Baidenas gali pavogti rinkimus elitui, tačiau demokratai dėl to pasigailės

2020, 6 lapkričio, 16:44 | kategorija LPT | 1 atsiliepimas | peržiūrų 308 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Būkime realistais. Galijotas neketino suteikti Dovydui galimybės pasilikti antrai kadencijai, rašo nypost.com

Provincijoms, kurioms prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) yra instrumentas, bet ne tikslas, bet kuriuo atveju būtų sunku laimėti 2020 m. rinkimus, priešinantis koncentruotai demokratų partijos galiai, žiniasklaidai su jos „feikinėmis naujienomis“, susitelkusioms visuomenės nuomonės apklausos organizacijoms, didelėms IT kompanijoms, socialiai sąmoningiems milijardieriams ir garsenybių klasei, kurie susivienijo siekiui nuversti oranžinį barbarų imperatorių.

„Bukagalviai“ ir „šlykštūs žmonės“, kaip juos vadina Džo Baidenas (Joe Biden), rinkimų dieną pakilo iš Amerikos gilumų balsuoti.

Dabar mes pamatysime, ar viršų paims nacijos galia, ar sugebės nacionalistinis populistinis judėjimas, kurį D.Trampas palaikė, tačiau kurio simboliu netapo, toliau kovoti prieš amoralius globalistus, kuriems atstovauja apgailėtina Baideno kamarila.

Viskas susiveda į D.Trampo įsitikinimą, kad demokratai surengė didžiulę rinkimų aferą Pensilvanijoje, Mičigane, Viskonsine ir kitur, bandydami apgaule laimėti rinkimus.

Net kai kurie jo paties partijos nariai ragina D.Trampą oriai pralaimėti, tačiau prezidentas turi visas teises vykdyti rinkimų įstatymus, kad išvengtų apgavystės. Be to, jis yra įpareigotas tai padaryti dėl 68 milijonų „nevertų“, balsavusių už jį.

Tuo tikslu D.Trampas kreipėsi į savo senąjį sąjungininką, buvusį Niujorko merą Rudy Giuliani, kuris kovoja didvyrišką kovą teismuose.

Trečiadienį, kalbėdamas spaudos konferencijoje Filadelfijoje, Giuliani kalbėjo apie vieną aiškią anomaliją. Priešingai Pensilvanijos įstatymams, Respublikonų partijos stebėtojams buvo trukdoma stebėti 120 000 balsų skaičiavimą, privertus juos nutolti 7–10 metrų atstumu nuo tos vietos, kur buvo skaičiuojami biuleteniai.

„Jie patys negalėjo matyti biuletenių, negalėjo įsitikinti, kad jie tinkamai antspauduoti, su įrašytais adresais, pasirašyti išorėje. Tai tęsėsi 20 valandų. Jūs visi manėte, kad čia, Filadelfijoje, buvo teisėtai skaičiuojami balsai, tačiau iš tikrųjų čia vyko kuo tikriausias visiškas neteisėtumas“.

Giuliani komanda taip pat pateikė ieškinį Viskonsine, teigdama, kad stebėtojams išvykus namo, trečią ar ketvirtą ryto, staiga pasirodė apie 120 000 biuletenių ir jie buvo suskaičiuoti “.

D.Trampo štabas trečiadienį taip pat pateikė ieškinį Mičigane. Jo vadovas Billas Stepienas teigė, kad Respublikonų stebėtojams nebuvo „leista patekti į daugybę balsų skaičiavimo vietų ir jie negalėjo stebėti atidarytų balsadėžių ir balsų skaičiavimo, kaip garantuoja Mičigano įstatymai“.

Visoje šalyje yra ir kitų kaltinimų sukčiavimu ir pažeidimais, pavėlavusių balsų skaičiavimu ir manipuliavimu išankstinio balsavimo biuleteniais.

Viena moteris pasakojo, kad savanoriaudama Klarko apygardos rinkimuose Mičigane, už balsų skaičiavimo kambario ribų rado 500 biuletenių dėžę. Ten buvo žmonių, kurie nebuvo įtraukti į rinkėjų sąrašus, vardai.

Viskonsine dingo 300 biuletenių, kai Willow miestelio tarnautoja susirgo ir grįžo namo, kur jos nebuvo galima rasti. Apie tai pranešė „Washington Post“. Vakar biuleteniai buvo rasti. Ten už D.Trampą atiduota 157, už D.Baideną – 114 balsų.

Arizonoje, kur jau rinkimų naktį buvo paskelbta apie Baideno pergalą tačiau D.Trampo štabas kalba apie jų pačių galimybes laimėti, įvyko „klaida su duomenimis“. Paskelbta, kad vakar suskaičiuota 95% balsų, nors iš tikrųjų buvo suskaičiuoti tik 86%. Likę balsai yra iš apygardų, kurios aktyviai palaiko D.Trampą.

Todėl tampa aišku, kad tokios intensyvios kovos su vienodomis pergalės galimybėmis akivaizdoje D.Trampo susirūpinimas nėra nepagrįstas.

Falsifikacijos yra žalingos, tačiau ne mažiau destruktyvūs yra teiginiai apie falsifikacijas ten, kur jų nėra. Pažiūrėsime, kaip baigsis teismo procesai.

Bet kokiu atveju Bidenas faktiškai vakar paskelbė apie savo pergalę, pareikšdamas, kad kai baigsis perskaičiavimas, nugalėtoju taps jis. „Mes laimime pakankamame skaičiuje valstijų, kad laimėtume 270 rinkėjų balsų, reikalingų norint laimėti prezidento postą“, – sakė jis.

D.Trampo būstinė trečiadienį pranešė, kad jis vis dar turi šansų laimėti, jei pavyks išlaikyti Pensilvaniją ir kažkaip susigrąžinti Arizoną.

Bet, net jei D.Trampas pralaimės, tai gali būti paslėptas gėris respublikonams. Balsavimo rezultatai sužlugdė demokratų viltis laimėti dideliu skirtumu. Tai nėra įtikinama pergalė prieš nepopuliarų prezidentą, apie kurį mums buvo užtikrintai kalbama daugelį mėnesių. Jei Baidenas laimi, jo pranašumas bus niekingas.

Visi tie šimtai milijonų dolerių, išleistų susigrąžinti senatui, buvo bergždžiai išmesti, nes, sprendžiant pagal viską, respublikonai išlaikys ten savo lyderystę. Daugumos lyderis Mitchas McConnellas ir senatorius Lindsey Graham išsaugojo savo vietas be jokių problemų.

Lemtingi Atstovų rūmų pirmininkės Nancy Pelosi apsiskaičiavimai, kuri ciniškai atsisakė derėtis dėl stimuliavimo įstatymo, brangiai kainavo demokratams šiuose Romuose, kur jie neteko bent šešių vietų. Jiems nepavyko atsikratyti nė nuo vieno respublikono. Štai tokia ji yra yra, mėlynoji banga.

Jų nesėkmė reiškia, kad 2022 m. Atstovų Rūmai turi visas galimybes grįžti į Respublikonų kontrolę, o tada prezidentas atliks tik „šlubos anties“ vaidmenį.

Demokratai negalės užimti Aukščiausiojo Teismo, panaikinti rinkikų kolegijos ir padaryti Kolumbijos ir Puerto Riko valstijomis. Jiems bus sunku primesti „Žalią naują kursą“ Amerikai.

Deja, nieko negalima padaryti, kad Bidenas ir Harris nepakartotų prezidento Obamos geopolitinių klaidų, tokių kaip Kinijos ir Irano režimų nuraminimas bei Paryžiaus klimato susitarimo pasirašymas.

Tačiau dėl sumažėjusių kognityvinių funkcijų Baideną anksčiau ar vėliau prezidentūroje pakeis nepopuliari ir nepatyrusi viceprezidentė Kamala Harris. Recesijos sąlygomis ir dėl nuosmukį paaštrinančios politikos demokratams ateinančius ketverius metus bus sunku.

Visi įsitikins jų neteisingais apskaičiavimais ir veidmainyste, o 2024 m. Prezidento rinkimus gali laimėti naujos kartos Respublikonų trampizmo įpėdinis.

Kas belaimėtų šiuose rinkimuose, rezultatu taps D.Trampu apsėstos žiniasklaidos ir prisijaukintų sociologinių tarnybų, duodančių spaudai pagrindo stumti nesąžiningus politinius stereotipus, – pažeminimas.

Tegul istorija prisimena, kad sekmadienį prieš rinkimus „The New York Times“ paskelbė, kad visi 15 jos komentatorių kenčia nuo privalomo kliedesio D.Trampu sindromo.

„Visi 15 mūsų apžvalgininkų paaiškina, kad per pastaruosius ketverius metus Amerikoje kilo neracionalaus ir prieštaringo rasinių ir socialinių teorijų aiškinimosi banga.“

Štai, kas atsitinka, kai atleidžiami redaktoriai, skelbiantys konservatorių straipsnius.

Kas belaimėtų, šie rinkimai jau atskleidė sukčius ir melagius, besireiškiančius kaip mūsų elitas. Ir Amerika tai prisimins.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Gojus says:

    Pindosų demokratai man tokia analogija su Lietuvis konstervatoriais.Su visa propogandos mašina, niekinanti liaudį globalistinė lavina.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top