Bratislavos žudiko manifestas liudija, kad viskas yra kitaip nei pristato žiniasklaida

2022, 26 lapkričio, 18:30 | kategorija Ideologija | 1 atsiliepimas | peržiūrų 144 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Slovakijos policija

infa.lt gavo Slovakijos portalo „Štandard” leidimą išversti slovakų autoriaus, Vladimiro Palko straipsnį, skirtą plačiau nušviesti dviejų nužudytų gėjų istoriją, kurią didžioji žiniasklaida pateikė, kaip „konservatyvių krikščioniškų pažiūrų žmonių neapykantos išraišką prieš homoseksualus vien todėl, kad jie tokie yra”. Primename, kad maždaug prieš 1,5 mėnesio Slovakijos parlamentas trečią kartą atmetė vienalytės partnerystės įstatymą.  Šis įvykis gali paskatinti vėl grįžti prie šio klausimo, ko yra aktyviai siekiama viešojoje erdvėje pateikiant šią istoriją.

Vladimír Palko | Štandard

Kampanija, kuri buvo pradėta po tragiško dviejų jaunų vyrų nužudymo Zamocka gatvėje, yra labai pamokanti. Tai rodo, kaip motyvuota, organizuota, žiniasklaidos remiama ir pasaulinio masto lobistinė organizacija gali pasinaudoti įvykiu, savaip jį interpretuoti, neatsižvelgdama į tiesą, ir nukreipti jį savo ideologinio požiūrio įtvirtinimui.

Nuo pat pirmųjų akimirkų po nužudymo ši lobistinė organizacija (LGBTQ – infa.lt) ir jos žiniasklaida pasakojo mums istoriją, kurią siūlė jau du dešimtmečius. Teigiama, kad tai yra daugumos visuomenės neapykantos seksualiniam kitoniškumui, neapykantos gėjams ir lesbietėms istorija, kurią daugiausia propaguoja konservatyvūs, net tiesiogiai krikščioniški sluoksniai, įskaitant bažnyčios sluoksnius. Neapykanta, kuri kai kuriuos skatina žudyti.

Pasakojama, kad ši neapykanta yra pavojingiausia iš visų neapykantų, todėl seksualinės mažumos yra labiausiai pažeidžiamos. Štai kodėl pažangūs Slovakijos ir Europos parlamentų nariai neva turi siūlyti seksualinėms mažumoms palankius pareiškimus ir įstatymus. Jie nori mus įtikinti šia Istorija.

Be abejo, jau pasklido informacija, kad šaulys domėjosi ne tik gėjais. Jis norėjo nušauti ministrą pirmininką Eduardą Hegerį. Galimai, ir Robertą Fico. Girdėjome, kad šaulys nekentė žydų. Tačiau ši informacija nebuvo pateikiama taip intensyviai, kad galėtų paneigti pagrindinę žiniasklaidoje vyraujančią siužetinę liniją.

Tačiau manifeste, kurį šaulys parašė anglų kalba ir kurį tam tikrą laiką buvo galima rasti internete, rašoma visai kas kita.

Gėjai šauliui buvo trečiarūšis taikinys

Perskaitę manifestą, priešingai nei pasakojama, netikėtai sužinome, kad gėjai šauliui buvo trečiarūšis priešas. Šešiasdešimties puslapių tekste apie juos, kaip tinkamus taikinius, trumpai užsimenama tik trijose ar keturiose vietose, tačiau be jokio didesnio susidomėjimo ir be išsamios neapykantos, kurią jis skiria kitoms potencialių taikinių grupėms.

Taigi, kas yra priešas Nr. 1? Šaulio iškreiptu mąstymu – tai žydai. Teksto pradžioje jis tris kartus iš eilės pakartoja mantrą „Viskas dėl žydų”. Jis vadina juos paniekinamu anglosaksišku terminu „kikes”. Tai kikes. Vėl ir vėl. Jis juos mini beveik kiekviename manifesto puslapyje.

Slegia skaitant šaulio manifestą. Niekada taip nekalbu apie savo artimą, bet jo protas iš tiesų buvo paniręs į blogio gelmes. Jo sprendimas visada buvo vienas – sunaikinti priešą. Smurtas ne tik leidžiamas, bet ir būtinas. Jam asmeninė kaltė ar nekaltumas buvo nesvarbūs.

Kai reikėjo sunaikinti priešą, jis siūlė žudyti ir jo vaikus bei šeimas. Sunaikinkite jų turtą, likviduokite jų politikus. Kitų rasių atstovų, jo nuomone, reikėtų išnaikinti dešimtis milijonų.

Jis siūlė visiškai išnaikinti žydus. Hitleriui neužteko Holokausto. Šauliui neužteko penkių milijonų. Jis siūlo jų išnaikinti dvidešimt milijonų.

Pagrindinis priešas, išvestinis priešas

Žydai, kaip priešai, jam yra pagrindinė ir svarbiausia problema. Visi kiti priešai yra blogis, kilęs iš judaizmo blogio. Jis priskiria žydams imigracijos blogį, baltųjų rasės engimą, kurį vykdo ne baltieji, ir seksualinių iškrypimų blogį. Pasaulio ekonomikos forumas, Rotšildai, Rokfeleriai, antižydiškų priemonių rėmėjai ir kt. taip pat yra kilę iš žydų.

Blogis taip pat yra „priešas baltųjų rasės viduje”, pavyzdžiui, baltieji politikai, kurie vykdo „žydų” politiką. Tokių politikų vyriausybėms, t. y. sionistų ir žydų kontroliuojamoms vyriausybėms, jis vartoja terminus ZOG (sionistų okupacinės vyriausybės) ir JOG (žydų okupacinės vyriausybės).

Jai priklauso ir tokie politikai kaip Hegeris ir Fico (Slovakijos politikai). Jis išvardija daug grupių, kurios priklauso ZOG ir JOG. Degeneratai menininkai, muzikantai, filmų kūrėjai, politikai, policininkai, kareiviai, teisėjai, advokatai, teisininkai – tokių grupių yra daug. Tarp jų ir homoseksualai. Tačiau jis nenukreipia į juos ypatingo dėmesio.

Šaulys jaučiasi esąs baltosios rasės karys. Jis mano, kad priklausymas rasei yra labai svarbus. Tai jam svarbiau už kultūrinę priklausomybę. Jis aiškiai rašo, kad jei jam tektų rinktis tarp nebaltojo krikščionio lyderio ir baltojo nekrikščionio lyderio, jis aiškiai rinktųsi baltąjį nekrikščionį lyderį. Brolybė žmones vienija tik vienos rasės viduje, ir niekada tarp skirtingų rasių.

Jis pats yra ateistas arba agnostikas. Jo nedomina nei jo paties, nei kitų religingumas. Vienintelis svarbus dalykas yra rasė.

Dar kartą: Jis beveik visada rašo apie žydus, daug puslapių skiria būtinybei kovoti su nebaltųjų rasių atstovais, apie homoseksualus užsimenama vienoje ar dviejose eilutėse maždaug keturiose vietose. Vienas puslapis skirtas transseksualams.

Šaulys yra pavyzdinis rusofobas

Šaulys aiškiai parodo, kad nėra jokios, pasaulinės reikšmės valstybinės valdžios, kuria būtų galima remtis. Ameriką, Rusiją ir Kiniją reikėtų pamiršti. Nereikia kalbėti apie kinus, juk jie nėra baltieji. Tačiau amerikiečiai yra pernelyg rasiškai įvairūs, rusai, kaip sakoma, yra mongolų kilmės, o tiek Amerikoje, tiek Rusijoje gyvena daug ne baltųjų tautų.

Šauliui Rusija yra tik dar viena valstybė, kurią valdo žydai, jis įvardija oligarchus, kurie, jo manymu, yra žydų kilmės.

Darjos Duginos nužudymą jis vaizduoja kaip labai sėkmingą pavyzdį, kaip reikėtų likviduoti politikus (jis ją tokia ir laiko). Jis kaltina ją skleidžiant kai kurias tėvo idėjas apie Euraziją. Jis ironizuoja apie jos mirtį su neregėta panieka.

Manifeste jis skelbia dvi apanglėjusio kūno nuotraukas ir teigia, kad nors tikrų D.Duginos palaikų nuotraukų nėra, jie galėjo atrodyti panašiai kaip apanglėjęs kūnas pridėtose nuotraukose. Gerai atrodai, Darija, – ciniškai rašo jis.

Jei Zamocskaja gatvės žudikas būtų Putino šalininkas, dabartinė žiniasklaida tikrai pasistengtų, kad apie tai sužinotų visa Slovakija. Tačiau šaulys buvo Putino ir visos Rusijos priešininkas.

Manifesto pradžioje iliustruojamas neonacių „juodosios saulės” ženklu. Iki šių metų jo nepažinojau. Apie jį sužinojau tik dėl to, kad tais metais NATO savo „Twitter” paskyroje paskelbė šventinę ukrainiečių kariškių nuotrauką, nepastebėjusi, kad ant jo krūtinės buvo antsiuvas su juoda saule. Po to nuotrauka dingo.

Tai kodėl jis šaudė į gėjus?

Žinoma, kyla rimtas klausimas. Jei homoseksualai buvo mažiau įdomūs taikiniai, kodėl jis nužudė būtent homoseksualus? Tačiau paaiškinimas yra trivialiai paprastas.

Šaulys pasižymėjo tam tikru iškreiptu, bet vis dėlto intelektu. Manifeste pateikiama išsami pageidaujamų atakų taikinių analizė ir klasifikacija. Jame išskiriami du kriterijai, pagal kuriuos nustatomi atakų taikiniai.

Pirmasis – tai „taikinio vertė”, kurią lemia „taikinio” politinė reikšmė ir visuomenės reakcijos į išpuolį prieš jį mastas. Yra trys vertės lygiai: žemas, vidutinis ir aukštas.

Mažos vertės taikiniai yra, pavyzdžiui, paprasti kitų rasių užsieniečiai, paprasti baltosios rasės išdavikai ir gėjų barai.

Vidutinės vertės taikiniai – kitų rasių nepažįstamųjų grupės, išdrįsusios apsigyventi daugiausiai baltųjų apgyvendintoje teritorijoje. Tada visi žydai, policininkai, kareiviai, žurnalistai, vietos politikai, priešiškai nusiteikę viduriniosios grandies aktyvistai.

Galiausiai, didelės vertės taikiniai: nacionaliniai ir tarptautiniai politikai bei jų šeimos nariai. Svarbūs žurnalistai ir priešo aktyvistai. Bankininkai. Žymūs žydai. Vyriausybės pastatai, ambasados, karinės bazės ir kt.

Antrasis kriterijus yra taikinių tankis, t. y. kiek taikinių susirenka vienu metu kartu. Vėlgi skiriamos mažo, vidutinio ir didelio tankio grupės.

Šaulys, žinoma, neslepia, kad pageidautinas ir kuo didesnis taikinių skaičius, ir kuo didesnis jų tankis. Jis supranta, kokį poveikį tai daro viešajai nuomonei. Jis nori veiksmingai „kovoti”.

Tad kodėl jis atakavo taikinį, kurį pats apibūdino kaip mažos vertės taikinį? Trečios klasės taikinys. Kodėl? Paaiškinimas paprastas.

Pirmiausia jis bandė atakuoti didelės vertės taikinį. Jaunuolių nužudymas buvo pakaitinė akcija už nesėkmingai rengiamą politinį nužudymą ministrui pirmininkui Hegeriui, vienam aukščiausių politinių pareigūnų. Juk jis laukė jo. Tačiau jaunuoliui nelengva sučiupti ministrą pirmininką, nustebinti jo apsaugos darbuotojus ir jį nužudyti.

Šauliui nepavyko, nes jis paprasčiausiai neturėjo tam tinkamos organizacijos. Jis taip pat neturėjo jokio kito didelės ar vidutinės vertės tikslo. Kur jis turėjo susekti žydą ar rusą, bankininką ar žurnalistą?

Kas tapo lengvu taikiniu? Tik gėjų baras, kuriame, kaip žinoma, rinkdavosi gėjai.

Tokia yra visa tikrovė. Šaulys nužudė ne tuos „taikinius”, kuriuos labiausiai norėjo nužudyti. Jis žudė „taikinius”, kuriuos galėjo rasti, ir galėjo rasti tik tuos, kurie jam buvo mažiausiai svarbūs. Ir jei jo tėvas nebūtų turėjęs revolverio, tikriausiai niekas nebūtų žuvęs.

Per kelias valandas buvo sukurtas klaidingas krikščionių kaltininkų įvaizdis

Apie šiuos dalykus rašome ne tam, kad nušviestume dvigubą žmogžudystę. Šis įvykis labai tragiškas ir smerktinas, nesvarbu, ko žudikas labiausiai nekentė. Rašome tam, kad atskleistume melą, kuris žaibišku greičiu ėmė sklisti iškart po žmogžudystės. Šis melas tampa ypač akivaizdus perskaičius šaulio manifestą.

Galima išskirti keturis tokius melus.

Pirmasis melas: Žmogžudystė Zámockos gatvėje – įrodymas, kad būtent homoseksualai yra nepelnytos neapykantos objektas

Mums sakoma, kad dviguba žmogžudystė Zamocká gatvėje ir šaudžiusio asmens asmenybė įrodo, kad Slovakijoje nepelnytos neapykantos aukomis dažniausiai tampa homoseksualai ir lesbietės. Manifesto analizė rodo, kad taip nėra. Šaulys buvo narciziškas žmogus, kuris nekentė 80 proc. planetos gyventojų už tai, kad jie buvo ne baltieji, ir kelių baltųjų išdavikų.

Jei būtų buvę jo valia, būtų žuvę visai kiti žmonės, kuriuos jis laikė svarbesniais. Mums įteigiama priešingai. Kad homoseksualai yra pirmieji pažeidžiami. Apie visus kitus galimus taikinius, žudikui daug svarbesnius, visuomenei iš esmės nepranešama. Skleisti klaidingą žudiko kaip žmogaus, pirmiausia nekenčiančio homoseksualų, įvaizdį padeda ir tai, kad tyrimą atliekančios institucijos atskleidė labai mažai informacijos apie manifesto turinį.

Teisinga, kad ministras pirmininkas Hegeris dalyvavo mitinge prieš žmogžudystę, tačiau absurdiška, kad jis su vaivorykštės vėliava rankoje palaikė šio melo skleidimą, nors žinome, kad jis, krikščionis ministras pirmininkas, buvo kur kas labiau laukiamas, nors ir nepasiekiamas, šaulio taikinys.

Antrasis melas: daugiausia kalti konservatyvūs žmonės ir krikščionys

Net nužudymo dieną Zomri „Facebook” puslapyje pasirodė statusas: „Taigi, įdomu, kuris iš mūsų tobulų tolerantiškų katalikų politikų pirmas pasiūlys sprendimą: „Jie galbūt nebūtų mirę, jei nebūtų buvę gėjai.” Po juo iškart atsirado penki tūkstančiai „patinka”.

Europos Parlamentas pažangiųjų Slovakijos europarlamentarų siūlymu priėmė rezoliuciją, kurioje tiksliai laikomasi tiek melo Nr. 1, tiek melo Nr. 2 linijos, pagal kurią dėl tragedijos kalti konservatoriai ir krikščionys.

Atkreipkime dėmesį į ekstremistinę rezoliucijos D punkto formuluotę. Kad visi, anot jo, skatina „neapykantos ir netolerancijos atmosferą” LGBT bendruomenės atžvilgiu? Rezoliucijoje rašoma: „… ne tik kraštutinių dešiniųjų ir ekstremistinių judėjimų, bet ir bažnyčios bei politinio elito atstovai, kurie savo pareiškimuose dažnai ragino dar labiau apriboti LGBTIQ+ asmenų teises; kadangi 2014 m. birželį Nacionalinė taryba iš dalies pakeitė šalies konstituciją, aiškiai paneigdama tos pačios lyties porų teisę tuoktis ir vėlesnę teisinę apsaugą; Kadangi 2015 m. vasarį buvo surengtas referendumas prieš LGBTIQ+ asmenis po to, kai konservatyvus Aljansas už šeimą, remiamas Bažnyčios, surinko 400 000 parašų ir paragino balsuoti dėl griežtesnių prieš LGBTIQ+ asmenis nukreiptų teisės aktų…

Visų pirma, cituotoje rezoliucijos dalyje naudojamos klaidingos formuluotės. Joje įrašytas žodis „apriboti”, nors visos minėtos iniciatyvos buvo tik pastangos išlaikyti esamą padėtį. Referendumas nebuvo nukreiptas prieš kokius nors asmenis.

Ar suprantate, ką sako Europos Parlamentas? Galite turėti bet kokį teigiamą, draugišką požiūrį į homoseksualus kaip į žmones, bet jei primygtinai reikalaujate išlaikyti dabartinę santuokos apibrėžtį, skatinate neapykantą. Jei nesutinkate su LGBT ideologija, skatinate neapykantą.

Todėl dabartinis Slovakijos Konstitucijos tekstas, kuriame santuoka reglamentuojama kaip vyro ir moters sąjunga, skatina neapykantą. Jei teigiate, kad vaikui reikia tėvo ir motinos, jūs kurstote neapykantą. Jei esate kunigas ir pamokslaujate, kad žmonės turėtų vengti nuodėmės, jūs kurstote neapykantą. Ir atminkite. Neapykantos kurstymas gali būti nusikalstamas.

Palyginkite žudiko profilį, kokį jį pažįstame iš jo manifesto. Ateistas/agnostikas (taip jis pats save vadino, įskaitant pasvirąjį brūkšnį). Jo požiūris į žmoniją visiškai atmeta bet kokią žmonių brolystę, bet kokį žmogaus ryšį ar įsipareigojimą žmogui.

Jis atmeta liepiamąjį įsakymą „Nežudyk”. Taip jis radikaliai atmetė pagrindines krikščionybės idėjas. Jis buvo apsėstas tokio masto genocidinio žudymo vizijos, kad ji būtų atrodžiusi beveik kaip parodija, jei jis iš tikrųjų nebūtų siekęs žudyti. Niekada istorijoje nesu susidūręs su tokia radikalia vizija.

Jo pavyzdys buvo tokie žudikai kaip Tarrantas, kuris žudė mečetėje Christchurche, Naujojoje Zelandijoje, Earnestas, kuris žudė sinagogoje San Diege, ir kiti žudikai. Šaulys jiems suteikia šventųjų vardą. Tai primena satanizmą, kuris, būdamas krikščionybės priešingybė, didžiausiems iškrypimams priskiria vertę, kurią krikščionybė priskiria šventųjų dorybėms.

Jei Šaulio vizija man ką nors primena, tai Markso materialistinę klasių kovą, kuri taip pat pasmerkė darbininkus ir gamybos priemonių savininkus tarpusavio karui, kuriame asmeninė kaltė ar nekaltumas neturi jokios reikšmės. (Klasė prieš klasę – infa.lt)

Mintis, kad šaulio sprendimą galėjo paskatinti tai, ką jis išgirdo per kažkurį pamokslą, yra juokinga. Jis neklausė pamokslų, nes atmetė religiją.

Sekmadienio Mišiose dalyvauju jau šešiasdešimt metų ir per pirmuosius keturiasdešimt ar penkiasdešimt iš jų niekada negirdėjau nė žodžio apie homoseksualumą. Pastaruosius dešimt ar penkiolika metų, kai jau įsigalėjo LGBT ideologija, girdėjau, bet labai retai, ką katalikų mokymas sako apie homoseksualumą. Kad šie žmonės nėra kalti dėl savo polinkio, kad tik homoseksualūs veiksmai yra nuodėmingi, kad su homoseksualais reikia elgtis jautriai, su meile artimui.

Net jei šaulys ir būtų girdėjęs tokį pamokslą, jam tai, greičiausiai, būtų sukėlę neapykantą Bažnyčiai. Juk Bažnyčia siūlo būtent tai, ką jis niekino manifeste. Manifeste išjuokiamos pastangos taikiai išspręsti šį klausimą. Koks protingas požiūris? Koks skirtumas tarp nusidėjėlio ir nuodėmės? Kokia artimo meilė? Jis manė, kad vienintelė išeitis yra smurtas.

Tačiau tiek Slovakijos pažangieji, tiek dauguma Europos Parlamento narių krikščionis gretina su genocido vykdytojais.

Trečias melas: mes neva nekenčiame homoseksualų

Taip pereiname prie trečiojo melo, kuris teigia, kad konservatyvūs žmonės (krikščionys) nekenčia homoseksualų. Tai melas, kuris iš tikrųjų yra išvestinis iš antrojo melo. Iš tikrųjų, mes palaikome gerus santykius su konkrečiais homoseksualais; jie yra mūsų draugai ir bendradarbiai. Jų pasitaiko ir krikščionių šeimose.

Kai kurie krikščionys yra homoseksualai, o kai kurie homoseksualai yra krikščionys.

Ir tai ne tik asmeniniai santykiai; Bažnyčios mokymas ir doktrinos taip pat skatina krikščionis būti tolerantiškus. Katekizme skaitome: „Juos reikia priimti su pagarba, užuojauta ir švelnumu, vengti bet kokių užuominų apie neteisingą jų diskriminaciją.” Apie neapykantą negali būti nė kalbos, ji prieštarauja pagrindinei krikščionybės idėjai.

Ketvirtas melas: visi homoseksualai palaiko LGBT ideologiją

Kalbos klaidingumas leidžia kurti kitus mitus ir melą. Dažnai, kai kalbame apie homoseksualus, nesuprantame vieni kitų ir nežinome, ką kas turi omenyje. Labiau tiktų kalbėti apie žmones, kurie jaučia potraukį tos pačios lyties asmenims. Jie dėl to nėra kalti, jie kalti tik dėl to, kaip elgiasi su šiuo polinkiu. Juos galima suskirstyti į tris grupes.

Pirmieji yra tie, kurie gyvena pagal savo tos pačios lyties polinkius ir remia tokius ideologinius reikalavimus kaip registruota partnerystė, santuoka ir įvaikinimas.

Antroji grupė – tai tie, kurie taip pat gyvena pagal savo polinkius, bet niekada nesusimąstytų apie minėtus reikalavimus.

Trečiąją grupę sudaro tie, kurie priešinasi savo polinkiams ir gyvena santūriai. Kai kurie todėl, kad yra krikščionys. Bažnyčia yra jų atrama.

Žinoma, viešai girdimi tik pirmosios grupės balsai. Tačiau jie atstovauja ne visus. Tiesiog ideologai nutyli, kad šis pasidalijimas egzistuoja.

Tačiau šio melo sklaida turi nenumatytų neigiamų pasekmių būtent homoseksualams. Kitaip tariant, kai kurie žmonės, nekenčiantys vaivorykštės ideologijos, patikės būtent šiuo jos melu ir manys, kad dėl to jie ideologiškai prieštarauja kiekvienam homoseksualui. Kai kalbama apie rasistinį ekstremistą, jis gali manyti, kad kiekvienas homoseksualas yra jo priešas ir todėl vertas sunaikinimo.

Krikščionys ir konservatyvūs žmonės vis dar nežiūri į tai rimtai

Vienišas ateistas radikalas, pasidavęs fanatiškam rasizmui, kuris Slovakijoje neturi palaikymo, Slovakijoje įvykdė dvigubą žmogžudystę. Už tokį radikalizmą, žinoma, baudžiama, jį užkardo teisėsaugos institucijos, stebi slaptosios tarnybos ir smerkia visi visuomenės sluoksniai, įskaitant, žinoma, krikščionių bažnyčias. Abu nužudytieji buvo numatomos aukos, kurios žudikui nepavyko nužudyti, krikščionio ministro pirmininko, pakaitalai.

Tačiau krikščionys, įskaitant bažnyčios vadovus, kartu su ekstremistais taip pat energingai skelbiami kaltininkais. Kaip jau analizavome, tai absurdiška ir nesąžininga. Geriausia slovakų krikščionybės tradicija yra neprievartinis ir kantrus tiesos sakymas, kurį slovakų krikščionys vykdė per keturis komunizmo ir tris demokratijos dešimtmečius.

Tačiau progresyvistų tuo neįtikinsi. Progresyvistai turi Europos Parlamento palaikymą, kuris skelbia, kad parama santuokai, kuri turi būti sudaroma tarp vyro ir moters, skatina neapykantą ir netoleranciją. Tai reiškia, jog Europos Parlamentas teigia, kad milijonai Slovakijos piliečių kursto neapykantą ir netoleranciją.

Slovakijos ir Europos progresyvistų ekstremizmą visapusiškai remia Slovakijos Respublikos prezidentas.

Ar suprantame, kas vyksta Europoje?

šaltinis: infa.lt

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Pro says:

    Akivaizdi istorija su „Matuko” reforma, kuri sudarė sąlygas priimti įstatymą, leidžiantį atimti vaikus. Ir žiniasklaida čia tik įrankis, kuris prarado savarankiškumą dėl lengvų pinigų. Ją tiesiog nupirko, ir dabar ji turi vadintis paprastai „užsakomąja propaganda”.

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top