Atviras laiškas Šiaulių ir šalies vadovybei dėl prieš visuomenininkus vykdomo žiniasklaidos ir valdininkų puolimo

2020, 8 lapkričio, 8:54 | kategorija LPT | 2 komentarai | peržiūrų 370 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Vytauto paminklas Gedimino kalno papėdėje #neabejingi #susitelkimas #patriotai ir AKTYVŪS SUSITELKĘ LIETUVOS PILIEČIAI
(ne-plokščiažemiai, kaip nu-si-šnekėjo SAM ministras, Operacijų centro vadovas)
(ne-iškrypėliai iš Palangos pliažo, kaip teigia Santarų klinikų medikas Linas Svetikas)

VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovams
Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovams
Šiaulių miesto ir rajono PK vadovams
Šiaulių miesto savivaldybės vadovams

Kopija
Sveikatos apsaugos ministerija
Policijos departamentui
Plungės ligoninės vadovybei
Plungės policijos vadovybei
Santarų klinikų Infekcinių ligų centro Priėmimo pagalbos skyriaus vedėjui Linui Svetikui
Info diena, LNK
Žiniasklaidai

ATVIRAS LAIŠKAS-PRANEŠIMAS
2020 m. lapkričio 5 d.

Pranešame, kad visuomenės LNK, savo 2020.11.03 d. laidoje „Info diena‟ išplatino tikrovės neatitinkančią informaciją apie taikių akcijų dalyvius, pateikdami pranešimą su antrašte „COVID-19 neigėjai puola ligonines ir teisėsaugą‟.

2020-11-03 d. SAM spaudos konferencija

Analogiškai pasisakė ir Santarų klinikų Infekcinių ligų centro Priėmimo pagalbos skyriaus vedėjas Linas Svetikas SAM Spaudos konferencijoje, 2020.11.03 d., įvardindamas AKTYVIUS žmones, besidominčius situacija „neigiančiais COVID“ „iškrypėliais“. Dar bjauriau apie visuomenės narius atsiliepė išrinktasis politikas, Operacijų centro vadovas, Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, pavadindamas aktyvius visuomenės narius, nesutinkančius ir abejojančius dėl jo priimamų sprendimų, „plokščiažemiais“.

Manome, kad tokie veiksmai, pasitelkiant Plungės, Santarų ligoninės vadovybę, neteisingai informuojant ir suklaidinus Plungės ir visos Lietuvos policiją, buvo organizuoti sąmoningai ir tikslingai, siekiant skaldyti visuomenę ir atskiras jos grupes, bei sąmoningai sukuriant nesamą sensaciją.

Kaip akcijos dalyviai, atvykę į organizatorių renginį, atsakingai galime pareikšti, kad, kaip ir Raseiniuose, Klaipėdoje, Palangoje, taip ir Plungėje dalyvavome renginiuose, susijusiuose su:

1. Konstitucinėmis žmogaus teisėmis ir laisvėmis:

 • 7 straipsnis. Negalioja joks įstatymas ar kitas aktas priešingas Konstitucijai.
 • 9 straipsnis. Svarbiausi Valstybės bei Tautos gyvenimo klausimai sprendžiami referendumu.
 • 18 straipsnis. Žmogaus teisės ir laisvės yra prigimtinės.
 • 19 straipsnis. Žmogaus teisę į gyvybę saugo įstatymas.
 • 20 straipsnis. Žmogaus laisvė neliečiama. Niekas negali būti savavališkai sulaikytas arba laikomas suimtas. Niekam neturi būti atimta laisvė kitaip, kaip tokiais pagrindais ir pagal tokias procedūras, kokias yra nustatęs įstatymas.
 • 21 straipsnis. Žmogaus asmuo neliečiamas. Žmogaus orumą gina įstatymas. Draudžiama žmogų kankinti, žaloti, žeminti jo orumą, žiauriai su juo elgtis, taip pat nustatyti tokias bausmes. Su žmogumi, be jo žinios ir laisvo sutikimo, negali būti atliekami moksliniai ar medicinos bandymai.
 • 25 straipsnis. Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.
 • Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas.
 • 33 straipsnis. Piliečiams laiduojama teisė kritikuoti valstybės įstaigų ar pareigūnų darbą, apskųsti jų sprendimus. Draudžiama persekioti už kritiką.
 • 36 straipsnis. Negalima drausti ar trukdyti piliečiams rinktis be ginklo į taikius susirinkimus.

2. Siekdami informuoti visuomenę apie Valstybinio lygmens operacijų centro vadovo sprendimus dėl įstaigų vadovybės galimo reikalavimo naudoti ne skausmingus testus „pagaliukais“, bet greituosius testus – t.y. netraumuojant atskirų profesijų asmenų, tame tarpe GYDYTOJŲ ir POLICIJOS.

3. Padrąsinti atskirų profesijų žmones, iš kurių darbdaviai reikalauja nuolatinio testavimosi skausmingais „pagaliukais“, tam nepritaikytose lauko mobiliosiose laboratorijose.

4. Priminti, kad:
Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymas nustato tik privalomo darbuotojų sveikatos tikrinimo jiems įsidarbinant ir vėliau periodiškai pagal įmonėse patvirtintus darbuotojų sveikatos patikrinimo grafikus, reikalavimus. Kitos pareigos ar prievolės tikrintis sveikatą nėra nustatytos.

Taip pat būtina pabrėžti, kad pagal Lietuvos Respublikos darbo kodekso 49 straipsnio 3 1 dalies nuostatas, Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus ekstremaliąją situaciją ar karantiną, siekiant užtikrinti darbuotojų ir trečiųjų asmenų sveikatos apsaugą, darbdavys privalo darbuotojui, kurio sveikatos būklė kelia grėsmę kitų darbuotojų sveikatos saugumui, motyvuotu raštu pasiūlyti dirbti nuotoliniu būdu. Darbdavio pasiūlyme darbuotojui dirbti nuotoliniu būdu turi būti nurodyta siūlymo dirbti nuotoliniu būdu priežastis, terminas ir teisinis pagrindas.

Deja, įstatymai negina Lietuvos Respublikos piliečių: darbuotojui nesutikus dirbti nuotoliniu būdu ar nepateikus darbdaviui atsakymo į darbdavio pasiūlymą dirbti nuotoliniu būdu, darbdavys gali nušalinti darbuotoją nuo darbo, neleisdamas jam dirbti ir nemokėdamas darbo užmokesčio.

Todėl RAGINAME žmones ginti SAVO TEISES.

Taip pat tokių grupių – kaip GYDYTOJAI ir POLICIJA !

Pažymime, kad Sveikatos apsaugos ministerija nėra pateikusi visuomenei paaiškinimų:

 1. Kuo vadovaujantis atidaryti mobilieji patikrinimo punktai? Ar jie atitinka higienos reikalavimus? Ar yra išduotos licenzijos ten esamom mobiliom laboratorijom, palapinei, grindų-kelio dangai ir pan.? Kas šiuos reikalavimus tikrina? Kaip dažnai?
 2. Kokiu pagrindu privačios įmonės stato mobiliuosius patikros punktus savo teritorijose? Kas užtikrina tokių mobiliųjų punktų higienos priežiūrą? Kaip dažnai? Iš kur įsigyjami testai tokiose įmonėse? Kas garantuoja sveikatos priežiūros sertifikavimą privačios teritorijos mobiliuosiuose punktuose?
 3. Kokių profesijų specialistai atlieka testavimus mobiliuosiuose punktuose? Ar jie turi medicinines licenzijas? Kodėl nėra nurodytos tikrintojų pavardės?
 4. Koks atliekamų testų patikimumas? Ir kt.

Esant tokiai situacijai, kai susiklosto aukščiau minėtos informacijos trūkumas ir visuomenės narių pranešimams apie Raseiniuose, Plungėje, Palangoje, Druskininkuose ir kituose miestuose nuolatinį, kas savaitinį DARBDAVIŲ reikalavimą DARBUOTOJAMS testuotis, nepateikiant alternatyvos, testuotis saugiais ir neskausmingais testais, ar tokius testus apmokėti, kaip numato Civilinės saugos įstatymo 31 str. 3 d., DALINAMĖS SAVO TEISINE ir PROFESINE PATIRTIMI skatindami žmones DOMĖTIS JŲ TEISĖMIS ir PAREIGOMIS!

Mieli gydytojai ir policijos pareigūnai!

Sveikatos apsaugos ministras 2020 m. lapkričio 3 d. Spaudos konferencijoje be kita ko pažymėjo, kad visų pirmiausia dėl COVID-19 grėsmės VAKCINUOJAMI bus gydytojai, policijos pareigūnai ir kariai.

Primename, kad JŪS dar iš mokyklos vadovėlių žinote, kad VAKCINA nėra STEBUKLINGA TABLETĖ, o viruso dalis, JŪSŲ SUTIKIMU įvedama į kūną, kad susikurtų antikūniai, t.y. organizmo atsparumas, kurio, pvz., Švedija pasiekė natūraliu būdu.

Kodėl Sveikatos apsaugos ministerija perka VAKCINOS už 100 mln. eur, kai savikaina nuo 3 iki 18 eur už vienetą – taip įgydami iki 5,5 mln. vnt. vakcinos. KĄ ir KIEK KARTŲ skiepysime NEPATIKRINTA vakcina?! MŪSŲ MEDIKUS?! Mūsų POLICIJĄ ir KARIUOMENĘ?! … vakcinai patikrinti reikia 2,5 – 3 metų (… gal jie tegul eksperimentuoja su DIDESNĖS POPULIACIJOS TAUTOMIS?!)

Esate gąsdinami mirtinais skaičiais, tačiau jei peržiūrėtumėte Pasirengimo gripo pandemijai 2019-2023 metų programą – rastumėte, kad kasmet SEZONINIU GRIPU suserga iki 50.000, o ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligomis – iki 700.000 Lietuvos gyventojų.

Išlikime SVEIKO PROTO ir SUSITELKĘ!

NEABEJINGI ir IŠMINTINGI!

KARTU: MEDIKAI-POLICIJA-PILIEČIAI

Asociacijos „Lietuvos Visuomenėss Taryba“ vardu pasirašo: valdybos narys Tauras Jakelaitis

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 2

 1. konkurencijos nėra says:

  vakcinai ištirti reikia 15 metų, o vaikam dar daugiau

  info: Plamen Paskov

 2. Vytas says:

  Nemanau, kad sveikas protas tarp valdžiažmogių gali egzistuoti, juk šioje COVID-19 pasaulinėje aferoje sukami ne dideli, o MILŽINIŠKI pinigai. Kokią naudą duoda testavimas? Mano manymu – abejotiną. O štai pelnai… Neskelbiama, po kiek perkami tie testai ant pagaliukų (gana pavojingi žmogaus sveikatai), bet manau, kad už kokius nors 50 eurų. Privačiai tokį testą galima pasidaryti gal už 90-100 eurų. Dabar padauginkite iš kasdienių testų skaičiaus ir jums taps aišku, apie kokias sumas eina kalba. O štai toks profesorius Kasiulevičius jau atvirai „REIKALAUJA“, kad ir skiepai nuo covid, net nepraėję klinikinių bandymų,būtų kuo greičiau importuoti į Lietuvą ir panaudoti, gal net priverstinai. O čia sumos bent 10 kartų didesnės. Taigi ponai IR PONIOS, TAI NIEKO ASMENIŠKO NEI IŠ vERYGOS, NEI IŠ SKVERNELIO, NEI IŠ PREZIDENTO , tai ti BIZNIS. Pasaulinio masto, kuriame dėl trupinių nuo to biznio stalo draskosi mūsų valdžia. O mes, eiliniai žmonės esame kasdien kerpamų avių banda, neturinti JOKIŲ ŠANSŲ tam pasipriešinti. Juk MAŽIAUSIA bauda už kaukės nedevėjimą – 500 eurų, t.y. didesnė nei už daugelio Lietuvos pensininkų pensiją.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top