Apie norų išsipildymą

2014, 11 lapkričio, 19:55 | kategorija Ideologija | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 500 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

pasakėčia

paveikslėlisViename Visatos užkampyje buvo maža parduotuvėlė

Iškaba jau seniai nekabėjo – ją kažkada nuplėšė uraganas, o naujos šeimininkas neprikalė, mat kiekvienas vietinis ir taip žinojo, kad šioje parduotuvėje parduodami norai.

Parduotuvės asortimentas buvo didžiulis, čia galima buvo nupirkti praktiškai beveik viską: didžiules jachtas, butus, vedybas, korporacijos vice-prezidento postą, vaikus, mylimą darbą, gražią figūrą, pergalę konkurse, valdžią, sėkmę ir dar daug, daug ką. Nebuvo parduodami tik mirtis ir gyvenimas – tuo užsiėmė pagrindinis ofisas buvęs kitame Galaktikos krašte.

Kiekvienas atėjęs į parduotuvę ( o juk yra ir tokių norinčių, kurie nė karto neužėjo į parduotuvę, o liko namie, tiesiog sėdėti ir norėti) pirmiausia susižinodavo savo noro kainą.

Kainos buvo labai skirtingos. Pavyzdžiui, mylimas darbas kainavo gyvenimo stabilumo ir planuotos ateities atsisakymą, pasiruošimą savarankiškai planuoti ir struktūrizuoti savo gyvenimą, tikėjimą savo paties jėgomis ir leidimą sau dirbti ten, kur patinka, o ne ten, kur reikia.

Valdžia kainavo truputį daugiau: buvo būtina atsisakyti kai kurių savo įsitikinimų, mokėti viskam rasti racionalų paaiškinimą, mokėti atsakyti NE kitiems, žinoti savo kainą (ir ji turi būti pakankamai didelė), leisti sau sakyti „AŠ“, pareikšti apie save, nežiūrint į aplinkinių pritarimą ar smerkimą.

Kai kurios kainos atrodė keistos – vedybas galima buvo gauti beveik dykai, o štai laimingas gyvenimas kainavo brangiai: atsakomybė už asmeninę laimę, mokėjimas gauti malonumą nuo to, kad gyveni,, savo norų pažinimas, siekio atitikti aplinkinių lūkesčius atsisakymas, mokėjimas vertinti tai, kas yra, leisti sau būti laimingam, asmeninės vertės ir svarbos suvokimas, aukos prizo atsisakymas, rizika prarasti kai kuriuos draugus ir pažįstamus.

Ne kiekvienas užėjęs į parduotuvę buvo pasiruošęs iš karto pirkti norą. Kai kurie pamatę kainą iškart apsisukdavo ir išeidavo. Kiti ilgai stovėdavo susimąstę, perskaičiuodami turimas galimybes ir galvodami kur gauti dar. Kažkas pradėdavo skųstis pernelyg aukštomis kainomis, prašydavo nuolaidos ar domėdavosi išpardavimais.

O buvo ir tokių, katrie išsitraukdavo viso savo gyvenimo santaupas ir gaudavo mainais išsvajotą norą, suvyniotą į šiugždantį gražų popierių. Į tuos laiminguosius su pavydu žiūrėdavo kiti pirkėjai, tarpusavyje kalbėdami, kad esą, parduotuvės savininkas – pirkėjo pažįstamas, ir noras jam atiteko tiesiog taip, be jokių didelių pastangų.

Parduotuvėlės šeimininkui ne kartą buvo siūlyta sumažinti kainas, kad padidinti pirkėjų srautą. Bet jis visada atsisakydavo, nes nuo to nukentėtų norų kokybė.

Kai šeimininko klausdavo ar nebijo jis bankrutuoti, – jis linguodavo galva ir atsakydavo, kad visais laikais atsiras drąsuoliai, pasiruošė rizikuoti ir keisti savo gyvenimus, atsisakyti įprasto ir aiškiai suplanuoto gyvenimo, sugebantys patikėti savimi, turintys jėgų ir resursų tam, kad apmokėti savo norų išsipildymą.

O ant parduotuvės durų jau gerus 100 metų kabėjo skelbimas: „Jei tavo noras neišsipildė – reiškia jis dar neapmokėtas

Minakova Julija Минакова Юлия

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top