Globali JTO migracijos sutartis. Tikra išdavystė

2018, 3 lapkričio, 14:37 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (2) | peržiūrų 902 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Viena po kitos pasaulio valstybės atmeta JTO Globalios migracijos paktą.

Vakar Lenkijos premjeras Mateušas Moravieckis, po susitikimo su Vokietijos kanclere Angela Merkel, pasakė: „Labai tikėtina, kad, kaip Austrija, Čekijos Respublika ir Jungtinės Valstijos, mes nepasirašysime JTO Globalaus Pakto, nes mes įsitikinę, kad čia yra mūsų teisė. Mūsų suverenios sienų apsaugos ir migrantų srautų kontrolė teisės mums yra absoliutus prioritetas.“
https://wpolityce.pl/polityka/419376-polska-nie-przystapi-do-swiatowego-paktu-ws-migracji

Kad taptų aiškiau, koks blogis yra ši globalistinė JTO migracijos sutartis, žemiau pateikiu liepos 18 dieną portale „Les Observateurs“ paskelbto straipsnio „Globali JTO migracijos sutartis. Tikra išdavystė!“, vertimą. (https://lesobservateurs.ch/2018/07/18/pacte-mondial-de-lonu-sur-la-migration/)

Yra nepaneigiamų faktų dėl migrantų antplūdžio kilmės:
https://www.dreuz.info/2012/03/16/7-juin-1975-le-jour-ou-leurope-a-ete-vendue-au-monde-arabe-par-bat-yeor/
https://lesobservateurs.ch/2017/01/03/strategie-culturelle-islamique-alain-wagner/

Tuo metu, kai Vakarų Europa ir taip labai stipriai paliesta neasimiliuojančių migrantų įsiveržimu, naujas globalios migracijos pakto projektas skelbia garantuotą visos europinės civilizacijos mirtį.

Šitas naujas paktas apie migraciją, suteikia bet kuriam pasaulio gyventojui teisę migruoti į bet kurią pasaulio šalį pasirinktinai, gaunant geresnes gyvenimo sąlygas, negu jie gyveno iki šiol.

Tai pirmas globalus migracijos projektas, kokį pasaulis kada nors matė. Jis yra 18-mėnesių derybų apie tai, kaip panaudoti migracijos privalumus ir sumažinti rizikas, rezultatas.

„JTO generalinis sekretorius Antonio Guterreš pasakė, kad tikisi dirbti su 193 JTO valstybėmis-narėmis, kad realizuotų susitarimą, kurio tikslas pasiekti, kad migracija tarnautų visiems.“

Jungtinių Tautų Organizacijos Migracijos agentūra pareiškė, jog šis paktas yra svarbus žingsnis, dešimtmečiams į priekį formuojant globalią migracijos dienotvarkę, paliečiantis beveik 260 milijonų tarptautinių migrantų ir bendruomenių, kurios juos priima.

JTO sako, kad susitarimas nėra privalomas, bet tai yra melas.

Vengrijos užsienio reikalų ministras Peter Szijjártó pažymi ir primena, jog susitarimas dėl imigrantų paskirstymo Europoje iš pradžių irgi buvo laisvanoriškas, o po to tapo privalomu. Atsisakymas nuo kvotų privedė prie to, kad Vengrija ir rytinės Europos šalys pradėtos traktuoti kaip išlaikytinės, izoliacionistės ir rasistės, ir joms buvo taikomi visų rūšių grasinimai. Ministras pasakė, kad Vengrija nori išeiti iš šio susitarimo, kuris prieštarauja sveikam protui.

Faktiškai, kai tiktai vakarų valstybės pasirašys šią naują sutartį, ji tuojau taps privaloma, nes kairieji, NVO ir MIP ims spausti, pasiremdami šiuo košmarišku dokumentu.

Tautas, kurios išdrįs jam pasipriešinti, dėl šio susitarimo nesilaikymo užgrius skundai, kompensacijų reikalavimai. Veržlus įsiveržimas į Europą, tapęs šio susitarimo priėmimo rezultatu, iš pradžių paveiks „pirmos klasės“ šalis – žmogaus teisių srityje, moralės reikalavimais politiniame gyvenime, šliaužiojimu keliais prieš NVO ir politkorektiškumą.

Migracijos pakto projektas – tai pakvietimas įsiveržti, siekiant sunaikinti ekonomiškai patrauklias valstybes, ir būtent VISAS Vakarų šalis be išimties.

Faktiškai, projektas nukreiptas pakviesti viso trečiojo pasaulio skurdą atvažiuoti į Vakarų šalis (Europą, Šiaurės Ameriką, Australiją, Naująją Zelandiją).

Rytų Europa, Rusija, Kinija, Japonija etc, kol kas nebus paliestos tokiu mastu, nes aukščiau paminėtas skurdas puikiai žino, kad ten jis negalės įsiveržti, nes šios šalys ginsis jėga.

Štai kas kalbama pakte

Globalus migracijos paktas (Migration Works for All):

– pareiškia, kad migracija tai gėris, kurio privalo norėti kiekviena šalis;
– nori sukurti programas, kad paverstų migraciją populiaria ir pageidaujama priimančiose šalyse;
– sako, kad migracija yra geriausias demografijos problemų sprendimas Europai, ir išsprendžia darbo jėgos trūkumo problemą;
– numato įsipareigojimus suteikti migrantams visa tai, kas būtina oriai migracijai be kliūčių;
– nurodo nedaryti skirtumų tarp karo pabėgėlių, klimato pabėgėlių, persekiojamų dėl religijos, politinių, etninių ir ekonominių pabėgėlių;
– pasisako už kiekvieno migranto priėmimą nepriklausomai nuo jo teisinio statuso;
– įpareigoja valstybes-nares priimti migrantus, nepriklausomai nuo to ar jie turi dokumentus, asmens pažymėjimus, ar ne;
– įpareigoja, kad migrantai galėtų naudotis tomis pačiomis teisėmis, kaip ir priimančios šalies piliečiai; reikalauja uždrausti migrantų išsiuntimą, pareiškia, kad priimančios šalys turi padėti susijungti migrantų šeimoms;
– rekomenduoja vertinti kaip dezinformaciją tvirtinimus, kad migracija yra grėsmė;
– nurodo, kad saugumo priemonės yra migrantų sujaudinimo šaltinis ir kelia migrantams grėsmę (!);
– kalbama, kad tie, kurie negali būti laikomo pabėgėliais, bet susiduria su neįveikiamais sunkumais grįžtant į savo kilmės šalį, turi naudotis ta apsauga, kaip ir pabėgėliai

Sekant tuo, kas rašoma, JTO paktas sukurtas išimtinai migrantams ir tam, kad sunaikintų Vakarų valstybes.

Priimančių valstybių gyventojų teisės, jų saugumas, jų norai, jų planai pilnai ignoruojami, paneigiami.

Vieninteliai, kurie nukentės nuo šio pakto realizavimo, taps Vakarų gyventojai, kurie susidurs su gyventojų sudėties pasikeitimu savo šalyse, praras identitetą, kultūrą, gyvenimo būdą, tradicijas ir t.t..

Neišvengiamu to rezultatu taps krachas, chaosas, skurdas ir, gali būti, pilietinis karas, kaip Libane 1975-1990 metais.

Džordžas Sorošas dalyvavo kuriant šį projektą ir pavedė jį pristatyti Luizai Arbur:
https://arretsurinfo.ch/video-les-nouveaux-colons-soros-cpi-ong/

Vengrijos vyriausybė pareiškė, jog kiekvieno žmogaus teisė gyventi savo gimtojoje šalyje yra aukščiau už migrantų teises, kad šias teises būtina užtikrinti, ir tam, jei būtina, reikia skirti tarptautinę pagalbą. Vengrija tvirtina, kad pasibaigus konfliktui pabėgėliai turi sugrįžti į savo valstybes.

Demografijos problemą Vengrija siekia spręsti remiant šeimas, kad jos galėtų gimdyti daugiau vaikų. Šie planai skiriasi nuo JTO globalaus pakto.

Viktoras Orbanas tvirtai pareiškė: „Mes turime teisę spręsti, su kuo mums gyventi“ ir „Mes nepriimame to, kad kiti mums nurodinėtų, kaip mes turime gyventi“.

JTO migracijos pakto tekstas anglų ir vokiečių kalbomis:
https://www.un.org/pga/72/wp-content/uploads/sites/51/2018/07/migration.pdf
http://www.un.org/depts/german/migration/A.CONF.231.3.pdf

šaltinis: lebionka.blogspot.com

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Vytas says:

    Keista, kad apie šį globalios migracijos paktą Lietuvoje tylėta iki šiol. Kas darosi šiame pasaulyje? Negi tautos nebeturi teisės gyventi pagal savo papročius ir tradicijas? Kodėl kažkokių migrantų atvykimas į šalį turi būti malonumas jos gyventojams? Negi turtingesnės šalys privalo dalintis savo gerbuviu su kažkokiu atbėgėliu iš Afrikos ar Azijos? O kodėl tie migrantai nekuria gerovės savo šalyje, nepatinka valdžia – verskite ją, rinkitės naują, o bėga ten, kur gali gyventi kitų sąskaita. Vien reikalavimas priimti net be dokumentų kvepia aferizmu, pikta valia. Aišku didelės valstybės, tokios kaip JAV, Rusija, Kinija ar Japonija, Australija ar N.Zelandija lengviau apgins savo tautų teises. Bet mane stebina, kaip tokia absurdiška „sutartis“ (koks pasityčiojimas – SUTARTIS, o kas tarėsi?), galėjo būti kažkieno priimtas. O gal ir Lietuvos atstovai už ją balsavo? JAV jau aiškiai imasi teisingų priemonių prieš nelegalią migraciją: tik JAV piliečių vaikai gimę šalyje automatiškai įgyja JAV pilietybę. Va kur pavojus, Vakaruose, o ne Rytuose. Ei, konservatoriai, kur jūs, kodėl nekeliat aliarmo?

  2. Rolandas says:

    Niek čia nuostabaus, pasaulinei globalizacijai turėti valstybes tautiniu pagrindu yra blogis. Žmonių masė save asocijuojanti tik su maistu ir kitais paprastais instinktais yra žymiai paprasčiau valdoma nei tautinė bendruomenė su savo šaknimis, papročiais, istorija.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top