FAZ: Sankcijos bus pratęstos dar pusmečiui nežiūrint į Rusijos pagalbą Sirijoje

2015, 22 lapkričio, 20:36 | kategorija Metodologija | 5 komentarai | peržiūrų 425 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

faz.net

G20

nuotrauka: Reuters

Nežiūrint į nusimatančią anti-teroristinę sąjungą tarp Vakarų ir Rusijos, Vokietijos vyriausybė toliau spaudžia tęsti sankcijas dėl „krymo aneksijos ir karo Ukrainos rytuose“, rašo Frankfurter Allgemeine. Vokiečių laikraščio duomenimis, preliminarus sprendimas šiuo klausimu buvo priimtas dar prieš savaitę, G20 aukščiausiojo lygio susitikimo metu Turkijoje.

Kaip pranešama straipsnyje, susitikimo eigoje Antalijoje penketas dalyvių susitarė dėl to, jog sankcijos turi būti pratęstos iki to meto, kol nebus išpildytos Minsko susitarimų sąlygos. Susitikime dalyvavo Vokietijos kanclerė Angela Merkel, JAV prezidentas Barakas Obama, britų premjeras Deividas Kameronas, italų vyriausybės galva Matteo Renzi ir prancūzų užsienio reikalų ministras Laurent Fabius, atstovaujantis prezidentą Fransua Holandą, pažymi leidinys.

Ryšium su tuo, kad Minsko susitarimai nebus įgyvendinti iki šių metų pabaigos, sankcijų galiojimo laikas, besibaigiantis gruodžio mėnesį, turės būti pratęstas iki 2016-ųjų liepos – tokį sprendimą priėmė penki politikai, apsvarstę šį klausimą.

Kaip rašo Frankfurter Allgemeine, trečiadienį Angela Merkel skris į Paryžių pas Fransua Holandą – dieną prieš prancūzų prezidentui vykstant į Maskvą, į susitikimą su Vladimiru Putinu. Vokietijos kanclerės vizitas į Prancūziją turi padėti Paryžiui išlaikyti tvirtą kursą (dvasią) antirusiškų sankcijų klausimu, tvirtina leidinio žurnalistas. sankcijos rusijai, sankciju pabaiga

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 5

 1. Mindaugas says:

  Tiksliau būtų parašyti, kad JAV spaudžia Vokietiją tęsti sankcijas dėl „krymo aneksijos ir karo Ukrainos rytuose“. Bevaliai ir bestuburiai ES valstybių vadovai. Marionetės jankių rankose…

 2. Ec says:

  Jei tos sankcijos ir kenkia Rusijai, tai žymiai mažiau nei ES. Šiuo atveju Rusijai labai tinka „Kas neužmuša tas daro stipresniais“. Anksčiau buvo didelė Rusijos silpnybė prioritetinis iškastinių resursų pardavimas ir mažas dėmesys vidinei gamybai ir žemės ūkiui. Sankcijų pagalba šių sričių vystymas stipriai pagyvėjo. Mano nuomone Rusija su savo žemės ištekliais laisvai galėtų būti pasauline žemės ūkio produkcijos eksportuotoja, kad tokia nebuvo iki šiol, yra grynas neūkiškumas o, kad negalėjo net vidinės rinkos aprūpinti, sakyčiau nusikalstamas neūkiškumas.

 3. Kestutis says:

  Dar butu gerai, kad sankcijos liktu sankcijomis…, na, o siandien Britanijos spaudoje teko skatyti straipsni, jog anglai, kvieciasi prancuzu naujausios kartos zvalgybini lektuva, kad padetu susekti kazkokios tai naujosios klases rusu povandenini laiva, kuris regis persekioja kita naujosios kartos anglu povandenini laiva palei Skotijos tearitorinius vandenis, Sakyciau vyksta vaiku zaidimai, tik belieka tiketis, kad tai ir teliks vaiku zaidimais….

 4. Gojus says:

  Transatlantinė sąjunga sparčiai skinasi kelią – turėtumėm greit sužinoti, kad priklausysim Vašingtonui – visa ES. Tik jei skaityt Biblijos pranašystę apie paskutines karalystes kaip ragus augančius ant žvėries galvos, tai būtent kuriantis šioms karalystėms iš kažkur netikėtai iškils anksčiau nepastebėtas klastingas lyderis, išvers 3 kitus lyderius ir paims valdžią – tai bus antikristas… Visame šitame kontekste Gabrielius labai tiktų šiam vaidmeniui – mažas, niekam nežinomas, bet didelių ambicijų, patręštų savo senelio egocentriškumu…

 5. lina says:

  Gabrielius tokia pilka asmenybe, kad jo net ir antikristas nesamdys, susilieja su aplinka ir tampa nepastebimas.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top