NHS: Dauguma vaikų, identifikuojančių save transseksualais tiesiog išgyvena „pereinamąjį laikotarpį

2022, 28 spalio, 17:47 | kategorija Genocidas | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 55 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Kai kurie vaikai yra Trans, rašoma plakate vaikams

Britų gydytojai paragino jaunimą neskubėti keisti savo vardų ir pageidaujamų įvardžių, rašo „The Telegraph“. Kai kurie leidinio skaitytojai džiaugiasi tuo, kas įvyko, o kiti abejoja, kad „ši lyčių nesąmonė išnyks savaime“.

Pas daugumą vaikų, manančių, kad jie yra transseksualūs, ši būsena praeina savaime, teigia NHS ir ragina gydytojus neraginti vaikų keisti vardų ir įvardžių.

Anglijos Nacionalinė sveikatos priežiūros tarnyba paskelbė ketinanti sugriežtinti nepilnamečių, turinčių abejonių dėl lyties, gydymo kontrolę. Visų pirma svarstoma galimybė uždrausti skirti hormonus, stabdančius lytinį brendimą, nebent tai būtų griežtas klinikinis tyrimas.

Programai, kuri pakeis skandalingai pagarsėjusią Tavistoko kliniką, vadovaus ne šeimos gydytojai, o gydytojai specialistai. Jie atsižvelgs į pacientų ligos istoriją, įskaitant psichiatrines problemas ir autizmą.

Šiuo metu su visuomene aptariama laikinosios gydymo programos, skirtos lyties disforija sergantiems jaunuoliams, detalės, o daktarė Hilary Cass tęs NHS darbo šioje srityje peržiūrą.

Jau buvo pažymėta, kad dabartinio gydymo plano pakeitimai vėluoja dėl „nepakankamo ir neįtikinamo klinikinių sprendimų pagrindimo“.

Kaip pažymi NHS England, remdamasi Cass tarpine ataskaita, net tokie visuomeniniai pokyčiai, kaip vardo, įvardžio ar drabužių keitimas, negali būti laikomi neutraliu veiksmu dėl savo psichologinio poveikio.

Tėvai ir specialistai jau seniai išreiškė susirūpinimą dėl NHS „skatinančio“ požiūrio, ypač kai gydytojai stengiasi į vaikus, jei jie to pageidauja, kreiptis priešingos lyties įvardžiu.

„Pereinamasis etapas“.

Pasiūlymuose teigiama, kad naujasis klinikinis požiūris į mažus vaikus numato, kad lyties disforija paauglystėje yra laikina ir gali būti tik „pereinamasis etapas“. Dokumente teigiama, kad užuot aklai skatinę lyties keitimą, sveikatos priežiūros specialistai turėtų laikytis „budraus“ požiūrio ir stebėti kiekvieno vaiko būklę.

Jei vaikas iki lytinės brandos jau pakeitė lytį socialiniu požiūriu, gydytojai turėtų apsvarstyti netinkamo lyties pakeitimo riziką ir sunkumus, su kuriais vaikas gali susidurti po lytinio brendimo grįždamas prie pradinio lyties vaidmens, jei lyties neatitikimas išliks, sakoma dokumente.

Dokumente teigiama, kad paauglių lyties keitimas bus svarstomas tik tada, kai bus būtina užkirsti kelią „kliniškai reikšmingiems sutrikimams“ ir kai jaunuolis „visiškai suvokia visas lyties keitimo pasekmes“.

Taigi, lyties disforijos diagnozė nurodoma kaip būtina sąlyga vardams ir pageidaujamiems įvardžiams keisti. Pažymima, kad šis pokytis įvyko išaugus kreipimųsi dėl lytinės tapatybės skaičiui (nuo šiek tiek mažiau nei 250 atvejų 2011-2012 m. iki daugiau nei 5 000 pernai).

2021-2022 m. siuntimų rodiklis yra 8,7 iš 100 000 gyventojų per metus, palyginti su 4 iš 100 000 gyventojų 2020-2021 m. ir 4,5 iš 100 000 gyventojų 2019-2020 m.

Tavistoko klinikos uždarymas

Apie liūdnai pagarsėjusios Tavistoko klinikos uždarymą ir jos pakeitimą dviem regioniniais centrais specializuotose vaikų ligoninėse Sveikatos tarnyba pirmą kartą paskelbė liepos mėn.

Šiuo žingsniu siekiama užtikrinti „holistinį“ požiūrį į vaikų gydymą, kurį taikant bus atsižvelgiama į priežastis, dėl kurių jie suabejojo savo lytimi.

Tikimasi, kad regioniniai centrai pradės veikti iki pavasario, o ilgalaikiai planai dėl lyties tapatybės priežiūros jaunesniems nei 18 metų asmenims, pagrįsti Cass rekomendacijomis, įsigalios 2023-2024 m.

Naujose klinikinėse komandose dirbs ne bendrosios praktikos gydytojai ir hormonų specialistai, o pediatrai ir autizmo, neurologijos ir psichikos sveikatos priežiūros specialistai.

Tačiau, pažymima, kad „didelė dalis“ nukreiptų vaikų turi neurologinių raidos problemų arba socialinių sunkumų namuose.

NHS taip pat „griežtai neragins“ jaunų žmonių pirkti hormonus privačiose klinikose ir neketina prisiimti klinikinės atsakomybės už tuos, kurie jau naudojosi tokių klinikų paslaugomis.

Uždaroma „Trans Kids“ klinika paliko tūkstančius sužalotų vaikų. Plačiau apie tai…

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top