Birželio 3-iosios grupės ir Respublikonų partijos pareiškimas „Dėl jėgų telkimosi“

2015, 11 lapkričio, 18:05 | kategorija LPT | atsiliepimų (16) | peržiūrų 715 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisLietuvos politinės partijos, kaltindamos viena kitą, mėgina surasti tuos, kurie, taip sakant, nustekeno valstybę. Žiniasklaidoje pasisako aukšti pareigūnai, partijų lyderiai, atsakingų institucijų vadovai ir Lietuvos žmonėms primena, kad viskas blogai: nusikalstamumas bujoja, pasitikėjimą valstybe nuolat kas nors pakerta, kasdien vyksta informacinės atakos, o apibendrinus – dėl visko kalti Rytai, Vakarai, teroristai, tik ne mes patys.

Prieš rinkimus tos pačios partijos, kurios jau daugybę metų gelbėja Lietuvą viena nuo kitos, vėl ir vėl pažada išgelbėti valstybę. „Šou turi tęstis“ – kadaise dainavo garsus dainininkas. Todėl mes visi eilinį kartą sėdamės prieš žydruosius ekranus ir metame burtą – kuris gelbėtojas pažadės kažko daugiau. Bepigu žadėti, kai valstybė nė nenutuokia, kiek ji turi pinigų, kai teisingumą turinti įkūnyti teisėtvarkos sistema drauge su žiniasklaida įgyvendina užsakomąsias melo akcijas. Melo ir neteisybės nepakeliantys tautiečiai masiškai emigruoja, paklusni valdžia mainais įsiveža dosniai apmokamus ir mūsų Tautai svetimus nelegalus.

Birželio 3-iosos grupės atlikti tyrimai parodė, kad:

1. Valstybės reikmėms tenka ne deklaruojama 29%, o apie 60% BVP dalis. Tai reiškia, kad maždaug 6 (šešių) mlrd. eurų viešųjų finansų dalis valstybės poreikiams yra perteklinė ir ją galima skirti kitoms reikmėms, pavyzdžiui iki 600 EUR padidinti neapmokestinamų pajamų dydį.

2. Lietuvos Respublikos Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos įstatyme įtvirtinti reikalavimai, kad „LRT radijo ir televizijos programose neleidžiama įsivyrauti vienašališkoms politinėms pažiūroms; LRT informacinėse programose, komentaruose pateikiama informacija turi būti pagrįsta, atspindėti įvairias politines pažiūras, o nuomonės ir faktinės žinios – autorizuotos, patikrintos ir išsamios“, visiškai neatitinka tikrovės. LRT veikla yra pagrįsta vienašališkomis politinėmis pažiūromis, faktinės žinios iškraipomos, dažnai meluojama, informacija nepagrindžiama arba atskleidžiama ne iki galo. Tai reiškia, kad LRT, išlaikomas iš gyventojų mokesčių, neatitinka įstatymo nustatytų principų, reikalavimų ir pareigų. Todėl skubiai keisti reikia ne tik LRT Tarybą, bet ir įstatymu nustatyti LRT vadovybės bei Tarybos narių atsakomybę, atsisakyti valdžios įtakos skiriant LRT Tarybos narius.

3. Lietuvoje įsigalėjo prokuroro teisė vykdyti teisingumą be teismo. Teismų sprendimai, pagrįsti ne bylos faktais ir įstatymo reikalavimais, tapo kasdienybe. Tai reiškia, kad teisingumas Lietuvoje tapo valdžios ir turtingųjų aptarnavimo įrankiu. Nedelsiant turi atsirasti nepriklausomo prokuroro institutas ir teismų nepriklausomybė nuo valdžios, o teisėjai privalo vadovautis tik įstatymu ir faktais, bet ne vidiniu įsitikinimu.

4. Pagal Europos Komisijos atliktą studiją Lietuva iš visos ES turi didžiausią suminį visų alternatyvios energetikos šaltinių potencialą. O pagal visus karybos principus žinome, kad bet kokios karinės intervencijos atveju vieną stambų energetikos šaltinį lengva užgrobti ar sunaikinti, paliekant visos šalies gyventojus be būtinųjų resursų. Tai reiškia, kad energetinės nepriklausomybės vardan reikia kuo greičiau vykdyti mažų atsinaujinančio kuro jėgainių ir katilinių statybą bei įjungimą į esamą sistemą. Teisingai investuojant į jėgaines regionuose, galima pasiekti ne tik realią Lietuvos energetinę nepriklausomybę, bet ir eksportuoti dar mažiausiai tiek elektros energijos, kiek bus suvartojama šalies viduje.

5. Lietuvos gelbėtojai valdžioje paniekino Tautos suvereno ir referendumo teises. Tai reiškia, kad Lietuvos Respublikos Konstitucija yra neteisėtai ignoruojama. ES vadovybei nesprendžiant ES saugumo klausimų ir visiškai ignoruojant nacionalinius valstybių narių interesus, Tauta turi susigrąžinti referendumo teisę ir pati spręsti, ar Lisabonos sutartis, atėmusi iš mūsų lygiateisiškumą, už kurį balsavome Lietuvai stojant į ES, yra priimtina Lietuvos valstybės suverenui.

Respublikonų partija sutinka su Birželio 3-iosios grupės valstybės situacijos vertinimu ir šiais svarbiausiais neatidėliotinais sprendimais. Respublikonų partija atsiliepia į kvietimą telktis bendriems veiksmams, todėl drauge su Birželio 3-iosios grupe skelbia bendros veiklos pradžią ir sprendimą dalyvauti Seimo rinkimuose.

Naujos jungtinės politinės pajėgos yra atviros ir kitų politinių partijų bei visuomeninių judėjimų idėjoms ir kviečia jungtis bendriems veiksmams.

Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila
Lietuvos Respublikos Seimo narys Audrius Nakas
Respublikonų partijos pirmininkas Biržų meras Valdemaras Valkiūnas

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 16

 1. Mindaugas says:

  Nepasitikiu aš jais. Kodėl? Nepriklausomos Lietuvos siekiui ir dirbančiosios lietuvių tautos reikalui labai pavojingos ir todėl nepriimtinos yra tokios pseudo „nacionalistines”, „patriotines” organizacijos, besiskelbiančios „antisisteminėmis lietuvių tautos gelbėtojomis”, kurių tikslas yra pritraukti į savo spąstus kovingiausią, idealistiškai nusistačiusį jaunimą tam, kad jį „išmagnetintų”,ar įveltų į bergždžią kovą su blogybių pasekmėmis, o ne su okupantais, ne su išnaudotojais ir jų pragaištinga politika. Deja, aš Lietuvoje nematau nei vienos viešos politinės organizacijos, suvokiančios, kad esame okupuoti, o ką jau kalbėti apie išsivaduojamąją kovą. Norint nugalėti žymiai galingesnį uz save prieša, ginkluotą tiek jo interesus ginančia ideologija (liberalizmu, globalizmu, kapitalizmu), būtina turėti savo teorinį ir praktinį pasirengimą, ideologiją, drausmingą ir vieningą organizaciją, galinčią stoti į politinę kovą prieš savo priešus. O kokia gi Respublikonų partijos idealogija? Aišku, kad kapitalistinė. Ar ši Respublikonų partija pasisako prieš esamą pasaulinę sistemą – prieš globalinį kapitalizmą, prieš kultūrinę amerikonizaciją ir vienapoliškumą geopolitikoje? Aišku kad ne. Ar ši partija turi konkretų strateginį planą? Ne. Ši „partija“ kovoja su pasekmėmis, o ne su priežastimis. Tokia kova naudinga tik okupaciniam režimui ir visokio plauko politiniams savanaudžiams ir oportunistams, kurių tikslas – ne laimėti kovą prieš okupantą ir pakeisti pačią sistemą, pačią santvarką, o tik pasireklamuoti ir „ant bangos“ įčiuožti i prezidentus, Europarlamentą ar Seimą. Todėl raginu tautiečius būti budrius ir atsijoti pelus nuo grūdų.

 2. Vidas says:

  Dabartineje Lietuvos  situacijoje, buk tu superbudrus besijodamas, siete grudu nerandama, vien apipeleje pelai!!

 3. andrius says:

   „Deja, aš Lietuvoje nematau nei vienos viešos politinės organizacijos, suvokiančios, kad esame okupuoti, o ką jau kalbėti apie išsivaduojamąją kovą.“-issidave Mindovgsas.Pas Mindovgsa akys dideles ,uztat ir mato jis visur okupantus.Isduosiu paslapti-kai Mindovgsas buvo jaunesnis,pries 30metu,nemate niekur okupantu.Bet augo jis-uzaugo ir jo akys.Ir pamate jis tada okupantus visu grazumu.Paziurek dar atidziai po lova-ar ten tik ne Landzbergio ausys kyso ?  :)

 4. Gxgdxd says:

  Mindaugai, taip išena geriau nedaryti nieko – sedėti prie kompiuterio ir laukti stebuklo?!
  Visų pirma kad kažkas keistūsi, reikia keisti. Jei ši valdžia negera, reik rinkt kitą iš to asortimento kurį turi.kaip galima tikėtis permainų, nieko nekeičiant?!
  Kapitalistinę sistemą ne mūsų jėgom griaut, beto yra jau jėgos kurios dirba ta ar panašia linkme. Mūsų šaliai reik prisitaikyt, o ne padlaižiaut kaip dabartinei valdžiai ir laukt tinkamo laiko vėl atkurt nepriklausomybę.
  Kad nors kiek palaikyt tvarką valstybėj kad nenuvogtų visos ir buriasi žmonės. Ir šaunuoliai!

 5. memel says:

  Vienkartinis projektas,kaip ir Valinsko klounai,Venckienes „drasieciai“,taip ir Vaisvilos vojazas lovio link su kruva prisiplakeliu.

 6. Gojus says:

  Nu Vaišvila gal ir nepuošia, bet štai Nakas jau žymiai geriau

 7. budincius komentatorius, kuriu tikslas stabdyti bet kokia uzuomazga besipriesinancia jai – baimes akys dideles. Tikiu, kad sis projektas nebus vienkartinis. Vaisvila jau seniai pakilo i kova su magnolijos savivaldziavimu ir Tautos mulkinimu. Respublikonu devizas vertas demesio. Sekmes ir palaikykime tuos, kurie dar judina sunku exkomunistini smegenu apklota.

 8. aga says:

  Be reikalo jie su tai respublikonais, oi be reikalo !! Gailesis jie dar to. Kaip gerb. Vaisvila su gerb. Naku dabar taip sunyko ir i suda imyne. Darytumet minimum kaip Musu gretos: is paprastu zmoniu, bendraminciu… Nu kaip Jus db cia taip zemai kritot, sakyciau. Vien to sedincio vidury, dabar jau jusu partijos vadovo v. valkiuno kalba nupurto (video).

  Palaikau, Mindaugo, pirmaji komenta, kiekviena zodi.

 9. Rimas says:

  Vaišvila – nu ką, gal jau subrendo. Nakas – tikiu , bet Valkiūnas? Nežinau, kas gali iš šios kompanijos gautis.

 10. Kindziulis says:

  Yra dvi problemos: pirma Vaišvila jaučia didelį asmeninę neapykantą lansbergistams ir magnolijoms, o tai gali peraugti į asmeninį sąskaitų suvedinėjimą, o ne į valstybės reikalų tvarkymą, antra – susdėjimas su respublikonais, labai nesolidžiai atrodo ir iš karto krenta pasitikėjimas šiuo dariniu. Zigmai aktyvius nepriklausomus bendraminčius

 11. Mindaugas says:

  to Gxgdxd. „taip išena geriau nedaryti nieko – sedėti prie kompiuterio ir laukti stebuklo?!“ Aš to nesakiau, tik raginu būti budrius ir neapsigauti. Per 25 metus „nepriklausomybės“ mes tokių gelbėtojų daug turėjome…
  „reikia keisti. Jei ši valdžia negera, reik rinkt kitą iš to asortimento kurį turi.kaip galima tikėtis permainų, nieko nekeičiant?!“ Prieš renkant, reikia žinoti, ko nori, be to nejaugi manote, kad rinkimuose dalyvaus tikros, atisisteminės partijos? jeigu tai, skaitykite ankstesnius mano komentarus.
  „Mūsų šaliai reik prisitaikyt, o ne padlaižiaut kaip dabartinei valdžiai ir laukt tinkamo laiko vėl atkurt nepriklausomybę.“ Prisitaykimas tolygus padlaižiavimui, taip pat tai tolygu tyliam pritarimui visoms vykdomoms blogybėms, o tai daro prisitaikėlius pasyviais nusikaltimų bendrininkais.
  „Kapitalistinę sistemą ne mūsų jėgom griaut, beto yra jau jėgos kurios dirba ta ar panašia linkme.“ Lietuvoje tokių jėgų nėra, oficialiai jos nesiskelbia, sėdi giliame pogrindyje. Be to Lietuvoje socializmo idėjos nepopuliarios dėl lietuviško-mužikiško mentaliteto (geriau emigruoti, negu kažką keisti savo šalyje.
  „Kad nors kiek palaikyt tvarką valstybėj kad nenuvogtų visos ir buriasi žmonės. Ir šaunuoliai!“ Nebūkite naivus. Visos valdžios vogė, vogia ir vogs…..

 12. albinas says:

  matau ir čia pilna sisteminių… užtarėjų.  

 13. StasysG says:

  Gerai, yra ta z Vaišvilos  Birželio 3ios grupė. Kur ji yra? kaip į ją įstoti? Ko reikia, kad galima būtų dalyvauti, palaikyti? Gai yra kokia programa?

 14. Stasiui says:

  Grupė kol kas struktūrizuojasi, bet jau neužilgo paskelbs atvirą narių ir rėmėjų priėmimą. Tikėtina, jog poros savaičių eigoje.

  Informuotas asmuo.

 15. Gxgdxd says:

  Mindaugai, nesvarbu kiek „gelbėtojų“ buvo, svarbu kad buvo iš ko rinktis. Pradžioj rašot kad netikit „gerųjų“ partijų atsiradimu su potekste, kad vis dėlto jei būtų, tai balsuotumėt, bet paskutiniu sakiniu viską pats sau prieštaraudamas nuneigiat, nes visos „valdžios vogs“! Reik suprast, kad bet kuriuo atveju Jūs liksit nepatenkintas, iš ko seka ta pati kaimietiška mintis – geriau nieko nedaryt, vistiek viskas bus blogai.
  Dėl sistemos griovimo, rašydamas „mūsų“ turėjau minty Lietuvos bejėgiškumą sprendžiant tokias problemas, o „jėgos“ mano minėtos yra BRICS šalys. Žinoma, jei kažkas griauna, tai nereiškia, kad pastatys kažką geresnio. Gali jie būti tokiais pačiais kapitalistais, kurie tik nori savo dalies.

 16. Mindaugas says:

  to Gxgdx: „nesvarbu kiek „gelbėtojų“ buvo, svarbu kad buvo iš ko rinktis.“.
  Paprastas pavyzdys-vagis, sukčius, žudikas ir prievartautojas. Rinkitės. Pasirinkimas didelis, tik neužmirškite, kad jie vadinami NUSIKALTĖLIAIS. Taigi, ką pasirinksite?
  „nes visos „valdžios vogs“!“
  Galbūt neaiškiai parašiau, todėl patikslinu-visos buržuazinės valdžios vogs.
  „Žinoma, jei kažkas griauna, tai nereiškia, kad pastatys kažką geresnio. Gali jie būti tokiais pačiais kapitalistais, kurie tik nori savo dalies.“
  Visiškai jums pritariu. BRICS dalyvaujančios šalys iš esmės yra kapitalistinės valstybės, besivadovaujančios pragmatinės „realinės politikos“ kategorijomis ir todėl, nors pats šis renginys ir jo parodoma pasaulinės politikos tendencija neabejotinai verta kuo nuoširdžiausio palaikymo ir pritarimo, neturėtume pasiduoti galimoms iliuzijoms, kad, esą, čia būtų siūloma iš esmės kitokia, radikali alternatyva kapitalizmui.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top