JAV saulėlydis? Grupinėje G20 nuotraukoje Joe Bidenas stovi scenos pakraštyje su kreivai nusuktu kaklaraiščiu

2021, 2 lapkričio, 11:00 | kategorija Realybė | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 336 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Joe Bidenas grupinėje G20 nuotraukoje

Twitter nuotr.

Į valdžią JAV atėjus naujam prezidentui, pasaulyje vis plačiau plinta informacija apie jo susijusias su amžiumi keistenybes (švelniai tariant). Kairiųjų politiką JAV vykdantis prezidentas Džo Baidenas (Joe Biden), kaip skelbia žiniasklaida, dažnai nusišneka viešose TV laidose, padaro kažką ne taip ir ne tuo laiku, tuo dažnai sukeldamas nemažai juoko.

Naujausias Bidenas „neapsižiūrėjimas“ įvyko šeštadienį, kai jis ir kiti pasaulio lyderiai nusifotografavo grupinei G-20 nuotraukai Romoje.

G-20 viršūnių susitikimas yra pasaulinis forumas, suburiantis didžiausias pasaulio ekonomikas. G20, kurį sudaro 19 šalių ir Europos Sąjunga, kasmet renkasi aptarti, kaip valdyti pasaulio ekonomiką.

G-20 interneto svetainėje teigiama, kad jos šalys narės sukuria daugiau nei 80 procentų pasaulio bendrojo vidaus produkto.

Jungtinės Valstijos paprastai buvo laikomos G20 lyderėmis, atsižvelgiant į ilgametę pirmaujančios pasaulio ekonomikos ir karinės galios poziciją.

Tačiau nuo to laiko, kai Baltuosiuose rūmuose apsigyveno Joe Bidenas, Amerikos tarptautinė padėtis ėmė smukti, ir tai akivaizdžiai iliustruoja G-20 „šeimos nuotrauka“.

Tuomet, kai ankstesnis JAV prezidentas Donaldas Trumpas dažniausiai užimdavo pagrindinę vietą daugumoje grupinių nuotraukų su kitais pasaulio lyderiais, J. Bidenas stovėjo tolimiausiame scenos pakraštyje ir atrodė, kad tuoj nukris nuo scenos.

JAV lyderis, kuriam šį mėnesį sukanka 79-eri, atrodė išsiblaškęs ir susikaustęs, tarsi nuotraukų redagavimo programos pagalba į šią fotografiją būtų įkeltas atskirai, o jo kaklaraištis lyg tyčia buvo užrištas komiškai kreivai.

Kitoje grupinėje nuotraukoje Amerikos prezidento nėra visiškai.

Nuotraukoje pozuoja Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas, Indijos ministras pirmininkas Narendra Modi, kadenciją baigianti Vokietijos lyderė Angela Merkel ir Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas.

Buvusi Nevados respublikonų partijos pirmininkė Amy Tarkanyan Twitter paskyroje parašė: „Kur yra Joe Bidenas?

Ceremonijos metu G-20 lyderiai įmetė monetą į Trevi fontaną – kultinį romėnų paminklą, išpopuliarintą 1960 m. filme „La Dolce Vita“.

Pasak legendos, įmetęs monetą į fontaną, grįši į Romą. Įdomu tai, kad Džo Baidenas šiame renginyje nedalyvavo. Manykite taip, kaip norite.

Daugelis „Twitter“ naudotojų išjuokė J. Bideną dėl jo akivaizdaus nebuvimo pasaulio lyderių gretose, siūlydami savo teorijas, kodėl jis nepasirodė.

Reikėtų dar atkreipti dėmesį ir į tai, kad niekas iš kitų pasaulio lyderių, susirinkusių į G20, nepasiūlė J.Bidenui užimti jam tinkamą vietą centre ar bent netoli jo. Matomai jie taip pat manė, jog dabartinis JAV prezidentas užima tą vietą, kurios yra vertas.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top