Electrica vulgaris – priklausomybė nuo Rusijos 2

2010, 10 lapkričio, 18:09 | kategorija Ekonomika | atsiliepimų (12) | peržiūrų 892 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Omo dėsnio taikymo pavyzdys

Lietuvos tarptautinių politinių ir ekonominių santykių instituto parengtas pranešimas apie Lietuvos elektros tinklų priklausomybę nuo Rusijos. Apie nedorą siekį išlaikyti Lietuvos ekonominę priklausomybę nuo Rusijos.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 12

 1. Titnagas says:

  #
  Titnagas rašo:
  Lapkričio 11, 2010 07:54

  Na kadangi ano VIDEO KLIPO neziurejau tai si paziurejau iki puses… Aisku tema ta pati- nukreipti ziurova nuo pagrindiniu tikslu t.y. uabu salies ir tautos kuri valdo visa Rusijos elektros uki – teisingai nuspejot- ten rusisko nieko nekvepia ir rusu nacijai nepriklauso nei 1 kwh, ir rusai nevaldo nei 0,000001 akcijos, bet mane nustebino KLIPO AUKSTAS tiek techninis tiek meninis lygiai, nekalbu apie diktoriaus vokala, bitreita, pikselius….. jo kiek sis KLIPAS galetu kainuoti? , ciia su softais: Studija 11 ir Photoshopais namu salygom nepadarysi…. Jei ir padarysi tai turi tik ta VIENINTELI darba daryt – is ko tuomet gyvent?, o jei autorius turi seima… Ats.: VEDOS ispeja satana yra labai intelektealus.P.s. perkeliau nes kol rasiau siam straipsniui atsiliepima
  ADMINISTRATORIUS nusprende kitaip- tipo autorius visai beprotis

 2. egis says:

  kazkada per tv rusu energetikai uzsimine kad nori pastatyti rusijos europinej dalyje 20-50 nauju atominiu elektriniu, idomu kam jos bus skirtos tikriausiai vargsams rusams, oi rusija tik atliekoms skirta

 3. Sarmatas says:

  Buvo laikai, kai nebuvo tų elektrinių ir niekas dėl to nepergyveno. O dabar tiek aistrų kyla. Kol gyvensime parazitinio sumanymo rėmuose, tol taip ir elgsimės.

 4. Blemba says:

  Kai paklausai… Jeigu tai tiesa tai reik šaudyt visus „valdžios“ žmones.

 5. Jau visai peržengtos šitų išsigimėlių (besmegenių ) logikos ribos. Galiu jums tiesiogiai pareikšti ,kad dar iki 2015 metų. bus sudaryti sąrašai valdininkų Labiausia kenkusių Lietuvos ekonomikai ir Lietuvos tautai . na o jų teismas bus neilgai teismas jie atsakys pagal visą programą.

 6. nuomonė says:

  Tie filmukai tai kvalifikuotų viešųjų ryšių specialistų gerai apmokamų samdomų melagių propagandinis šlamštas, šudas įvyniotas į spalvotą popierėlį, sukurptas ant melagingų, pagrindo neturinčių, prielaidų. Pavyzdžiui: “Rusija savo geležiniu kumščiu visą laiką grūmojo ir dabar grūmoja Demokratinei Vakarų Europai ir Lietuvai”, jeigu elektrą perki Rytų energetikos sistemos(pigiai) tai esi energetiškai priklausomas, o jei per vieną kabelį iš Vakarų (brangiai) – tai nepriklausomas, Kad Lietuva yra priklausoma elektros tiekime nuo Rusijos, o ne Rusija nuo Lietuvos (Per kur Kaliningradas gauna elektros energiją? Ar nėra visiškai priklausomas nuo Lietuvos) ir t.t. ir t.t
  Lietuva siekia kažkokios mistinės nepriklausomybės nuo Rusijos iki ausų klimpdama į neišbrendamas skolas. Visi Lietuvos žmonės jų vaikai ir vaikų vaikai parduodami į pačią tikriausią, žiauriausią ilgalaikę vergovę. Ar Lietuvos” valdžia” turi nors kokią valdžią. Ar realiai valdo “valdžia” nors kokį procesą Lietuvoje. Ar turi nors kokį tikslą, viziją ateičiai. Nieko to nėra, Lietuvos “valdžia”-marionetės-biorobotai, tik tam , kad maskuotų, paslėptų tikruosius Lietuvos valdytojus, apgaudinėtų žmones ir malšintų jų nepasitenkinimą ir kylančius neramumus.. Svaičiojimai apie nepriklausomybę nuo Rusijos tai tas pats kaip sėdint iki ausų dvokiančiame purve paniškai bijoti, kad kas neaptaškytų vandeniu. Gryniausia visuotinė paranoja. Rusija yra pati okupuota, tokiame pat mėšle, yra valdoma finansininkų klano.

  Ko siekia šio filmo užsakovai?. Manau, siekia pramušti naują taip vadinamą “nepriklausomybės” energetikos strategiją ( niekam nereikalingos infrastruktūros vystymas visokių nereikalingų brangių objektų statyba) , kurios įgyvendinimas kainuos lietuvai 40 milijardų litų. Aišku, skolintų už dideles palūkanas. Ir tai bus dar vienas tikrai didelis galutinis žingsnis į Lietuvos visišką “nepriklausomybę” į visišką vergovę. Nauja strategija yra prie6inga, nei kiek nesiderina su gana logiškais ankstesnės strategijos uždaviniais: :užtikrinti patikimą elektros tiekimą mažiausiomis sąnaudomis, taip, kad būtų keliama tautos gerovė.

  Stebėtis tik tenka, kad save mąstančiais laikantys šio tinklapio kūrėjai ir lankytojai taip lengvai užkimba ant tokio pigaus jauko ir nesugeba pažiūrėti į reiškinius nors kiek giliau.

 7. Sarmatas says:

  Malonu, kad nuomonė pastebėjo tuos kabliukus su jauku. Deja, nedaugelis juos pastebi. Juk jei neliks Rusijos baubo, kaip galėsi pateisinti visas tas valdančiųjų nesąmones.

 8. to egis says:

  pats ir ziurek sita masonu smegenu plovykla

 9. Juozas says:

  dziugu,kad yra dar zmoniu,kurie neuzsikabina ant sito genocidinio kabliuko.lenkiu zila galva siems zmonems

 10. Romualdas K. says:

  Pagarba Nuomonei už Tiesą. Yra Lietuvoje pakankamai išmintingų jos sūnų.Svarbu, kad jie netylėtų!Melas laimi tik kai Tiesa tyli.

 11. Antanas says:

  Jau dvidešimt metų nuosekliai ir atkakliai daroma viskas, kad tik Lietuvoje nebūtų el. energijos rinkos.
  LEO LT praktiškai jau atkūrtas. Bazinių el. energijos gamybos pajėgumai nepakankami.
  Maža to. Nuo 2017 m iki 2020 m Būsimoji IAE dirbs…. Černobylio avarijos nakties režime, be avarinio galingumo rezervo, kuriam ir buvo statoma Kruonio HAE.
  Dabar jau niekas neprisimena, kad pirminė Kruonio HAE idėja buvo Kauno marių vandens lygio stabilizavimas, kuris tuomet du kartus į parą kito net 70 sm. Kiek jis svyruoja šiandien?
  Gi monopolija yra monopolija, nepriklausomai kas ją valdo Jonas, Petras, Abraomas ar Ivanas. Monopolija lieka monopolija net jeigu ją valdo jie visi keturi ar keturiolika.
  Rinka yra tada ir tik tada, kai išvardinti asmenus savo turto dalį valdo atskirai, o vartotojas gali RINKTIS ir kurio paslaugą pirkti.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top