Sudarykime sąlygas nuolatiniams Lietuvos gelbėtojams išeiti į užtarnautą poilsį

2015, 30 spalio, 15:05 | kategorija LPT | atsiliepimų (9) | peržiūrų 694 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Vaišvila ir Nakas

Lapkričio 2 d. 9 val. Nepriklausomybės Akto signatarо Zigmo Vaišvilos ir Seimo nario Audriaus Nako spaudos konferencija Seime.

Dalyvauja „Birželio 3-iosios“ grupės nariai.

Lietuvos Seimo partijos neįprastai neryžtingai pradėjo Seimo rinkimų kampaniją. Sunku atspėti, kaip sparčiai vystysis nuo Lietuvos rinkėjų kruopščiai slepiami „europinio lygio“ įvykiai. Todėl be tradicinių nuolatinių Lietuvos gelbėtojų pažadų prieš rinkimus padidinti minimalų darbo užmokestį ar viešų tarpusavio santykių aiškinimųsi, Lietuvoje kol kas nieko naujo nevyksta.

Masinis ir neteisėtas nelegalių imigrantų perkėlimas į Europos Sąjungą atskleidė jos nesaugumą ir tikruosius tikslus, Lietuvos valstybės vietą po Lisabonos sutarties pasirašymo – Lietuvos Respublikos piliečiai, balsavę už lygiateisę Lietuvą Europos Sąjungoje, akivaizdžiai įsitikino, ką bereiškia Lisabonos sutartimi Lietuvos Respublikai paliktos 0,58% visų balsų teisės, sprendžiant net valstybių narių saugumo klausimus. Eurozona forsuotai verčiama institucionalizuota federacine valstybe, o Lietuvoje apie tai net nediskutuojama.

Opozicijos Seime nebuvimas, Lietuvos valstybės tikslo nesuvokimas ir nuomonės jokiais klausimais neturėjimas, „Independence“ (vokiškai „Unabhängigkeit“, lenkiškai „Niezależność“, rusiškai „Hезависимость“) ir Visagino AE, kitų šiek tiek smulkesnių finansinių aferų aptarnavimas – tai pagrindiniai Lietuvos valdžios ir tariamos opozicijos užsiėmimai. Ir dar spėjama laiku atlikti visas Lietuvos išvalstybinimo bei Lietuvos piliečių sukiršinimo užduotis. Šių veiksnių visuma lems sunkiai prognozuojamus Lietuvos Seimo rinkimų rezultatus.

Birželio 3-iosios grupė, matydama, kad vienintelis taikus būdas keisti sistemą ir išsaugoti Lietuvos valstybę yra dalyvavimas parlamento rinkimuose pagal sistemos sukurtas taisykles, skelbia apie dalyvavimą būsimuose Seimo rinkimuose.

Spaudos konferencijoje bus pristatyti pagrindiniai rinkiminiai tikslai ir uždaviniai, kurie gali ir turi tapti pagrindu ne žodžiais, o konkrečiais darbais telktis šiam tikslui įgyvendinti ir bendrai veiklai visiems bendraminčiams – Lietuvos piliečiams, visuomeninėms organizacijoms ir politinėms partijoms.

B3

Spaudos konferencijos vaizdo įrašas

Atsakymai į klausimus:

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 9

 1. Mindaugas says:

  Lietuvą valdantis kapitalistinių oligarchų sluoksnis ir jo šeimininkai Vakaruose iš esmės veda šalį tokiu keliu, kuris atitinka tai, kas naudinga Vakarams; konkrečiai, kiek liečiami geopolitiniai (o ne ekonominiai – kas būtų dar kita tema) klausimai, Lietuvą yra mėginama maksimaliai išnaudoti kaip dalį Vakarų antirusiškosios buferinės zonos. Žaidimas pagal Sistemos taisykles tik priartins šios valstybės griūtį. Nepasiduokime apgaulingai globalistų ir buržuazinės sistemos liokajų, bandančių praslysti į valdžią, propagandos kampanijai, nesileiskime mulkinami, nežaiskime pagal Sistemos sukurtas taisykles, verčiau mąstykime, „imkime jautį už ragų“, meskime kaltinimus tiems, kurie iš tiesų kalti ir imkimės darbo ir veiklos, kad galėtume šią netoleruotiną padėtį pakeisti.

 2. albinas says:

  Mindaugai, ar pats supratai ką parašei?

 3. to Mindaugas says:

  Na ir ka ponas konkreciai padarei, kad pakeisti sia padeti?

 4. Mindaugas says:

  albinui; Aš tai supratau, bet Jūs, matyt, nesupratote ką aš norėjau pasakyti…

 5. Tikra Nepriklausomybe says:

  Jeigu darbais pagrysite savo tikslus as uz B3!

 6. bravo says:

  Vat kas toliau?,pažiūrėsim kokiė ketinimai,ar į valdžia išokt ar ką į gera žmogui Lt padaryt,kad nebūtu tik taip jog „drakonas mirė,šlovė drakonui!“,nors norisi tykėt kad kažkas turėtų jūdėt į gerą,kiėk dar galima tvert vergovę,jau vos ne puse tautos išspardyta….

 7. gojus says:

  Vien kalbos nieko nepakeis. Kalbos, raštai, parašai po peticijom – tai sistemai nekenksmingos veiklos, todėl ir leidžiamos. Bet tokiom priemonėm nieo nepasieksi – reikia imti jautų už ragų kaip Mindaugas sakė…

 8. andrius says:

  Ziurek,kad taves lietuviai nesuimtu uz kiausu,va tada,ir bus tau „ragai“

 9. Ec says:

  Gojau, Mindaugai, kol vidutinis lietuvis sugalvos imti jautį už ragų, tas jautis jį sutryps. Kol kas tas statistiškai vidutinis lietuvis užsiėmęs savo kiaušų apsauga nuo tokių, manau, keistos orientacijos kaip andrius. Lietuviams reikia lyderių, ir ne vieno o kuo daugiau, ir svarbiausia, kad jie tarpusavyje nesipeštų

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top