galiu patvirtinti, kokia sudėtinga pažinčių aplinka yra kiekvienai iš mūsų, „American Thinker“ leidinyje rašo Laura J. Wellington.

Tačiau neskiepytoms vienišoms moterims dabar yra dar sunkiau. Priežastis? Dabar jos turi nuspręsti, ar susitikinės su paskiepytais vyrais, ar ne. Ir galiu iš pirmų lūpų pasakyti, kad tai neturi nieko bendro su pačių kandidatų, kaip turtingų ir įdomių perspektyvų, gyvybingumu, o greičiau, tiesiai šviesiai tariant, su „seksu“.

Didžiausią nerimą kelia tai, kad žalingas šios vakcinos poveikis galiausiai gali patekti į šias moteris, kai tik jos nusimes lietpaltį, rašo autorė.

Kadangi šios moterys dėl tam tikrų priežasčių nusprendė likti neskiepytos, bet kokios rizikos mažinimas atmetant kandidatus pagal skiepijimo būklę tapo nauja norma. Reikia pripažinti, kad taip elgiantis neapsieinama be problemų.

Pagal tokį standartą atrenkant vienišus vyrus, atranka tampa itin maža, ypač jei gyvenama mėlynojoje valstijoje (valdomoje demokratų). Be to, daugybė vienišų vyrų nepritaria nuomonei, kad į juos neatsižvelgiama vien dėl to, kad jie nusprendė pasiskiepyti.

Tarp labiausiai nepatenkintų, priešiškai nusiteikusių vyrų paprastai būna tie, kurie pasidavė vakcinai per prievartą. Jausdamiesi dvigubai nubausti už vakciną, kurios niekada nenorėjo, daugelis šių vyrų sunkiai išgyvena moterų atstūmimą.

Yra žinoma, kad kaltė, susierzinimas, sumenkinimas ir tiesiog grubumas pasireiškia dėl šių moterų sprendimo laikytis savo konkrečios pozicijos.  „Buvau barama už tai, kad pareiškiau, jog vakcina man yra kliūtis“, – sakė Anika Janis.

Šioms moterims paprasčiausiai nepakanka informacijos apie vakciną ar jos poveikį, kad būtų galima atsakyti į šį klausimą. Niekas nežino, kokios bus pasekmės ir kas laukia tų, kurie pasiskiepijo šia vakcina.

Jei vyrai gali priimti veto asmeniškai, moterys to taip nemano. Moterys tai vertina kaip savisaugos ir saugumo veiksmą realybės akivaizdoje, atsižvelgiant į didelės dalies dabartinių vyrų prigimtį.

Dauguma jų nenorės nusiimti to lietpalčio ilgesniam laikui, nei būtinai reikia. Turint tai omenyje, – kol nebus atskleista daug, daug daugiau informacijos apie tai, kaip ši vakcina paveiks gyvenimą, daugybė neskiepytų moterų ir toliau tvirtai laikysis sprendimo „nesusitikinėti“ su skiepytais vyrais, teigia autorė.

Nors vieni gali laikyti šių moterų ypatingą atsargumą kvailyste, kiti savo sprendimui pagrįsti nurodo „intensyvią kritiką, didžiulį spaudimą, daromą dėl vakcinos įpareigojimų, ir fizines anomalijas, kuriomis pasižymi paskiepyti žmonės, kurie po vakcinos priėmimo nebeatrodo kaip „sveikatos paveikslas“.

Šių moterų nuomone, mokslas, „kalbantis apie Kovid-19 vakcinų veiksmingumą“, mažai padeda pašalinti baimę, susijusią su tuo, ką jos mato aplink save, paprasčiausiai todėl, kad, jų nuomone, „niekas nebežino, kuo pasitikėti“. Tai vienintelė nuosekli tiesa, kuria, šių moterų nuomone, jos gali pasikliauti.

Ir, jei manote, kad jos vienos taip teigia, pagalvokite dar kartą. Daugybė neapsikentusių tėvų sutinka su tuo ir perspėja savo paauglius ir suaugusius vaikus, kad jie, kalbėdami apie pasimatymus, perimtų tokią pačią mąstymo formą.

Vieniši, neskiepyti vyrai taip pat seka jų pavyzdžiu ir susiduria su tomis pačiomis problemomis kaip ir jų vienišos, neskiepytos moterys. Save vadindami „grynakraujais“, jie taip pat ieško tik neskiepytų partnerių pasimatymams.

Net ir neskiepytos ištekėjusios moterys pasisakė už savo vyrų sprendimą skiepytis ar nesiskiepyti. Keletas jų man yra sakiusios, kad „skyrybos taptų išeitimi“, jei jų vyrai pasiduotų spaudimui skiepytis. Apskritai ši dilema stipriai atsiliepia visiems neskiepytiems žmonėms, pradedant vienišomis moterimis.

Kadangi kiekvienas žmogus už savo sveikatą iš tiesų yra atsakingas pats, pozicija, kurios laikosi daugelis neskiepytų vienišų moterų, svarstydamos apie būsimus partnerius, turi įvairias pasekmes – nuo „prarastos galimybės“ iki „galimo persikraustymo į raudonąsias valstijas (respublikonų valdomas), kuriose yra daugiau galimybių“, ir galimybės „likti vienišoms“ visiems laikams.

Vis dėlto yra ir laiko veiksnys, kuris gali sušvelninti jų poziciją. Kai paaiškės daugiau informacijos ir bus suprasta daugiau, kai kurie iš jų gali pakeisti savo nuomonę. Tačiau daugelis sako „ne“, motyvuodami tuo, kad skiepijimosi statusas ir „bendras skiepytų ir neskiepytų asmenų pozicijų skirtumas į tai“ yra per didelis.

Tas pats pasakytina ir apie kraujo perpylimą, kurio jie taip pat vengia kaip maro, nes baiminasi, kad jiems gali būti perpiltas „paskiepytojo“ kraujas.

„Sprendimas gyventi. Deja, kraujo atsargos taip pat užkrėstos, todėl jokių kraujo perpylimų“, – sakė Moa Refm.

„Tai (vakcina) daug ką pasako apie tai, kas šie vyrai yra iš esmės, įskaitant jų sąmoningumo lygį ir gyvenimo apibrėžimą“, – sakė Kathy McPherson.

Baimė dėl apsikeitimo kūno skysčiais (įskaitant seiles) kartu su nerimu dėl išskyrimo pasekmių prideda dar vieną sluoksnį ir atgraso ne tik nuo ejakuliacijos. Ne vienas elementas šaukia: „Stop“, greičiau daugybė elementų susipina tarpusavyje, ir visi jie, atsižvelgiant į konkretų požiūrį, turi pilną prasmę.

Kol kas vienišų, neskiepytų moterų pasimatymai tapo dar nepakenčiamesni nei anksčiau. Kas galėjo pagalvoti, kad „vakcinos statusas“ taps tokiu svarbiu dalyku užmezgant naujas draugystes ir meilės santykius didžiajai daliai mūsų tautos? Ši atskirtis išliks, nes ją sukėlusi žala jau padaryta. Niekas negali sugrąžinti šio džino atgal į butelį.

Laura J. Wellington yra THREAD MB įkūrėja, rašytoja, apdovanojimų pelniusi vaikų televizijos laidų kūrėja, TEDx pranešėja ir programėlės ZNEEX kūrėja.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 9

 1. Vytas says:

  Reikia manyti, kad dėl skiepų nuo COVID-19 kils dar ne viena problema pačiose netikėčiausiose srityse. Prievarta niekada prie gero neprivedė. Dargi dabar, atsigręžus į skiepijimo laikotarpį, darosi nejauku dėl tos prievartos iš valdžios pusės šiuo klausimu. Manau, kad politiškai dabartiniams valdantiesiems tai turėtų skaudžiai atsiliepti.

 2. Algirdas says:

  Jau senokai maniau, kad kažkas vis tiek apie tai parašys nes tai, iš tikrųjų, didžiulė bėda. Kai kalba eina apie suaugusius tai jau ganėtinai baisu, tačiau juk yra dar visiški geltonsnapiai jaunuoliai ir jaunuolės. Daugelis jų nesusimąsto, o jeigu nesusimąsto jie patys tai jų tėvai juo labiau.

 3. d says:

  Is tiesu, kai pagalvoji, atseki, tai atsirado kazkas tarp skiepytu ir neskiepytu, net tarp artimiausiu giminaiciu, broliu, seseru..

 4. Antivirusinė says:

  Manau dabartiniams paskirpytiems paaugliams maždaug po 12 metų bus paskelbtas boikotas, bus diskriminuojami dėl mevaisingumo. Vargšai nekalti, kad jų tėvai debilai, bet tokia jau bus reakybė

 5. Realistas says:

  Tie kurie neskiepijo savo vaikų, neleis savo vaikams ateityje megzti pažintis su skiepytais. Tai bus dvi kastos.

 6. Daktaras Aiskauda says:

  Dabartiniai paskiepyti vaikai maždaug po 12 metų bus diskriminuojami, kalti ne jie, o jų tėvai, bet dėl to jiems lengviau nebus. Diskriminacijos priežastis: niekas nenorės bendrauti su nevaisingais jaunuoliais. Jau dabar aiškėja, kad mRNR tipo vakcinomis skiepytims moterims vaisius negali prisitvirtinti prie sienelės, katastrofiškai didelis procentas persileidimų. Tad kvailų tėvų vaikams teks atsakyti už savo kvailus tėvus.

 7. Algirdas says:

  Nevaisingiems bus pasiūlyta išeitis-vaikai iš mėgintuvėlio, tiesiog kaip Zager & Evans – In the Year 2525 dainoje: „In the year 6565
  Ain’t gonna need no husband, won’t need no wife
  You’ll pick your son, pick your daughter too
  From the bottom of a long glass tube

  Iš tikrųjų, bent jau aš manau, jog viską galima pataisyti, kad tik noras būtų. Galima ir nuodus pašalinti ir vėl vaikų susilaukti įprastu būdu. Kurie labai norės, tie padarys.

  • Lola says:

   Ir jūs įsitikinęs,kad tai įmanoma pašalinti iš organizmo ir iš genetikos.
   Svajok toliau.

 8. Labai logiška says:

  Išskyrus pavadinimą. Tai ne skiepai. O grynakraujis vyras, norintis šeimos, pagalvos, ar verta bandyti susilaukti vaikų su sužalota marmalais, nes 1.Ji greičiausiai jau nevaisinga 2. Ji galbūt gyvens trumpai 3. Ar vaikas, jei gims, bus sveikas? Matysime naują verslo šaką, kai kils poreikis nustatyti sumarmaliavimo faktą, taipogi ieškant būdų jau padarytai žalai sumažinti.

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top