Trečiojo pasaulio šalių imigrantai pavertė Švediją pasauline prievartavimo sostine

2014, 18 spalio, 12:31 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (6) | peržiūrų 2 262 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisPer pirmus septynerius 2013m. mėnesius, daugiau nei 1000 moterų buvo išprievartautos musulmonų imigrantų Švedijos sostinėje Stoholme.

Daugiau nei 300 iš jų buvo jaunesnės nei 15 metų. Šias metais, išprievartavimų skaičius padidėjo dar 16%. Dauguma aukų itin jaunos moterys. Oficiali Švedijos žiniasklaida, kontroliuojama kairiųjų vyriausybės, stengiasi šių faktų neafišuoti ir nuslėpti prievartautojų išpažįstamą religiją.

Tačiau, kai bandoma tiesiogiai kontaktuoti su policijos vyresnybe arba kreiptis  į valdžios institucijas, jie patvirtina (žinoma, anonimiškai, nes bijo prarasti darbą), kad prievartautojai yra musulmonai. Negana to, šių prievartavimų ir seksualinių nusikaltimų liūto dalį, įvykdo asmenys prašantys Švedijoje prieglobsčio. Šie skaičiai iš tikrųjų tėra tik aisbergo viršūnė. Remiantis neoficialiais šaltiniais, prievartavimų skaičius Švedijoje iš tikrųjų yra didesnis 400-900%, nei liudija oficiali statistika.

BRA portalo duomenys:
Tik apie 10-20% seksualinių nusikaltimų yra pranešama policijai. Švedijos Nusikaltimų Tyrimo tarnyba (Nationella trygghetsundersökningen, NTU) teikia tikslesnę informaciją apie šių nusikaltimų apimtis, informuodama ne tik apie nusikaltimų aukas, bet ir apie šių nusikaltimų vykdytojus – ši informacija neatsispindi oficialioje kriminalinėje statistikoje. Iš visų įtariamų seksualiniais nusikaltimais asmenų, didžioji dalis yra vyrai ir tik 2% iš jų- moterys. Nusikaltimų aukos beveik be išimties – moterys. Trečdalis iš jų yra jaunesnės nei 15 metų.

Nepaisant šių šokiruojančių faktų apie seksualinių nusikaltimų augimą, Europos Komisijoje dirbanti švedė Cecilia Malmström, vis tiek norėtų, kad dar daugiau musulmonų atvyktų Švediją, tai automatiškai leistų jiems vykti į bet kurią ES valstybę.

Cecilia Malmström yra ES komisarė vidaus reikalams. Ji- Švedijos Liberalų partijos atstovė, ES parlamento narė nuo 1999m. Viena iš jos funkcijų Europos Komisijoje yra imigracinės politikos priežiūra ES. Kaip ir dauguma ES “aukščiausios biurokratijos” atstovų, ji skatina “kultūrinius mainus”, o tai reiškia imigracijos iš trečiųjų šalių didinimą.

Šie, niekieno nerinkti žmonės Europos Komisijoje, nusprendžia koks imigrantų skaičius yra tinkamesnis ES, primesdami savo valią visoms ES priklausančioms valstybėms.

Švedijoje musulmonai gali prievartauti moteris nesitikėdami griežtos bausmės. Vietoj to, kad griežtintų seksualinių nusikaltimų bausmes, tokie asmenys kaip Malmström skatina tūkstančių prievartautojų atvykimą į Švediją.

Švedija šiuo metu užima antrą vietą pagal išprievartavimų skaičių pasaulyje, skaičiuojant 100 tūkst. gyventojų. Šių nusikaltimų skaičius 6 kartus didesnis nei JAV. Pirmą vietą šioje liūdnoje statistikoje užima PAR.

thepoliticalcesspool.org

parengė: Giedrius Kochanka

redakcijos klausimas:

Kas gi laukia Lietuvos, kai išvažiavus dar keliasdešimt tūkstančių tautiečių neišvengiamai pritrūks darbo rankų, uždirbančių pensijas būsimiems pensininkams? Teks lygiai taip pat kviestis žmones iš ten, kur jų daugiausiai gimdo – iš musulmoniškų kraštų. O tų šalių gyventojų požiūris į nemusulmonus(-es) yra daugeliui gerai žinomas. Jie netikėliai, su kuriais galima elgtis kaip nori – Alachas atleis. Straipsnyje mūsų ateitis, jei liberalus požiūris į emigraciją nesikeis.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 6

 1. Mindaugas says:

  Ar tik nebus ponia ES komisarė vidaus reikalams Cecilia Malmström masonė? Jeigu taip, tai viskas aišku….

 2. Aleksas says:

  Gal reiktu mums dabar susimesti ir svedams kokiu meskiuku paguodai nuskraidinti? Bent tiek pradziugintu nukentejusias mergaites, svedu valdzia galetu joms tuos meskiukus padalinti, tegu zaidzia,dziaugiasi, kaip manot?

 3. PP says:

  Nežinau, ar tai tiesa, ar pramanas, bet šių metų Oktoberfeste, neva policijos duomenimis, daugiau skundų gauta dėl homoišprievartavimų, nei dl „paprastų“ išprievartavimų.

 4. Joris says:

  Senais laikais buvo manoma, o šiais banginė genetika patvirtina, kad pirmas moters vyras esa visų jos vaikų tėvas, nesvarbu, kiek kitų vyrų ji turės po to. Gaunasi, kad švedijoje genetinio poveikio būdu bandoma išstumti kitokią genetiką turinčius europiečius. Šis reiškinys pastebimas visoje Europoje. Anglija, Prancūzija, Vokietija – tai šalys, kur šis reiškinys masiškas. Vietiniai gyventojai paprasčiausiai išstumiami. Vietinių gimstamumas visose ES šalyse kažkokiu „magišku“ būdu mažėja. Valstybės, kurios tampa daugianacionalinėmis, tampa nestabiliomis visuomenėmis. Tuo tarpu visos valstybės senais laikais kūrėsi giminingų genčių sąjungos principu. -Kam iš tikro buvo labai rimtas ir tuo metu visiems suprantamas pretekstas. Iš šios pozicijos žiūrint, peršasi labai nelinksmos išvados…

 5. Gojus says:

  Kiekvienas rimtas veislininkas – tarkim arklių, jei kalbam apie Švediją – žino, kad kumelė turi būti apvaisinta tik selekcinio eržilo. Jei kumelė kažkokiu būdu poravosi su netikusiu arkliu, ji tolesnei veislininkystei nebetinkama… Pas mus garsiai nekalbama, kad jei moteris duodasi su visais aplinkui, jos vaikai turi didelę riziką gauti įtakos nuo ankstesnių partnerių…

 6. karkisss says:

  Tai vadinama telegonija, bet esant stipriam partneriu rysiui pirmo partnerio genetikos informacija gali pasinaikinti, galima apvalyti save nuo to. Tai galioja ne vien moterim, bet ir vyram, kad savo genetikoje tures kazko is kitos partneres.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top