Prokuratūra nepaneigė, kad nusikalstamai surinko informaciją apie signataro Zigmo Vaišvilos šeimos narius, giminaičius, pažįstamus

2020, 23 spalio, 10:49 | kategorija LPT | 1 atsiliepimas | peržiūrų 252 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Zigmas Vaišvila

2020 m. spalio 23 d. 11 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Prokuratūra nepaneigė, kad nusikalstamai surinko informaciją apie signataro Zigmo Vaišvilos veiklą, šeimos narius, giminaičius, pažįstamus“.

Spaudos konferencijoje dalyvauja signataro Zigmo Vaišvilos žmona Regina Vaišvilienė, dukra Vaiva Simanavičienė, teisės mokslų daktaras advokatas Ryšardas Burda.

2020-10-02 d. signatarų Audriaus Butkevičiaus ir Zigmo Vaišvilos spaudos konferencijoje buvo pateikti įrodymai apie nusikalstamai surinktą informaciją apie signataro Zigmo Vaišvilos veiklą, šeimos narius, artimiausius giminaičius, draugus, pažįstamus, net ir jų asmeninio gyvenimo nuotraukos.

Surinktos net apnuogintų kūnų fotonuotraukos, pavadinant tai „baudžiamosios bylos Nr.01-2-00059-17 įrodymais Nr.1261“ dėl UAB „FF Lizingas“ buhalterinės apskaitos tvarkymo.

Dėl šio įžūlaus teisėsaugos institucijų piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir savavaldžiavimo signataras Zigmas Vaišvila š.m. spalio 2 d. kreipėsi į Generalinį prokurorą Evaldą Pašilį dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo dėl šiai „baudžiamajai bylai“ vadovavusios Vilniaus apygardos prokuratūros 2-ojo Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorės Rasos Bekišienės ir „tyrimą“ vykdžiusios ekonominės policijos vyriausiosios tyrėjos Janinos Grinevič baudžiamosios atsakomybės.

Prokuratūra savotiškai patvirtino šių pareigūnių nusikalstamas veikas. Generalinė prokuratūra pavedė tai ištirti Vilniaus apygardos prokuratūrai, t.y. tai jos padaliniui, kuris ir atsakingas dėl to, kas vyksta.

Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Antanas Rauličkis š.m. spalio 19 d. atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą, paaiškinęs, kad ši baudžiamoji byla yra teisme ir kad teismas išsiaiškins.

Prokuroras Antanas Rauličkis negali nesuprasti, kad tokiais „įrodymais“ sukurpta baudžiamoji byla yra dėl UAB „FF Lizingas“ tvarkymo, bet ne dėl signataro ir jo šeimos, artimiausių giminaičių, draugų ir pažįstamų dokumentų ir nuotraukų surinkimo šiuo „apskaitos tvarkymo“ pretekstu.

Išsisukti neįmanoma, nes šie „Įrodymai Nr.1261“ tyrėjos Janinos Grinevič Zigmui Vaišvilai perduoti pasirašytinai.

Zigmas Vaišvila kreipėsi ir į Kauno apygardos teismą dėl UAB „FF lizingas“ bankroto administratoriaus UAB „Admivita“ nušalinimo, nes ši melagingu pretekstu iškelta bankroto byla jau aštuntus metus naudojama ne tik Zigmo Vaišvilos persekiojimui, bet ir šių „Įrodymų Nr.1261“ surinkimui.

Teisėja Nijolia Indreikienė, kurios buvo prašyta šiuos „įrodymus“ įslaptinti, nurodė bankroto administratoriui juos pateikti kreditorių komiteto nariams.

Signataro Zigmo Vaišvilos šeima dėl tokio teisėsaugos pareigūnų savavaldžiavimo ir teisėjos N. Indreikienės atsakomybės viešai kreipiasi į Respublikos Prezidentą Gitaną Nausėdą, Generalinį prokurorą ir Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiąjį prokurorą Justą Laucių, jau ir dėl vyriausiojo prokuroro pavaduotojo Antano Rauličkio bei teisėjos Nijolios Indreikienės atsakomybės, prašo juos nedelsiant priimti.

Kiek dar galima apsimetinėti, kad nesuprantate, kas vyksta jūsų vadovaujamoje prokuratūroje, Generalini prokurore Evaldai Pašili ir Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiasis prokurore Justai Lauciau?

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. anoniminis says:

    O kaip „atsiliepti“ galima šitokiu atveju? Manau, kad čia tinka šv. Augustino žodžiai: „Valstybė be teisingumo – plėšikų gauja“. VALDŽIOJE – PLĖŠIKŲ GAUJA. – toks atsiliepimas. Ir tai pasakyta bus LABAI ŠVELNIAI.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top