JAV prezidento rinkimai: Baidenas jau „ne išrinktasis prezidentas“ – jis prarado 20 Pensilvanijos rinkikų kolegijos balsų

2020, 11 lapkričio, 7:55 | kategorija Realybė | atsiliepimų (6) | peržiūrų 648 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Iš preliminarių Džo Baideno (Joe Biden) rinkimų rezultatų nurašyti 20 rinkikų kolegijos narių balsų, ko pasekoje, sumažėjus rinkikų balsų sumai, iš jo „atimta“ pergalė JAV prezidento rinkimuose.

Remiantis politinių apklausų agregatoriaus „RealClearPolitics“ duomenimis, demokratų kandidatas dabar turi 259 balsus, t.y. 11 mažiau nei reikia norint laimėti JAV prezidento rinkimuose.

Interaktyvi portalo interneto lentelė demonstruoja, kad iš preliminarių Biadeno rezultatų buvo atimta 20 Pensilvanijos rinkėjų balsų. Tuo pačiu metu, jo politinis oponentas, dabartinis JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump), kol kas turi kiek turėjęs – 214 balsų.

Tokiu būdu Pensilvanija prisijungė prie Arizonos, Aliaskos, Džordžijos ir Šiaurės Karolinos, kurios laikomos „svyruojančiomis“ valstijomis.

Šiuo metu Pensilvanijoje paskaičiuoti 97 proc. balsų, Baidenas išlaiko lyderio poziciją su 49,8 proc., D.Trampas turi – 49,1 proc.

D.Trampo štabo būstinė jau pateikė ieškinius Arizonoje ir Pensilvanijoje apie ką prieš tai minėjo veikiantis prezidentas, kad įrodytų „sukčiavimo balsuojant“ faktus.

Pareiškimuose kalbama apie paštu pateiktų biuletenių skaičiavimo pažeidimus. Pasak D.Trampo, tokiu balsavimu nebuvo laikomasi skaidrumo principų.

Interaktyvus JAV prezidento rinkimų rezultatų žemėlapis 2020-11-11 | realclearpolitics.com

Interaktyvus JAV prezidento rinkimų rezultatų žemėlapis 2020-11-11 | realclearpolitics.com

Demokratas Džo Baidenas pasiskelbė išrinktuoju JAV prezidentu lapkričio 7 dieną – pasak skirtingų vertinimų, jis gavo nuo 273 iki 290 rinkikų kolegijos narių balsų, esant būtinybei surinkti 270. D.Trampas, tuo metu žaidęs golfą savo aikštyne, sureagavo pastebėjęs, kad jo varžovas paskubėjo pasivadinti naujuoju prezidentu.

Donaldas Trampas jau ėmėsi daryti tvarką savo administracijoje – atleido Pentagono vadą Marką Esperį ir į jo vietą paskyrė Nacionalinio kovos su terorizmu centro direktorių Christopherį Millerį.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 6

 1. Simas Simaitis says:

  Ar skaitytojams žinoma, kad DT išgrūdo iš gynybos ministro posto Espeną ir į jo vietą paskyrė Millerį. O atėjo jis iš antiteroristinio centro, kuriam jis vadovavo. Kaip tik lapkričio 6 dieną Frankfurt prie Main buvo suimta CIA vadovybė Europoje, kuri apkaltinta rinkėjų balsavimo manipuliavimais Europoje. Ir šiai operacijai vadovavo būtent Mileris. Štai iš kur tokie stebūklingi pokyčiai. Ir tai tik pradžia.

 2. Gojus says:

  Ot pofig. Koks skirtmas? Jei ne Trumpas tai bent ekranuose mažiau bus rodoma pagiežingų keiksmų, spjaudymųsi, mužiko manierų.

 3. konkurencijos nėra says:

  Kam kas rūpi🙄?

 4. Vytas says:

  Kas gi dedasi Vakarų „demokratijos“ etalone – JAV ? Pasirodo, jog tai joks etalonas, o JAV demokratų partija – sukčių irštva. Štai tau ir Vakarų „vertybės“ , į kurias taip mėgsta apeliuoti Lietuvos valdžia bei dalis politikų. Kas domisi, gali pasigrožėti , kiek „mirusių sielų“ balsavo vien tik Mičigano valstijoje – virš 10 tūkstančių . Taip kad rinkimai JAV dar nesibaigė.

 5. Gojus says:

  Man įdomu tik viena – kodėl rusai už Trumpą? Juk konfrontacija buvo labai didelė ir ji vis aštrėjo! kodėl visgi rusai apie Trumpą kalba teigiamai daugiau nei apie dermokratus?

 6. konkurencijos nėra says:

  Trampas prieš dipsteita!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top