Rinkimai, partijos. Kas Jie ir už ką Mes?

2012, 1 spalio, 17:35 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (13) | peržiūrų 1 266 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisKai kurie negali rišliai atsakyti į paprastą klausimą, kodėl sakykim nusprendė balsuoti už tą ar kitą kandidatą ar partiją. Todėl pabandykime truputį susidėlioti šią mozaiką, kad ji mūsų mintyse įgautų kažkiek suprantamesnę ir labiau aiškią formą.

Viešojoje erdvėje šiuo metu vyksta visi įmanomi dalykai, kurie gali padėti eliminuoti iš rinkiminės kovos politinius priešininkus, ir suprantama, kad daugumoje atvejų šiuos metodus naudoja valdančiosios partijos – jos tam turi didžiausias galimybes. Nedetalizuosime dabar tų visų atvejų bei įmanomų būdų – juos visi kas domisi mato kasdien, skaitydami naujienas.

Norėtume trumpai apibendrinti (priminti) tai, kas buvo padaryta per 22 Lietuvos nepriklausomybės metus ir suprantama tai, kas buvo viso to sumanytojai.

Per visą ta laiką buvo pilnai sugriautas visas Lietuvos ūkis: pramonė, žemės ūkis, laivininkystė. Sunaikintas pasitikėjimas socialine programa – užtenka prisiminti PSD mokestį, kurį privalo mokėti net bedarbiai, jei jie neregistruoti biržoje ar paprasčiausiai išmesti iš jos. Arba galime prisiminti motinas persekiojamas už pasididintas išmokas. Kasmet mažėjantį pirmokų mokinių mokyklose skaičių, senėjančią Lietuvą…

Kelis kartus parduotą – perparduotą Mažeikių Naftą ir uždarytą Ignalinos AE, kurios reikšmę Lietuvos ūkiui sunku pervertinti.

Tuo pačiu galime prisiminti ir milžinišką Lietuvos užsienio skolą – šiai dienai netoli 49 milijardų LT. Kiekvienas gali tą pasitikrinti pats, adresu: http://2g.lt/ .

Kiek per tą laikotarpį Lietuvoje atsirado milijonierių? Niekas neskaičiavo. Tačiau mes galime paskaičiuoti, kad žmogus gaudamas vidutinį atlyginimą (ne algą) , t.y. apie 2000 LT. neuždirba milijono per visą savo gyvenimą. Šiais metais į Seimą kandidatuoja 150 milijonierių. Nekalbant apie tai, kiek jų yra šiaip. Kuriems turtus aitvarai sunešė, pavyzdžiui, kaip dovanas. Kiek žmonių Lietuvoje reikėjo nuskurdinti, kad atsirastų tiek milijonierių?

Galėtume dar ilgai vardinti nepriklausomos Lietuvos „pasiekimus“ per tuos 22 metus, tačiau bet kuris iš skaitytojų nesunkiai tą gali susižinoti pats…

Visus tuos „pasiekimus“ kuriuos čia paminėjome ir tuos kurių nepaminėjome sieja vienas ir tas pats dalykas, o būtent – VISŲ šių „pasiekimų“ autoriai yra socialdemokratai ir konservatoriai, kurie pasikeisdami valdė šalį visą šį laikotarpį, o pastaruoju metu prie jų prisidėjo ir liberalai. Galime jiems padėkoti už didelius nuopelnus Lietuvai – reikėtų pastatyti memorialą, kad ateities kartos žinotų ir nepamirštų tų, kuriems turės būti dėkingos už savo rytdienos „gerbūvį“.

Kai kas galėtų pasakyti, kad Lietuvoje nebuvo ko griauti – tiesiog visas tas ūkis neatlaikė užsienio pramonės konkurencijos, bankrutavo ir buvo išparduotas, tačiau kalbame apie pramonę, gamybos įrankius, darbo technologijas žinias ir specialistus, visa tai, ką galima buvo išsaugoti ir pritaikyti šalies ūkyje ir kurių dabar nebėra.

Vilniuje veikė metalo apdirbimo staklių gamykla „Komunaras“, kuri gamino pakankamai kokybiškas metalo apdirbimo stakles. Jos suprantama nesiekė analogiškų užsienio kompanijų gaminių lygio, tačiau pilnai tiko aptarnauti savo vidinei rinkai – tiesą sakant, kai kurios iš jų veikia iki pat šių dienų tose įmonėse, kurių savininkai buvo pakankamai protingi ir nepardavė jų savo laiku už metalo laužo kainą. Taip, taip, jūs nesuklydote – jos veikia dar ir šiandien, ir dar šiandien jomis gaminama produkcija, kuri realizuojama ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienio šalyse. Tad mūsų staklių gamykla buvo šio to verta ir visos kalbos apie laisvos rinkos dėsnius ir tai, kad įmonės bankrutavo yra paprasčiausiais bandymas nuslėpti tikrąsias mūsų pramonės žlugimo(sužlugdymo) priežastis.

Dabar nenagrinėsime KODĖL tas buvo įvykdyta. Ar tai buvo numatytas ir parsidavusių politikų įvykdytas sumanymas sugriauti galimų konkurentų(lietuvių) €S erdvėje pramonę, ar tai įvyko dėl paprasčiausio mūsų valdžios nesusivokimo situacijoje ir pasitikint tais užsienio „ekspertais“, kurie aiškino, kad mūsų lietuviškos įmonės nepajėgios konkuruoti „laisvosios“ rinkos sąlygomis.

Čia svarbu kitkas, o būtent tai, kad ir tuo, ir kitu atveju valdantieji pasirodė esantys mažiausiai, kaip visiškai nekompetetingi ir nesugebantys, nei pasirinkti tinkamų patarėjų, nei numatyti savo sprendimų pasekmių šalies ūkiui ir visuomenei.

Žvelgiant į tai kas įvyko per tuos 22 metus darosi visiškai aišku, kad šie ponai buvę valdžioje visiškai nesusivokė per ką buvo vykdomas valdymas ir kas iš tiesų valdė Lietuvą. Nors scenoje dalyvavo jie, tačiau režisieriai buvo visiškai kiti, kas beje iki šiol vyksta ir šiandien.

Dabar turėtume užduoti sau klausimą ar jie buvo tampomi už virvučių todėl, kad nieko nesuprato, ar todėl, kad jau tiesiog nebeturėjo kito pasirinkimo, nes buvo pakankamai prisidirbę ir nebegalėjo atsisakyti? Manyčiau čia tinka abu atvejai pakaitomis.

Jei jie tiesiog nekompetetingi ir nesugeba numatyti valstybės vystymosi kelio, kuris leistų uždirbti pinigų patiems, ar neturi tiek proto, kad netrukdyti tą daryti kitiems, kurie tą moka, tada suprantama, kad atėjus tam tikram laikui jie bus priversti prašyti paskolų. Juk lėšos šalies pragyvenimui reikalingos bet kuriuo atveju.

O kaip žinome, paskolų šiaip sau niekas nedalija.. Maža to, kad kreditoriai užkrauna didžiausius įmanomus procentus (ir dar vadina tai pagalba), tai papildomai pakrauna krūvelę reikalavimų, kaip turi elgtis paskolos gavėjai tuo, ar kitu atveju. Pavyzdžiui: – mes jums paskolinsime pinigų, tačiau jūs sumažinate savo socialinių garantijų sritį, sakykime 20% sumažinate ligoninių skaičių. Arba reikalavimai mažinti atlyginimus – mes šiandien tą matome vykstant Graikijoje – šalis skandinama į skolų duobę ir tuo pačiu keliama įtampa valstybėje, mažinant visas socialines išmokas, atlyginimus ir t.t. ir pan.
Nors iki įstojimo į €S, Graikija buvo neturintis jokių skolų, pigių kurortų agrarinis kraštas. Kas labai greitai pasikeitė įstojus į €S. Skolų kraitis augo, kaip ant mielių.

O tam, kad pasodinti valstybę ant skolų kablio tereikia bet kokiais susigalvotais pretekstais ir padedant parsidavusiems politikams sugriauti jos pramonę, atidaryt sienas laisvam prekių ir kapitalo judėjimui, kas sugriauna šalies ūkį, kuris tam visiškai nebūna pasiruošęs ir tada ji pati pradės prašyti paskolų. O kad galėtų skolintis toliau, turės vykdyti visus savo šeimininkų, kurie skolina pinigus, nurodymus. Suprantama nurodymai duodami siekiant šalį įklampinti kuo giliau.

Ir kai šalis jau nebegali net išmokėti procentų už paskolas – va tada galima sakyti, kad jai perlaužtas stuburas…

Tai ar šiuo atveju mes galime sakyti, kad dabartiniai „valdantieji“ tikrai valdo valstybę? Ar skolintis reiškia valdyti? Jie ir šiandien nesako, kad galima užsidirbti – atkreipkite dėmesį į jų dažnai sakomą frazę – „tam, kad galėtume toliau skolintis“.

Ir suprantama, kad valdantieji nemato būdų tas skolas atiduoti – jei būtų matę jau būtų tą darę, o kol kas mes matome tik pastovų tų skolų ir procentų už jas augimą, nors anie bando aiškinti, kad štai jie išlipo iš krizės… Kokiu būdu išlipo? Pasiskolino ribotam laikui pinigų – štai ir visas išlipimas. Paskaitykite jų programas – ar pamatysite ten bent užuominą apie pramonės gaivinimą?

Neužilgo rinkimai ir jie vėl tikisi būti išrinkti. Įdomu, ar daug atsiras tokių, kurie dar kartą lips ant to pačio grėblio, kad išrinkti juos dar vienai kadencijai… Dabar jie daro viską, kad šalyje tęstųsi tai, kas nenutrūkstamai vyko pora dešimtmečių iš eilės.

Šiandien valdantieji visas savo nesėkmes bando įvardinti, kaip pasiekimus apie kažkokius fantastinius Lietuvos reitingus, pasiekimus suvaldant krizę, ekonominio augimo rodiklius, tačiau yra vienas rodiklis, kurį jie stengiasi apeiti, kaip velnias kryžių – tai šalies demografinė padėtis, nes tai yra pagrindinis šalies gerovės rodiklis, o šiuo atveju net argumentai iš fantastikos srities negali paaiškinti, kodėl taip gerėjant situacijai Lietuvoje, tie lietuviai vis tiek susiranda kur jiems dar geriau! Ot besočiai!

Visų šių, ilgalaikės valdančiųjų veiklos rezultatų supykinta visuomenė sujudo ir išplukdė į paviršių kelias naujas partijas ir judėjimus virtusius partijomis, ir nemažai naujų(senų) visuomenės veikėjų pretenduojančių į pertvarkos Lietuvoje lyderius. Mes juos visus žinome pagal jų darbus, tad galime nekreipti jokio dėmesio į jų pažadus, kurių beje ir anksčiau jau yra buvę tikrai pakankamai, kad dar žemėje gyventume, kaip rojuje….

Partija „Taip“ įkurta dabartinio Vilniaus mero A. Zuoko. Jos ideologinis pagrindas anot A. Zuoko – atsakingas liberalizmas ir krikščioniškos vertybės (15min.lt). Tas vertybes galime pamatyti žvelgdami į naują Vilniaus Gedimino prospekto grindinį, kuris jau atrodo senesnis, nei prieš tai buvęs senas, nes dalis trinkelių jau trupa neatlaikiusios mūsų šalčių ir net nesibaigus jų garantiniam laikotarpiui. Galima konstatuoti, kad tos krikščioniškosios A. Zuoko vertybės gana pigios, nes tai jam vadovaujant buvo vykdoma Gedimino prospekto rekonstrukcija, po kurios paslaptingai dingo dalis senojo grindinio, o naujasis atrodo blogiau, nei atrodė senas…

Darbo partija, kurios lyderis V. Uspaskich tikrai neeilinė asmenybė, turi paruošusi gana detalią programą Lietuvos ūkio gaivinimui, nedarbo klausimų sprendimams, jei kam įdomu, plačiau galima to pasiklausyti YouTube – ten nemažai kalbama apie tai. O kam neįdomu galime trumpai pasakyti, kad siūlomos atgaivinti tos sritys, kurias lietuviai visada geriausiai išmanė, t.y. lengvąją pramonę, maisto pramonę, baldų pramonę, tekstilę, žemės ūkį ir padvigubinti šiose srityse dirbančių žmonių skaičių. Čia vieni iš deklaruojamų programinių punktų. Tikėti tuo ar ne – jums iš anksto nepasakys niekas. Teks remtis sava patirtimi tokių pažadų atžvilgiu..Iki šiol ši patirtis buvo gana neigiama. Darbo partijai yra iškelta byla dėl juodosios buhalterijos, kuri vilkinama jau kelerius metus, tačiau prieš rinkimus labai sėkmingai atnaujinta, iš ko galime daryti išvadą, kad valdantiesiems V. Uspaskich yra rimtas varžovas rinkimuose.

Partija – Lietuvos žaliųjų sąjūdis (LŽSP) deklaruoja nuosaikią politiką ir žada remtis kaip kaire, taip ir dešine. „Žaliosios partijos (…) visų pirma yra nuosaikios, nepasižymi radikalumu ir eina į politiką, kad žalioji politika atsispindėtų mūsų įstatymuose“, – teigė J.Dautartas (partijos pirmininkas) (15min.lt). Galima suprast, kad ši partija jokių radikalių permainų sistemoje nesiekia, bent jau sprendžiant pagal pastarąją šios partijos pirmininko frazę.

Partija – „Drąsos kelias“ susibūrė „pedofilijos bylos“ pagrindu, kaip atsvara teisėtvarkos veiksmams, sukėlusiems tikrai didelę pasipiktinimo bangą ir nemažai klausimų visuomenėje, į kuriuos iki šiol niekas neatsakė. Ir kai visuomenė mato, kad vykdoma akivaizdi neteisybė – ji turi ir privalo jai priešintis, juolab tada, kai jos rinkti valdžios atstovai nesugeba ar nenori įvesti tvarkos.
Šios partijos lyderė Neringa Venckienė savo buvusių kolegų teisininkų šiandien yra patraukta baudžiamojon atsakomybėn ir jai yra panaikintas kandidato į seimo narius imunitetas, ką irgi galima laikyti bandymu daryti kliūtis laisvam dalyvavimui rinkimuose. Ji kandidatuoja Naujamiesčio rinkimų apygardoje, ten pat, kur ir Irena Degutienė – Seimo pirmininkė, ir yra rimta varžovė pastarajai. Šios apygardos rinkimų rezultatai bus įdomūs daugeliui.

Keturių partijų Nacionalinis susivienijimas „už Lietuvą Lietuvoje“, į kurią įeina Tautininkų sąjunga, Lietuvos centro partija, Lietuvos socialdemokratų sąjunga, Tautos vienybės sąjunga – šiai dienai atrodo gana brandžiai lyginant su likusiomis kandidatuojančiomis partijomis – ši koalicija parodė, kad gali susivienyti vardan didesnio tikslo – Lietuvos tapatybės ir valstybingumo atstatymo – kai šalyje aukščiausias įstatymas yra Lietuvos piliečių patvirtinta Konstitucija, o ne neaiškaus politinio/ekonominio darinio(€S) konstitucija, kurios, prieš ją priimant Lietuvoje niekas net nesvarstė.
„Konstitucijoje yra pasakyta, kad mes esame suvereni demokratinė valstybė. Mūsų Konstitucija sako, kad Lietuvoje aukščiausias įstatymas yra Ji(Konstitucija), o ne Europos Sąjungos kokie nors teisės aktai“, – sako G.Songaila (Tautininkų sąjunga).(alkas.lt)“.

Šiai dienai Lietuvoje trūksta supratimo apie tai, kas iš tikro valdo Lietuvoje. Daugelis naiviai galvoja, kad užtenka pakeisti susikompromitavusius politikus ir šalis atsigaus…Tai klaida – pirmiausia tuos politikus reikėtų išmokyti matyti realią padėtį ir pagrinde tai – kas šalyje yra spektaklio, vadinamo šalies valdymu, režisierius. Tačiau greitai to padaryti nepavyks, nes trūksta tiesą matančių žmonių… Trūksta ir vienybės, kuri padėtų priimti visuomenės daugumai priimtinus sprendimus. Ir tie sprendimai turi būti suprantami visiems – sprendimai atgaivinti pramonės, žemės ūkio, finansinę sistemas – tik tai gali suteikti tikrąją ekonominę nepriklausomybę. Kalbant apie finansinės sistemos atsigavimą turimas galvoje valstybinio komercinio banko įsteigimas, kuris galėtų finansuoti ilgalaikius ir svarbius valstybei projektus, į kuriuos labai nenori investuoti užsienio bankai. Pavyzdys būtų pramonės įmonių steigimas, nes joks užsienio verslas to tikrai nesiims – tai paprasčiausiai neapsimoka esamomis sąlygomis. Jie pelno nori čia ir dabar, o ne po keliolikos metų.

Būtina pašalinti masinės emigracijos sąlygas, tačiau visam tam, kas išvardinta ir tam, kas neišvardinta reikia bendrų visuomenės ir būsimų valdančiųjų pastangų, ir svarbiausia NORO.

Tačiau tik pradėjus tai vykdyti galima iš karto laukti neigiamos €S reakcijos – finansavimo blokavimo – niekam joje nereikalinga ekonomiškai tikrai nepriklausoma Lietuva – juk jos tada jau nebepatampysi už virvučių, kaip šiandien, kai pati be muilo lenda…(visi matome kas lenda). Nors ne pati Lietuva lenda suprantama, juk mūsų niekas neklausė, tačiau viskas daroma mūsų visų vardu…

Visai tai būtina sustabdyti ir tam turime tapti vieningais, nes šiuo atveju vienas lauke ne karys, turime atsiminti, kas yra savigarba, kas yra garbė, kad atmesti šalin visas baimes ir nerimą dėl savo visuomeninės padėties ar nuosavybės. Juk nenorime, kad mūsų vaikai vergautų grąžindami dėl mūsų nuolankumo prisidarytas valstybės skolas!

Tad prašymas visiems būsimiems rinkėjams – jei neaišku ką rinkti – domėkitės jūsų balsavimo apylinkėje kandidatuojančiais asmenims ar partijų sąrašais iš anksto, netingėkite susižinoti kas jie tokie ir ką nuveikė dar iki rinkimų, nes pažadai nieko nepasakys apie kandidatus išskyrus jų fantazijos apimtis. Tačiau mes juk ne to iš jų norime, o realių darbų. Juolab, kad šiandien daug kandidatuojančių jau yra prisidirbę per pastaruosius 20 metų – jie pažįstami, kaip Kalėdų seneliai – dėl jų nesuklysite.

Mums nepatinka kai kurie iš naujųjų partijų lyderių bei narių, taip pat nesitikime, kad šie (ar kokie kiti) sisteminiai rinkimai gali kažką kardinaliai pakeisti šalyje, tačiau suprantame ir tai, kad negalima visko norėti iškart – teks rinktis mažiausią blogybę iš galimų (didžiausias mes jau žinome – stebėjome jas 22 metus), todėl reikia susitelkti ir nesileisti išmušamiems iš vėžių dėl kažkokių smulkių tarpusavio vaidų, nes šiandien idealių sąlygų apmąstymams nebus – vyks visuomenės pjudymas tarpusavyje ir bandymai užkonservuoti esamą Status Quo. Jei norime kažką pakeisti – keiskime sau įprastą elgesį ir net jei nenorime, pro sukąstus dantis imkimės už rankų ir vieni kitus palaikykime – tik taip galėsime pasiekti kažkokių permainų…

Po truputį… po žingsniuką.. metai po metų padėtis taisysis, tačiau ne ryt ir ne poryt. Turime būti kantrūs ir išmintingi – reikia suprasti, kad ši, šiandien esanti padėtis ėjo pas mus ilgai, irgi metai po metų ir nepastebimai užėjo Lietuvą, kaip migla, kaip nepermatomas rūkas.
Šiandien jis jau pradeda sklaidytis, vis daugiau žmonių mato tikrą padėtį ir kai jų susirinks kritinė masė tas rūkas išsisklaidys….
Tada mes patys rinksimės savo kelią…

Sarmatai

Atsiprašome, šiuo metu nėra vykstančių Apklausų.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 13

 1. Antanas says:

  Geras straipsnis ir labai teisingai isanalizuotas.Aciu.

 2. Nedidelis pastebėjimas says:

  Jeigu tokiais „rinkimais“ būtų įmanoma realiai ką nors pakeisti, jie jau seniai būtų UŽDRAUSTI visame pasaulyje.

  Tokie apgailėtini spektakliai-farsai tik todėl visur ir leidžiami,kad neturi jokios reikšmės ir niekuo nesiskiria nuo sovietinių-jų „rezultatai“ iš anksto nustatyti ir visiškai vienodi nors ir šimtui metų į priekį…

  Žodžiu,jumis dėtas į tą niekingą komediją nedėčiau jokių vilčių-ji mus valdančiajai nusikaltėlių klikai nė trupučio nepavojinga: realiai išgelbėti Lietuvą gali tik kažkas panašaus į revoliuciją ar naują sąjūdį-masinius neramumus.

  Bet ir tokiu atveju nėra jokios garantijos,kad dabartiniai valdžioje sėdintys atmatos nepasikvies į talką NATO „karžygių“ sukilusiems „runkeliams“ nuslopinti, be ceremonijų iššaudant juos kaip kurapkas-2009m.sausio 16 d. netekusių kantrybės vergų sušaudymas tebuvo tik kukli repeticija besiruošiant tokiems atvejams.

 3. albatrosas says:

  Gerai apie rinkimus yra pasisakes Rolandas Paulauskas
  http://www.youtube.com/watch?v=D4TVnbHQskU&feature=related

 4. Joris says:

  Geras straipsnis. Pagarba autoriui.
  Tiems kas siulo revoliucijas derėtų žinoti, kas dažniausiai tokias revoliucijas kelia ir kas jose laimi. Paprasta liaudis po revoliucijos lieka ant ledo. Čia straipsnio autorius teisingai pastebęjo: „vis daugiau žmonių mato tikrą padėtį ir kai jų susirinks kritinė masė“ – va tada ir viskas pajudęs ir be revoliucijos be neramumų, be paprastos liaudies kraujo.

 5. whatever says:

  Straipsnis tai visiška nesąmonė. Kaip visada ta pati gaidelė, paverkim dėl negerovių ir bliaukim ant „vagių“ valdžios, suplakim viską į krūvą. Ir svarbiausia tuo pačiu agituojama už Darbo partiją, kuri turbūt ir yra didžiausia vagių šutvė Lietuvos politikoj, negana to, kad žada visiškai nerealius ir savitarpyje nesuderinamus dalykus.

  Siūlau pradėti kalbą apie tai, kaip Uspaskis po Rusiją lakstė, arba kaip jo buhalterė PRISIPAŽINO nesąžiningai vykdžiusi apskaitą, kaip jis rinkėjus dešrom vaišina. Dabar ruduo, kaip tik krenta medžių lapai. Uspaskiui būtų puiki proga po jais ir pasislėpt ;)

   

 6. Valdas says:

  O prabilo politinai fanai.iš viso koks skirtumas kas paklius prie lovio,juk valdo ne jie,laikas jau suprasti iš kur ateina valdymo gairės..Valdymas bus perimtas ar iš Uspaskiko ar iš Šustausko ,ar iš Venckienės .juk jau garsiai kalbama kad iš netikusių šalių atimti biudžeto formavimą .ir sodrą.O mes kaip baronai vedami į skerdyklą žiūrėkime toliau kada mus paskers.

 7. tangas says:

  Teisingos pastabos

 8. ara-copy says:

  whatever,
  gal galėtumėte gerbiamasis konkrečiai pacituot tą vietą, kur agituojama už darbo partiją? :)

 9. to whatever says:

  parašyk geresnį ir teisingesnį

 10. Valdas says:

  Tai ar yra tikslas rašyti ,juk ir šis str. neblogas,kalbėjau apie tendencingą komentarą,sakant.

 11. Perkunas says:

  Ara-Copy

  Nesunku izvelgti jusu simpatiju darbo partijai. Ir taip pat nesunku izvelgti jusu neyzvalgumo. Straipsnyje gi aiskus kontrastas, Uspaskich-„Gerutis“ , tai norima pasakyti is karto po Zuoko juodu darbu. Plyteles gi su Uspaskicho darbeliais tik zuikio dainos. Turi buti tikrai aklas, kad to nepastebetum.

 12. ara-copy says:

  Perkūnui,
  Vargas su jumis, vis kažkokių priešų ieškote, kas kam simpatizuoja arba ne :)
  Juk straipsnyje aprašyta tai, kas yra iš tiesų.. apie Darbo partijos sukurtą programą ir Citata:

  „Čia vieni iš deklaruojamų programinių punktų. Tikėti tuo ar ne – jums iš anksto nepasakys niekas. Teks remtis sava patirtimi tokių pažadų atžvilgiu..Iki šiol ši patirtis buvo gana neigiama.“

  Taip ir parašyta, kad čia tik deklaruojami punktai ir apie neigiamą patirtį parašyta.. tai kur matote simpatijas? Tad dėl jūsų aklumo ar įžvalgumo dar galima būtų ir padiskutuot, tik noro kažkodėl nėra…

 13. slunkius says:

  Vis daugiau žmonių mato padėtį. Norėčiau tikėt, tačiau realus padėties matymas įmanomas ne kiekvienam. Galų gale tam kad gaudytis situacijoj reikia būt kontekste, o tam reikia laiko. Bet visi svaigstantys apie revoliucijų darymą yra, atleiskite, bet mulkiai ir turi būti kažkaip paryškinami , t.y. ne, jų komentarai turi mirksėt tame tarpe ir raudona spalva, nes kadangi jie nesuvokia apie revoliucijų pasekmes. Beje tokių dauguma tarp drąsiaus kelio šalininkų. Įsitikinę kad visus išpirdolins, pedofilus išgaudys ir užklestės tada marytės žemė. O kad pats herojus penkiolikinėm vaikus užstatė tai čia nesvarbu. Ko ir tikėtis iš drasių, bet nesuprantančių, o įsivaizduokit būtų jie gavę 40 vietų (pagal jų šizofrenines prognozes) seime… O kad svarkiniai ciniškai mulkindami liaudį tiek mandatų susišaudė taip pat blogis nesvietiškas. tiesą sakant, tokie pragmatiniai cinikai kaip uspaskis iš viso turi būt nukenksminti. Bet kaip? Prisipažinsiu – Nežinau. Bet taip pat neaišku kas blogiau ar uspaskis ar gavnorius (ex premjeras). O apie konstervatorių kompetencijas kalban tigi liūdna darosi. Bet pagrindinis momentas, kuris bet kiek aiškumo įneš:“ Esam įprate galvot, kad esam nuostabi tauta, bet va tik valdžia bloga. “ Toks permanentinis NONSENSAS iš kurio reiktų išsigydyt kuo greičiau. Suvokti kad tiesiog taip nebūna. Paprasta kaip ir tai, kad nesame krepšinio šalis, kad ir kaip mosikuotumėmės. Pys, kap sak žemaitee :)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top