Centrinių bankų skaitmeninės valiutos – sekanti kovos už laisvę riba

2022, 3 lapkričio, 6:30 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (2) | peržiūrų 173 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

„Jei kiekvieną žmogų galite perkelti į skaitmeninę koncentracijos stovyklą, bet kada ištuštinti jo banko sąskaitą ir nurodyti, kam jis gali išleisti pinigus, o kam ne, jūs visiškai kontroliuojate situaciją.“ – Catherine Austin Fitts

Centrinio banko skaitmeninės valiutos (CBDC) – tai skaitmeniniai pinigai, kuriuos tiesiogiai išleidžia nacionalinės valstybės centrinis bankas ir kurios yra teisėta mokėjimo priemonė.

Kritiškai svarbu tai, kad CBDC kontroliuoja vyriausybės, todėl jos yra priešingos idėjoms – decentralizacijai, atvirojo kodo programinei įrangai, be leidimų vykdomiems tarpusavio sandoriams – dėl kurių bitkoinas ir kitos kriptovaliutos tapo tokia revoliucine technologija.

Kaip galima numanyti, CBDC bus susieti su naudotojų tapatybėmis ir skaitmeniniais ID, o tai leis valstybei vykdyti visišką priežiūrą ir panaikins bet kokią finansinio privatumo bei savarankiškumo  galimybę.

Remiantis Atlanto tarybos (angl. Atlantic Council) Centrinių bankų skaitmeninių valiutų sekimo duomenimis, 112 šalių, atstovaujančių daugiau kaip 95 proc. pasaulio BVP, tiria CBDC galimybes.

Skaitmeninę valiutą jau pradėjo naudoti 11 šalių, įskaitant Nigeriją ir daugybę Karibų jūros regiono valstybių.

14 šalių, įskaitant Pietų Korėją, Tailandą, Saudo Arabiją, Švediją ir Kiniją, kuri 2023 m. ketina išplėsti skaitmeninio juanio naudojimą, testuoja bandomąsias programas.

Tęsinys:

Jolanta Blažytė. Ką dar galime padaryti?

TVF: CB skaitmeninė valiuta turėtų būti naudojama su socialinio kredito sistema, kontroliuojant ką žmonės gali ir ko negali pirkti

Anthony Pompliano, amerikiečių verslininkas, investuotojas ir bitkoinų evangelistas, praėjusių metų kovo mėn. rašė, kad „centrinių bankų skaitmeninės valiutos bus vienas didžiausių žmogaus teisių pažeidimų istorijoje“.

„Centrinių bankų skaitmeninės valiutos panaikina fizinių grynųjų pinigų privatumą ir decentralizuotą pobūdį, – aiškino Pompliano. „Taip sukuriama aplinka, kurioje centriniai bankai visiškai kontroliuoja kiekvieną piliečio finansinio gyvenimo aspektą.“

„Šie centriniai bankai galės matyti, kas yra jūsų banko sąskaitoje, su kuo atliekate sandorius, ką perkate ir visa kita, kas jiems įdomu jūsų finansiniame gyvenime“, – rašė jis.

„Toks visiškas skaidrumas su valstybe panaikina bet kokius privatumo elementus, kartu suteikdamas institucijoms galimybę cenzūruoti bet kokias ir visas operacijas, nepriklausomai nuo to, ar jos turi teisėtą priežastį, ar ne.“

Robertas Kiyosaki, asmeninių finansų knygos „Turtingas tėtis, vargšas tėtis“ autorius, griežtai kritikavo CBDC įvedimo idėją.

Liepos 17 d. paskelbtoje Twitter žinutėje R. Kiyosaki kovo pradžioje J. Bideno Baltųjų rūmų pasirašytą vykdomąjį įsakymą Nr. 14067, kuriuo buvo nustatyta vyriausybės pozicija dėl CBDC kūrimo, pavadino „išdavikiškiausiu aktu JAV istorijoje“.

Be to, Kiyosaki taip pat pareiškė, kad CBDC steigimas yra „gryniausias komunizmas“.

Įsivaizduokite šiuos scenarijus

 • Savo vaiko mokyklos tarybos posėdyje pasisakėte prieš vertimą vaikams dėvėti kaukes. Pirkimas buvo atmestas.
 • Viršijote savo automobilio savaitės ridą ir viršijote anglies dvideginio limitą. Pirkimas atmestas.
 • Paskelbėte privačias žinutes socialiniame tinkle „Facebook“, kuriose abejojote praėjusių rinkimų sąžiningumu. Pirkimas atmestas.
 • Atsisakėte naujausios „Pfizer“ mRNA genų terapijos injekcijos. Pirkimas atmestas.
 • Nepaisėte savo karantino protokolo ir keliavote už leidžiamos zonos ribų. Pirkimas atmestas.

Visa tai būtų įmanoma, nes CBDC „pinigai“ yra programuojami.

Pavyzdžiui, Kinijos skaitmeninį juanį galima užprogramuoti taip, kad jis būtų aktyvuotas tam tikrą dieną, užprogramuoti, kad jo galiojimas baigtųsi tam tikrą dieną, užprogramuoti, kad jis galiotų tik tam tikriems pirkiniams, ir, kas grėsminga, užprogramuoti, kad juo galėtų naudotis tik tam tikras išankstines sąlygas atitinkantys piliečiai.

Taigi centriniai bankai gali daryti įtaką ir kontroliuoti šios centralizuotos skaitmeninės valiutos gavėjų elgseną, taip pat pašalinti iš finansų sistemos tuos, kuriuos nori nubausti.

Šie CBDC būtų susieti su skaitmeniniais tapatybės dokumentais, kurie būtų susieti su vakcinų pasais, anglies pėdsakais ir socialinių kreditų sistema, panašia į tą, kuri įgyvendinama Kinijoje.

Iš tikrųjų, visa prievarta, susijusi su skiepų pasų ir skaitmeninių tapatybės kortelių diegimu, atrodo iš anksto suplanuotas žingsnis centrinių bankų skaitmeninių valiutų ir pasaulinių socialinių kreditų sistemų diegimo link.

Ši iš viršaus nuleista kontrolė dera su žaliosios energijos judėjimu, kuriuo siekiama sukurti energijos trūkumą skaitmeniniu būdu kontroliuojamame išmaniuosiuose tinkluose, susiejančiuose elektros, dujų ir energijos naudojimą su piliečių skaitmeniniais tapatybės dokumentais.

Catherine Austin Fitts, buvusi Jungtinių Valstijų būsto ir miestų plėtros departamento sekretoriaus pavaduotoja, neseniai duotame interviu sakė: „Visa ši švari energija skirta sukurti pilną elektros sistemą, kuri leis jiems sukurti visiškai skaitmeninę sandorių sistemą, suteikiančią jiems skaitmeninę kontrolę.“

„Energija bus iš viršaus į apačią, o tada ant visko, kas juda Amerikoje, uždėsite jutiklius ir lustus“, – paaiškino ji.

„Jei kiekvieną žmogų galėsite perkelti į skaitmeninę koncentracijos stovyklą, bet kada ištuštinti jo banko sąskaitą ir nurodyti, kam jis gali išleisti pinigus, o kam ne, turėsite visišką kontrolę.“

Jei jūsų vyriausybė patvirtins CBDC, kiekvieną jūsų apsilankymą pas gydytoją, kiekvieną valgį, kiekvieną kelionę, kiekvieną pirkinį ir kiekvieną dolerį, kurį turite, realiuoju laiku visą likusį gyvenimą stebės jūsų vyriausybė.

Centrinių bankų skaitmeninės valiutos yra kita kovos už laisvę riba, ir ši tema turi būti pradėta dabar, nes centralizuotai valdomos skaitmeninės valiutos labai sparčiai artėja.

Jei nebus visuotinio sąmoningumo, centriniai bankai panaudos pinigus kaip ginklą prieš žmoniją ir įvykdys didžiausią kada nors matytą žmogaus teisių pažeidimą, rašo „The Expose“.

šaltinis: infa.lt

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

 1. Vytas says:

  Tiek Lietuvos, tiek jos piliečių ateitis šiame kontekste – daugiau nei niūri. Užtenka šiame kontekste įvertinti tiek vyriausybės, tiek prezidento pozicijas – šios abi vykdomosios valdžios šakos bėga priekyje ES politikavimo traukinio, stengiasi viršyti ES priimtų, dažnai neteisėtų Lietuvos Konstitucijos požiūriu, sprendimų.

 2. Simas Simaitis says:

  Neišmoktos istorijos pasekmės. Dar kartą į komunizmą be tremties į Sibirą, mums jį vietoje suorganizuos.

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top