Electrica vulgaris – priklausomybė nuo Rusijos 1

2010, 6 lapkričio, 14:39 | kategorija Ekonomika | 19 komentarų | peržiūrų 914 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Omo dėsnis

Lietuvos tarptautinių politinių ir ekonominių santykių instituto parengtas pranešimas apie Lietuvos elektros tinklų priklausomybę nuo Rusijos. Apie nedorą siekį išlaikyti Lietuvos ekonominę priklausomybę nuo Rusijos.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 19

 1. Titnagas says:

  rusijos nafta, briliantai, deimantai, auksas ir elektra priklauso Israeliui nuo 1991 metu- tai pavergta valstybe Ja tiesiogiai valdo zydai Paskutinis MEDVEDEV tikra pavarde MENDEL ir jos naikinimas vyksta totaliai, ji pries atgimima bus padalinta i 52 valstybeles ,dabar maziau nes lietuvele, baltarusija,ukrajina,.. ir zydiska gruzija atpuola – jau „Nepriklausomos“ lietuveles jau puse isvazinejo kiti 170 000 gauna bedarbiu pasalpas kiti laisveja i kapus,. Yra tokia knyga MIRONOV „JUDEISKOJE IGO“ ir sitas klipas jo net neziurejau – zydiska propoganda . Portalas sakes- „lietuvos rytas“ galetu jam padeka parasyt . IDOMU PAMATT SNUKIUS SIU Sarmatlyvu rusafobu, matyt landzbergio anukai. BET negaliu atsistebeti temos arba rusafobinis arba fasistines kaimyniniu saliu atzvilgiu. Gerai kad mazai kas skaito – matyt reik ir man nisijuginet, nes tiek nesamoniu vienoj vietoj sunku rasti

 2. Titnagui says:

  Ar tau, titnagai, su smegenų darbu viskas tvarkoje? Ar negalvoji, kad gali užsirauti ant nemalonumų per valdiškus namus su tokiomis „kultūringomis“ rašliavomis? Čia jau tokia viena iš kalbos komisijos prisirašinėjo.

 3. Titanas says:

  Šiaip yra tokių samprotavimų (nežinau ar juose yra tiesos):
  „Boris Yeltsin (Eltzman). The currently-beloved Vladimir Putin (Shalomov. Or Putzman). Even Mikhail Gorbachev. His Jew name? Gaider „.
  „Today we are living through the process of „perestroika“ developed by Andropov (Erenstein-Lieberman), executed by Gorbachev (Gaider) and continued by Putin (Sholomov) and Medvedev (Mendel)“.
  „Russian President, Dmitry Medvedev (Menakhem Aaronovich Mendel’) appointed GRU-Prime Minister Vladimir Vladimirovich Putin (Shalomov)“.
  Kas pasakys, kiek šiuose teiginiuose yra tiesos?

 4. Sarmatas says:

  Ar jūs susimąstot, kokiam tikslui esam veliami į tokius beprasmius ieškojimus? Jei remtis vedomis, tai tokių pilkųjų sutvėrimų (sionistų) paskirtis ir yra mums smegenis pudrinti. Jei esam nesusipratę, tai ir tikim jų pasakomis, keliamomis problemomis ir t.t. Kai atsikratysim jų primesta demokratija ir valstybės valdymą, vadovaudamiesi kapos principu, perduosim rikiams-vyčiams, nebereikės spręsti tokių klausimų, kas yra kas.
  Paimkim kad ir titnago „samprotavimus“. Pats rašo, kad Rusiją (tame tarpe ir jos energetiką) valdo sionistai mendel’iai, o paskui kažkodėl piktinasi „sarmatlyvais rusafobais“. Ko siekiama tokiomis „superinėmis įžvalgomis“? Tokiu būdu, prisidengiant vedine kultūra, paprasčiausiai yra diskredituojamas mūsų protėvių tikėjimas ir pasaulėžiūra.

 5. Titnagas says:

  na va ir sarmatas- sobstvenoj personoj- jau gazdina- tai jau ju tautinis bruozas , valdiskais namais – tu murzinike uz zemelapius kuriuos savo portale laikai – susilauksi cypes , ar neatrodo kad , sie flomasteriais nupisti zemelapia kur Latvijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lenkijos teritorijos pavadintos visokiom smogitijom ir sarmatijom tau bus atleistos, na iskusk mane tu paziuresi kuo baigis kai kol iki manes davaziuos saugumieciai dar spesiu copy paste pagalba i YOU TUBE isiusiu tavo portalo si zemelapiuka tai pamatysi kaip bus sureguota ir tu paciu saugumieciu. , galvoji kentesim kai tu kirsini lietuvius su kaimyninemis tautomis. Aferistas esi ir tiek

 6. zoot says:

  Tai jūs video pirmiausiai pažiurėkite titnagai? Apie žydus ir jų atliekamas funkcijas senai žinoma.Kas kita apie el tinklus šis filmukas parodo Lietuvos kaip valstybės nebuvimą,o tiksliau muliažą kur apie naują atominę,apie jungtis su vakarais Lietuvėlės niekas netgi neklaus. Titnagai tu su tais žydais ,kai lietuvos energetikos mūsų valdžia tiesiog nevaldo kas iš filme parodytų tinklų schemų matosi ,o jeigu net filmo nematęs čia varai tai pačio tikslus nesunku numanyti.

 7. Darius says:

  Nei rusai valdo Rusiją, nei lietuviai Lietuvą. Valdo stambus kapitalas ir jam nusispjaut į valstybes ir jų piliečius, pagrindinis tikslas PINIGAS ir resursų KONTROLĖ. Mes su jumis tik darbo resursas, o ne žmonės ar piliečiai. Dar sugebam tarpusavy pasidraskyti, kai tuo metu iš galo esam tvarkingai tvarkomi. Va čia visas jumoras ir paslėptas – jūs pjaukitės, o mes savo reikaliukus tvarkysim. Ne gi taip sunku tai pamatyti?
  Visa Sarmatijos įdėja tam ir skirta, kad rasti vienijantį faktorių, o ne ieškoti mus išskiriančių dalykų. Rusai, ukrainiečiai, lietuviai ar dar kokia tauta kažkada buvom viena. Paskui išskyrė religijos ir ideologijos, pasaulėžiūra, kuria mums tvarkingai suformavo. Todėl grįžimas prie šaknų bene vienintelis tikras dalykas, kuris leistu susikalbėti. Na jei nėra tikslo susikalbėti, tada kitas reikalas, tada vsio po planu – skaldyk ir valdyk. :)))))) Matosi tai neblogai sekasi.

 8. Titanas says:

  Šiaip dar Graikijoje gyvenęs Platonas (platusis) teigė, kad yra trys piliečių luomai: 1. amatininkai, žemdirbiai, tiesiog kuriantys gaminius; 2. kariai; 3. filosofai, šventikai, valstybės valdytojai.
  amatininkai ir kuriantys gaminius, tai yra dirbantieji yra žemiausias luomas, tačiau jie yra pilnaverčiai piliečiai, nes dievas jiems suteikė gebėjimus kurti.
  visi kiti žmonės, kaip ketvirtas luomas, yra vergai. pagal Platoną tai žmonės, kuriems Dievas nesuteikė gebėjimo kurti nei kaip amatininkams, nei kaip kariams, nei kaip filosofams… Tai nėra piliečiai.
  Panašu, kad šiandien yra pritaikytas panašus tik iškreiptas modelis, kai didelė dalis Lietuvos ir kitų šalių gyventojų esamoje santvarkoje neturi galimybės kurti. Sovietinėje santvarkoje už nepriimtiną kūrybą pasiųsdavo į kalėjimus ir ligonines. Dabar taip pat jei neatitinka santvarkos reikalavimų esi kaip undergroud ir subculture atstovas. Esi kaip savotiškas vergas, pilka darbo jėga, kurio kūrybinėms mintims plėtotis neskiriama jokia parama.
  Tad reikia ištrūkti iš santvarkai nepalankių žmonių luomo išliekant sarmatu, tikru kūrybingu žmogumi.

 9. Kšištof says:

  Atgal į CCCP, bet ne į tokį, kuris buvo…

 10. Sarmatas says:

  Labai įdomus niuansas: slapyvardis „Titnagas“ labai panašus į „Titanas“. Matyt, kad ne šiaip sau čia tas titnagas atsirado. Nors ne jis pirmas, ne jis ir paskutinis….

 11. Darius says:

  Visiškai teisingai, žmonės turi poreikius – būtiniausius, kurybinius ir egoistinius. Va kai ima viršų egoistiniai poreikiai, kai AŠ iškeliamas virš visuomenės (bendruomenės) interesų gaunasi konfliktas, toks fruktas pradeda parazituoti, naudotis kitų sukuriama verte, nes to ką pats gali sukurti jau nepakanka.

  Pagal poreikius galima panašiai rušiuoti žmones, vieni rūpinasi tik savo asmeniniais, max. palikuonių sukurpimo interesais tai tokie yra proletarai. Tie kurie jau rūpinasi gamyba, prekyba, verslu, yra ūkininkai. Tie kurie jau supranta, kad vien savimi ir savo šeima rūpintis nepakanka, kad daug kas priklauso nuo visuomenės santvarkos, pradeda rūpintis visuotiniu saugumu, valstybės reikalais, tai tie yra vyčiai. Tie kurie jau supranta, kad svarbiausia yra Aukščiausiojo paieška, kurie kaupia žinias ir yra žyniai, filosofai, mokslininkai, dvasininkai.

  Būna kai sumaišoma savo paskirtis. Būna kai ūkininkai eina į valdžią, tačiau ir ten rūpinasi tik savo verslu, tik jau stambiais mąstais. Būna kai proletarai tampa ūkininkais ir verslininkais. Būna kai mokslininkai ar dvasininkai tampa verslininkais ir atvirkščiai – ūkininkai tampa religijų administratoriai.
  Toks sumaišymas gero ne atneša, ypač kai iš politikos padaromas verslas.

  Pas mus kas ketvirtas seimo narys milijonierius, tai daug pasako :)))))

 12. egis says:

  palaikau titnaga rusija kaip ir lietuva tapo europos kolonijomis,valdymas vyksta per zydelius

 13. Sarmatas says:

  Tai čia jokia naujiena. Tik tai ne per sionistus vyksta, o per mūsų kvailas galvas, nes nesugebam atskirti melo nuo tiesos. Kas trukdo mums visiems nustoti šokti pagal sionistų dūdelę? Kas trukdo baigti nuodytos alkoholiu, tabaku, imti kreditus už palūkanas iš sionistinių bankų, šlovinti „demokratinius“ rinkimus ir kitokią „demokratinę“, tiksliau, vergvaldišką tvarką? Kas trukdo užkardyti priėjimą prie valstybės valdymo vairo žmonių, kurie siekia tenkinti išimtinai tik savo interesus, kas trukdo kiekvienam siekti darnos su gamta per asmeninę dorą?

 14. egis says:

  teisus tu sarmatai, aksciau man vilnius l patiko kai atvaziavau mokytis o dabar planuose sugrizti i kaima

 15. Sarmatas says:

  Puikus planas. Žiūriu, kad vis daugiau tokių, kurie nori bėgti iš miestų. Miestai buvo skirti tik bendrai gynybai nuo priešų.

 16. zoot says:

  Varyti į kaimą ir ten pasidaryti energetiškai nepriklausomu,netgi el nenaudoti,savo generatorius statyti,bio dujų generatorius ,kogeneracines jėgaines vienai sodybai, pirktis automobilius su SND dujine įranga ir aukšto slėgio stoteles -kompresorius jiems pildyti ,pvz 2 karvės iš mėšlo pagamina ko ne 4 kūb/m biodujų TY 100 km kuro lengvajam auto,o jeigu pan kiekį paleisti į kogeneracinę jėgainę su kad ir vidaus degimo šrotiniu (iš laužyno) varikliu tai ir namą sušildysi ir el turėsi namų ūkio reikmėms, kosmose žmonės išgyvenimo sistemas sukuria kurios veikia autonomiškai ,o žemėje tai daryti 100 K lengviau ir nesunkiai įmanoma jei tiktai nesinaudosi globalistų mums primestu gėriu kur sakoma 1 kw/h saulės foto el 10000 lt -15000lt vėjo panašiai. Netgi mieste galima jiems minimaliai nokėti kad ir apšvietimą perveskime į LED šviesos diodus., Mums įdiegta kad visa tai nerimta ir labai brangu bet yra ir pigesnių sprendimų,pvz jeigu ponų balkonas į pietus žiūri galima gi saulės kolektorių ir bute įtaisyti,galima namo inžinerines sistemas pervesti ant saulės energijos ,galima foto elektrą bent apšvietimui naudoti ,bet yra suklaidintų avinų banda kuriai įdiegta klaidingas požiūris ir taip juos išnaudoja visokie rubikonai ir visokie energijos servisai kurie stovi net virš valdžios ir netgi virš nieko nepadarančios prezidentės.
  Kaime ar nuosavame name ar sodyboje yra visos galimybės nesinaudoti tinklais techniškai tai įmanoma.

 17. zoot says:

  maža klaida sakoma 1 kw saulės foto el 10000 lt -15000lt

 18. zoot says:

  maža klaida 1 kw saulės foto el 10000 lt -15000lt vėjo panašiai.

 19. zoot says:

  Maža klaida ne 1 kw/h o 1 kw instaliuotos.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top