Prisidengdama kova prieš smurtą valdžia atskiria vaikus nuo mylinčių tėvų (video)

2018, 21 spalio, 10:01 | kategorija Genocidas | 15 komentarų | peržiūrų 2 683 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Vytautas Sinica

Žiūrint galima apsiverkti. Sadistinio normalių šeimų terorizavimo norvegiško barnevernet pavyzdžiu praktikos visu gražumu skleidžiasi ir Lietuvoje. Kaune abu vaikai iš normalios (socialios, išlaikančios, mylinčios, ne alkoholikų ir t.t.) šeimos atimti tuo pagrindu, kad kažkokie pavlikai morozovai pamatė mamą pliaukštelint per ranką vaikui, kuris neatsišaukdamas į kvietimą bėgo į gatvę (ar į dviračių tako posūkį, ne esmė).

Žinoma, niekas nesako, kad gerai vaikams pliaukšėti, tai nėra pavyzdinis auklėjimas. Bet tik fanatikai gali sakyti, kad dėl to verta atimti vaikus. Mažiausiai dėl penkių priežasčių, būtina kuo skubiau gelbėti Lietuvą nuo tokių fanatikų siautėjimo.

1) vaikui visada didžiausia trauma yra būti atskirtam nuo mylimų ir mylinčių tėvų. Tai didžiausia trauma ir tėvams, nors fanatikams, tėvų jausmai ir nerūpi. Tokie atėmimai vaikams kenkia labiau nei pliukštelėjimai per ranką ar per striukę.

2) fanatikams siekiant išnaikinti ‘visas smurto formas’ viskas buvo suniveliuota. Tai absurdiškiausias rezultatas. Nebėra aiškios skirties tarp tėvų, kurie iš tiesų muša vaikus ir sukuria Matuko istorijas ir tėvų, kurie pasidavę silpnumui ir emocijai kartais pliaušteli, stipriai timpteli už rankos, duoda sprigtą ar dar ką nors panašaus.

Tarp šių atvejų yra praraja – praraja tarp mylinčių tėvų ir smurtautojų. Prisidengdama kova prieš smurtautojus valstybė ėmėsi ardyti mylinčių tėvų šeimas.

3) valstybė nežino geriau už tėvus ir neturi teisės kištis į normalių tėvų auklėjimą. Visais laikais žmonės mokėjo auginti vaikus be valstybės priežiūros. Staiga nebemoka. Tarnybų babcės ateina ir aiškina, kad auginti reikia taip ar taip, tarsi žinotų geriau už tėvus. Jos nežino ir negali žinoti. Būtinai pažiūrėkite į buką žvilgsnį reportaže kalbančios specialistės, kuri sako, kad vaikai pagrįstai atimti, nes užfiksuoti pliaukštelėjimai.

Šitas žmogus ne tik neturi širdies. Jis ir analitinio proto neturi, nes normas taiko kaip bezdžionė – aklai ir neatsižvelgdamas į jokias sudėtingo gyvenimo aplinkybes. Jos akyse pliaukštelėjusi mama ir Matuką sudaužę tėvai yra tas pats. Tokių tarnautojų daugybė – jie kas mėnesį atima šimtus vaikų. Ir mes tą pasyviai stebim ir leidžiam.

4) būtinai atsiras sakančių, kad dėl gero tikslo, kad tėvai visai nebesmurtautų prieš vaikus, kad suprastų, kad negalima kelti nei balso, nei rankos, kažkam teks pakentėti, bet tikslas vertas aukos. Tai patys baisiausi žmonės. Saugokitės jų. Jie pasiruošę dėl savo utopinio tėvų išauklėjimo paaukoti tiek konkrečių klykiančių vaikų, kurie bus atskirti nuo savo verkiančių tėvų, kiek reikės jų svajonei išpildyti. Tikrovė jiems nerūpi, jiems rūpi jų sapnas.

5) nors nesu emocingas, turiu užtektinai empatijos suvokti, kad absoliuti dauguma žmonių pasaulyje yra emocinės būtybės, pasiduodančios pykčiui, aistrai, baimei, panikai ir taip toliau. Neįmanoma ir nereikalinga, kad tėvai su vaikais elgtųsi kaip metodiški robotai, visada atitinkantys tėvystės vadovėlį, niekada nesuklystantys.

Pliaukštėlėjimai, balso pakėlimas ir bjaurūs žodžiais, išsprūstantys iš kantrybės išvestiems tėvams, nėra pavyzdinės tėvystės atributai ir geriau, kad jų būtų kuo mažiau. Bet niekada, būtent niekada, negalima su tokiais normalių tėvų normaliais paslydimais kovoti atiminėjant iš tėvų vaikus. Šeimų ardymas yra nusikaltimas, o ne geras darbas.

Kviečiu dalintis – jei ne įrašu, tai pačiu TV reportažu.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 15

 1. anoniminis says:

  Sorošistai- arba liberalkoncervatorneokomunistai naikina šalį visu kuo. Gyventojais(-1 250 000), nuosavybe(1/2 bankų), miškais ( kirtimai), sąmononingumu (blogas ugdymas),… ką daryti.

 2. Vytas says:

  Dargi ir komentuoti yra sunku, žodžių padorių, kuriuos būtų galima viešai pasakyti, sunku surasti dėl vadinamųjų vaikų teisių gynimo tarnybos darbuotojų veiksmų. Dar daugiau negerų žodžių norisi pasakyti ir tų vadinamų „geradarių“, skambinusių šiai tarnybai, atžvilgiu. Kaip greitai mes, lietuviai, perimame visą, kas yra „gero“ Vakarų pasaulyje, bet visu pirma tai liečia politikus. Dabartinė valdančioji dauguma ypač pasižymi visokiais draudimais bei nurodymais, kaip kiekvienas žmogus privalo gyventi, kaip elgtis, ką mylėti, kuo džiaugtis, kuo piktintis, ką valgyti, ką gerti. O kalbant apie vaikus bei jų auklėjimą jau prieita iki marazmo, kai dėl nieko atimami vaikai. Jei tai, kas parašyta straipsnyje tiesa ( o abejoti pagrindo neturiu), tai vaikų tarnyba atimtų vaikų ir jų tėvų atžvilgiu padarė didžiulį NUSIKALTIMĄ. Juk ES žmogaus teisių konvencija skelbia, jog tėvai vaikus auklėja pagal savo supratimą ir pažiūras bei įsitikinimus. Ir jei vienas ar keli pliaukštelėjimai per ranką ar „minkštą vietą“ vaikų teisių tarnyboms jau yra pagrindas atimti vaiką iš tėvų, tai po kelių metų Lietuvoje nustos gimdyti arba pagimdžiusios šeimos emigruos pirmai galimybei atsiradus. Manau, kad visą šį „vaikų nemušimo“ įstatymą reikia nedelsiant atšaukti, pripažinti netekusiu galios, nes galimybė piktnaudžiauti juo (be atsakomybės už jo panaudojimą) yra akivaizdi.

 3. konkurencijos nėra says:

  Kol Mes komentuosim, o ne į gatves eisim, tol valdžiagyviai iš mūsų TYČIOSIS!

 4. Sigita says:

  Ministre atleisti,tai baisus nusikaltimas pries vaikus,tevus,tai fanatiku darbas,tokie negali prisiliesti prie seimos,bet net prie vartu priartet.Nusikalteliai,nezinantys ka daro.Skyriaus vadove atleist,nes nezino ka daro,nes piktybiskai zaloja vaikus.Be teises dirbti panasu darba,nes vaikams padaryta psichologinis suzalojimas ir tai negriztamai.

 5. anoniminis says:

  Nejaugi jau laisvoi lietuvoje neliko zmoniskumo

 6. Dalia Puidokienė says:

  Tai kas buvo padaryta šiai šeimai, suaugusiems ir vaikams, taip save vadinančių specialistų nekompetencijos, yra siaubinga ir negali būti niekaip toleruojama ateityje. Man tik įdomu, kas už visa tai prisiims atsakomybę ir atsakys už pasekmes? Juk kaip yra sakoma, įstatymo nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia. O kaip šiuo atveju? Kiek man žinoma, mažasis vaikelis buvo mamos maitinamas ir dabar jis neaišku kur. Tai siaubinga, žinant, matant, susiduriant praktikoje, ką reiškia vaikų atskyrimas nuo tėvų, kokios to pasekmės. Galiu tik pasakyti – pasekmės šiems vaikams visam likusiam gyvenimui ir moka dabar didžiausią mokestį vaikai. Tai tikrai siaubinga, kad dabar, laisvoje šalyje, vyksta tokie dalykai, kurie vyko karo (ir ypač po karo) metais. Visame tame atsakingi asmenys turi prisiimti atsakomybę už visa tai.

 7. romashka says:

  Kur vaizdo įrašas? Kokie išgamos valdžiagyviai jį uždraudė? Nurodykite jų pavardes.

  Vaizdo įrašas po straipsniu
  moderatorius

 8. Litvakas be plauku ir barzdos says:

  A jūs tik šiandiena sužinojote ,kad okupacijoje gyvenate ? (nukentejusiams ir susirupinusiams klausimas) Nenutuokete kad karas vyksta ! Čia tik zuikio ašarėles. Atiduodami vaika (uzrasidami kad isduotu gimimo liudijima) firma lietuvos respublika jus ta sekunde pardavet vaika! Dar šokiruojasi nustebe.

 9. Gintas says:

  Kam įdomūs mužiku vaikai? Kam skauda širdį dėl emigravusių piliečių? Tikrai ne tiems kurie valdžioje, net buto kaimynams nerūpi! Valdžia džiaugiasi, kad sumažėjo piliečių, nes reikia tik aptarnaujančio personalo, todėl ir dėl vaikų nesuka galvos. Blogiausia ne valdžia, blogiausia kad 30 metų plaunamos smegenys, ko pasekmė „patriotinis“ aktyvas! Visur jo buvo ir Tarybiniais laikais ir „nepriklausomybės“ laikotarpiu! Esmė kas atsakys? Ar kaltininkas liks nenubaustas? Juk čia ne pavogti keli milijonai, valdžia kiša ranką į tai kas šventa, į šeimą!!! Kol pilietinė visuomenė suskaldyta, tol valdžia Lietuvoje nepriklausys piliečiams. Mesti lauk parazitus!

 10. konkurencijos nėra says:

  Tai kaip su sovietų priespauda, dar ilgai svaigsit liberĄstų „laisve“?

 11. Ec says:

  Kaip bebūtų graudu, bet šis įvykis turi ir vieną gerąją pusę – masės pasipriešinimui didėjimą link kritinės ribos. Gaila, kad ji dar nearti :( . Viską ką rašau yra tik mano nuomonė

 12. konkurencijos nėra says:

  Taip, sunkiai sekas išjudint mases, bet…

 13. a says:

  O jei kas paskambins i policija ir pasakys , kad vaiku teises – tai teroristine grupuote ar bus imtasi priemoniu , kovai su terorizmu , juk pasnekovepati tvirtino , kad gautas pranesimas ir to pakanka ,,,,,,,,,,,,, tai persasi nuomone , kad net pabezdejus galima apkaltint dujine ataka , na tikrai Bananu respublika -Togo , bet ne EUROPA

 14. to 10:26 says:

  jo, yra toks serijalas, kaip visuomenes atstovai jau nebegali taikytis su blogiu, jutube: “Меч“ („Kardas“)

 15. anoniminiam says:

  jo, yra toks serijalas, kaip visuomenes atstovai jau nebegali taikytis su blogiu, jutube: “Меч“ („Kardas“)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top