Teismas visiškai išteisino Eglę Kručinskienę didelį atgarsį visuomenėje sukėlusioje byloje

2019, 30 spalio, 9:35 | kategorija LPT | 5 komentarai | peržiūrų 640 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Eglė Kručinskienė su vaikais

Eglė Kručinskienė su vaikais. Ar panašu, kad šiems vaikams kažkas grėstų šeimoje? | Facebook nuotr.

Teisėjų kolegija priėmė nuosprendį taip vadinamoje Eglės Kručinskienės byloje, sukėlusioje visuomenėje didelį atgarsį, kurioje motina buvo kaltinama skausmo savo sūnui sukėlimu ir viešosios tvarkos pažeidimo.

infa.lt primena, jog visa byla rėmėsi kaltinimu dėl skausmo mažamečiui sukėlimo, kai mama porą kartų pliaukštelėjo vaikui per kombinezoną per ranką, jį drausmindama, kad nebėgtų į gatvę.

Dėl jautriai sureagavusio liudininko, iškvietusio policiją, o vėliau atskubėjusių vaikų teisių darbuotojų, kurių vienas atvirai grubiai elgėsi, o kita apskritai melavo, teigdama, kad mama (Eglė Kručinskienė) girta – vaikai buvo atimti iš tėvų ir apgyvendinti pradžioje globos namuose, o vėliau atiduoti globėjams.

Dėl šių įvykių kilus triukšmui visuomenėje, o vėliau įsikišus ir Seimo nariams, kai paaiškėjo tarnybų veiksmai ir melas, vaikų teisių tarnybos atsitraukė ir sugrąžino vaikus tėvams, motyvuodamos tuo, kad tėvai geranoriškai bendradarbiavo su minėtomis tarnybomis ir šiaip, darė viską, ko jos iš jų reikalavo, tačiau kaltinimai mamai viešosios tvarkos pažeidimu ir smurtu prieš mažametį iš prokuratūros pusės panaikinti nebuvo.

2019 metų gegužės 13 dieną Kauno apylinkės teismas paskelbė išteisinamąjį nuosprendį didelį atgarsį sukėlusioje kaunietės E. Kručinskienės byloje, tačiau Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros prokurorė Apeliaciniu skundu prašė panaikinti 2019 m. gegužės 13 d. nuosprendį ir priimti apkaltinamąjį nuosprendį.

Šiandien Teisėjų kolegija atmetė prokurorės apeliacinį skundą, nes, pasak teismo, pirmos instancijos teismas išsamiai išnagrinėjo baudžiamąją bylą ir pagrįstai išteisino Eglę Kručinskienę dėl fizinio skausmo sukėlimo ir viešosios tvarkos pažeidimo.

Teismas taip pat tenkino išteisintosios gynėjo apeliacinį skundą – pakeitė nuosprendžio dalį dėl bylos medžiagos dokumentų perdavimo Kauno apskrities vyriausiajam policijos komisariatui administracinio nusižengimo teisenai pradėti, šią dalį pašalindamas iš skundžiamo nuosprendžio.

Eglė Kručinskienė išteisinta pilnai.

šaltinis: infa.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 5

 1. Vytas says:

  Manau, kad atsakomybės turėtų sulaukti ir tas labai „jautrus“ skundikas (kitaip pavadinti liežuvis neapsiverčia). Gaila, bet jo veiksmų motyvacija liko neaiški: ar tai asmeęninis kerštas, ar iškreiptas realybės suvokimas, juk parodytoje video medžiagoje apie įvyki aiškiai matyti, kad jokio skausmo vaikas nepatyrė, gryna drausminanti simbolika. Bet tai tik įrodo, kaip lengva su vaikų tarnybos pagalba sugadinti šeimos gyvenimą. Apie vaikų tarnybos ir prokuratūros darbuotojų gyvenimo sampratos lygi dargi kalbėti nėra ko. Šios dvi valstybinės įstaigos parodė pilną savo nekompetenciją elementariuose dalykuose, kasdienio gyvenimo situacijoje. Ypač po to, kai prokuratūra apskundė teismo sprendimą. Visus prokuratūros veiksmus nulėmė politinė – tarnybinė situacija ir savanaudiški darbuotojų interesai pasirodyti labai principingais ir reikliais.

 2. Alvydas says:

  Jei iki 12 metų neišmokai vaiko ..melstis, tai tu už jį melsies visą likusį gyvenimą. ( žydų patarlė) malda, pirmiausia pagarba, dėmesys… o kaip vaiką įtakoti, jei ir mums suaugusiems yra policija, vėliau armija? Vaikas be drausmės, kaip ir valstybė be prevencinių tarnybų. Išsigimsta.😁

 3. Rasa says:

  Sveikinimai seimai ir pagarba Advokatui Sauliui Dambrauskui.na , o prokuratura reiktu atsviezinti .

 4. Aldona says:

  Pagaliau!Baigėsi beprasmis šeimos tąsymas,kaip sakoma,lygioj vietoj.Iškart matėsi kad ten jokio kriminalo nebuvo,tiesiog gyvenimiškos tėvų-vaikų situacijos.Mama galėtų reikalauti moralinės žalos atlyginimo.Ir gauti ją.

 5. dabar metas says:

  Pradeti apkaltinamaji procesa del VALDISKU tarnybu veiksmu

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top