- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Žilvinas Razminas: Tik mirtis pakeis mūsų nuomonę. Mes nevergausime!

paveikslėlisTrumpas Žilvino Razmino interviu, po užvakar (spalio 17) įvykusio mitingo Kaune prieš NATO buvimą Lietuvoje, kuriame jis pasakoja – kaip, dėl ko ir kada jį sulaikė policija, neleidusi net nuvykti į mitingą, kuriame Žilvinas turėjo kalbėti.

Sustabdžiusi jo automobilį policija vežiojo Ž. Razminą po kelis policijos komisariatus, kol galų gale pasirinko vieną, kuriame jis buvo apklaustas. Policininkams vykdžiusiems apklausą Žilvinas Razminas jokių priekaištų neturėjo – apklausa vyko labai korektiškai ir mandagiai.

Policijos darbuotojai susipažino su paimtų iš Ž. Razmino automobilio agitacinių lapelių turiniu ir buvo nustebinti, nes juose nebuvo nieko antivalstybiško – buvo agituojama už Lietuvos nepriklausomybę, už socialinę Lietuvą – teisingą Lietuvą, prieš NATO okupaciją…

Žilvinas Razminas :

mums yra kabinama Rusijos okupantų šnipų etiketė, kas yra paprasčiausias absurdas – atvirkščiai, mūsų devizas yra – nepriklausoma Lietuva, tautinė, socialistinė, be išnaudojimo Lietuva.

Ir mes už tai kovosime. Ir jokie A. Paulauskai, nei kažkokie kiti saugumiečiai ar dar kažkokie Amerikos agentai mūsų neįbaugins. Tik mirtis ar kulka pakeis mūsų nuomonę. Mes nepasiduosime! Kuo daugiau jūs mums lipsite ant galvos, tuo didesnį atkirtį mes duosime!

Jūsų dėmesiui video: