Lietuvoje palengva buriasi žmonės, norintys šalį išmėžti nuo vagių, aferistų ir tėvynės išdavikų

2015, 10 lapkričio, 21:38 | kategorija LPT | 14 komentarų | peržiūrų 738 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

istorinė nuotrauka

Istorinė nuotrauka

Lapkričio 11 d. 9.00 val. įvyks spaudos konferencija Seime „Dėl opozicijos jėgų telkimosi“.

Spaudos konferencijoje Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila, Lietuvos Respublikos Seimo narys Audrius Nakas, Respublikonų partijos pirmininkas ir Biržų meras Valdemaras Valkiūnas pristatys Birželio 3-iosios grupės ir Respublikonų partijos pareiškimą dėl opozicijos jėgų telkimosi.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 14

 1. gid says:

  panasu ,jog reiks viska rauti is saknu ,tik ar uzteks jegu,nes padugnese nusedes istisas parazitu klanas

 2. kabalistas says:

  Jo, šokiruojančiai skamba. Tokio juoko dar neteko girdėti, kad kas užsimanytų ne sukčius išmėžti, o pačią ŠALĮ (kaip mėšlą?)… Gal tam, kad vagims ir išdavikams lengviau be tos šalies būtų?

 3. ivan says:

  opozicija pagalvojo ir nutarė,kad jau atėjo laikas ir jiem gyvent geriau.tad bandys imt valdžią,kaip Ukrainoje,nes kitaip šansų labai mažai.O paėmus valdžia ir pritilpus kur vartosi milžiniški pinigai pataps tokie patys vagys,išdavikai,parsidavėliai kaip ir pozicija.

 4. mama iš kaimo > kabalistas says:

     Matosi, kad ne lietuvis esate.. rba kalbate gatvės paauglių žargonu [„išsimėžk iš čia“]. Išmėžiamas {išvalomas} tvaetas, kiaulidė ir pan., taigi seniai laikas  išmėžti ir šalį.

 5. fb nerijus sk says:

  Drakonas zuvo,tegyvuoja naujas drakonas,opozicija ,tai ta pati pozicija,vieni kitus kuruoja.viena snkeka ,kita daro,,yra tik vienas budas issikovoti tikra demokratija,susivenyti LT zmonems ,visuose lygmenyse,ir iseiti i gatves Vilniuje,2milijonu zmoniu neuzdarys i arestine,nesusaudys,kitu variantu,nera.

 6. Mindaugas says:

  Elinis „opozicijos“ noras prisibrauti prie valdžios lovio. Bėda yra tame, kad netgi jei jie ir dalyvaus 2016 m. Seimo rinkimuose, rinkimams ji visiškai nepasirengusi ir todėl, kokios bebūtų pastangos, nesugebėtų parodyti pozityvių rezultatų. Nebent tik pavyktų eilinį kartą apsijuokti. Norint racionaliai ir tikrai prasmingai išnaudoti rinkimus, kaip politinės kovos priemonę, reikalingas didžiulis organizacinis bei ideologinis pasirengimas, plačių jėgų suvienijimas ne vien tiktai kelių paviršutiniškų šūkių ar atskirų klausimų, bet ištisos programos ir bendros idėjos pagrindu.

 7. andrius says:

  Tai organizuok,ka cia is tuscio i kiaura pilstai  :)

 8. Joris says:

  Pritariu Mindaugui: norint pradėt važiuoti tinkama kryptimi, reikia surasti ratus (varančią idėją), sukalti gerą karietą (ideologinį pagrindą) ir surinkti bendraminčių kompaniją (komandą su vienodu požiūriu, ką ir kaip daryti). Bėda tik tame, kad dalyvauti tame turi patys žmonės, o tam reikia pažadinti jų supratingumą, mąstymą.. Trumpai kalbant, dabar aktuali – informacinė kova už žmonių supratingumą, už smegenų atsiradimą gamtos tam numatytoje vietoje… Kas beje ir vyksta, tik neorganizuotu būdu. …Ilgai kinkysim, o kai pajudėsim…

 9. Ec says:

  Jori, bekinkant galima skirti sekmadienio pusvalandį kelionei į rinkimų apygardą, bus vis balsas atsveriantis socialkonservatorius. Galima, aišku ir neeit ir vėl leistis būti valdomiems jų, o kalbos apie avinus vedamus į skerdyklą bus kaip tik geriausiai pritaikomos tiems, neinantiems balsuoti. Tad tenka sutikti su andriumi :)

 10. Kindziulis says:

  Mindaugai, Jori sutinku su jūsų nuomonėmis, todėl siūlau jums susitikti su Vaišvilos komanda, išsiaiškinti ar sutampa požiūriai ir jei viskas sutampa ir turite pasiūlyti ką ir kaip reikia daryti, ruoškite programą ir veiksmų planą. Tauta jus parems. 

 11. Mindaugas says:

  Kindziuliui: Ačiū už pasiūlymą. nežinau kaip skaitytojas „Joris“, tačiau aš nesiruošiu nei eiti nei aiškintis požiūrių su Vaišvilos komanda dėl poros priežasčių. Aš socialistas-marksistas, taigi, kokius sąlyčio taškus aš galėčiau su šiais žmonėmis atrasti? Apie ką aš galėčiau diskutuoti su Respublikonų partija, kuri yra buržuazinė ir reakcinga? Gal man jiems, šitiems kapitalizmo apologetams pradėti aiškinti apie materialistinės dialektikos metodologiją? Supraskite pagaliau, kad Lietuvoje (oficialiai) egzistuoja dvi skirtingo srovės-landsberginiai ir smetoniniai patriotėliai iš vienos pusės, o iš kitos – kosmopolitiškai nusiteikę liberalai. Jos, be abejo, turi daugybę tarpusavio paviršinių skirtumų bei prieštaravimų. Tačiau kada iškyla esminis, bet kurią santvarką nulemiantis klausimas, klausimas dėl nuosavybės ir darbo santykių, jie visi, nepaisant kosmetinių skirtumų, faktiškai sutinka, pripažindami ir gindami kapitalistinį gamybos būdą ir dirbančiųjų išnaudojimą, mėgindami buržuazijos interesus sutapatinti su „tautos gerove“ arba „visuomenės interesais“. Į šias sroves idealiai sutelpa Vaišvilos komanda su Respublikonų partija, todėl joks dialogas su jais man nepriimtinas.

 12. andrius says:

  Idomu,su kokiom „jegom“. Mindovgsui butu priimtinas dialogas? Prasitare,kad Lietuvoje tokiu jegu,kaip ir nera.Socialistines-marksistines ideologijos partija karaliauja S.Korejoje,Kuboje ir Venesueloje jau merdi.Vargiai,ar siu saliu „apolegetai“ galetu Mindovgsui pagelbeti.Labai jau jie toli.Kas dar, cia, galetu padeti musu Mindovgsui?Ai,visai buvau pamirses musu kaimynus.Tiksliai.Ten dar neismire komunizmo smekla.Tai va kokiu jegu laukia Mindovgsas! Nieko naujo,zinant ,kad pas kaimynus , is naujo,pradejo garbinti Stalina.

 13. Kindziulis says:

  andriui, mes visi esam skirtingi ir turim savo nuomonę bei pasaulėžiūrą. Jei komentuoji, apsieik be įžeidinėjimų ir kitokios pasaulėžiūros nepriimk kaip asmeninio įžeidimo. Nežinau tavo politinių įsitikinimų, bet kokiu atveju tu nesi geresnis/ viršesnis už kitokių įsitikinimų žmones ar tai būtų marksistai, leninistai, socialistai, komunistai, liberalai, konservatoriai, nacionalistai ir t.t. 

 14. Mindaugas says:

  Kindziuliui: nekreipkite dėmesio į šį pilietį…vien tai, kad jis lankosi šiame tinklalapyje ir rašo savo minčių nuotrupas, teikia vilčių, kad tai ne beviltiškas variantas….

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top