Vokietija: Kelno pamokos neišmoktos – tolerantiška grupinio sekso pramoga tęsiasi!

2016, 29 spalio, 11:30 | kategorija Realybė | atsiliepimų (11) | peržiūrų 1 287 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis

paveikslėlis: pa/Rolf Haid

Vokietija: Kelno pamokos neišmoktos – tolerantiška grupinio sekso pramoga tęsiasi! Fraiburge 17 pabėgėlių iš Afrikos miesto centre prievartavo dvi vokietukes

Nedaugelis žino, kad taip skambiai prasidėjęs Kelno Naujametinės nakties masinių prievartavimų skandalas baigėsi šnipštu. Daugumos pabėgėlių prievartautojų policijai nustatyti nepavyko, o tuos, kurie buvo sučiupti, tolerantiški teismai paleido arba nerado reikalo nubausti realiomis bausmėmis.

Kitaip sakant, tolerantiško grupinio sekso žaidimo taharrush dalyviai jokios skaudžios pamokos iš vokiečių teisėsaugos taip ir negavo. Priešingai, ta teisėsauga pasirūpino, kad prievartautojai tokios pamokos negautu ir iš vokiečių pilietinės visuomenės aktyvistų.

Kokios gi pasekmės? Būtent tokios, kokių ir reikėjo tikėtis – tolerantiški pabėgėlių grupinio sekso „žaidimai“ su vokiečių moterimis tęsiasi.

Šį kartą tai nutiko Fraiburge, pietvakarių Vokietijos mieste. Dvi jauno moterys, 21 ir 29 metų amžiaus vaikštinėjo po Katedros aikštę miesto senamiestyje, kuomet jas staiga užpuolė jaunų negrų minia. Aukos buvo sučiuptos, užfiksuotos ir graibomos po visą kūną, nesidrovint įkišti neplautų pirštų į intymiausias kūno ertmes.

Vargšės vokietukės bandė ištrūkti ir šaukėsi pagalbos, bet dauguma praeivių tik nudelbdavo žvilgsnius ir skubėjo pro šalį. Jiems buvo baisu išgarsėti netolerantiškais rasistais. Tik vienas praeivis bandė sugėdinti afrikiečių gaują, tačiau pats gavo per netolerantišką rasisto snapą.

Kai seksualinė pramoga baigėsi, vokietukės suskubo skambinti į policija. Atvykę policininkai sučiupo visą gaują nusikaltimo vietoje, nes negriukai net nematė reikalo kažkur slėptis. O kam – juk naujametinis Kelnas aiškiai parodė, kad už tokias pramogas Vokietijoje realiai niekas negresia?

Paaiškėjo, kad visi 17 gaujos dalyvių – „pabėgėliai“ iš skirtingų Afrikos šalių, pagrinde – iš Gambijos. Buvo suimti trys aktyviausi prievartautojai – 17, 19 ir 20 metų negriukai.

Visi jie yra Mamos Merkel prisikviestos pabėgėlių bangos dalyviai, atsibastę į Vokietiją 2015 m. pabaigoje – 2016 m. pradžioje.

Dviems iš jų jau atsisakyta suteikti prieglobstį Vokietijoje, tačiau bedantė teisėsauga neturi galimybių deportuoti jų iš šalies, todėl jie ramų ramiausiai gyvena Europoje toliau nelegalų statuse. Ir pramogauja Kelno stiliumi.

Pranešama, kad po to, kai moterys oficialiai atpažino užpuolikus, šie buvo paleisti į laisvę už užstatą. Sakyčiau, keistoka užkardymo priemonė nelegaliai šalyje esančių svetimšalių atveju. Bet tokios jau tolerantiškos teisėsaugos tradicijos.

Net neabejoju, kad jokios realios laisvės atėmimo bausmės tie negriukai Vokietijoje negaus. Mes tai suprantame – ir jie tai žino.

Todėl ir leidžia sau tai, ką leidžia.
—————–
O paskui tolerantiška žiniasklaida baisiai stebėsis rinkimų rezultatais ir piktinsis rinkėjų rasizmu bei netolerancija.

Valdžia, kuri de facto negina savo šalies moterų nuo svetimšalių prievartautojų neverta toliau egzistuoti.

Kaip ir spauda, bandanti nutylėti tokius gėdingus pabėgėlių elgsenos ir valdžios bejėgiškumo atvejus.

O gal jūs skaitėte šio ką ką tik nutikusio nusikaltimo paminėjimus mūsų spaudoje?

Blogeris Zeppelinus

pagal: welt.de

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 11

 1. Simas Simaitis says:

  „Valdžia…neverta toliau egzistuoti“. Čia tauta neverta egzistuoti. Jei vyrai nebesugeba apsaugoti savo moterų, jie nebeverti išlikti istorijoje, kaip tauta. Gal ir atsikvošės, kad tik nebūtų per vėlu:
   http://www.sarmatas.lt/05/visuomenes-degradacijos-mechanizmo-istakos/

 2. zzz says:

  čia tik žiedeliai,obuoliukai bus vėliau.

 3. Tomas says:

  Įdomu kiek tu pabėgėlių nužudysi…

 4. geras... says:

  …mūsų valdžia?! Valdžia??? Manding, jos kaip ir nereikia. Va, Ispanija nuo 2015-tųjų galo neturi visiškai funkcionuojančios vyriausybės ir pragyvenimo lygis ten kaip tik ėmė kilti, o žmonės tai jau tikrai ramiau vaikšto gatvėmis, negu Lietuvoje. Reikia išvadas daryti. Valdžia nori laikyti baimėje mus visus, o ne ginti nuo blogio. Kuo daugiau baimės – tuo daugiau ramybės jiems, nes žmonės bijosi žvalgytis į šalis ir jie ramiau daro palankesnius sprendimus savo kišenei ir didžiajam bosui:)) O bosas nori įleist emigrantus, tik tie neina į Lietuvą, mat čia ne ką lengviau pragyvent, nei tėvynėje. Todėl bijomės pakol kas ne jų, o karo ir skaitome brošiūras, kaip išlikti:).

 5. omen says:

  O man patinka kaip elgiamasi su vokiečiais. Kuo daigiau iri žiauriau juos tolerastins tuo greičiau atgaus savigarbą ir prisimins kur maurų vieta.

 6. Simas Simaitis says:

  Labai jau ilgai tuos vokietukus tolerastino, jaučiu, kad bus per vėlu, kai atsitokės. Visos vokietaitės jau bus „apsėklintos“.
  Nors labai peikiame savo tarybinę praeitį, bet ji turėjo ir teigiamų dalykų. Vat buvusios VDR vokietukai, tokia tolerastiškumo bacila nėra apsikrėtę, ten dar, ypatingai Saksonijos, Tiuringijos žemėse, verda neapykanta babajų mamai Merkel. O štai vakarų Vokietijos pusėje, ten jau reikalai visai prasti. Vyrai kaip mazgotės, savigarba žemiau plintuso, policijos neveiklumas bado akis, moterys pačios priverstos pačios gyntis, šokerių kainos sukilę, nors jų panaudojimas irgi nėra legalus. 
  Štai prie ko priveda egoistiškas indivudualumas, kas beja lietuvaičiams irgi nesvetima.

 7. Simas Simaitis says:

  „Jeigu Vokietija jums nepatinka, kodėl jūs čia gyvenate? Kodėl neišvažiuojate į kitą šalį? Jeigu tai jūsų šalis, mieli įtūžę burgeriai, tai elgitės normaliai. Kitaip palikite Vokietiją ir ieškokite sau kitos šalies. Jūs mums jau įgrysote“.
  Taip rašo oficialioje spaudoje cituojamas sirų pabėgelių blogeris Aras Bačo.
  Dasigyveno vokietukai. Jie jau savo šalyje nebe šeimininkai

 8. Dainius V. says:

  nu jo , tik laiko klausimas kada ir pas mus bus pirmas toks atvejis, nors manau,kad mūsiškiai savo moteris dar sugebės apginti

 9. pestininkas says:

  Rukloj jau kažkokiė incidentai su pabėgėleis vyksta! Nors purvaskļaida tyli. Vyskas braliukai kontroliuojama auksčiausiu lygiu, niėkas nevyksta šeip sau, mano akim tai viskas vyksta pagal siono i. protokolus, kas neskaitėt tai pats metas perskatyti ir isisavinti. O tai dabar daugelis kuria versijas vysokias laižia iš piršto, o juk viskas buvo senai sugalvota, tik vykdimas eina dešimtmečeis kad nesukelt staigios žmoniu pasipriėšinimo bangos…

 10. Rosalie says:

  Ponia Kerkeliene pasieks savo….. Nacistines partijos, bus Valdzioj

 11. Dainius V. says:

  PESTININKAI,primenu tavo esybei = rašyk ir reiškis pagal priimtą Lietuvoje kalbą,tada ir tavo mintys bus visiems kitiems aiškesnės.Nedarkyk mūsų kalbos.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top