80,1 % balsavusių pasisakė už Katalonijos nepriklausomybę

2014, 10 lapkričio, 18:24 | kategorija Realybė | atsiliepimų (2) | peržiūrų 251 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis1,65 milijono žmonių (80,1 procento nuo dalyvavusių apklausoje)palaikė Katalonijos nepriklausomybę nuo Ispanijos. Į rinkimų apylinkes atėjo 2.25 milijono katalonų.

Išankstiniai apklausos dėl Katalonijos nepriklausomybės duomenys suvesti naktį iš sekmadienio į pirmadienį, lapkričio 10. Kaip pranešė regiono vyriausybė, suskaičiavus 88.4 procento biuletenių, už atsiskyrimą nuo Ispanijos nubalsavo 80.1 procento rinkėjų, dalyvavusių lapkričio 9 dienos plebiscite.

10,1 procento katalonų pasiryžę palaikyti savo valstybės kūrimą. Valstybės, kuri visgi liktų Ispanijos sudėtyje. Prieš Katalonijos nepriklausomybę  pasisakė viso 4.6 procento apklausos dalyvių. Regiono vyriausybės vadovas Artur Mas jau apibūdino plebiscito rezultatus, kaip „visaapimančią sėkmę“.

Pagal išankstinius duomenis, į rinkimų apylinkes atėjo 2.25 milijono katalonų, iš kurių Katalonijos nepriklausomybę palaikė 1.65 milijono žmonių.

Referendumas neturės tiesioginio teisinio poveikio. Rugsėjo pabaigoje, Ispanijos konstitucinis teismas sustabdė referendumą kai premjeras Mariano Rajoy pateikė apeliaciją siekiančią uždrausti balsavimą, kuris jo teigimu neteisėtas.

Deutsche Welle

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Valdas says:

     Mums turėtų būti labai gėda kad  netekome Lietuvių tautos.

  2. Joris says:

    Jie šiek tiek pamastyti apie tai, kas šiuo metu vyksta visoje europoje (nors tokio žemyno nėra, bet pavadinimas prigijęs), tai visur vyksta neramumai, kuriuos žianiasklaida siekia sumenkinti arba nuslėpti. Tautos siekia nepriklausomybės, siekia visuomenės stabilumo nacionaliniu pagrindu (daugiatautė valstybė, kaip ir visuomenė – nestabili). Ta parazitinė sistema, kuri apraizgiusi visą pasaulį, pamažu netenka savo įtakos, jai „žemė slysta iš po kojų“…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top