- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Kur dingo gripas?

Dviratininkė su kauke

Staiga iš mėlyno dangaus atsirado koronkė. Gyvenom, vargo nematėm ir va, atsirado. Arba buvo atrasta. Jeigu būtų buvus iš tikrųjų tai ir atrasti nereikėtų, Kolumbas juk irgi naujo žemyno neatrado, jis juk ten, šiaip ar taip, ir be Kolumbo jau kadaise buvo.

Vis tik atsirado koronkė ir iš karto buvo įtraukta į itin pavojingų užkrečiamųjų ligų sąrašą kaip SARS, MERS, kiaulių gripas H1N1, Ebola ar Zika. Skirtumas tik tas, kad anos jau pamirštos, o koronkės pamiršti mums neleidžia.

Sako, kad serga daug ir kasdien daugėja. Bet kažkodėl kasdien skalambija tik apie Covid-19, o juk anksčiau dar pranešdavo apie gripą ir kitas ŪVKTI (ūmios viršutinių kvėpavimo takų infekcijos). Netgi pranešdavo apie gripo epidemijas atskirose savivaldybėse.

Epidemija skelbiama kai sergamumo gripu ir ŪVKTI ligomis rodiklis ne mažesnis kaip 100 atvejų 10 000 gyventojų per savaitę, o klinikinių gripo atvejų skaičius sudaro apie 30% visų registruotų gripo ir ŪVKTI atvejų. Tai tokios sąlygos gripo epidemijai skelbti.

Beje, kai paskelbiama gripo epidemija antsnukių sveikiems nešioti neliepiama, verslai neuždaromi, judėjimas neribojamas ir kitaip neišsidirbinėjama. O kaip yra koronkės atveju? Karantinas skelbiamas esant 96, atseit, užsikrėtusiems (net ne sergantiems!) 10 000 gyventojų, tačiau ne per savaitę, o per 8 mėnesius.

Visa tai daroma net nepateikus jokių įrodymų, kad menamas virusas iš tikrųjų egzistuoja,o jis nustatomas testu neskirtu virusinėms infekcijoms nustatyti. Atseit užsikrėtusiųjų šiandien (Lapkričio 10) yra 26 841, tačiau net ne per savaitę, o per 8 mėnesius.

Gauname 96 atvejus 10 000 gyventojų per 8 mėnesius ir tai netgi skaičiuojant kartu su jau pasveikusiais ir visais besimptomiais! Aš supjausčiau blusą dalimis ir gavau, 2,82 užsikrėtimo atvejų 10 000 gyventojų per savaitę.

Na, o susirgimų skaičius būtų itin artimas labai apvaliam skaičiui. Kiek hospitalizuotų? Neskaičiavau, bijau skaičiuotuvas tiek nulių po kablelio gali neparodyti. Tai dėl 2,82 užsikrėtimo (turėtų būti susirgimo) atvejų 10 000 gyventojų per vieną savaitę, uždaromi verslai, apribojamas judėjimas, įvedamas kaukių balius netgi vaikams, sekami žmonės, dalinamos baudos, masinė cenzūra internete ir dar daugybė nesąmonių.

Epidemija jištvajšmaukšt. Ale koronkė tai ne pas mum atsirado. Mūsų valdžiažmogiai patys nesumąstė patikrinti ar toks virusas egzistuoja, jie vadovavosi rekomendacijomis. Kieno rekomendacijomis? PSO (psichopatų ir sociopatų organizacija). Jie juk paskelbė pasaulinę pandemiją. Tačiau ir PSO turi šiokius tokius kriterijus pasaulinei pandemijai skelbti.

Bent jau turėjo iki 2009 metų gegužės mėnesio. Priminsiu, jog tais metais buvo sukelta pasaulinė isterija dėl nebūto kiaulių gripo viruso kurio egzistavimo dabar jau negali patvirtinti net JAV CDC (ligų kontrolės centras). PSO oficialus pandemijos apibrėžimas ir sąlygos pasaulinei pandemijai skelbti buvo pakeisti 2009 metų gegužę.

Iki tol galiojusios sąlygos ir pandemijos apibrėžimas iš PSO svetainės buvo ištrinti. Pagal naują pandemijos apibrėžimą ir sąlygas pasaulinei pandemijai skelbti, žmonių mirtys nuo ligos ir aukštas sergamumas jau nebebuvo būtinos sąlygos pasaulinei pandemijai skelbti, tereikėjo tik, kad užkratas būtų geografiškai paplitęs.

Praėjus mėnesiui po sąlygų pakeitimo, 2009 metų birželio 11 dieną, PSO generalinė direktorė Margaret Chan paskelbė H1N1 kiaulių gripo pasaulinę pandemiją. Tuo metu visame pasaulyje tik 144 žmonės buvo mirę nuo šios infekcijos, aišku, jeigu patikėsime melu, kad ji iš viso kada nors egzistavo.

Taigi, anksčiau norint paskelbti pasaulinę pandemiją turėjo būti aukštas sergamumas ir aukštas mirtingumas nuo konkrečios ligos, dabar beliko tik geografiškai paplitęs užkrečiamumas. Žavu. Ir kaip jiems pavyko atlikti tokį triuką? Ogi nieko ypatingo tik rankų miklumas ir jokios apgaulės, kaip sakė Mustafa arba Fertas kino filme „Kelialapis į gyvenimą („Путевка в жизнь“).

PSO tiesiog „pasikonsultavo“ su nepaprastosios situacijos specialistų grupe prie tarptautinio sveikatos reguliavimo komiteto, susidedančia iš 160 mokslininkų ir paklausė jų patarimo. Beje, sprendimo priėmimo metu tų mokslininkų pavardės nebuvo žinomos ir nebuvo skelbiamos, ir tik po metų BMJ (britų medicinos žurnalas) tyrimas atskleidė, kad daugelis komiteto narių balsavusių už sąlygų pakeitimą ir kiaulių gripo paskelbimą pasauline pandemija turėjo finansinių interesų skiepų gamintojų kompanijose, įskaitant ir GSK (glaxosmithklein).

Kaip susijęs pandemijos paskelbimas ir skiepų gamintojai? Tiesiogiai, tai yra per, taip vadinamus, „miegančius kontraktus“. Afrikos ir Europos šalys sudarinėjo susitarimus su PSO skiepyti savo šalių žmones esant pasaulinei pandemijai.

Pagal tuos potencialius arba miegančius kontraktus, jeigu būtų paskelbta pasaulinė pandemija tai tie susitarimai būtų aktyvuoti, farmacijos kompanijos sukurtų skiepus, o šalių vyriausybės tuos skiepus pirktų ir skiepytų gyventojus.

Pasekmės?

Paskelbus pasaulinę kiaulių gripo pandemiją buvo aktyvuoti susitarimai tarp valstybių ir skiepų gamintojų, kurių vertė 18 milijardų JAV dolerių. Apie GSK kompanijos „Pandemrix“ ir kitokių skiepų sukeltas narkolepsijas, katapleksijas bei kitokias neigiamas neurologines reakcijas pasiskaitykit patys, jeigu dar neskaitėt. Tonos informacijos internete.

Tai kokiomis sąlygomis buvo paskelbta pasaulinė Covid-19 pandemija? Aa, tomis pačiomis. Nei aukšto mirštamumo, nei aukšto sergamumo jau nebereikėjo, liko tik platus užkrečiamumas, aišku, jeigu patikėsime melu, kad negyvas virusas (egzosoma) gali išgyventi už ląstelės ribų, tai yra, patekti į kvėpavimo takus, po to į burną, po to būti iškosėtas lauk, po to nuskristi iki kitos burnos arba nosies, po to patekti į kvėpavimo takus, po to patekti į žmogaus plaučių ląsteles, ten stebuklingai prisikelti iš numirusiųjų bei pradėti daugintis milijonų milijonais ir vėl kartoti tą patį ratą daugybę kartų.

Na kaip negyvėlis gali išgyventi be gyvos ląstelės ir dar sugebėti kažką užkrėsti? Tai tokiais štai būdais skelbiama epidemija Lietuvoje, pandemija pasaulyje ir kas iš to kraunasi turtus, o apie masinį žmonių skurdinimą, sekimą, kontrolę, priklausomybę nuo korporacijų bei populiacijos mažinimą, tiek to, šįkart nerašysiu.

Vis tik parašysiu keletą sakinių Trampo gerbėjams, nes matau, kad Lietuvoje tokių yra šiek tiek. 2020 metų gegužės mėnesį Trampas JAV žmonėms pats pristatė operaciją „Warp speed“ ir šios operacijos vadovu paskyrė Moncef Slaoui.

Operaciją „Warp speed“ gaubia daug paslapčių, jai vadovauja kariškiai, o medikų ten mažuma, ir ji skirta paskiepyti Covid-19 skiepu mažiausiai 300 milijonų amerikiečių, o gal ir visus. Operacijos vadovu Trampo paskirtas Moncef Slaoui 2009 metais buvo GSK kompanijos vakcinų skyriaus vadovu ir prižiūrėjo H1N1 „Pandemrix“ skiepo sukūrimą, ir buvo atsakingas už jo saugumą bei skiepo saugumo testavimą.

Nesiplėsiu rašydamas toliau, apie tai galit pasiskaityti patys na kad ir čia: www.technocracy.news/vast-military-operation-to-deliver-300-million-doses-of-covid-vaccine/ ir čia: https://www.thelastamericanvagabond.com/trump-appoints-big-pharma-exec-connected-bill-gates-head-vaccine-developments/

Susipažinkit su pateikta informacija, nebūtinai šiose nuorodose, galite susirasti kitus šaltinius ir gerai pagalvokit ar verta palaikyti Trampą. Pamėginkite save įsivaizduoti eilinio amerikiečio vietoje kai jus mėgina skiepyti kariškiai jums nenorint.

Dabar grįžtu prie to nuo ko pradėjau. Taigi, kur gripas? Kur kitos ŪVKTI? Kas atsakingas už tų ligų statistiką? ULAC atsakingas (užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras). Aha, pirmyn į ULAC. Visiškas liūdesys. Sergamumo gripu ir ŪVKTI 2019 ir 2020 metais grafos tuščios. Galima surasti tik 2018 metų statistiką.

Pažymėta, kad registravimas ir informacijos teikimas vykdomas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2012 metų sausio 30 d. įsakymu Nr. V-58 „Dėl gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemiologinės priežiūros taisyklių patvirtinimo“.

Ką gi, skubu skaityti įsakymą. Įsakyme rašoma, kad visi tie duomenys apie gripą ir ŪVKTI galiausiai atsiunčiami į ULAC ir VVSPT (valstybinė visuomenės sveikatos priežiūros tarnyba) prie SAM. Juodu ant balto parašyta: „Duomenys apie registruotus gripo ir ŪVKTI atvejus teikiami visus metus, duomenys apie dėl gripo hospitalizuotus asmenis-gripo sezono metu“. Gerai, tada užsuku į VVSPT.

Man iš karto atidaro NVSC (nacionalinis visuomenės sveikatos centras) internetinį puslapį. O šiame puslapyje aš radau tik statistiką savaitėmis, na ir sergamumo grafiką 2018-2019 m. 2019-2020 m. ir 2020-2021 m. Prie to grafiko dar galima rasti atvejų skaičių 10 000 gyventojų už kiekvieną savaitę.

Ir viskas. Beje, šiame NVSC puslapyje sugebėjau rasti tokias pačias, statistinės informacijos formas Nr.4, kaip ir ULAC, tačiau ir čia gripo ir ŪVKTI grafos tuščios, o apačioje tas pats prierašas kaip ir ULAC: „Registravimas ir informacijos teikimas vykdomas vadovaujantis…“. Ar čia tyčia taip padaryta, kad sunkiau būtų surasti?

Ką gi, tenka žiūrėti į tą kiek yra parodyta, tačiau netgi iš to kas parodyta matyti, kad gripo ir ŪVKTI atvejai nuo koronkės cirko pradžios yra žymiai mažesni nei 2018 ar 2019 metais, o kai kuriomis savaitėmis tų atvejų skaičius mažesnis dvigubai, trigubai ar dar daugiau kartų. Čia turiu įterpti pastabą, kad jau parašęs straipsnį ULAC puslapyje vis tik suradau išsamesnę statistiką, tačiau teko gerai pasistengti.

Tas jau, aišku, daug geriau, vis tik žiūrėk kaip nori, tačiau gripo ir ŪVKTI statistikos, labai išsamiose statistinės ataskaitos formose Nr.4, nei ULAC nei NVSC nėra. Aš matyt dar neišaugau iš trumpų kelnių nes man kažkodėl tebekyla naivus klausimas kodėl? Kodėl 2018 metų statistiką, SAM patvirtintose statistinės ataskaitos formose Nr.4, galima rasti, o 2019 ir 2020 metų statistikos tose pačiose formose-jau nebe? Juk informacija apie tai teikiama vadovaujantis tuo pačiu 2012 metų sausio 30 dienos SAM ministro įsakymu.

Kaip yra Lietuvoj daugmaž aišku, o kaip yra kitur? O plačiajame pasaulyje gripas ir ŪVKTI regis dingo beveik visiškai vos tik pasirodžius koronkei. Koks sutapimas :)) Kol pas mus buvo vasara, pietų pusrutulyje buvo žiema ir ten PSO duomenimis, gripo ir ŪVKTI atvejų skaičius lyginant su ankstesniais metais krito virš 90%, o kai kur beveik 100%.

Į kurią šalį nepažiūrėk, visur tas pats. Australijoje nuo liepos mėnesio neregistruota nei vieno gripo atvejo, didžiausiame PAR mieste Johanesburge ir jo apylinkėse gripo sezono metu 1 atvejis, Čilėje keletas atvejų. Stebuklinga liga koronkė, akimirksniu išgydė gripą ir visai be jokių skiepų. Dabar pas mus ruduo ir jau artėja žiema, tačiau ir šiauriniame pusrutulyje tas pats.

JK gripo atvejų beveik 90% mažiau nei pernai. Man tai daugiau negu keista, o štai kai kurių valstybių vyriausybėms visai ne. JAV CDC dėl besitęsiančios Covid-19 pandemijos sustabdė duomenų rinkimą apie sergamumą gripu ir ŪVKTI 2020-2021 metų gripo sezono metu. Va taip, gripo JAV nuo šiol, panašu, nebus.

Man įdomu, o kai baigsis koronkė jis atsiras vėl ar jau nebe?? O štai JK nuo spalio mėnesio irgi jau nebebus gripo statistikos, tačiau ji bus sujungta kartu su… spėkit iš trijų kartų… Covid-19 statistika. Genialu. Ir vėl tik rankų miklumas ir jokios apgaulės!

JK nuo gripo kasmet miršta apie 10 000 žmonių. Kam tas mirtis nurašys dabar? Manau nuspėti nesunku. Kaip patogu visai nerinkti duomenų apie gripą arba jungti juos su Covid-19 duomenimis kaip tik tada kai PSO duomenimis gripo visame pasaulyje, nuo 2020 metų balandžio mėnesio, beveik neliko.

Ir vėl grynas atsitiktinumas. Buvo buvo gripas ir prapuolė, na tiesiog kaip koks pirdals vandeny. Vis tik, nepaisant beveik visiško gripo išnykimo visame pasaulyje, mums primygtinai siūloma nuo jo skiepytis. Skiepytis nuo išnykusios ligos? Tiesiog puiku, dabar turime beveik visiškai išnykusį gripą ir kažkokią koronkę kurios egzistavimo iki šiol dar niekas nesugebėjo įrodyti.

Aš sužavėtas. Jeigu ir toliau taip tai greit gal visos ligos išnyks. Šiaip ar taip, bent jau aš manau, kad jokių ligų ir taip nėra. Jos tiesiog gamtoj neegzistuoja. Vienintelė vieta kur jos galimai egzistuoja tai pasauliniame ligų registre kuris kasmet vis papildomas naujomis ir naujomis ligomis. Kai ramybę turėsit susimąstykite kaip taip gali būt.

Grįžtu vėl prie gripo ir ŪVKTI. Dėl ko galėjo dingti gripas? Nekurių ekspertų nuomone gripą galėjo nustelbti Covid-19. Taip, iš tikrųjų sakoma, kad negali žmogus pasigauti dviejų virusų vienu metu, tačiau juk netgi spėjamais duomenimis ne daugiau nei vienas penktadalis planetos gyventojų turėjo reikalų su Covid-19, o pagal oficialią statistiką iš viso tik lašas jūroj-51 milijonas žmonių.

Tai nejaugi niekas iš visų likusiųjų nesusirgo gripu? Mistika. Mokslininkai aiškina, kad gripas dingo dėl įvestų ribojimų, kaukių, atstumų laikymosi, rankų dezinfekavimo ir kitų karantinų. Tik įdomu kodėl tos priemonės taip gerai suveikė gripui kuris sėkmingai gyvena tarp mūsų nuo amžių, tačiau niekaip neveikia prieš koronkę kuri pas mum atsirado užvakar?

Turbūt netikę kaukės sustabdo tik gripo virusą, o koronkės virusą praleidžia? Ir kodėl tad mums aiškinama, kad mes prastai laikomės rekomendacijų ir dėl to būtinos griežtos priemonės, o dabar jau kalbama, jog ir šios priemonės nepadeda, reiks dar griežtesnių? Gripui juk va kaip šauniai padėjo.

Tačiau mokslinykai nepasiduoda ir sako, kad koronkė labiau užkrečiama nei gripas, jos ilgesnis inkubacinis laikotarpis ir jos reprodukcijos koeficientas tris kartus didesnis nei gripo. Gerai, tačiau tai vis tiek nepaaiškina kodėl gripas dingo beveik visiškai visame pasaulyje. Ir kaip paaiškinti tą, kad gripo atvejų labai stipriai sumažėjo netgi tose šalyse kur kaukės neprivalomos, kur nebuvo karantino?

Kaip paaiškinti faktą, kad yra nemažai žmonių kurie nedėvi kaukių, nesilaiko atstumų anei jokių kitų priemonių ir neserga nei gripu nei koronke? Sakysim aš kaukės gyvenime nesu užsidėjęs, atstumų nesilaikau, ant rankų to brudo netepu ir neketinu, ant visokių karantinų man pašvilpt, o kada paskutinį kartą jaučiau kažką, ką daktarėliai vadina gripu jau neatmenu nors atmintį turiu tiesiog puikią.

Būsiu pamiršęs paminėti dar vieną galimą priežastį kodėl išnyko gripas. Taigi daktarėliai dabar gripą ir kitas ŪVKTI priskiria koronkei. Gal būtų rimtas argumentas, bet juk čia sąmokslo teorija ir vien už tai mane verta išvadinti acto garintoju, plokščiažemiu ar kitais panašiais vardais.

Beje, tų karantinų ir kitų ribojimų laikas, griežtumas bei pasirinktos priemonės skirtingose šalyse buvo skirtingos, o gripas išnyko tuo pat metu ir visur. Vieni atsitiktinumai, ne kitaip.

Taigi, kur Masiul… ups, tiek to, ne apie jį šį kartą.

Kur gripas?

Algirdas (autorius redakcijai žinomas)