Estija palaikys JT migracijos paktą

2018, 27 lapkričio, 21:24 | kategorija Realybė | atsiliepimų (2) | peržiūrų 201 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Estija palaikys JT migracijos paktą Generalinėje JT Asamblėjoje, kuri vyks gruodžio 19 Niujorke. Tokį nurodymą Estijos pasiuntiniui prie JT davė užsienio reikalų ministras Sven Mikser.

Į tarpvyriausybinę konferenciją Maroke, Estija, tikėtina, savo atstovo nesiųs.

Estijos premjeras Juri Ratas susitiko su prezidente Kersti Kaljulaid ir aptarė pareiškimą, palaikantį JT susitarimą dėl migracijos, kurį išvakarėse patvirtino parlamentas.

Po susitikimo prezidentė dar kartą pabrėžė, kad nevyks į Maroką, į tarpvyriausybinę konferenciją. Ji padėkojo deputatams, pasinaudojusiems iš tautos gautu mandatu ir išreiškusiems savo poziciją migracijos pakto atžvilgiu.

Kersti Kaljulaid papildė, jog susitikimo su premjeru metu buvo nuspręsta, kad Estijos dalyvavimą susitikime Maroke organizuos URM. Šiandien Užsienio reikalų ministerijoje vyko pasitarimas šia tema. Jo rezultatą paskelbė URM vadovas Sven Mikser.

Į Maroką, į tarpvyriausybinę konferenciją turėjo vykti Estijos prezidentė. Aš nevažiuosiu į šią konferenciją. Tačiau tai niekaip neįtakoja Estijos pritarimo šiam dokumentui balsavime, kuris vyks Generalinėje JT Asamblėjoje. Aš daviau nurodymą Estijos atstovui prie JT palaikyti susitarimą dėl migracijos balsavimo metu. Aš rėmiausi tais principais, kurie buvo išsakyti parlamento sprendimo priėmimo eigoje, priimto išvakarėse“, – pasakė Mikseris.

Balsavimo Estijos parlamente metu šio dokumento atžvilgiu, „UŽ“ balsavo 41 deputatas, prieš – 27, nebalsavo – 30, o susilaikiusių nebuvo. Pats Mikseris paaiškino savo nebuvimą Maroke tuo, jog tuo metu bus Briuselyje.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Ec says:

    Šiaip tai tokiems dalykams referendumai turėtų būti skelbiami, manau

  2. Vytas says:

    Estijos valdžia bent bandė pavaizduoti kažką, na, kad klauso tautos balso. Bet atkreiptinas dėmesys, kad tik apie 46 procentai deputatų pasisakė už migracijos pakto palaikymą. Taip kad Estijos prezidentė pasielgė nesąžiningai. Na o mūsų valdžia dargi tokios imitacijos nesugalvojo. Rusijos paslaptis, Daukanto aikštės rūmų šeimininkė pasitarė pati su savimi (o gal su Ulbinaite?) ir įpareigojo jaunuolį Linkevičių pritarti šiam banditiškam paktui. Su „runkeliais“ ir „vatnikais“ iš viso nėra ko tartis , t.y. skelbti referendumą nėra ko. Nėra ko tartis ir su jų rinktais seimo nariais. Dar, neduok Dieve, prabalsuos ne taip. Lieka labai neaiškus klausimas ir situacija: valstybės, kuria remiasi mūsų valdžia, t.y. JAV vadovas yra prieš nelegalią migraciją. Griežtai. Bet JAV žiniasklaida prieš Trampą šiuo klausimu varo milžinišką diskreditavimo kompaniją? Kodėl? Ir kokios jėgos stovi už to migracijos akto prastūmimą, nežiūrint į tai, kad JAV prezidentas prieš? Viską sudėliojus lieka tik vienas atsakymas: tai tos pačios jėgos, kurios prastūmė (ir toliau palaiko) holokausto idėją, kurios nusprendė, kad Europa turi parusvėti, vienas iš atstovų kurių M.Laitmanas yra pasakęs: “ Pasirinkimo teisę turime tik mes, žydai“.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top