Tautvilas Rinkevičius. Rinkimai į LR Seimą 2020

2020, 13 spalio, 12:04 | kategorija LPT | 16 komentarų | peržiūrų 340 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Kol Jūs ruošėtės balsuoti ir susiskaičiuoti, aš sukūriau atminimo ženklą toms apygardoms, kuriose buvo sunaikintas Lietuvos genofondas (30 000 drąsių, protingų ir patriotiškos sielos lietuvių).

Rinkimų karštinėje, ėjome balsuoti į apygardas, kuriose savo gyvybes paaukojo partizanai – miško broliai, o kur dar tūkstančiai ištremtų į Sibiro vergiją.

Nuoskaudos kartėlis prisiminimuose nepalaužė tų asmenybių, kuriose rusena vilties ugnis. Mes stiprūs tuo, kad iš praeities istorijos pasiimame UGNĮ – pelenus paliekame gamtos apvaizdai ir gyvename VARDAN TOS LIETUVOS.

Nepainiokime sąvokų – valstybė ir Lietuva

JAV amerikiečių rašytojas, poetas, natūralistas, industrinės plėtros ir globalizacijos kritikas, istorikas, filosofas, transcendentalistas Henris Deividas Toro (1817-1862) pasakęs: TU TIK DARYK VISKĄ, KĄ VALSTYBĖ TAU LIEPIA IR BŪSI TAS, KURIS VISADA PRALOŠIA.

Siūlau balsuojant antrame ture (2020-10-25) ir nuvykus į APYGARDĄ, prisiminti šias partizanų APYGARDAS: Kęstučio, Prisikėlimo, Žemaičių, Algimanto, Dariaus ir Girėno, Didžiosios kovos, Vyčio, Vytauto, Dainavos, Tauro ir Jūsų ŠIRDIES.

p.s. virš žodžio LIETUVA, uždėjau KARŪNĄ, simbolizuojant, kad LDK gyvuoja laikinai pasitraukus pas Pagonybės dievus – MEDŽIUS.

Dailininkas Tautvilas Rinkevičius, Kaunas

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 16

 1. Vytas says:

  Gaila, bet negaliu prisijungti prie ditirambų pokario Lietuvos partizanams. Be abejo, tarp jų buvo ir tokių, įdėjinių, tikrų patriotų, pasirengusių už Lietuvą atiduoti (ir atidavusių) savo gyvybes. Be buvo daug ir tikrų banditų, kuriems ir iš niekuo nekalto kūdikio gyvybę atimti buvo ne problema, o malonumas. Ir jų parodomasis patriotizmas jiems buvo priedanga plėšikavimui bei žudymui. Manau, kad juos būtina vertinti personaliai. Deja, net iki šiol nėra jokių duomenų apie pokario partizanų nuverstus traukinius, nukautus stribus ar NKVD-istus. Ar ne keista?

 2. konkurencijos nėra says:

  Koks laikmetis- tokie ir didvyriaI!

 3. Alfa says:

  Pilnai pritariu Vytui. Buvo gerų partizanų, bet buvo ir tikrų banditų, Man amžiaus daug ir aš juos gerai prisimenu

 4. Socialistas says:

  Ne keista, Vytai. Interneto platybėse yra kelios knygos iš serijos faktai kaltina, kuriuose pateikta teisiamų miškinių, liudininkų ir nukentėjusiųjų parodymai. Buvo nežmoniškas miškinių žvėriškumasi taikių žmonių atžvilgiu. O NKVD tai valstybinė struktūra, kurios pareiga užtikrinti saugumą valstybėje. Kiekvienas pasikėsinęs į valstybės pareigūną baudžiamas pagal įstatymą. Pabandyk šiandien nukauti VSD darbuotoją, aro pareigūną, policininką. Abejoju ar gausi medalį iš daukanto gražuolio už patriotiškumą ir kovą už laisvę.

 5. Gintas says:

  „buvo sunaikintas Lietuvos genofondas (30 000 drąsių, protingų ir patriotiškos sielos lietuvių)“ Čia rimtai? Ir nė vieno nusikaltėlio, kuris slėpėsi nuo teisėsaugos? Pačiam neatrodo juokinga? Kas čia per liga užpuolė šitą kraštą, visokie Anušauskai&Co leidžia mitų knygeles, o visi dabartiniai“ patriotai „raitosi iš malonumo! Ten iš tų 30 k duok die 10 proc vadinamų patriotų kiti, susitepe lietuvių ir žydų krauju, todėl kas nespėjo kaip Impulevicius pabėgti, turėjo rinktis arba mirtis arba miškas. Dar pasakėles apie ryšininkes, dauguma tų ryšininkiu su jais pačiais ir apsizenydavo. Kas liečia kova, niekas apart taip vadinamų resistencijos vadų apie jav pagalbą nekalbėjo, po Jaltos konf ir asilui turėjo būti aišku, kas ir kaip vyksta geopolitikoje. Lietuva niekuo neišsiskiria iš bendro konteksto Bandera Ukrainoje, miškiniai Lietuvoje, nacistu vėliavos Baltarusijoje….

 6. Socialistas says:

  cenzūra

 7. Rastis says:

  Dar sąvokos painiojamos – ar galima tuos miškinius vadinti partizanais? Partizanas tai priešo užnugaryje kovojantis karys arba savo noru stojęs į šio statutinio būrio gretas, visi beatodairiškai paklųstantys teisėtai okupuotos šalies vyresnybei. Tik ar buvo tuomet ta teisėta vyresnybė – paskutinė tarpukario Lietuvos vyriausybė su prezidentu priešaky buvo perversmininkai, priedo patys įsileidę tos svetimos valstybės kariuomenę, spruko. Bet ir kaip ten bebuvę, ta vyriausybė spruko ne į neutralią šalį, bet į amžiną TSRS priešininkę JAV, t.y. toji vyriausybė nebebuvo savarankiška savo sprendimuose, ji buvo naudojama JAV interesais, gi jai buvo (ir tebėra) nusikniurkt kiek ten toje Lietuvėlėje ir už ką žmonių žus, svarbiausia sukelti kuo didesnę sumaištį šalies priešininkės teritorijoje. Jau po 1946-ųjų bet kuriam turėjo tapti aišku, kad jokie JAVainiai nekiš nosies vaduoti tos Lietuvos, nes netgi kaimyninėje Lenkijoje net nebando sukurstyti sukilimo, tai už kokią čia dar laisvę įmanoma kovoti(?!!!)

 8. saul says:

  Na ir kas,kad jūs čia palojote. Visi žino teisybę. Na o tas kur pakomentavo,kad partizanai nenužudė priešo kareivių ar NKVDistų,nenuleido nuo bėgių traukinių ar sunkvežimių,tai…..siūlau pasivartyti internetą. Visą tą jie padarė. Net buvo užėmę Merkinės miestelį.Taip,žudė ir kolaborantus,juos teisė ir šaudė.O ką,čia jums nenormalu? Už savo laisvę nereikia kovoti? Priešo pakalikai smerkiami,baudžiami ir teisiami,žudomi visose okupuotose šalyse. Taigi…..matosi,kad ne visi dar tą įsisąmonijote-reikia jums priminti.

 9. Socialistas says:

  Neužėmė Merkinės nemeluok. Merkinėje buvo tarybiniai kareiviai, skuto miškiniai kur kojos neša.

 10. Gintas says:

  Kelias į mišką.
  Medžiaga miškui imta ruošti jau 1941m.birželyje.Pirmieji pretendentai miškui buvo tie, kurie apšaudė besitraukiančius Raudonosios Armijos dalinius.Tai, tarsi penktoji hitlerininkų kolona.
  Antrieji buvo pagalbinių okupacinės valdžios įstaigų tarnautojai, uoliai tarnavę fašistams.
  Tretieji buvo policajai. Kriminalinių nusikaltimų jie netyrė. Ieškojo tarybinių aktyvistų, žydų ir perduodavo juos vokiečiams Tolimesnis suimtūjų likimas aiškus.
  Ketvirtieji buvo Vietinės rinktinės savanoriai.Iš esmės tai buvo policiniai batalionai, skirti kovoti su tarybiniais partizanais. šaudyti tarybinius aktyvistus ir žydus. Vietinė rinktinė buvo pavaldi SS und Polizeifiireriui Rentelnui.
  Penktieji buvo, Tarnavę vermachto pagalbiniuose daliniuose.
  Šeštieji-ciwilferwaltungo (civilinės okupacinės valdžios) tarnautojai.
  Ir galiausiai-žydšaudžiai.
  Tie , kurie 1944m.pradžioj nujautė krachą, ir turėjo galimybių, link vakarinių sienų pasinešė iš anksto.Tie, kurie tikėjo, kad vokiečiai lygina frontą laukė iki paskutiniųjų.O vokiečiai frontą taip ir nulygino iki Elbės.Per Lietuvą Tarybinė kariuomenė ėjo gana sparčiai.Taigi visi minėtieji galvojo pasislėps ir palauks kol vokiečiai sugrįš.Kiti dar kabinosi į sprunkančių vokiečių sunkvežimio bortą, bet šie suriko, kad patiems vietos maža litauiche schwein ir spyrė į besikabinančią ranką.Ir šis nukrito į kelio dulkes.Dar bekrisdamas pagalvojo, kad čia velnias Tik frontui nutolus , atsikurdinėjo tarybiniai valdžios organai:administracija, milicija, saugumas.Karinių nusikaltėlių paieška prasidėjo iš karto.Vienus rado namuose kitus pas gimines, kitus dar kur nors.Ir tada jie suprato-į mišką.Visi aukščiau išvardintų kategorijų „veikėjai“žinojo niekšybes darę.Jie nežinojo vieno- istorijos.Rusiją puolė mongolai-totoriai, Čingischanas, japonai, vokiečiai du kartus, prancūzai, lenkai švedai. Beje Bonapartas paklausė Rusijos karo ataše Paryžiuje. Koks artimiausias kelias į Maskvą? Švedai pasirinko per Poltavą (Poltavos mūšis) Istorija parodė kuo viskas baigdavosi.
  Vienas Vietinės rinktinės batalionas vadovaujamas majoro.Antano Impulevičiaus iš Lietuvos buvo iškilmingai išlydėtas į Baltarusiją.Turėjo atlikti kovinę užduotį…Sušaudė kelias dešimtis tūkstančių žydų, partizanų, tarybinių darbuotojų.Kur dėtis 1944m.-į mišką.Impulevičius suspėjo į Vokietiją,į JAV Filadelfijoj 1970m. mirė.Lietuvoj nuteistasuž akių mirties bausme.JAV jo neišdavė. Jie neišdavė nei vieno karinio nusikaltėlio.Vadai įsikūrė vakaruose, o banditai miškuose.

 11. Gintas says:

  Kokia kova už laisvę? Kai pusė Europos buvo komunistinė,o raudonoji armija dengė pusė Europos miškiniai tikėjosi iškovoti laisvę, nors nesugebėjo padaryti didesniu nuostolių NKVD? Čia panašu į nevykusi juokeli. Tikslas buvo pasislėpti ir smagiai gyventi, kiek įmanoma tokiomis sąlygomis, o į mišką vedė baimė, o ne drąsa!

 12. saul says:

  Stribpalaikių,kolonistų,kolaborantų ir sovietinės nomenklatūros palikuonys-banderlogai siaučia ir niršta.NA IR KAS,KAD JŪS LOJATE??? Niekam jūs neįdomūs ir beviltiški.Na…ir ką jūs padarysite,ką? Teisybė,Lietuvos žmonės ir įstatymai yra ne jūsų pusėje. Jūs nevykėliai esate beviltiški ir juokingi DDD Jūsų laikas,teisybė ir jūs patys seniai ęsate istorijos šiukšlyne.Na…,dar palokite GAV,GAV,GAV (čia lojimas ruSSiškai) DDD

 13. Socialistas says:

  daunio cenzūra

 14. Socialistas says:

  saul, o kaip loja kinietiškai

 15. konkurencijos nėra says:

  O. Čia geras!

 16. saul says:

  Kiniečiai loja-miau,miau GGG

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top