- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Referendumo organizatoriai siekia pramušti informacinę blokadą

paveikslėlisŠiandien, 2013 m. spalio 11 dieną, įvyko referendumo dėl Lietuvos teritorijos nepardavimo užsieniečiams  iniciatyvinės grupės organizuota spaudos konferencija, kurioje buvo išreikštas susirūpinimas ir pasipiktinimas tuo, jog Lietuvos informacinėje erdvėje niekaip nėra nušviečiamas arba tiesiog blokuojamas referendumo dėl Lietuvos žemės nepardavimo užsieniečiams klausimas, jį arba nutylint-ignoruojant, arba pateikiant, kaip saujelės išsišokėlių rengiamą eilinį spektaklį. Vyksta visiška informacinė blokada visai tautai svarbiu klausimu.

Pasak organizatorių jie yra apgaudinėjami net suteikiant jiems radijo eterį, neduodant visos trukmės įstatymo numatyto laiko viešinti referendumo iniciatyvai. Šiuo klausimu buvo kreiptasi į teismą.

Spaudos konferencijoje, kaip organizatoriai dalyvavo Pranciškus Šliužas, Romas Kaulinis, Julius Panka ir Aldona Jankevičienė.
Siūlome jūsų dėmesiui konferencijos vaizdo įrašą.


paveikslėlis

Primename, kad Vilniuje pastovi parašų rinkimo vieta yra prie Kudirkos paminklo ir parašai renkami nuo 11 iki 20 valandos kiekvieną dieną

Kaune, nuo spalio 23-iosios žadama atidaryti naujus parašų rinkimo punktus prie Soboro ir Klinikų, todėl prašoma norinčių ir galinčių rinkti parašus ten, paskambinti:

Joana – 867214598
Linas – 864883861

Konkurso nebus ir dar…. Jūs ten labai laukiami.
Sarmatai