Į Egiptą išskrenda 93 tušti lėktuvai iš Rusijos

2015, 8 lapkričio, 8:52 | kategorija Realybė | atsiliepimų (3) | peržiūrų 587 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

RFI

evakuacija

Šeštadienį ir sekmadienį, lapkričio 7 ir 8 dienomis (vakar ir šiandien), į Egiptą išskrenda 93 lėktuvai, su tikslu evakuoti likusius šioje šalyje rusų turistus, papasakojo turizmo operatorių Asociacijos vykdomoji direktorė Maja Lomidzė. Primenama, jog išvakarėse Vladimiras Putinas kuriam laikui sustabdė rusiškų aviacijos kompanijų skrydžių reisus į Egiptą. Anksčiau, iškart keletas Vakarų šaltinių (įskaitant Baraką Obamą) pareiškė, jog A321 lėktuve (patyrusiame katastrofą) galėjo sprogti iš anksto padėta bomba.

46 lėktuvai turėjo išskristi iš Rusijos į Egiptą šeštadienį (vakar), o dar 47 – sekmadienį (šiandien), lapkričio 8 dieną. Apie tai interviu RIA-Novosti agentūrai pranešė turizmo operatorių Asociacijos direktorė Maja Lomidzė. Lėktuvai evakuos visus Rusijos piliečius, kurie panorės išvykti iš Egipto (pirmenybė bus teikiama tiems, kurie buvo nusipirkę bilietus ankstesnei datai).

Rosturizmo vadovas Oleg Safronov pranešė, jog Egipte yra apie 80 tūkstančių Rusijos piliečių.

RFI primena, jog išvakarėse Vladimiras Putinas palaikė Rusijos FST vadovo pasiūlymą ir davė nurodymą vyriausybei sustabdyti visus reguliarius, tranzitinius ir užsakytus, rusiškų aviacijos kompanijų reisus į Egiptą iki kol bus išsiaiškinta A321 katastrofos priežastys. Nuo lapkričio 6 dienos 20:00 valandų Rusijos aviacija sustabdė visus reguliarius, tranzitinius ir užsakytus skrydžius į Egiptą su keleiviais.

Truputį anksčiau amerikiečių ir britų spec-tarnybos buvo pareiškusios, jog Rusijos lėktuvo katastrofos virš Sinajaus priežastimi galėjo būti bombos sprogimas. Lapkričio 5 dieną, Britanijos premjeras Deividas Kameronas pareiškė: „Žvalgybos duomenys ir informacija, kurią mes gavome, sako, jog kalba eina apie bombą, kurią padėjo teroristai“.

Londonas laikinai sustabdė savo lėktuvų reisus tarp Britanijos ir Šarm el Šeicho.

JAV prezidentas Barakas Obama antrino, jog „egzistuoja galimybė“ to, kad lėktuve galėjo būti sprogstamasis įrenginys.

„Juodosios dėžės“ įrašuose galima išgirsti sprogimo garsą, pranešė agentūrai France-Presse „šaltinis artimas tyrimui“ lapkričio 6 dieną.

Lapkričio 7 dieną, Egipto užsienio reikalų ministras Sameh Shoukry spaudos konferencijos metu pranešė tik tiek, kad užsienio spec-tarnybos kol kas nepateikė Egipto valdžios organams jokių žvalgybos duomenų rusų lėktuvo katastrofos klausimu.

Didžiausia katastrofa Rusijos ir TSRS aviacijos istorijoje įvyko spalio 31 dieną: Airbus-321 lėktuvas, priklausantis „Kogalymavia“ kompanijai, skridęs iš Šarm el Šeicho į Sankt Peterburgą patyrė katastrofą Sinajuje. Žuvo visi buvę lėktuve žmonės: 217 keleivių ir 7 ekipažo nariai.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

  1. ooo says:

    Irakas,Libija,Sirija,Egiptas eileje.

  2. andrius says:

    Ka pasesi,ta ir pjausi.Nieko.Yra Krymas ir Venesuela  :)

  3. andriui says:

    Ka tik zemelapi gavai dovanu, andriuk? Mokaisi geografijos?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top