Pabėgėliai pamiršo išvalyti Facebook paskyras

2015, 7 spalio, 1:01 | kategorija Realybė | 46 komentarai | peržiūrų 839 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

world.kapook.com

Europos bendrijos visuomenėse netyla kalbos apie pabėgėlių integraciją, priemones padėsiančias jiems adaptuotis naujoje aplinkoje, išmokų dydžius ir, suprantama, diskusijos apie tai ar apskritai vertėtų juos priimti savo šalyse. Girdimi ir nuogąstavimai, kad jų tarpe gali būti teroristinių organizacijų narių. Nuogąstavimai , kurie toli gražu nėra laužti iš piršto, ką parodo informacija internete. Perspausdiname jau plačiai pasklidusį internete straipsnį būtent apie tokią informaciją…

Prieš leidžiantis į kelionę Europos link, taip vadinamiems pabėgėliams derėjo parodyti bent 1% sumanumo ir patvarkyti savo Facebook paskyras pašalinant juos kompromituojančias fotografijas.

Štai, pavyzdžiui, nekūdas besišypsantis gerietis su vaiku

gerietis

tęsiant tą pačią temą: vyrukas numetė šalin kulkosvaidžius ir še tau – beveik inteligentas.

kulkosvaidžiai

Rūbai daro stebuklus – persirengė ir – europietis.

rūbai

Kai džihadas darosi nebepelningas – pats laikas persijungti į pašalpas Europoje.

drabužiai

Šitas nuėjo dar toliau, net išsitepė plaukų priemonėmis plaukus, kad europiečiai greičiau priimtų už savą.

europietis

Kairėje islamistas, dešinėje jau eilinis europietis. Europa tikrai keičia žmones.

islamistas - europietis

Mįslingas mąstytojo-menininko tipažas

filosofo tipas

Šis net barzdą nusiskuto – Alachas pyksta..

nusiskuto barzdą

Šitam reikėtų kokios pagalbos. Gal pašalpos?

pasalpos

Laukiami Europoje !

laukiami Europoje

Atsibodo karas gimtinėje? Europoje su savo socialine integracijos programa ir pašalpomis pramogų kiek tik nori!

pramogos europoje

O šie du, neišskiriami draugai – taip ir atvyko. Sveiki atvykę mielieji!

paveikslėlis

Įdomu, kaip reaguotų vokiečių policininkas sužinojęs su kuo jis čia taip draugiškai pozuoja?

vokietis policininkas

Vienu žodžiu, brangūs tolerastai, labai jums ačiū už jūsų nuoširdžią pagalbą pabėgėliams ir linkime, kad jie atvyktų pas jus į svečius tiesiogiai. Geriausiai tie, kurie pavaizduoti šiose fotografijose. Jūs jų vis tiek neatskirsite nuo eilinių europiečių.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 46

 1. akuma roki says:

  skaitau ir galvoju nu bl idijotai srogdins zudis kas jum ira bl kas uzsims su tokia smulkmena kaip lietuva bl lietuva neturi jokios vertes beveik ko jie pasiektu tukeis dalikais kaip srogdidimu as net nesupikciau kad koks vienas seima aplankitu pasikabiciau jo plakata kambari trumpai tarent nemiskit i kelnes nieks nesisprogdis bet kad ir kaip be pritarciau pagalbai ju juos visvien reikia tikrinti kuriems reikia istiesu pagalbos o kuriems ne nes tar tu kuriems pagalbos visad buna sukciu kurie tik pasipelnit is to nures ir givena geriau uz dauguma lietuviu….ai beto turiu klausima ka jus daritumet ju situacijoi pasiliktumit lietuvoi ar bektumit (atsakikit atvirai nes nemanau kad dauk liktu lietuviu atsiszvelgent kad ir taip beveik po visa pasauli mes issibarste)

 2. zenonas says:

  Dezertyrai, saudyt visus. :)

 3. Pssss says:

  Ar jus buki ar nesuprantat kad ju atvikimas jau yra negarbinagas tikrai nukentejusiu ir zmoniu kuriems reikia pagalbos atzvilgiu. Visokiausiu gropuociu nariai galvu pjaustytojai ir seip zmogzudziai. Jie neverti buti tarp civilizuotu zmoniu! Jeigu butu padaryta kad priimami tik moterys ir vaikai tu pabegeliu beveik nebutu.. jie savo dregnaskyliu europieciams nesiustu.. o cia visokie iskrypeliai tik ir varys pabirbint europietisku putku.. bus taip eis kokia gatve be tos paklodes ant galvos reiskia nori pas juos tokia logika. Jau ivyke ivykiai kalba uz save.

 4. Aga says:

  Nu bet jūs tai daunai visiški. Jūs bent skaitėte/girdėjote jų istorijas? Taip, daugeliui teko tarnauti vienokiai ar kitokiai armijai ir atlikinėti baisius dalykus, išžudyti kaimus dėl etninės ar religinės sudėties, nepaliekant nei moterų, nei vaikų, nes yoks buvo įsakymas. Ir dažnas dėl tokio gyvenimo, ryžosi pabgėfti. Visi tokie apsišikę teisuoliai prie klaviatūrų sėdi „kovotojai už savo šalį“, pažiūrėčiau aš į jūsų papustytus padus, kai jūsų tėvą pašautų į galvą, už tai, kad nusiskuto barzdą. Ten dedasi nesuvokiamo baisumo dalykai, apie kuriuos kalba 99 procentai pabėgėlių, jeigu jūs pasiklausytumėte bent 1 istorijos, gal bent truputį susidarytumėte vaizdą. Ir taip, su pabėgėliais prasmuko keli teroristai, taip jau būna, kai yra didelė žmonių masė. Bet tai sarmata turėtų būti tokias debiliškas prielaidas viešai švaistyti su žmonių nuotraukomis. Fuj. Ir taip šūdina nuotaika, tai dar ant tokių urodų užsiroviau. Komentatoriai tai išvia žodžio be klaidos nesugeba nei vieno parašyt, bet viską žino ir viską matė ir pažįsta. Gal nuvažiuokit kur nors, pasikalbėkit, pažiūrėkit žmonėms tiesiai į akis, pamatykit jų ašaras, o tada jau vaidinkit pasaulio teisuolius, kurie tėvo, motinos ir visų vaikų gyvybes paaukos už kažkokios „tėvynės“ apsaugą.

 5. Labasvakaras says:

  Pabandykit atsistoti i ju batus. Esate salyje kur jums ir jusu seimai gali pakenkti: ISIS, Al Assado kariuomene, kurdai, revoliucionieriai ir kitu saliu kaip Amerikos ir Rusijos lektuvai skrendantys virs galvos. Visame sitame turi dar kaip nors pravalgidinti savo seima. Ten jei ne draugas tai priesas.

 6. Savas says:

  Nu blyn,naxiera tie mums pabegeliai?!!! Pasauly yra daug laisvos zemes,lai ten keliauja ir ikuria bapegeliu valstija,kaip amerika pvz! Kodel jie turi naudotis musu proteviu zeme? Musu protevei atejo,nuo nulio viska pastate,sukure,jie ir nuo kazko bego,ieskojo laimes,laisves,o cia ant visko gero,pastoge,maistas,apranga ir t.t mes dirbam kazkieno gerovei,tai musu vaikai auga,musu tevai pensininkai,juos reikia islaikyti o ne buvusius sadistus,sadistu seimas,prievartautojus.Kas seimunams…jie priims ir pasibaigus kadencijai viesai kita kolios ,tai jus priimet tai jus pritaret ir panasei! Lai referenduma daro,juk cia zmoniu reikalas o ne tu idijotu seimunu!!!

 7. vyrai says:

  vyrai pabego nuo karo… kariauti liko moterys vaikai ir seneliai. kazkas cia nesusiveda.
  matomai visi moka kariauti, kaip tik galetu isilieti i privaciu kariniu daliniu gretas europoje. po to kas nors galetu juos nusisamdyti.

 8. jokbon says:

  Straipsnije rasoma jie dzihadistai dalbajobai negrai ir panasiai kurie su ginklais saudo betka. Ne cia Karas priverte juos imti ginklu. As db apie europos pasalpas. Yos yra tikrai yra durnos. Kaip turetu buti: Vienkartine ismoka 320

  Pirmus du menesius: Skirtas laikinas bustas bei nemokamas maitinimas visai seimai. Socialinis darbuotojas turetu uzsiimti su pabegeliu 5 val i diena (moko kalbos padeda suprasti sistema) (1 darbuotojas 1 seimai). mokama pasalpa i menesi 100e. po dvieju menesiu 12 menesiu turetu buti mokama 200e pasalpa. Viskas.

 9. jokbon says:

  Pamirsau vienkartine ismoka 320e

 10. aiste says:

  kad cia i ta lietuva niekas is ju nenori…visi nori norge,danija,svedija.Svedijoje 11 pabegeliams skirtu dideliu mediniu namu sudeginta ir  gaisrininkai tik priziurejo kad niekieno kito neuzsidegtu ir iki galo sudegtu:D norvegijoj 1 gaisras ir kaip aisku cia padegta bet niekam nerupi kas…o siaip nemanau kad gresia pavojus lietuvai,bet skandinavijoj bus visko…pats Jans Stoltenberg Nato pirmininkas is norges,taip kai prades bumbarduot tuos dzihadistus tai manau,kad norgej irgi gali kliut…(tikiuos aisku kad nekliutu)o siaip cia norvegijoj dbr ju tiek daug o ju sussekt ir kontroliuot su registruotais pabegeliu dumenim,kurias jie patys sugalvojo yra praktiskai neimanoma!sekmes europai!

 11. -> Aga says:

  Protinguoli, ar jau visas „1001 naktis“ pasakas perskaitei, ar dar tik įpusėjai? Gyvenau su siru ir libaniečiu vienam kambary, tad žinau ką kalbu. O tu žinai, liauši? Pakabinai asilo ausis ir pripūtė tau arabų. Atverk akis, ir suprasi, koks buvai sanctas simlicita.

 12. Vaidas says:

  Aga tu arba debilas arba pedikas!!! Tau Vokietijos pvz.mazai,kad juos gini

 13. Rasa Ivanauskiene says:

  As manau,kad i musu sali galima priimti tiktai moteris su nepilnameciais vaikais ir neigalus zmones.o kiti sveiki zmones gali varyti ir uz savo Tevyne pakovoti. Ju juk daugiau nei musu buvo kaip pries rusija pakeleme sparnus.lai eina ir vaduoja savo gimtine,o nebega i kitas salis pagalbos.jai jie visi atsistotu vieningai,tai jiem ir tikrai laimetu.tik nereikia mums ju labai gaileti. Nes musu Lietuviu ir niekas nesigailejo.Tai ir jie lai varo pakovoti uz savo sali.

 14. Ivanas says:

  Ble jus jobnuti. Straipsnis is oro. Jokiu irodymu. Neaisku nei uz ka jie kovojo, nei irodymu kad jie pabegeliai..

 15. Darka says:

  Matau, kaip jie elgiasi Europoj. Viska gauna uz dyka ir dar nepatenkinti.Paklausiau, kodel lauzo savo dvirati – sako, man ji dave. Suauzysiu, kita duos. Taip, kaipgi neduos – kitaip tolerastai supyks ir paskelbs, kad sitoj prieglaudoj engiami „vargsai“ migrantai. Tualetai kiekvienai seimai atskirai irengti, bet vistiek eina sikt i krumus aplink pabegeliu centra. Nes „siku, kur noriu“. Apsivoge parduotuvej, policija juos tik i pabegeliu centra tenuveza, jokios bausmes. Susirenka gauja naujai irengtoj sporto aikstelej ir lauzo, ka gali sulauzyt. Atvykusius policininkus pasitinka sukiais „naci, fakju“… Vyksta Europos okupacija…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top