Įsteigta asociacija – „Lietuvos Visuomenės Taryba“

2018, 26 lapkričio, 18:35 | kategorija LPT | atsiliepimų (9) | peržiūrų 592 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

2018 m. lapkričio 24 d. Vilniuje įsteigta asociacija  „Lietuvos Visuomenės Taryba“

LVTSteigiamajame susirinkime dalyvavo steigėjai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Kėdainių, Radviliškio, Anykščių bei Prienų. Išrinkta 17 narių valdyba.

Steigiamajame susirinkime dalyvavo nuo 50 iki 60 narių (vėliau skaičius bus patikslintas).

Asociacija „Lietuvos Visuomenės Taryba“ atsisakė vienasmenio vadovo ir išrinko kolegialų valdymo organą – Valdybą.

Steigėjų nuomone, kad Lietuvos valstybės ir Tautos klausimas yra ne vieno asmens klausimas. Nepakeičiamų asmenų nėra. Vieno ar kito asmens dirbtinis sureikšminimas ir iškėlimas buvo viena esminių 30 metų Lietuvos Atgimimo laikotarpio klaidų ir dirbtinio žmonių suskaldymo priežastis.

Organizacija „Lietuvos Visuomenės Taryba“ steigiama telkti Lietuvos piliečius, kur jie begyventų, organizacijas, visuomenės ir valstybės problemoms spręsti.

Lietuvos įstatymai asociacijos registravimui reikalauja išrinkti ir kolegialaus valdymo organo vadovą. Asociacijos „Lietuvos Visuomenės Taryba“ pirmuoju Valdybos pirmininku išrinktas Zigmas Vaišvila.

Narystė Lietuvos Visuomenės Taryboje yra telkimasis bendriems tikslams pasiekti.

Šis telkimasis būtinas, nes Lietuvos valdžia, pamiršusi, kad Nepriklausomybė buvo atkurta tik drauge su Tauta, ne tik atitrūko nuo piliečių ir juos ignoruoja, bet ir veidmainiškai iš jų tyčiojasi.

Paskutinė riba peržengta, pradėjus beatodairiškai atiminėti vaikus ir griauti šeimas – mūsų Konstitucijos pagrindą, tuo pat metu skelbiant, kad Lietuva pasirašys JTO Migracijos paktą.

Atsakomybės Tautai išsižadėjusi atvirai korumpuota valdymo sistema įsigalėjo dėl mūsų visų pasyvumo. Jie mus valdo baime, Tautos skurdinimu ir net teisingumo vykdymo sistemą nukreipė
prieš Tautą ir patį teisingumą.

Dėl šios korumpuotos valdymo sistemos Lietuva atsidūrė ant išsivaikščiojimo ir valstybės praradimo slenksčio.

Šią sistemą aptarnauja apmokama žiniasklaida ir net LRT, kurios veiklą apmokame mes visi.

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Konstitucija, teisingumo, protingumo ir sąžiningumo principais, niekam neleisime prievarta primesti mums svetimos valios.

Telkiamės tam, kad įgyvendintume mūsų Konstitucijoje įtvirtintas teisines nuostatas, visų pirma – Tautos ir kiekvieno piliečio teisę priešintis bet kam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę, teritorijos vientisumą, konstitucinę santvarką ir jos pagrindus – šeimą, kalbą, teisingumą, mūsų tradicines vertybes; – konstitucinę piliečių teisę riboti valdžios galias, o valdžią – tarnauti žmonėms.

Susitelkimas atsparai prieš valdžios savivalę – visos Lietuvos visuomenės reikalas.

Turime įveikti ir save, ir baimę būti savimi.

Lietuvos Visuomenės tarybos Valdyba

LVTvaldyba@gmail.com

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 9

 1. Litvakas be plauku ir barzdos says:

  Ne manau kad tuoj šaikoje yra tikru Lietuviu, patlaižunu, žydiškų šiknu dievinanciu ir tautos nusikalteliu matau netruksta.

 2. Vytas says:

  Palinkėsiu sėkmės Lietuvos Visuomenės tarybai , jos kūrėjams ir vadovams. Linkiu tapti jėga, pajėgsiančia suvienyti Tautą.

 3. Simas Simaitis says:

  Fainai „vytas ir Co.“ pakalbėjo. Vėl atrado auką, kam galima bus suversti bėdą reikalui esant. Z.V. padirbėjo puikiai, surinko sau elektoratą, pasitikėjimą įgavo, dabar galima ir prie lovio. Pirmyn ir su daina.

 4. Myndė says:

  ir bulvės (su runkeliais) vėl žydės…

 5. Socialistas says:

  oj vargas Lietuvai vieni cirkai. Kol valdžioje esančios partijos padlaižūniškai vykdo šeimininkų nurodymus, formuojasi abejotinos oraganizacijos, kurios akivaizdžiai neturi šansų tapti galinga jėga, su plačiu tautos palaikymu. Juk prieš savaitę buvo įkurta asociacija mūsų gretos. Kokie trukdžiai jungtis prie jų ir taip formuoti kažkokią ryškesnę alternatyvią jėgą? Ar Zigmo ego toks didelis kaip dėdulės Landsbergio? Šita organizacija – eilinė Zigmo nesekmė. Nepamatuotas ir neapgalvotas sprendimas

 6. saul says:

  Žmonės,kodėl gi jūs taip? Niekas už jus nieko nepadarys.Vienykitės.Imkitės darbų, vardan TOS.Tik pabėdavot ir tesugebat.Matot,jog tautos lyderiai imasi iniciatyvos-padėkite jiems ir tuo pačiu sau,Lietuvai.Negaliu atsistebėti Jūsų abejingumu.Juk taip paprasta,žodž,stverkit jautį už ragų.

 7. Ec says:

  Kalba eina apie tautos vienijimą, o kuriama atskira dar viena jėga. Kodėl gi nesusivienyti ir nesijungti prie esamos kokios nors? Teigiamų judėjimų yra nemažai. Čia, manau. kaltas lietuviškas individualizmas, teisingai socialistas paminėjo. Bet jei jiems pavyks aplink save suburti susiskaldžiusius, tai tik pritarčiau ir linkiu jiems sėkmės

 8. Dvidešimt aštuonis metu dirbau žmogaus teisių gynimo srityje ir susidūriau tik su sąmoningai trukdančiais tas teises patiems žmonėms teisiškai argumentuotai apsiginti politizuotais „visuomenininkais“ – kurie po nepriklausomo žmogaus teisių gynimo sužlugdymo grįždavo į motinines „politines partijas“. Todėl labai naivūs yra tie piliečiai, kurie tiki, jog posovietinėje Lietuvoje realiai veikia nuo nieko nepriklausomos visuomeninės organizacijos. Lietuvos Visuomenės Tarybos kūrėjai nuo kitų „visuomeninikų“ skiriasi tuo – kad jie mane į savo tarpą pasikvietė dėl konkretaus mano įdirbio žmogaus teisių gynimo srityje – kuris iki dabar visiems kitiems „visuomenininkams“ buvo visiškai nereikalingas. Kaip mums seksis bendradarbiauti ateityje, pamatysime pradėjus dirbti konkrečius darbus.

 9. intas says:

  gal mažai kas žino, kad yra tokie tinklapiai kaip:

  straipsniai.lt/tema/zmogaus-teises/
  ar
  zmogausteiseslietuvoje.wordpress.com/author/zenonasenator/

  Iš tiesų žmonėms reikėtų jungtis, vienytis, o ne skaidytis ir kivirčytis.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top