Paskelbti dokumentai, įrodantys, kad Hillary Clinton „užsakė skandalą apie D. Trampo suokalbį su Rusija“

2020, 8 spalio, 9:50 | kategorija Metodologija | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 2 276 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Hillary Clinton

AP Photo/Gerry Broome

Nacionalinės žvalgybos direktorius Johnas Ratcliffe’as išslaptino dokumentus, kuriuose teigiama, kad Hillary Clinton 2016 m. „užsakė“ skandalą, kuriame sugalvojo Donaldo Trampo (Donald Trump) suokalbį su Rusija ir kad tuometinis prezidentas Barackas Obama žinojo apie jos veiksmus, rašo amerikiečių nypost.com portalas.

Ratcliffe’as „Fox News“ pateikė kelis nedatuotus tuometinio CŽV direktoriaus Johno Brennano užrašus apie Obamos brifingą, kur buvo paliestas šis kaltinimas ir CŽV kreipimąsi į FTB šiuo klausimu.

„Šiandien prezidento D.Trampo nurodymu išslaptinau papildomus su šiuo tyrimu susijusius dokumentus“, – antradienį „Fox News“ sakė Ratcliffe’as.

Didžiąją šių dokumentų turinio dalį „Ratcliffe“ paskelbė praėjusią savaitę.

Tačiau naujos detalės verčia abejoti buvusiu FTB direktoriumi James Comey, kuris praėjusią savaitę teigė negalintis prisiminti pareiškimo, kurį H. Clinton sąjungininkai neigia kaip nepagrįstą potencialią Rusijos dezinformaciją.

Neseniai išleistos Brennano, dabar jau aršaus D.Trampo oponento, pastabos rodo, kad Brennanas informavo Obamą apie tai, kad „Hillary Clinton liepos 28 d. palaikė vieno iš savo užsienio politikos patarėjų pasiūlymą apjuodinti Donaldą Trampą, sukeliant skandalą dėl Rusijos žvalgybos įsikišimo“.

Anksčiau „Ratcliffe“ paskelbtoje medžiagoje sakoma, kad pagal Brennano užrašus Clinton šį suokalbį patvirtino liepos 26 d. Tai sutrumpina laiko tarpą tarp manomo Clinton pritarimo suokalbiui ir FTB tyrimo dėl D.Trampo ir Rusijos susitarimo pradžios 2016 m. liepos 31 d.

Brennano užrašuose taip pat yra liudijimų, kad Obama domėjosi „bet kokiais D.Trampo kampanijos bendradarbiavimo su Rusija įrodymais“.

Taip pat užrašuose yra pateikiami „JC“ inicialai o tai reiškia, kad Jamesas Comey dalyvavo susitikime, kuriame Brennanas aptarė situaciją su Obama.

Paraštėse taip pat yra nuorodų į „Denis“ ir „Susan“, kurios gali reikšti buvusią patarėją nacionalinio saugumo klausimais Susaną Rice ir Obamos štabo vadovą Denisą McDonough.

Didžiąją dalį paskelbtų dokumentų redagavo Ratcliffe biuras, todėl neįmanoma suprasti viso susitikimo konteksto ar kada tai tiksliai įvyko.

Tuo tarpu CŽV kreipimesi į FTB yra anksčiau paskelbta ištrauka, kurioje pažymima, kaip H.Clinton „pritarė planui prieš kandidatą į JAV prezidentus Donaldą Trumpą ir Rusijos įsilaužėlius, trukdančius JAV rinkimams, kaip priemonę atitraukti visuomenės dėmesį nuo asmeninio pašto serverio naudojimo istorijos.

Šis dokumentas taip pat yra redaguotas, tačiau nurodoma, kad dokumentas buvo išsiųstas „žodinio FTB prašymo pagrindu“.

Jis buvo skirtas Jamesui Comey, tačiau apie jį buvo informuotas tuometinis FTB kontržvalgybos direktoriaus pavaduotojas Peteris Strzokas, kuris, kaip žinoma, darbo telefonais apsikeisdavo anti-Trampinėmis teksto žinutėmis su savo meiluže, FTB teisininke Lisa Page.

Praėjusią savaitę savo pradiniame demaskavime Ratcliffe’as teigė, kad pretenzijos prieš H. Clinton nebuvo niekaip įrodytos ir galėjo būti „perdėtu ar išgalvotu dalyku“.

Clinton atstovas Nickas Merrillas pareiškė kad šis pareiškimas yra „nepagrįsta nesąmonė“.

Tačiau dabar D.Trampo komanda nusprendė paskelbti papildomą informaciją.

„Absoliučiai būtina, kad Amerikos žmonės dabar žinotų, jog tuometinis viceprezidentas Joe Bidenas žinojo apie šį sąmokslą“, – pareiškė D.Trampo kampanijos atstovas Timas Merto.

Trečiadienį per Senato teismų komiteto posėdį Jamesas Comey sakė negalintis prisiminti jokių įrodymų, kad H.Clinton nutarė melagingai apkaltinti D.Trumpą suokalbiu su Rusija.

D.Trumpas išjuokė mergaitišką Comey atminitį pasakęs, kad jis buvo tarp tų „sukčių“, kurie, anot jo, bandė „įvykdyti valstybės perversmą“ prieš jo prezidentavimą.

Specialusis prokuroras Robertas Muelleris pernai nerado įrodymų, kad tarp D.Trumpo ir Rusijos būtų buvęs nusikalstamas sąmokslas.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top