Oficiali HHS atstovė – transseksualas Rachel Levin paskirtas „pirmąja keturių žvaigždučių admirolu moterimi USPHS“

2021, 22 spalio, 9:30 | kategorija Realybė | 1 atsiliepimas | peržiūrų 262 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Rachel Levin

Antradienį Bideno administracijos Sveikatos ir socialinių paslaugų departamentas (HHS) viešai paskelbė, kad HHS sveikatos apsaugos sekretoriaus padėjėja, transseksualė Rachel Levin buvo paskirta pirmąja šalyje atvira transseksuale pareigūne, turinčia keturias žvaigždutes visose aštuoniose Jungtinių Valstijų saugumo agentūrose. Pranešime spaudai rašoma, kad Levin, biologinis vyras, tapo „aukščiausio rango USPHS vadų korpuso karininku ir pirmąja moterimi admirolu, turinčiu keturias žvaigždutes“.

Admirolas Rachel Levin, kuri yra Sveikatos apsaugos ministerijos (HHS) sveikatos sekretoriaus padėjėja ir Jungtinių Amerikos Valstijų visuomenės sveikatos tarnybos (USPHS) vadų korpuso vadovė, buvo iškilmingai prisaikdinta kaip keturių žvaigždučių admirolas“, – sakoma antradienį išplatintame HHS pareiškime.

„Admirolas Levin vadovaus 6 000 Visuomenės sveikatos tarnybos darbuotojų, kurie atsidavę tarnaus pažeidžiamiausioms ir nepakankamai aptarnaujamoms mūsų šalies gyventojų grupėms“, – sakoma pareiškime, kuris laikomas „istoriniu“.

HHS sekretorius Javieras Beserra, neseniai kritikuojamas už tai, kad koronavirusą išgyvenusius asmenis, kurie atsisako vakcinos, pavadino „plokščiažemiais“, šį pranešimą pavadino „milžinišku žingsniu į priekį siekiant lygybės šalyje“.

„HHS didžiuojasi šiuo momentu. Admirolas Levin aukštos kvalifikacijos pediatrė, padedanti įgyvendinti mūsų agentūros sveikatos priežiūros prieinamumo, teisingumo ir elgesio sveikatos darbotvarkę, yra laukiama ir svarbi partnerė mūsų darbe kuriant sveikesnę Ameriką“, – sakė Beserra.

Transeksualas Levin, kuriam gimus buvo suteiktas Richardo vardas, džiaugsmingai pripažino esanti „pirmoji JAV visuomenės sveikatos tarnybos keturių žvaigždučių karininkas-moteris ir pirmoji atvirai transseksuali keturių žvaigždučių karininkas bet kurioje iš 8 uniformuotų tarnybų“.

„Tai svarbus įvykis, todėl džiaugiuosi galėdama užimti šias pareigas, nes galiu daryti įtaką ir tai, kad jos yra istorinės. Tegul šis paskyrimas būna pirmasis iš daugelio, nes mes kuriame įtraukesnę ateitį“, – sakė Levin.

Prieš pradėdama dirbti J. Bideno administracijos Sveikatos apsaugos ministerijoje, buvęs Richardas atsidūrė dėmesio centre dirbdamas Pensilvanijos sveikatos apsaugos sekretoriumi ir gindamas pernelyg griežtus gubernatoriaus Tomo Wolfo įsakymus pandemijos metu.

Praėjusiais metais A. Levine buvo tikrinama, kai paaiškėjo, kad ji iš slaugos namų išvežė savo 95 metų motiną, nepaisydama savo departamento nurodymų, kuris iš pradžių ragino slaugos namus priimti „stabilius“ koronavirusu sergančius pacientus. Savo motinai jis nenorėjo tokių sąlygų.

„Mano mama paprašė, o mes su seserimi, kaip jos vaikai, įvykdėme prašymą ją perkelti Covid-19 protrūkio metu“, – tuomet sakė buvęs Richardas, apibūdindamas savo mamą kaip „labai protingą ir daugiau nei kompetentingą priimti savarankiškus sprendimus“.

Hannah Bleau, Breitbart

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Vytas says:

    Palinkėsiu JAV ir toliau sėkmingai grimzti į beprotybės liūną. Tai jau ne JAV pabaigos pradžia, tai jau įsibėgėjęs JAV galybės žlugimo procesas. Ir ne tik todėl. kad tokia „moteris“ (kas patikrins, kas ten tarpukojy yra) gavo generolo laipsnį. Juk transseksualas yra nei vyras, nei moteris. Žinoma, su sąlyga, kad vyriški lytiniai organai pašalinti. O jei ne? Jei tik plaukus užsiaugino, o lytinė veikla liko vyriška? Rusams lengviau, jie turi kalboje trečią, lyti -“ ONO“. O kaip anglams, o tuo labiau, mums, lietuviams? Juk kreipinys „ponia“ ar „ponas“ čia jau nebetinka: Pono` generolo?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top