Herkus Baranauskas-Deltuvis. Ar JIE (mokslo sektantai) verti amnestijos?

2022, 5 lapkričio, 17:33 | kategorija LPT | atsiliepimų (5) | peržiūrų 173 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Neseniai Styvo Džobso (to, kuris savo firmos logotipu pasirinko prakąstą Rojaus obuolį) žmona savo leidinyje parašė straipsnį, kviečiantį skelbti amnestiją tiems, kurie ragino „nesiskiepijusių gyvenimus paversti pragaru“.

Gal jiems prabudo sąžinė?

Bet ar jūs girdėjote nors vieno „eksperto“ ar „gelbėtojo“ atsiprašymą?

Ar jūs girdėjote, kad nors vienas tų naciukų būtų pripažinęs, jog klydo? Ar gal Dulkys atsiprašė? Ar gal ta viceministrė raganiškai nusikvatojusi LRT studijoje? Ar gal Savukynas, Užkalnis, Kvietkevičius nors pro dantis iškošė „klydau“? Ne. Jie geriausiu atveju „pamiršo“, ką sakė pernai ar užpernai.

Skelbti amnestiją tiems, kurie rašė, kad jie džiaugiasi, nes antivakseriai, kurių neįleis į parduotuves, mirs iš bado?

Skelbti amnestiją tiems, kurie šeimas vadino burbulais, tvartais ir ūkiais?

Gal paskelbti amnestiją tiems, kurie įsakė miškuose vaikytis žmones, nedėvėjusius plastmasinių skudurų?

O gal paskelbti amnestiją tiems, kurie daugiau nei du metus terorizavo vaikus, neleido jų ne tik į mokyklas, bet su karo policijos pagalba vaikė nuo kalniukų, o atsiradus marmalui, vertė jį susileist?

Gal paskelbti amnestiją tiems, kurie neapsinuodijusių neleido į darbus, universitetus, ligonines?

O gal amnestijos verti tie, dėl kurių įsakymų ir nurodymų ligoninėse ar slaugos namuose palikti vienatvei mirė mums artimi žmonės?

Gal amnestijos verti tie, dėl kurių įsakymo vaikai negalėjo nuvykti pas savo ligotus tėvus, ko pasekoje tie senoliai mirė vieniši ant grindų, nes nebuvo kas juos pakelia ir paduoda vaistų?

Gal amnestijos verti tie, dėl kurių kaltės dešimtis kartų išaugo persileidimų, širdžių ligų ir jaunų žmonių mirčių?

Yra toks senas filmas – „Džango : Dievas atleis. Aš – ne“.

Ką padarė Faučiai, Dulkiai, Skverneliai, Uršulės, Burlos ir jų nusamdyti šuniukai (Užpakalniai, Žiurkėnai, Kvietkevičiai…) mes privalome nuolat prisiminti. Ir jiems ne tik priminti tai, ką jie kalbėjo ir pridarė.

Tie, kurie mus uždarė į lokdaunus, kurie dusino mūsų vaikus, kurie tyčiojosi iš mūsų, kurių „dėka“ anksčiau laiko paliko šį pasaulį tūkstančiai žmonių, privalo atsakyti.

Ir mes turime priversti juos atsakyti.

Gal net pagreitinant tų neonacių patekimą prie Švento Petro vartų.

O ne skelbti amnestijas.

Betgi ir amnestija skelbiama tik tiems, kurie būna nuteisti. Ir jaučia savo kaltes. O ar jaučia savo kaltes tie, kurie mus dusino? Ne. Jie patenkinti. Užteko paklausyti Skvernelio nesenoje OpTV laidoje – jis džiaugėsi, kad pirmą „bangą“ pavyko gerai suvaldyti…

Ir leido suprasti, kad jei ne rinkimai, tai jis ir pats būtų mus vėl uždaręs, kaip tą padarė Mis 2Bai…

Nežinau kaip jūs, bet aš šitiems naciams atleisčiau tik jei jie imtų suptis specialiai jiems pastatytose sūpuoklėse Lukiškių aikštėje.

Pirmą kartą šis komentaras paskelbtas jo autoriaus asmeninėje Facebook paskyroje.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 5

 1. Simas Simaitis says:

  Labai daug pagiežos. Viskas kalbėta ir perkalbėta. Tik kokia iš to nauda?

  • Defector says:

   iš atsiprašymo paties naudos jokios. Iš info, iš atsiprašymo kylančios, nauda tokia, kikią sugebėsit paimti. Būtent: 1. Jie bijo. 2. jie bando nusiimti kaltinimus. 3. Jie bando laimėti laiko sekantiems nusikaltimams įvykdyti..4 Apie tai kalbama visur ir daug. Gal mes pražiopsom kažką, nuo ko tai mūsų dėmesį nukreipia? Bet kuriuo atveju, verta pirma atsiprašymo autorę sulaikyti iki teismo kuo skubiau, tada pateikti įtarimus ir tt. Kartu vietimnius liurbius/niekšus dulkį, šimonytę, nausėdą, armonaitę ir panašų planktoną.. Heil Schwab!

  • Algirdas says:

   Nauda bus tik tada kai nustosime kreipti dėmesį į šitą š.

 2. Vytas says:

  Ne tas atvejis, kai galima skelbti amnestija – vyriausybės (bent Lietuvos) sprendimai ir veiksmai pandemijos metu turi būti oficialiai prilyginti Stalino represijoms, be senaties termino. Per daug žmonių nukentėjo, kad taip lengvai būtų galima atleisti nausėdoms, šimonytėms, skvernialiams,ir seimo nariams, vykdžiusiems Tautos genocidą. Tegu Dievo bausmė persekioja tuos, kurie vaikėsi ne taip dėvinčius ar nedėvinčius kaukes po gatves net vidurnaktį, visą gyvenimą. Tai bus teisinga ir pelnytai.

 3. Anonimas says:

  Kokia dar amnestija,šita afera buvo matoma iš karto ir niekas čia neklydo.Tai buvo vykdoma samoningai.Visus ant sausos šakos!

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top