- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Vilniuje visuomenininkai surengė palaikymo akciją „Lietuva palaiko Trampą“

Vilniuje vyko lietuvių visuomenininkų surengta akcija, skirta palaikyti JAV prezidentą Donaldą Trampą (Donald Trump) artėjančiuose JAV prezidento rinkimuose.

Nors lietuviai savo balso šiuose rinkimuose atiduoti už savo favoritą negali, bet, pasak akcijos organizatorių – gali garsiai paskelbti Pasauliui, kad palaiko veikiantį JAV prezidentą.

Facebooke buvo iškabintas kvietimas į akciją 15-ai valandai prie JAV ambasados, o pagrindinis veiksmas vyko ant Gedimino kalno nuo 16 valandos, kur užtruko surinkti instaliaciją, kurią matote nuotraukoje.

Internete šiuo klausimu pasireiškė keletas politikų išsakydami nepasitenkinimą, jų tarpe ir valstietis Tomas Tomilinas, su kreipimusi į policiją, esą reklamuojamas negeras žmogus, dėl ko senamiestyje nesaugu.

Neaišku, kodėl jis pasijuto nesaugus būdamas miesto centre stebėdamas legaliai vykstantį renginį – tikimės, jog vėliau jis atsakys į šį klausimą.

Kaip buvo pranešta, policija buvo priėjusi prie akcijos dalyvių, tačiau, kadangi su leidimais pas juos viskas buvo tvarkoje – reikalas tuo ir užsibaigė.

Akcijoje dalyvavo apie 15 žmonių, tiek, kiek ir buvo kviesta.

Turime ir vaizdo įrašą. Vaizdo įrašo autorius: Vidas Rachlevičius (Facebook) Pats Facebookas užblokavo šio vaizdo įrašo dalinimąsi tinklapiuose už jo ribų. Teko įkelti į Telegram kanalą. Junkitės į Telegram grupę Sarmatai.

Prasidėjo ji, kaip jau minėta, prie JAV ambasados, o užsibaigė prie Gedimino pilies.

nuotraukų autorius: Gabrielius Sevrukas

Renginį organizavo Kęstutis Tamašauskas, dalyvavo visuomenininkų #Neabejingi grupės atstovai ir kiti visuomenininkai.

šaltinis: infa.lt