Lenkija atsisakė priimti pabėgėlius pagal kvotas

2015, 14 lapkričio, 22:44 | kategorija Realybė | atsiliepimų (7) | peržiūrų 524 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

verkia

nuotrauka AFP

Naujoji Lenkijos vyriausybė nesutinka su kvotų sistema.

Lenkijos ministras Europos klausimais Konradas Šimanski pareiškė, jog Lenkija negali priimti pabėgėlius pagal kvotas, nustatytas ES, po serijos atakų, įvykdytų Paryžiuje ISIL teroristų naktį į lapkričio 14, praneša Reuters.

Pasak jo, naujoji Lenkijos vyriausybė nesutinka su kvotomis, su kuriomis sutiko prieš tai buvusi vyriausybė, ir tragiškų įvykių Paryžiuje fone nemato politinių galimybių jų (susitarimų) vykdymui“.

Kaip buvo pranešta, iki Kalėdų Britanija ruošiasi priimti vieną tūkstantį Sirijos pabėgėlių.

Primename, jog teroro aktų serija įvyko Paryžiuje lapkričio 13, ko pasekoje žuvo 128 žmonės.

Patikslintais duomenimis, 112 žmonių žuvo koncertų salėje Bataclan, kur teroristai paėmė įkaitus. Vėliau policija pradėjo teatro šturmą. Operatyvinių veiksmų pasekoje du teroristus pavyko sunaikinti. Beje, operacija pasibaigė didelėmis žmonių aukomis.

Be to, teraktai įvyko šalia stadiono Stase de France, kur vyko draugiškų futbolo rungtynės tarp prancūzų ir vokiečių komandų, ir eilėje kitų Paryžiaus kvartalų. Ten žuvo dešimtys žmonių, ir daugybė buvo sužeisti.

Pasak mačiusių, užpuolikai šaudymo metu šlovino Alachą ir šaukė: „Čia už Siriją“.

Kaip pranešė Paryžiaus prokuroras Fransua Molen, teraktai Paryžiuje vyko šešiose vietose vienu metu.

Prancūzijos prezidentas Fransua Holandas paskelbė šalyje ypatingąją padėtį ir įvedė kariuomenę. Specialios operacijos metu buvo nukauti 8 teroristai.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 7

 1. lina>mindaugas says:

  O gal svarbiausia, kad laimejusi Lenkijos partija pasisako pries „Stream 2“ ir uz Nato Rytu Europoje pletra? O pabegeliai, cia tik taip, liaudies emocijomis manipuliouti.

 2. Mindaugas says:

  Jei palaikai ES ir NATO, mielas „patriote“, tada malonėk priimti ir minias tų, kurie tiesiogiai nukentėjo nuo tavųjų „laisvės ir demokratijos“ nešimo avantiūrų, – šitaip reikėtų pasakyti kiekvienam tautininkėliui, kuris verkšlena dėl pabėgelių ir imigrantų, bet palaiko Vakarus. Tuo tarpu jei Lietuva tikrai nori elgtis padoriai, žmogiškai ir sąžiningai, bet tuo pačiu nenori terliotis rankų su pabėgelių miniomis ir imigracijos gimdoma etnine įtampa, tada belieka tik vienas variantas-griežtas atsiribojimas nuo ES ir NATO bei transnacionalinio kapitalo veiksmų ir politikos, šių struktūrų nusikaltimų prieš žmoniją viešas pasmerkimas. Bet vargu, ar tai supras „mūsų“ valdžia kartu su dešiniųjų „patriotų“ klika: jie verčiau, kaip kad jų kolegos Latvijoje, atpirkimo ožiu darys pačius pabėgelius ir imigrantus ir žongliruos pigiais populistiniais lozungais, negu pripažins, kad dėl viso šito Vakarai patys ir kalti.

 3. Mindaugas says:

  Linai. Taip, jūs teisi. Visi šie „patriotai“, tiesiogiai, ar netiesiogiai, yra valdomi jankių. Jie tiesiog neturi nieko bendro su savo tauta, bet yra tik užsienio imperialistinio kapitalo, kuriam jie tarnauja ir kuriam jie yra parsidavę, valios vykdytojai.

 4. Mindaugas says:

  Taigi, o ko šie prancūzai tikėjosi? Tai tik pradžia. Pradžia rimtų įvykių. Kaip minėjo Rusijos prezidentas V.Putinas, kalbėdamas 70-jam Jungtinių Tautų (JT) suvažiavime, „ar jūs suvokiate ką padarėte?“, – nurodydamas tikrąsias Islamo valstybės ir terorizmo Artimuosiuose rytuose iškilimo priežastis, kurių reikėtų ieškoti Vakarų inspiruoto „arabų pavasario“ įvykiuose. Anglosaksinių spec. tarnybų režisuotos ir finansuotos spalvotosios revoliucijos Šiaurės Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose atnešė tų šalių gyventojams tik mirtį ir skurdą. Libijoje iki šiol daug kur nėra jokios centrinės valdžios, šalis krečiama pilietinio karo, siautėja banditizmas su konclageriais bei genocidu tarp įvairių rasinių, religinių ir etninių grupių. Visą šį siaubą rėmė ir jos kaltininkė yra visa „pažangioji“ vakarų visuomenės dalis, įskaitant ir lietuviškas marionetes. Taigi, kas gi už viso šito stovi? Tas kas daugiausiai laimėjo iš pirmojo ir antrojo pasaulinio karo, nori laimėti ir iš trečiojo. Pats laikas mokytis iš istorijos, gerbiamieji.

 5. KONKURENCIJOS NĖRA says:

  Mindaugas   trumpai ir aiškiai.

 6. lina>mindaugas says:

  Aciu. Daug ivairiu minciu kyla. Viena is ju, kad reikia rimtai paskaityti Biblija. Ten irgi yra atsakymu i daug klausimu.

 7. Kur surasti tiesą? Stebėkite ir mąstykite. says:

  Taip, „Mindaugai“ , „lina“ ir kiti protaujantieji. Tiek Biblijoje, tiek Talmude, galima rasti daug dalykų paaiškinančių daugybę istorijoje vykusių nelogiškų ir , dalinai, nevisai suprantamų įvykių. Bet beveik viskas stoja į savo vietas, kai įsigilini į, taip vadinamą, „klastotę“ – tai „Siono išminčių protokolai“. Jokie „nostradamusai“, jokie kiti pranašautojai taip tiksliai nenumatė to kas įvyks pasaulyje,taip kaip rašoma šioje „klastotėje“ – taip ją vadina „pasaulio šeimininkai“. Bet jei tai klastotė, tai kodėl viskas taip tiksliai įvyko, viskas vyksta ir viskas , ko gero, taip ir bus iš tikro toliau, kaip ir rašoma tuose „protokoluose“.
  Tai mano asmeninė nuomonė daugelį metų įdėmiai stebint pasaulio istoriją ir priežastis.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top