Blitz Quotidiano: Soroso fondai paskelbti Rusijoje kaip „nepageidautini“

2015, 30 lapkričio, 22:01 | kategorija Realybė | 12 komentarų | peržiūrų 461 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

blitzquotidiano.it

Džordžas Sorosas

Džordžas Sorosas | Reuters fotografija

Rusijos Generalinė prokuratūra įtraukė Džordžo Soroso „Atviros visuomenės“ ir „Paramos“ fondus į „nepageidaujamų“ organizacijų sąrašą. Apie tai praneša leidinys Blitz Quotidiano.

Nustatyta, jog fondo „Atvira visuomenė“ (Open Society Foundations) veikla ir instituto „Atvira visuomenė. Paramos fondas“ (OSI Assistance Foundation) veikla kelia grėsmę Rusijos Federacijos konstitucinei santvarkai ir valstybės saugumui“, – pareiškė oficiali Generalinės prokuratūros atstovė Marina Gridneva.

Taip pat ji pridėjo, jog informacija apie šį sprendimą buvo nusiųsta į Rusijos Justicijos Ministeriją, tam, kad šis fondas būtų įtrauktas į „Tarptautinių nevyriausybinių organizacijų, kurių veikla pripažinta kaip nepageidaujama Rusijos Federacijos teritorijoje, sąrašą“.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 12

 1. Konkurencijos nėra says:

  Pagaliau!

 2. Dža Om says:

  Kas pagaliau ? Sakysim su palengvejimu „pagaliau“ kai uzdraus si fonda ir pan. fondus Lietuvoj. Plius kai uzdraus nevyriausybines organizacijas (NVO) pas mus Lietuvoj. Laukiu tos dienos. Didziausi visu saliu griovejai NVO ir tokie vat fondai.

  Pasikeitus matricai vienas is pirmuju dekretu bus uzdrausti tokius fondus ir NVO. Antras dekretas bus susimoketi infantilams uzsienieciams i salies biudzeta po minimum 40 t. euru uz paimtas i zmonas musu lietuves t.y. uz genofondo tersima ir uz valstybes uzaugintu ir paruostu zmoniu isvezima. Trecias dekretas…. nesakysiu, suzinosit kai reikes.

 3. Kedžio Kelias says:

  Darius Kuolys su „chebra“ turėtų sunerimti

 4. Mindaugas says:

  Viską teisingai Rusija daro. Tai ne mūsų marionetės….Manau dabar reiks laukti dar didesnio sorošininkų suaktyvėjimo Baltijos valstybėse….

 5. tautvydas says:

  Taip Mindaugai.Taip.Viska teisingai Rusija daro.Visos draugijos,organizacijos ir partijos Rusijoje „Uzsienio Agentai“,apart putino partija ir „Ozero“O tu siandien jau ne tautininkas-socialistas ? Manding,tu jau siandien Kremlinmarxistas  :)  

 6. KONKURENCIJOS NĖRA says:

  tautvydai       ir tave televizorius nugalėjo

 7. Mindaugas says:

  tautvydui: Palaikote Sorošo veiklą? Pasiskaitykite plačiau. Štai nuoroda. http://landdestroyer.blogspot.lt/2012/03/surpise-soros-is-convicted-criminal.html Ai, bet ką čia aš. Juk tokiems tipažams, kaip jūs, viską, ką daro dabartinė valdžia, yra gerai…..

 8. kabalistas says:

  Su tokiais tautvydais derėtų pasielgti lygiai taip pat, kaip Rusija su sorososais, nes tai šūniškiausia  anų dalis. Juk tokie sąmoningai paškudina, nes be nuovokos fanatiškai tarnauja sorososams ar panašiems parazitiniams klanams.  Jiems neegzistuoja normos, tokie gyvenimo neįsivaiszduoja be retkarčiais jiems numetamo smirdančio kaulo. Todėl jie niekada niekuo neabejoja, jiems pasakyta, kad kaulą gaus, jei los, tai jiems tas ir yra paskutinė „tiesos“ instancija. Beja, užblokavus tokius pakalikus, patiems sorosomas aitvatų sparnai būtų pakirpti. 

 9. Vincius says:

  Kabaliste, Jus absoliuciai teisus, geriausias pastebejimas sioje temoje. Tokie tautvydai  – tai tik durni, lojantys sunys, bet jei tauta neapsivalo nuo sunsnukiu gaujos, ilgainiui pati i gyvunu banda pavirsta. Rusija, atrodo, jau apsitvarko savo kieme, ziuresim, kada mums kantrybe baigsis  skalijantiems sunims, tampantiems smirdanti soroso kaula, kaip cia labai gerai issireiskete.

 10. tautvydas says:

  Niekis.Ir Lietuva baigia apsivalyti nuo sunsnukiu gaujos.Paziurekite i VST.Dar neseniai sunu gaujos mus gasdino-kur gausite duju,naftos,elektros be musu ? O issigando patys,kai pamate,kad jau tu gertbiu nera kur ir deti.  :)  

  Sekantis jūsų komentaras „tautvydai“ bus blokuojamas, jei ir toliau jungsitės per proxy serverius.
  moderatorius

 11. Dalia says:

  Jūs visi itin teisūs. Šitas komentarų rašinėtojas piktybinis trolis, kaip šuo lojantis už kaulą. Pateiki jam informaciją, o jis šūdą toliau tuščiai mala. Vien tik debylas būdamas taip nesielgtų.Širdies, nei moralės ir netgi proto jame nerasta.. Tikras parazitas, Po vienu straipsniu šiek tiek daviau informacijos apie skiepijimo žalą ir tikslus iš blogosios pusės, tai proto ir moralės bokštas pasiūlė “garinti actą“. Tai ir čia įlindo pavemti.  Užsprings kada nors savo spaudalais, aršiai gindamas dabartinį išsigimimą ir nužmogėjimą. Tvirtai žinau ir garantuoju! O radakcijai dėkoju, linkiu sėkmės. Taip pat ir daugumai komentatoriu, kurie, akivaizdu, kad yra sąmoningi, mąstantys.

 12. Gojus says:

  Tautvydai -> papasakok plačiau prašau iš kur gaunam elektros? O iš kur dujų? O naftos? Ir už kiek tiesa dar papasakok – juk ekonominė logika turi būt!? Noriu pradėt domėtis energetika, tad būčiau dėkingas jei galėtum kiek apšviesti.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top