Lapkričio 25 dienos mitingas Vilniuje – „Už Šeimą – STOP vaikų atiminėjimui“ [Video]

2018, 26 lapkričio, 4:55 | kategorija LPT | 1 atsiliepimas | peržiūrų 201 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Lapkričio 25 dieną prie Seimo vyko visuomenininkų organizuotas mitingas „Už Šeimą – STOP vaikų atiminėjimui„, į kurį susirinko žmonės iš visos Lietuvos. Mitinge dalyvavo apie 3000 žmonių, susirinkusių iš įvairių Lietuvos miestų, tame tarpe ir keletas Seimo narių, kurių pasisakymus galite pamatyti ir išgirsti vaizdo reportaže.Mitingo pagrindinė mintis – sustabdyti valstybės represijas prieš šeimą, kurios pakėlė ant kojų visą šalį.

Beje, šalia buvo surengtas piketas tų, kurie nesutiko su mitingo mintimi ir siekė pavaizduoti, jog mitingo dalyviai nori sugrąžinti fizines bausmes vaikams. Elementariai svajoja, kad „būtų sugrąžintas leidimas mušti vaikus„, kurio, pasak jų oponentų, iš tiesų niekada nė nebuvo Lietuvos įstatymuose, todėl ir grąžinti nėra ko.

Niekada Lietuvoje nebuvo leidžiama mušti nei vaikų, nei suaugusiųjų – smurtas buvo apibrėžtas baudžiamajame kodekse, kaip kriminalinis nusikaltimas. Iš Seimo narių, vykstančio mitingo „UŽ Šeimą“ minčiai prieštaravo Mykolas Majauskas, Tomas Tomilinas ir grupelė juos palaikančių žmonių su plakatais.

O iš Seimo narių, palaikiusių jo organizatorių siekį atšaukti šį įstatymą arba bent jau pradžiai eliminuoti jo normas, leidžiančias bet kokiu pretekstu atimti iš šeimų vaikus, pasisakė Mindaugas Puidokas, Rimantas Dagys, Zbignev Jedinskij ir Naglis Puteikis.

Ir mitingo pradžioje ir jo pabaigoje buvo sudainuota „Šeimos himnu“ tapusi daina – „Stipri šeima – stipri valstybė“, kuriai žodžius sukūrė Jolanta Toločkaitė, o įdainavo Jurgita Arelienė, ir kuri, mažiau kaip per savaitę Facebook socialiniame tinkle buvo klausyta 230 tūkstančių kartų.

Vaizdo reportažas padalintas į dalis pagal kalbėjusius žmones, todėl žemiau yra įdėtas grojaraštis iš kurio galėsite pasirinkti kurį epizodą norite klausyti. Pasirinkti galima pačiame video, – kairėje pusėje viršuje, paspaudus meniu.

 

infa.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Stasys says:

    Ko sekama „Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymu“? Išugdyti nuzombintus balvonus būriams, kuriuos galima būtų panaudoti analogiškuose Garliaviškei „operacijose“,. Tik atplėšus vaikus nuo tėvų lengviausia galima išugdyti landsgrybių mafijai nuzombintus balvonus-„madalovininkus“ ir „patrankų mėsą“ (beprasmiškam kareivių siuntimui į neišvengiamą mirtį). Šitie nuzombinti balvonų-„madalovininkų“ būriai spardys, muš, tryps net ir savo tėvus. Tai toks „Įstatymo“ tikslas ir jo pasekmės. Landsgrybių mafijai šis „Įstatymas“ reikalingas tam, kad panaudoti nuzombintus balvonų būrius malšinti protestuojančius prieš mafiją ir „patrankų mėsai“. Sovietmečiu teko žiūrėti filmą „Mamliukai“. Tame filme musulmonai (detalių neprisimenu) kariavo kryžiaus karus su europiečiais ir atiminėjo iš europiečių mažamečius vaikus. Tuos vaikus stovyklose apmokydavo karybos ir jie tapdavo „Mamliukais“, kurie pasižymėjo savo žiaurumu, negailestingumu ir buvo siunčiami kariauti prieš savo tėvynainius ir tėvus….

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top