Aš ne gėjus

2014, 9 lapkričio, 11:29 | kategorija Alternatyva | 1 atsiliepimas | peržiūrų 947 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisPerskaitęs šios dienos naujienas aš supratau, kad turiu galų gale prisipažinti. Tas ypač sunku man, tačiau aš tiesiog negaliu kitaip. Tuo labiau, kad būdamas sveiko proto ir atminties, pilnai suvokiu apie visas gręsiančias šio žingsnio pasekmes man ir mano šeimai. Kaip suvokiu ir tai, jog po šito kelio atgal nebebus – tiltai sudeginti, burtas mestas, obuolys jau prakąstas.

Aš neišvengiamai tapsiu atstumtuoju ir ir pabaisa daugeliui milijonų progresyvių planetos žmonių. Man užsivers keliai į aukščiausius visuomenės sluoksnius, aš kelsiu pasibjaurėjimą civilizuotos žmonijos dalies crème de la crème, į mane bus rodoma pirštais, manimi gąsdins vaikus europietiškose gimnazijose.

Man niekada neteks sudainuoti su Generaliniu JT sekretoriumi ir prieš Europos parlamentą, niekada netapsiu pasaulinio koncerno, gaminančio telefonus su prakąsto obuolio atvaizdu ant korpuso vadovu – apskritai, daugelis novatoriškų verslo galimybių nuo šiol bus visiems laikams užbrauktos riebiu brūkšniu.

Ir visgi aš, kaip sąžiningas žmogus, negaliu susilaikyti neišsakęs šio lemtingo mano likimui prisipažinimo: AŠ NE GĖJUS.

Atleiskite man draugai, jei galite. Žinoma jūs turite pilną teisę apkaltinti mane silpnadvasiškumu, neapykanta naujovėms ir tamsumu. Atgyvenusių formų ir orientacijų palaikymu, nenoru pripažinti bendražmogiškas vertybes ir progresyvias pažiūras. Ir būsite tūkstantį kartų teisūs.

Taip, jie – i-koncerno vadovas, dabartinis Latvijos užsienio reikalų ministras ir buvęs Vokietijos užsienio reikalų ministras, kaip ir daugelis kitų pagarbos vertų žmonių – sugebėjo, o aš – ne.

Ir reikėtų papildyti, ką jūs jau greičiausiai suprantate, kad reikalas čia jau senokai nebe realioje orientacijoje. Kuri yra giliai asmeninis – aš netgi pasakyčiau, intymus žmogaus reikalas, kuris niekam ypatingai neturėtų rūpėti.

Bet vyriškas viešas išsivertimas – tai pareiga kiekvieno progresyvaus žmogaus, norinčio būti integruoto į pasaulio elito gretas. Norinčio įrodyti savo palaikymą europietiškoms vertybėms ir amerikietiškai svajonei: „Poetu tu gali nebūti, bet p* būt tu privalai!“

Pavyzdžiui, verslininkas Tinkov jautriai pagavo tendenciją, įvykdęs iškilmingą išsivertimo ritualą net nebūdamas gėjumi. Manau, jo pavyzdžiu paseks daugelis. Kad ir skatinami savisaugos instinkto, skatinami praktiško suvokimo – taip protingiau, patikėkite.

Juk pavyzdžiui, tas pats aktorius Porečenkovas tiesiog susprogdintų elgesio šabloną, jeigu staiga, po visų aistrų aplink jį virimo, prisipažintų, kad jis irgi … hmmm… Visi tie, kurie jį dabar dergia, imtų jį aukštinti, arba dūmytų, kaip robotai „Paaugliai Visatoje“ filme, nuo kognityvinio disonanso. Ir kiek dar tokių prakeiktųjų, „viso civilizuoto pasaulio“ ™ atstumtųjų, šiandien prispaustų Vakarų sankcijomis, galėtų staigiai pakeisti savo likimą vienu trumpu prisipažinimu.

Patikėkite, tai ne taip ir sunku. O jau perspektyvos atsiveria – verčiančios iš koto, juolab, kad jums visai nėra būtina kažką keisti savo realiame gyvenime. Juk tai vertybinis, o ne seksualumo pasirinkimas. Kaip Europa – Azija, Muitų sąjunga – Europos sąjunga, už Putiną – prieš Putiną, iPhone – Samsung, ir t.t.

Taip, Rusija dar laikosi, bet progresas, suprantama negrįžtamas. Tie vargani vienišiai, kurie neišdrįso, nesugebėjo, neišvengiamai taps amžinais išgamomis-atstumtaisiais, priverstais pasišalinti iš padorios visuomenės draugijos akių, kad neskatinti heterofobijos ir visa savo išvaizda neteršti dvasinių Next kartos įtvirtinimų.

Kaip tas Rabinovičius iš senų tradicionalizmo laikų retro-anekdoto, kurio kartą paklausė aerouoste:
– Kodėl jūs norite išvažiuoti?
– Dėl homoseksualizmo…
– Kaip? Juk dabar tai nėra uždrausta!
– Štai būtent… prie Stalino už tai galėjo sušaudyti, prie Chruščiovo – pasodinti, prie Brežnevo – uždaryti į psichiatrinę. Dabar nedraudžia, ir aš dėl to noriu išvažiuoti iki tol, kol tai netapo privaloma….

Bet čia, kaip žino kiekvienas šalies liberalas, iškyla tas trečias, prakeiktas rusams klausimas (po „kas kaltas“ ir „ką daryti“) – kur bėgti?

šaltinis (rusų kalba): Facebook

Oleg Odintsovsky

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. smgs says:

    piderastas yra piderastas,ir nereikia keist pavadinimo sitiems ligoniams i kazkokius gejus ar kitas gelytes

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top