Žilvinas Razminas: Tik mirtis pakeis mūsų nuomonę. Mes nevergausime!

2014, 19 spalio, 9:16 | kategorija Realybė | atsiliepimų (12) | peržiūrų 1 255 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisTrumpas Žilvino Razmino interviu, po užvakar (spalio 17) įvykusio mitingo Kaune prieš NATO buvimą Lietuvoje, kuriame jis pasakoja – kaip, dėl ko ir kada jį sulaikė policija, neleidusi net nuvykti į mitingą, kuriame Žilvinas turėjo kalbėti.

Sustabdžiusi jo automobilį policija vežiojo Ž. Razminą po kelis policijos komisariatus, kol galų gale pasirinko vieną, kuriame jis buvo apklaustas. Policininkams vykdžiusiems apklausą Žilvinas Razminas jokių priekaištų neturėjo – apklausa vyko labai korektiškai ir mandagiai.

Policijos darbuotojai susipažino su paimtų iš Ž. Razmino automobilio agitacinių lapelių turiniu ir buvo nustebinti, nes juose nebuvo nieko antivalstybiško – buvo agituojama už Lietuvos nepriklausomybę, už socialinę Lietuvą – teisingą Lietuvą, prieš NATO okupaciją…

Žilvinas Razminas :

mums yra kabinama Rusijos okupantų šnipų etiketė, kas yra paprasčiausias absurdas – atvirkščiai, mūsų devizas yra – nepriklausoma Lietuva, tautinė, socialistinė, be išnaudojimo Lietuva.

Ir mes už tai kovosime. Ir jokie A. Paulauskai, nei kažkokie kiti saugumiečiai ar dar kažkokie Amerikos agentai mūsų neįbaugins. Tik mirtis ar kulka pakeis mūsų nuomonę. Mes nepasiduosime! Kuo daugiau jūs mums lipsite ant galvos, tuo didesnį atkirtį mes duosime!

Jūsų dėmesiui video:

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 12

 1. Valdas says:

  Pagarba šiam žmogui. Visi pamiršome kas yra nepriklausomybė .

 2. Ec says:

  Ne visi :)

 3. Kęstutis says:

  Tikrai, išstokime iš NATO ir mums Rusija labai greitai primins – kas yra laisvė…

 4. trolis says:

  Kęstučiui ->

  Rimtai skaitote, kad NATO puls ginti Lietuvą, jei įvyks koks konfliktas?

  Iš kitos pusės pati NATO provokuoja šiuos konfliktus, ypač, jei prisiminsime kiek pastaraisiais metais ji užpuolė nepriklausomų šalių.

  O kadangi NATO provokuoja – tai atitinkamai NATO narės automatiškai tampa taikiniais.

  Beje, Švedija nėra NATO narė, Šveicarija nėra NATO narė, Suomija nėra NATO narė. Atitinkamai jų visų santykiai su likusiu pasauliu kur kas geresni.

 5. Kestutis says:

  Jei jau siekiama laisves tai reikia siekti laisves ir nuo NATO, ir nuo Europos Sajungos ir nuo visu kitu Iliuziniu ir korumpuotu sajungu. Bendradarbiavimas remiantis abipuse pagarba ir nauda visiskai skirtingi dalykai..
  Kalbant apie tai, kad „Rusija labai greitai primins – kas yra laisvė“ nemanau.. Verciau patarciau prisiminti viena ismintinga posaki „Ir neissizadeki idealo doro ir auksto vardan trupinio aukso gardaus valgio sauksto“. Panasu kad kol Rusai biedna tauta i juos ir poziuris formuojamas kaip i antrarusius trolius, deja turiu nuojauta  kad per laika visa tai pasikeis, ir vos tik pinigu srautai papus is rytu manau, daugumai tautieciu ne kiek nedvejodami pakeis savo nusistatyma, ir tankai jei tokie dar ir  butu neabejoju, kad butu sutinkami minios su gelemis (na gal pasitaikytu vienas kitas verkslenantis patriotas). 
  Taip, kad tamsta galvok dar karta kas ta laisve, kuria lyg ir rusai turetu mums priminti…

 6. Kęstutis says:

  Klausimėlis – Turime tik dvi galimybes (artimoje ateityje) būti nelaisvėje ESir NATO ar Rusijoje? Aš renkuosi ES, o vėliau matysim, gal pavyks išsivaduot…

 7. PP says:

  Ar tu bent suvoki, kad ES ir Vakarai mūsų tautą naikina? Nei prie rusų caro laikais, nei tarybiniais laikais mūsų tauta nemažėjo, o tik didėjo, nepaisant trėmimų ir represijų. Geriau gyvename? Masė gyvena blogiau. Vakarai kerta per tautos ateitį, per tautos ir visuomenės šaknis taip, kaip jokie „rusai“ niekada nedarė. Kas dėl Rusijos biednumo, tai jie jau turtingiau gyvena nei mes Lietuvoje, nepaisant milžiniškų kontrastų tarp didmiesčių ir provincijos, tarp oligarchų ir eilinių žmonių.

 8. Kęstutis says:

  Taip taip… Carinis lietuvių spaudos draudimas, vėliau trėmimai – mokytojai, pasiturintys, šviesuomenė laibai tiksliai ir išmaniai Rusija naikino mūsų tautą, o tai, kad dabar nebesugebame pasipriešinti vakarams – rusiškojo genocido pasekmė. Nebuvo cccp planuose tautinės Lietuvos. Planuose buvo vieninga cccp=Rusija. Jei nebūtų dviejų stovyklų priešpriešos ir cccp nebūtų sugriuvusi, kalbėtume mes dabar visi – по руский…

 9. trolis says:

  Kęstučiui->

  Oficialiai buvo uždraustas lenkiškas raštas, nes lietuviai savo rašto net neturėjo tuo metu. Tad kalbėti apie lietuvišką spaudą.. hmm. gal per drąsu.

  Kas beje iš tikro davė savo vaisių, – atgavus nepriklausomybę buvo susikurtas savas lietuviškas raštas.

  Ką Kęstuti galite pasakyti apie lietuvišką, tokį patį „genocidą“ rusų atžvilgiu, kai Lietuva daugelį amžių puldinėjo Rusiją?:)

  Tai elementariai istorija, o vergų mentalitetą lietuviams įdiegė, deja, ne rusų carai, o savi valdovai – daugeliui amžių padarę juos baudžiauninkais.

  Štai, jei ne jie – galbūt ir požiūris Lietuvoje į vykstančius įvykius būtų visiškai kitoks. Tik šito kažkodėl niekas matyti nenori….

 10. Kęstutis says:

  klausyk „troli-maskoli“ Ar tau su protu netvarkoj, ar galvoji, kad gali čia durnint visus??? Tu ką manai, kad knygnešiai per carinės muitinės postus lenkiškas knygas į Lietuva nešė, rizikuodami savo gyvybe??? Lietuviai su rusais-rasais visada buvo geruose santykiuose. Kijevo Rusia tai ne Rusija. Dabartinė Rusija įsikūrusi kaip Maskvos kunigaikštystė, Didžiosios Tartarijos (Totorijos) vietoje ir ilgą laiką iki pat XVIIa. ši kunigaikštystė buvo vadinama Maskolija, Daukantas juos vadino – maskvėnai, ukrainiečiai juos vadino – maskali…

 11. trolis says:

  Kęstučiui ->

  „trolis“ yra tik mano nickas, o pavadindamas mane „maskoliu“ turbūt įžeist norėjote? Bet jums nepavyko – tokioms pigioms provokacijoms nepasiduodu.

  Toliau – jei tamstai nervai nelaiko ir nesugebate įsiskaityti į tai kas rašoma, tai siūlau paskaityt dar kartą.

  Tamsta kalbėjote apie uždraustą lietuvišką spaudą (jei pažodžiui), kai tuo metu lietuviai net savo rašto neturėjo. Tas jums galbūt žinoma yra?

  Tai štai – caro draudimas apėmė ne lietuvišką spaudą, o leidinius lotyniškomis raidėmis (jei tiksliai). Tokiomis raidėmis Lietuvoje (ir Lenkijoje) rašė tik lenkai. Jei knygos lietuviams būtų buvę rašomos kitu šriftu – jokio draudimo nebūtų buvę.

  Todėl ir parašiau, jog iš esmės buvo uždraustas lenkų raštas-šriftas. Jei nesupratote – tai papildžiau. Tikiuosi papildžiau pakankamai aiškiai.

  Dėl rizikavimo savo gyvybe – tai jūs gerbiamasis čia perlenkiate – knygos buvo nešamos kontrabanda – už pinigus. Ne iš idėjos. Tai buvo paprasčiausias verslas. Pasidomėkite labiau.

 12. G1504 says:

  Teisingos mintys.Vertos pagarbos.Gaila Lietuvos…Laisve kaip zinoma iskovojama krauju…kiek is musu nori mirti uz Tevyne?Viskas jau…Nera musu…ir jau senokai.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top