Lietuvos narkotizuotojai Aušrinei Armonaitei – Matuką užmušė narkomanai, kuriais jūs norite padaryti visus lietuvius!

2018, 28 lapkričio, 19:49 | kategorija LPT | 21 komentaras | peržiūrų 612 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Iki ko nusirito Lietuvos seimas, kad tarp jo sienų narkotikų propaguotojai rengia konferencijas, dalinasi patirtimi, kaip greičiau narkotizuoti mūsų tautą, ją galutinai sunaikinti.

Lapkričio 26 dieną seime susirinkę narkotikų prekybos lobistai, vadovaujami sąrašinės seimo narės Aušrinės Armonaitės liejo „krokodilo ašaras“ dėl jaunų narkomanų, kuriems gali būti sugadintos biografijos dėl prekybos narkotikais ir jų naudojimo.Konferencijos organizatorė – seimo narė Aušrinė Armonaitė – aršiausia narkotikų platinimo lobistė Lietuvoje. Mano nuomone, ji yra šiuo metu yra pats pavojingiausias Lietuvai žmogus, nes nieko nėra baisiau mūsų valstybei už narkotikus, jų nevaržomą vartojimą ir platinimą.

Seime surengtoje konferencijoje narkotikų populiarintojas iš Švedijos pasakė, kad devyniose JAV valstijos buvo legalizuotos kanapės, kad ši patirtis pasiteisino, kad tai bus geras pavyzdys Europai (žiūr. konferencijos video). Juk melavo! Tai įrodo JAV gyvenančio žinomo publicisto Valdo Anelausko dar 2017 metų balandžio mėnesį man rašytas laiškas.

Valdas Anelauskas apie situaciją JAV rašė:

„Kada čia pas mus, prieš vos kokia maždaug 20 metų (būtent kai mes Oregone ir apsigyvenom), visa ta Sorošo finansuojama narkotikų propaganda dar tik prasidėjo, tai niekas net įsivaizduot ar susapnuot būtų negalėję, kaip greitai jie pasieks pergalę. Gi dabar narkotikų parduotuvės jau kiekvienoje gatvėje, kai kur net po kelias. Iš pradžių, taip, legalizavo tik atseit „medicininiams tikslams“, bet paskui, prieš keletą metų (2014), buvo čia referendumas, kurio pasekoje ir legalizuota galutinai. Dabar, sakau, „recreational marijuana“ jau galima būtų nusipirkt daug lengviau net negu bonką alaus, nes bent jau aplinkui mus, kur mes čia gyvenam, narkotikų parduotuvių yra tikrai daugiau, nei supermarketų, kur alų ir vyną parduoda. Jeigu aš panorėčiau nusipirkt „žolės“ tai užtruktų tikrai mažiau laiko, negu kad nuvažiuot iki artimiausio prekybos centro, nes marihuanos kelios parduotuvės čia yra maždaug trijų ar penkių minučių atstume, kad nueit iki jų pėsčiomis. Na o rezultatai? Na taigi stebėjau aš ketvirtadienį ryte savo akimis tuos rezultatus, kai universitete su Džimiu „koncertavom“, o studentai, pablūdusiomis nuo „žolės“ rūkymo galvomis, kaip lyg būtų kokie durnyno pacientai, ten rėkavo, klykavo ir prieš mus maivėsi. Daugelis jų jau dabar visiški ligoniai. Nebūtinai reikia būt medicinos mokslų daktaru, kad tą pamatyt ir suprast. Visi tie protestuotojai prieš Trampą irgi apkvaišę gi nuo narkotikų, todėl ir siautėja. Smegenys jau galutinai suluošintos. Taip kad pasekmės išties katastrofiškos. Nėra ir negali būti tad jokios abejonės, kad narkotikai — tai būtent ginklas Nr.1 šiandien, rankose tų, kas nori galutinai sugriaut mūsų civilizaciją ir sunaikinti mūsų baltąją rasę. Todėl tylėti Lietuvoje tikrai negalima, kada ir pas jus jau juk ta pati istorija kartojasi, kas įvyko čia pas mus per pastaruosius 20 metų…“

O kokia padėtis Oregono Valstijoje, vienoje iš tų devynių valstijų, kur buvo legalizuotos kanapės, po pusantrų metų? Kokį gėrį visuomenei atnešė šis legalizavimas? Aš to vėl paklausiau gerbiamo Valdo Anelausko.

Anelauskas rašo: „Pastarųjų kelių metų bėgyje, pavyzdžiui, atsirado čia valkatų kultas, kurie čia dabar jau tapę panašiai kaip Indijoje šventos karvės. Mūsų miesto centre visi šaligatviai užstatyti palapinėmis, o policija juos tiesiog bijo liesti, nes liberalai iškart gi pakeltų baisų triukšmą.“ (…) „Ir būtent kaip tik narkotinės marihuanos legalizavimas čia tą procesą labai pagreitino.“ (…) „Jaunimas tai dabar, per tą „rekreacinę“ marihuaną, jau ir išvis kelyje į pražūtį. Jau ir dabar daugelis virtę beviltiškais ligoniais, ką matau čia mūsų Oregono universitete.

Netoli universiteto stovi toks dviaukštis namas, vienas gražiausių miesto pastatų, kuriame dar visai neseniai buvo įsikūrusi kažkokia prašmatni advokatų kontora. Dabar ten jau kvaišalų parduotuvė, kur studentai, per pertrauką tarp paskaitų, gali greitai nubėgt ir nusipirkti marihuanos… Su kiekviena diena padėtis čia tik blogėja ir blogėja. Kad tą suprast, užtenka pažiūrėt, kaip jie, apsvaigę nuo tų narkotikų, kelia čia miestuose riaušes. Portlande būna dabar tos riaušės vos ne kas mėnesį, ar net ir dažniau. Štai galit pažiūrėt video, kas visai neseniai dėjosi:

https://www.foxnews.com/us/portland-antifa-protesters-caught-on-video-bullying-elderly-motorist-woman-in-wheelchair

„Kol kas jie Lietuvoje, aišku, tikriausiai kalba dar vis apie kažkokias atseit medicinines kanapių savybes, bet po tokia „medicinine“ priedanga būtent ir čia gi viskas prasidėjo“, – rašo gerb.Valdas Anelauskas.

Dar truputį ir įvyks pilna neoliberalizmo pergalė Lietuvoje: Armonaitė šers lietuvius narkotikais, Šakalienės „company“ atiminės iš apkvaišintų šeimų vaikus ir juos tieks homoseksualistų „šeimoms“, o į išvalytą nuo lietuvių teritoriją Grybauskaitė veš pagal Globalios migracijos paktą laukinius afrikiečius, steigs jų bantustanus nuo NATO poligonų likusioje teritorijoje. Tik lietuviai čia nebegyvens, jeigu mes nesutraiškysime šias Lietuvos kraują siurbiančias utėles armonaites.

Vakar Rūta Janutinė LR.tv „Patriotai“ labai akivaizdžiai parodė, kad Matuko žudikai – nuo narkotikų vartojimo degradavę žmonės. Tokiais mus visus nori padaryti Aušrinė Armonaitė ir Remigijus Šimašius.

Narkotikai ir liberalai

Respublika pernai rašė: „Meras ne tik netrukdo propaguoti marihuanos, bet ir palaiko jos rūkymo entuziastus“. „Nors valstybiniu mastu vis kalbama apie kovą su žalingais įpročiais, sostinės valdžia kovoja kitoje fronto pusėje. Kai žolytės mėgėjai sumanė šalia Seimo atšvęsti vadinamąją kanapių kultūros dieną, savivaldybė tikrai neprieštaravo. Ponas Šimašius net pagerbė organizatorius savo apsilankymu. Meras sako, kad taip jis palaiko žodžio laisvę. Jei grupelė entuziastų sugalvotų surengti heroino ar kokaino pašlovinimo akciją, meras tikriausiai taip pat atbėgtų žodžio laisvės apginti.“

Troleibusų aikštelėje teko girdėti vilniečius diskutuojant apie liberalus. Viena pagyvenusi moteris sakė, kad tai vagių partija, o jų noras legalizuoti narkotikus sutapo su tautų žmogėdros Sorošo fondo sugrįžimu į Lietuvą, nes šio niekšo šūkis – „Alkoholis žudo. Rūkykite marihuaną“.

Aš manau, kad teisėsaugininkams valia spręsti ar liberalai vagys, ar ne. Aš gi turiu versiją, kad jie tiesiog dirba narkomafijai, kuriai Lietuvoje atstovauja Sorošo fondai.

Narkotikai ir globalizacija

Pasaulyje narkotikus vartoja per 200 milijonų žmonių. SNO Narkotikų ir nusikalstamumo valdybos pirmininkas Antonio Marija Kosta pasakė: Marihuana, kaip aš skaitau, – pati didžiausia prieš mus esanti problema. Ne todėl, kad ji – žudikė, o todėl, kad ji pastumia žmones prie stipriau veikiančių narkotikų“.

Metinė prekybos narkotikais apyvarta yra maždaug 1 trilijonas dolerių.

Gali susidaryti nuomonė, kad narkotikai plinta stichiškai, ir priešintis tam neįmanoma. Tačiau astronominiai pelnai iš prekybos narkotikais sako, kad čia nėra jokios stichijos.

Nesuskaičiuojami fondai, neva kovojantys prieš narkomaniją, ar neva besirūpinantys narkomanais, tęsia savo veiklą pasaulyje. Platinami bukletai ir plakatai, vyksta koncertai „Rokas prieš narkotikus“, bet po šiuo humanizmo padažu į masinę sąmonę įdiegiama mintis apie tai, kad neva kova su narkotikais yra neveiksminga. Su nuoroda į kažkokią „pasaulinę praktiką“, kalbama apie tai „kad atskirų „lengvų“ narkotikų rūšių legalizavimas sukuria savo problemas, bet leidžia sukontroliuoti narkotikų srautus.

Būtent tokią giesmę gieda Seimo narė, buvusi apsivogusio Liberalų sąjūdžio vicepirmininkė, didžioji Lietuvos narkotizuotoja Aušrinė Armonaitė. Į seimą juk renkama ne pagal protą, o pagal sąrašus. Laimei, ne visi seime niekšai ir tautos naikintojai.

Akivaizdu, kad šiandien prekyba narkotikais su visa ant jos suformuota subkultūra – tai svarbus antikrikščioniško globalizacijos sudėtinė dalis, jos pogrindis.

Narkotikai ir kvailių gamyba

„Pats vertingiausias rinkos ekonomikos resursas yra… kvailys“, – teigia prof. Valentinas Katasonovas. Jo žodžiais, rinkos ekonomika – tai perskirstymas, o efektyvus perskirstymas mažumos naudai vykdomas dviem būdais – apgaule ir jėga. Jėga naudojama tais atvejais, kada apgaulė neefektyvi, o apgaulė efektyvi tiktai tada, kada žmonės nieko nesupranta, kada jie padaromi kvailiais.

Išrasta daug priemonių gaminti kvailius: MIP, funkcinius beraščius gaminantis švietimas, narkotikai ir taip toliau. Rinkos ekonomikos apologetai kvailių gamybai kūrybiškai pritaikė literatūrą, meną, muziką ir net sportą. Jie kvailio gamybai stengiasi panaudoti viską, kas supa psichiškai sveiką žmogų.

Narkotikai – pati veiksmingiausia priemonė pasigaminti kvailį, sunaikinti žmoguje žmogų, paversti jį idiotu, todėl postmodernistinė Vakarų anticivilizacija ir naudoja narkotikus visuomenės iškvailinimui labai intensyviai. Nugirdyta ir užversta narkotikais Lietuva – geriausias to pavyzdys.

Į Lietuva narkotikai įžengė kartu su rinkos ekonomika. Valstybės narkotizacija, valdžiai nuosekliai remiant, duoda „puikius“ rezultatus: idiotų skaičius Lietuvos visuomenėje sparčiai auga, kas užtikrina rinkos ekonomikos klestėjimą, liberalų ir vagių pergales Seimo ir savivaldybių rinkimuose.

Juk sveiko proto žmonės negalėtų rinkti tuos, kurie juos apvaginėja, kurie juos varo iš gimtųjų namų, kurie kursto karą, ardo šeimas, propaguoja lytinius iškrypimus, kurie naikina valstybės suverenitetą, kurie vykdo lietuvių Tautos genocidą.

Visus 25 nepriklausomybės – laisvosios rinkos diegimo metus Lietuvos valdžios dėjo tiesiog titaniškas pastangas, kad Lietuva pagal alkoholio sunaudojimą taptų pasaulio čempione! Šis kompleksinis išdurninimo būdas, pasitelkus alkoholį ir narkotikus, pasirodė labai rezultatyvus.

Trumpa narkotizacijos apžvalga

Narkotinių grybų valgymas turi gilias tradicijas. Pagrindinis iš jų – Raudonoji musmirė (Amanita muscaria). Vikingai virdavo raudonosios musmirės nuovirus ir jais stimuliuodavo save žygių metu.
Ispanų konkistodorai, nuvykę į Centrinę Ameriką pas inkus ir astekus atrado ten žynių apeigas, per kurias prisivalgę Psilocybae genties grybų žyniai pasinerdavo į transo būklę. Tiesa, jie nepiktnaudžiavo šiais grybais ir kelias savaites po tokių apeigų valgė chokolotlį (šokoladą), kad atstatyti į normą savo smegenų būklę. Jie net nežinodami žmogaus Centrinės nervų sistemos biochemijos elgėsi labai moksliškai teisingai.

Europoje, reikia pasakyti, irgi apstu haliucinogeninių grybų, savo sudėtyje turinčio narkotiką psilocybiną. Tik jo koncentracija Europoje augančiuose grybuose yra žymiai mažesnė. Be to viduramžiais Europoje šių grybų valgytojai buvo persekiojami bažnyčios tarnų, kaip ir už bet kokį raganavimą jų prisivalgius.

Pasakojama, kad haliucinogeninių grybų valgytojai, o šie grybai auga paprastai greta miško esančiose pievelėse ir laukuose, tam, kad niekas neįtartų juos renkant, net sugalvojo specifinį žaidimą – golfą. Vaikant po grybų augimvietes kamuoliuką buvo patogu tuo pačiu vaišintis ir šiose pievose augančiais grybais. Golfas – tai akronimas, jis iššifruojamas Go Look For (Eik paieškok) – grybus! Psl.271

Pagrindiniu narkotiku Indijoje ir kaimyninėse valstybėse buvo kanapės . Yra teorija, kuri skelbia, kad Indijos visuomenė degradavo dėl kanapių naudojimo. Psl.229

Didžioji Britanija opiumo pagalba sąmoningai degradavo Kinijos visuomenę, primesdama šį kvaišalą Kinijai ir taip šią unikalios kultūros šalį pasmerkė atsilikimui.

Viduramžių Europa kentėjo nuo masinių psichozių kurias sukeldavo skalsės. Nors su jomis aršiai kovojama, jos grūdines kultūras puola po šiai dienai. (2016 metų rudenį Egiptas atsisakė iš Rusijos pirkti kviečius, nes jose buvo per didelis kiekis skalse apkrėstų kviečių.) Štai iš šiais pelėsiniais grybais apkrėstų sėklų ir buvo išskirta kelios dešimtys alkaloidų, turinčių haliucinogeninį poveikį.

Pirmasis šiuos alkaloidus ėmė tyrinėti Šveicarų farmacijos firma „Sandoz“ (priklauso Rotšildams), o čia dirbęs chemikas Hofmanas 1943 metais modifikuodamas skalsės alkaloidą lyzergo rūgštį susintetino labai galingą psichotropinį narkotiką lysergo rūgšties metilamidą (LSD), kurio panaudojimas viso pasaulio visuomenės išdurninime buvo milžiniškas (žiūr. žemiau).

Kanapės

Pastaruoju metu į Lietuvą tiesiog grūste grūdamos kanapės. Už gražių pasakų apie ekonominę kanapių naudą slypi globalizmo velnias, siekis lietuvius susargdinti dar viena liga, apnuodyti dar vienu kvaišalu, sunaikinti tautą.

Kanapės yra aktyvus marihuanos komponentas, tai vienas iš nuodų asocijuojančių su psichozių ir šizofrenijos išsivystymu.

Skaitoma, kad kanapių naudojimas yra šizofrenijos rizikos faktorius. Svarūs įrodymai buvo gauti tiriant švedų šauktinius karius, rūkiusius marihuaną, pakartotinai juos pašaukus į kariuomenę po 15 metų. Vyrai, kurie buvo stiprūs kanapių naudotojai, pakartotino pašaukimo metu buvo šešis kartus labiau linkę į šizofrenijos išsivystymą negu nenaudojusieji.

Yra identifikuotas kanapių poveikio į smegenis mechanizmas. Šis atradimas galiausiai leido suprasti kaip kanapių naudojimas kartais sukelia psichotinius simptomus. Buvo atrasti specifiniai saitai smegenyse į kuriuos veikia kanapės. Per šiuos saitus kanabioidai prisiriša prie neuronų specifinių receptorių (kanabinoidiniai receptoriai).

ES remia kanapių augintojus. Mano nuomone, tai daroma siekiant ne ekonominės naudos, o pripratinti lietuvius prie kanapių naudojimo .

Haliucinogeniniai narkotikai

Jau jų pavadinimas nusako, kad šie preparatai sukelia haliucinacijas. Dažniausiai naudojami haliucinogenai yra psilocybinas (grybai) ir meskalinas (kaktusas). Minėtas LSD – lysergo rūgšties metilamidas (LSD), bei sintetinis narkotikas MDMA(3-4 methylenedioxymethamphetamine, ekstazi). LSD 1943 metais susintetino Šveicarų „Sandoz“ kompanijos chemikas Albertas Hofmanas („Sandoz“ – Sorošo šeimininkų Rotšildų nuosavybė).

Visą šio preparato istoriją jis nuodugniai aprašė savo knygoje „LSD-mano problematiškas vaikas“.

Ne viskas yra visai taip, kaip savo knygoje pasakoja prof. A.Hofmanas. Žinoma, jis buvo tik įrankis Laisvosios rinkos ir globalizmo įdiegėjų pasaulyje rankose, „Sandoz“ įmonės savininkų Rotšildų rankose. Jis daug ko galėjo ir nežinoti, net nenutuokti savo šeimininkų užmačių. Pakapstykim šį klaisimą.

Matomai haliucinogenų istoriją reikėtų pradėti nuo nacistinės Vokietijos. Antrojo Pasaulinio karo metu čia kareiviams buvo duodamas narkotikas pervitinas, kurį XX amžiaus pradžioje susintetino japonų mokslininkai iš efedrino. Pervitinas paprastus kareivius, jūreivius ir lakūnus paversdavo į robotus, turinčius antžmogio savybių, kuriems nereikėjo poilsio.

Karo metu kareiviams buvo skirta 200 pervitino tablečių. Nacistinės Vokietijos gydytojai nuolatos tobulino šį preparatą, sukūrė naują sudėtį į kurią be pervitino dar įėjo ir kokainas.

Eksperimentai buvo vykdomi Zaksenhauzeno koncentracijos stovykloje, kur kaliniai po narkotiko panaudojimo kelias paras nešiojo ant pečių 20 kg svorio kuprines, prikrautas akmenų. Šioje koncentracijos stovykloje buvo atliekami eksperimentai ir su haliucinogeniniu narkotiku meskalinu.

Kilio universiteto chemikai sukūrė dar efektyvesnį preparatą – energetines piliule „Energiepille“, kurių sudėtyje buvo kokainas, pervitinas, ir morfinas. (Farmacijos įmonės „Ernst Merck“ gamybos sintetinį kokainą Vokietijos lakūnai naudojo dar Pirmojo pasaulinio karo metu.) „Energiepille“ naudojo povandeninių laivų ekipažai ir specialūs Otto Skorceni daliniai.

Po karo visi vokiečių tyrimo rezultatai ir patys mokslininkai buvo išvežti į JAV. Vietnamo karo metu JAV panaudojo 225 milijonus pervitino tablečių. JAV nacistų tyrimo rezultatai buvo panaudoti masinės visuomenės sąmonės valdymui.

Kirilas Miamlinas rašo: „1948 metais nacistinių chemikų kuratorius, cheminio JAV karo Europoje planavimo skyriaus viršininkas brigados generolas Čarlzas Lauks ir jo padėjėjas vokietis – Nobelio premijos laureatas Ričardas Kunas – pradėjo programą karinio panaudojimo dietilamido lizergo rūgšties (LSD), turinčio haliucinogeninį poveikį. Pagal oficialią versiją, preparatas buvo atsitiktinai atrastas 1943 metų balandžio 16 dieną Bazelyje, Šveicarijoje, daktaro Albrto Hofmano (tuo metu, kai 200 kilometrų nuo jo laboratorijos su Dachau koncentracijos stovyklos kaliniais buvo vykdomi eksperimentai su meskalinu, kuris turi panašias savybes).“

LSD gali sukelti paranoją ir nenuspėjamą elgesį. Po LSD vartojimo yra konstatuoti susirgimo šizofrenija atvejai.

Karo metais JAV savistoviai vykdė eksperimentus su narkotinėmis medžiagomis, koncentruota marihuana ir meskalinu. Vėliau CŽV su JAV karo chemikais sukūrė atskirą laboratoriją, kuri vykdė eksperimentus su psichotropinėmis medžiagomis.

Jau 1951 metais CŽV atliko eksperimentą su masiniu panaudojimu LSD su Prancūzijos miestelio Pont-Sent-Espri, ko rezultate 5 žmonės žuvo, o likę 500 gyventojų apėmė masinės beprotybės protrūkis. „Revoliuciniais“ 1968 metais LSD buvo pridedamas į Vašingtono vandens tiekimo sistemą. Tarp kitko, ir šiomis dienomis vandentiekio vandenyje JAV nepriklausomi tyrėjai atrado antidepresantų…

1968 metais judėjai Froido-marksistai iš „Frankfurto mokyklos“ LSD dalino išprotėjusiems „revoliuciniams studentams“ Paryžiuje. Jie net nešiojo plakatus „Alkoholis žudo. Vartokite LSD“. Kaip tai sutampa su šiandieniniu Sorošo šūkiu „Alkoholis žudo. Rūkykite marihuaną“.

Tada LSD buvo imta platinti bandomuose pakuotėse ir buvo nemokamai dalinamas kolegijose ir roko koncertuose visoje JAV teritorijoje. LSD pripratino jaunimą ir prie kitų narkotikų. „LSD – į mases“, jį visų pirma diegė Harvardo universiteto profesorius Timoti Liri. Jo atminimui skirtoje jį pažinojusių žmonių prisiminimų knygoje, šios knygos sudarytojas rašo:

„Tuo metu mažai kas žinojo, kad jau dešimties metų bėgyje LSD jau buvo slaptų tyrimų Harvarde ir kitose Jungtinių valstijų vietose. Dabar žinoma, kad CŽV per Gešikterio fondą ir Žmogaus ekologijos fondą vykdė tyrimus psichotomimetinį (imituojančiu psichozes) poveikį turinčiu LSD ir kitais psichodeliniais narkotikais Bostono psichiatrijos ligoninėje. Šiuose eksperimentuose dalyvavę Harvardo studentai (įskaitant diplomantus) ir kiti savanoriai naudojo LSD. Eksperimentų tikslas buvo sukelti laikiną pamišimą.

„Tikslas buvo tame, kad galima būtų padaryti žmones bepročiais, – pasakojo Filipas Sleiteris, dalyvavęs šiame projekte 1952 metais. – Nežiūrint į nemalonų charakterį ir eksperimento koncepciją, dauguma iš mūsų įvertino transcendentinę patirtį, gautą jo išdavoje, kaip naudingą“. Jungtinių Amerikos valstijų vyriausybė inicijavo daug tokių tyrimų, kurių tikslas buvo atskleisti galimybę panaudojimo psichodelikus sąmonės kontrolei ir jos pakeitimui (zombinimui), ką, jų nuomone, galima būtų panaudoti cheminio ginklo sukūrimui ir šnipinėjimo tikslams. Šie žiaurūs eksperimentai yra aprašytiknygoje Martin Lee, Bruce Shlain, Acid Dreams.“

Kai kurie kiti žmogaus psichiką ardantys narkotikai

Amfetaminai. Amfetaminai sukelia euforiją, susijaudinimą, judrumą, gebėjimą ilgai išbūti be miego. Amfetaminas, kaip vaistas buvo pradėtas naudoti 1935 metais, o jau 1938 metais pastebėta, kad jį naudojant išsivysto psichozės, šizofreniją. Buvo nustatyta, kad amfetaminai ir jiems giminingi narkotikai sukelia neurotransmiterių dopamino ir noradrenalino funkcinį perteklių.

Angelų dulkės ir ekstazi. Fenilciklidinas (angelų dulkės) buvo atrastas kaip bendras anestetikas 1950. Anksčiau, kuomet jis buvo naudojamas, pusė pacientų anestetizuotų su šiuo narkotiku rodė paranoinius simptomus ir haliucinacijas, kurios tęsdavosi mažiausiai 72 valandas po narkozės. Panašūs efektai būdavo gaunami su mažomis dozėmis, kurios nebuvo pakankamos, kad sumažinti sąmonės lygį. Buvo stebimi suvokimo pokyčiai, pablogėjęs gebėjimas spręstis kylančias problemas.

Šis narkotikas buvo išimtas iš klinikinio naudojimo. 1965, o 1960 ir 1970 buvo pastebėtas piktnaudžiavimas juo. Žemos šio narkotiko dozės sukeldavo susijaudinimą, haliucinacijas, manijas, paranoją, minčių padrikumą, ir kai kuriuos katatonijos (šizofrenijos forma) bruožus.

Ketaminas. Taip pat yra tiesioginis ryšys šizofrenijos su ketaminu. Jis buvo atrastas 1960 metais ir nors nebuvo naudotas medicinoje, jis iki šiol naudojamas veterinarijos praktikoje. Pas žmogų jis sukelia euforiją, išėjimo iš kūno išgyvenimus ir prie didelių dozių psichotinius požymius, įskaitant haliucinacija ir manijas. Jis yra NMDA receptorių antagonistas. Tai yra seratonino ir dopamino agonistas ir sukelia padidintą empatiją ir emocinį ekspresyvumą, o esant didelėms dozėms ir haliucinacijas.

šaltinis: lebionka.blogspot.com

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentaras 21

 1. Vytas says:

  Gera trijulė: Armonaitė, Šakalienė, Grybauskaitė. Moteriška trijulė. Dvi pirmos – seimo narės, partijų sąrašinės,“ reikalingų“ įstatymų stumikės. Tai tik dar kartą įrodo rinkimų pagal partijų sąrašus ydingumą. Grybauskaitė – stogas, tų įstatymų priėmimo garantas . Ko daugiau reikia, kad priimti įstatymus, kuriais naikinamos šeima (atimami vaikai, propaguojami narkotikai), tuo pačiu naikinant ir lietuvių Tautą ? Ir, kiek žinau, visos trys – homoseksualinės mažumos gerbėjos ar šalininkės.

 2. Dalia says:

  rusai puola, stipriai puola…

 3. konkurencijos nėra says:

  sorosas turtingas, greit Lietuvėlės jaunimėlį nugalabis…!

 4. Lietuvis says:

  Visiskas briedas apie kanapes. Lietuviai kanapes augino nuo seniausiu laiku ir zinojo apie ju nauda. Kanapes- ypatingas augalas, jo teigiamu savybiu galima puslapiais prirasyti ir viskas paremta zmoniu istorijom.

 5. Algirdas says:

  Lai Lebionka nurodo kiek žmonių mirė nuo kanapių. Bet kur pasaulyje, bet kada žmonijos istorijoje :)
  O šitie idiotai, save vadinantys politikais, kaip buvo idiotai taip tokiais ir liks nes jie negali legalizuoti to ko uždrausti jokios teisės neturėjo. Kanapių legalizavimas vyksta visame pasaulyje ir labai sparčiai. Tas vyksta ne šiaip sau ir tai yra labai blogai. Ne dėl to blogai, kad kanapės kažkuo pavojingos, o dėl to, kad farmacijos pramonė galėtų jas legaliai sintetinti ir parduoti žmonėms už beprotišką kainą ir tai būtų jau nebe gryna kanapė, o farmacinis nuodas. Tuo pačiu būtų priimami įstatymai reguliuojantys kanapių auginimą, laikymą, pardavimą ir vaistų gamybą iš jų, tuo būdu pašalinant iš rinkos sąžiningus vaistininkus, kurių gaminamų kanapių aliejų ir kitko vis dar galima įsigyti. Beje, legalizuoja kanapes buvę aršiausi jų draudimo šalininkai. Neišmanau kodėl. Gal žinot jūs?
  A beje, pamiršau paminėti žmonių godumą. Legalizavus kanapes JAV kilo tikras kanapių auginimo bumas. Taigi visi nori pinigų nes juk tooookia paklausa. Ir kanapės pradėjo greitai augti padedant visokių rūšių chemijai. Masiškai auginant nebuvo susilaikoma nuo pesticidų, fungicidų ir kitų biesų. Kas darė išsamius laboratorinius tyrimus? Visiems dzin. Darė tyrimus tik tie, kam tikrai rūpėjo žmonių sveikata ir kurie iš tikrųjų norėjo žmonėms pasiūlyti patį geriausią produktą. Štai jiems ir bus taikomas valstybinis reguliavimas ir bus prikurta tiek taisyklių kol jie bus priversti grįžti į pogrindį.

 6. Ec says:

  Šiuo klausimu domiuosi pakankamai seniai. Yra daug svarių argumentų tiek iš vienos tiek iš kitos pusės. Kažkodėl tiek viena tiek kita pusė linkę ne į sutarimą o į kraštutinumus. Kaip bebūtų, aš viską kas iškreipia realybę laikau svaigalu (manau tai logiška) o bet koks svaigalas yra blogai. Tarkim žmogus svaiginasi tokiu būdu, neperka alkoholio, tabako, niekam nekenkia, tarkim nekenkia ir sau. Bet jis tą laiką praranda. Galėtų kurti, tobulėti, padėti kitiems, bet jis linkęs apsvaigti. Gal tam priklausomybė ir neatsiranda, bet atsiranda įprotis, o tai jau savotiška priklausomybė. Kai smegenys nedirba,jos atrofuojasi, tai patvirtins bet koks gydytojas, o, kad apsvaigusios smegenys nedirba, manau nesiginčys niekas

 7. tralialia says:

  Tiems, kurie ruošiasi vartoti kanapes, vertėtų žinoti, kad nors rūkomos kanapės ir nesukelia plaučių vėžio, bet užtat vyrams net labai sukelia kiaušidžių vėžį ir taip pat labai neigiamai paveikia spermatogenezę. Manau, kad visokiais būdais vartojantiems kanapes galima premijuoti Darvino premija.

 8. Kiesa says:

  Tokiu kliedesiu apie kanapes seniai nesu girdejes. Straipsnio autoriui labai rekomenduociau psitikrinti psichine bukle , nes akyvaizdu kad ne viskas galveleje gerai

 9. ome says:

  Tralialia, galėtumėte šaltinį tuo klausimu, sudomino, bus geras argumentas protinant narkomanus.

 10. Robertas says:

  Ojojoj Kiek zmoniu tiek nuomoniu bet faktai lieka faktais: Tralialia kanapes sukelia ir plauciu vezy ir beje 3x greiciau nei cigaretes. Jei manote kad kanapes atnes nauda tai labai klystate. Kanapiu aliejus beje yra labai naudingas produktas sanariams. O kas liecia platintojus tai jums vertetu visiem atsibusti. Kanapiu verslas LT,PL,LV,ET. Jau seniai perzenge visas ribas ir blogiausia tai kad puse musu viso jaunimo nuodija save ir kitus jau seniai ir jie tes ir toliau o todel kad dauguma musu nepamokeme laiku savo vaiku. Taigi jei turite mazu vaiku geriausias budas tai supazindinti vaikus su tai o nelaukti kol pabande. Zinote mano dede karta man pasake: Jisai leido savo sunui pabandyti parukyti kanapiu, bet deja jisai nezinojo kad jo vaikas jau gana senokai traukia duma ir tas jo leidimas uzrukyti atvere akis jaunam vaikinukui: ‘mano tevas leido uzrukyti reiskias as Dabar jau nebeturiu ko sleptis nuo jo’ Na o po puses metu pagavo policija su kokainu rankose. Svarbu sviesti paciam savo vaikus nes mokykla jau seniai ne svietimo istaiga o degradavimo vadovelis.

 11. Simas Simaitis says:

  Mano galva, reikalas labai paprastas. Stiprių ar lengvų narkotikų nėra. Jie yra legalūs arba nelegalūs. Komentarų autoriai gerai pastebi, kad sistemai reikalingas dar vienas pelno šaltinis. Kam iš viso atėjo į galvą mintis kanapes rūkyti? Kažkam tai atėjo, kas neturėjo ką veikti ir daug laisvo laiko turėjo. „Geras“ kanapių rūkymo poveikis tame, kad liumpenas tampa ramus, apatiškas, nekelia streso, palyginus su alkoholiu, kuris žmogų daro agresyviu. Todėl sistema tikrai nepraleis tokios progos organizuojant narkotinę medžiagą – kanapes.

 12. Simas Simaitis says:

  Norėjau parašyti legalizuojant kanapes.

 13. Robertas says:

  Paziurekite ka padare kanapes su Jungtine Karalyste arba su Vokietija ir ju tabletes, O ka dar sugalvojo sveicarai su metadonu….

  Pas mus bus kanapes kai jau praeis keli metai su legalizuotom kanapem, vartojimas Heroino, kokaino, ir kt. smagiu tableciu padides, dar daugiau. O po to gydys visi LT su metadonu vargsus narkomanus… uz musu pinigus tik jau valdyti zmones bus labai lengva…
  Zodziu pikta, nesmagu, gaila bet deja kaip pasake Simas Simaitis tampa ramus, apatiškas, nekelia streso ir tai labai tinka musu pogrindinei valdziai…

 14. Algirdas says:

  Apatiškas, ramus tampa ir nekelia streso… :)) Aha. Ne tik kanapių, bet ir psichodelinių grybų bandė Bob Marley, Jimmy Morrison, Frank Zappa, David Icke, Graham Hancook… . Ir visi jie tokie ramūs ir apatiški :)) Jokioms valdžioms tikrai nekelia streso :))) Ypač David Icke ir Graham Hancook. Pastarasis tiek daug apie psichodelikus išmano, kad net TED talk jo nebeįsileidžia :)) Niekas nesugeba paneigti to ką jis sako :)))

 15. Simas Simaitis says:

  Taip, ponas Algirdai, stovėjote šalia tų veikėjų ir matėte kad tikrai tik kanapes tie „hendriksai“ rūkė. Kontroliavote. Pats save paneigėte, sakydamas „kanapes su psichodeliniais grybais“. O kokį poveikį tikrai tik kanapes turi, nuvažiuokite pvz į Amsterdamą, į kofišopą ir pamatysite tuos vaizdelius sakančius: ar laisvė, ar nelaisvę – man vistiek.

 16. Algirdas says:

  Simai, degeneratui ir alkoholio užtenka. Netgi klijų gana. Visi visokių draudimų šalininkai kažkodėl atsisako patikėti, jog žmogus linkęs taisytis. Uždrausti aišku lengviau nei padėti. Kur atjauta? Tik ar kada nors bent kas pagerėjo ką nors uždraudus? Manding, kuo labiau draudžiama tuo viskas eina tik blogyn.

 17. Simas Simaitis says:

  Visiškai neina kalba apie draudimus ar leidimus. Kalba eina apie kanapių rūkymą ir jo paveikį.
  Kas liečia degradantus, tai juos „daugina“ pati sistema. Vykdomas „tūpas“ genocidas. Nei daugiau, nei mažiau. Vėl pasikartosiu: nėra stiprių ar lengvų narkotikų, taip kaip nėra sąvokos „truputį nėščia“. Manau mintis aiški? Šizofrenija pardavinėti alkoholį, tabaką prisidengiant tuom, kad tai legalu. O degradu tampama vartojant narkotiką.

 18. Algirdas says:

  Kanapė ne narkotikas Simai. Tas kam smegenų trūksta ir nuo šalavijo apsinarkašins. Beje, alkoholis irgi gali būti naudingas. Peilis juk irgi ne tik duonai pjauti naudojamas. Jeigu yra proto trūkumas jokie draudimai nepadės. Dalinimasis žiniomis pagelbėtų. Tik kur tai yra??? Atsakau: pogrindyje. Ir mes esame pogrindyje nes mus randa tik tie kas labai ieško. Kol kas dar randa.
  Sakinys visiems bet kokių draudimų šalininkams. Štai, niekam ne paslaptis, jog man nepatinka vyriausybės nes jas visas aš laikau pavojingomis, tačiau juk aš nesiūlau jų uždrausti. O ar yra dar bent kokia nors sritis į kurią vyriausybės nesikištų ar ko nors nedraustų? O čia ne kurie tam netgi pritaria. Кабы необернулось ребром.

 19. Simas Simaitis says:

  Taigi rašiau: tik durniui, kuriam nebuvo kas veikti, atėjo mintis į galvą kanapę rūkyti. Nors ką gali žinoti ar tikrai durnius tą sugalvojo, ar nebuvo tai tikslingai padaryta. Juk žmonijai futbolas buvo irgi pakištas ne šiaip sau. Kanapės, alus ir futbolas – štai tau ir gatava avių banda.
  Pvz, kanapės pluošto audinys daug kart geresnis už medvilnės, bet kad kanapes auginti uždraudė (beja uždraudė tą daryti būtent medvilnės auginimo klanai) visą tai rasti pirkti sunku ir brangu.

 20. Ec says:

  Malonus bendravimas užsimezgė. gal ir bendrą supratimą pavyks pasiekti. Taip, draudimais nieko nepasieksi, tai jau daug kartų patikrinta tiesa, bet šiuo metu vyksta ne veiksmai draudimo nuėmimui, o kartu su tuo vyksta labai stiprus šio kvaišalo populiarinimas. Taip, ir alkoholis ir peilis gali būti panaudoti kaip su nauda žmogui taip ir prieš jį, bet šiuo metu kanapės populiarinamos kaip kvaišalas, o medicininis jų panaudojimas yra tik priemonė draudimo panaikinimui. Mano nuomone kuo mažiau priklausomybių žmogui, tuo daugiau laisvės, logiška.Deja, kas yra priklausomybės, suvokiama skirtingai. Dažniausiai pateikiama, kad tai tik alkoholis, tabakas, narkotikai, azartiniai žaidimai, internetas, gal dar darbas. Ir jei kanapės nėra narkotikas, – jos priklausomybės nesukelia. Aš manau kiek kitaip, žmogus turi daugiau priklausomybių, nuo kurių neišgydysi kaip nuo visų paminėtų, tai: maistas, vanduo, oras. Kam prie to pridėti dar kanapę? Ar kanapei atiduotas laikas bus atimtas iš kažko kito? – taip, Ar tą laiką galima būtų panaudoti kažkam kitkam. naudingam visuomenei? – manau taip pat.
  Taip pat manau, kad tie visokie draudimai susiję su alkoholiu ir baisūs paveiksliukai ant rūkalų pakelių atsirado ne šiaip sau, kad apsaugoti bandą, o su tikslu tą bandą pasukti kita kryptimi. Tarkime dėl paveikslėlių ant rūkalų – jie atsirado pagal Europos kažkokią direktyvą? Tuomet kodėl tuo pačiu metu jie atsirado ir ant rūkalų parduodamų Rusijoje? Tel lyg ir ne ES kol kas. Aš iki šiol abejoju dėl savo nuomonės šiuo klausimu, bet siūlau ir atjaučiantiems kanapėms pabandyti išsiaiškinti ar jais nėra naudojamasi.

 21. Algirdas says:

  Neišmanau kodėl kai kas vis dar galvoja, kad žmonės patys neatsirinks kas ir kaip? Esu visiškai tikras, jog taip galvoja tie kurie patys apie save mano, kad jie tai tikrai žino kaip atsirinkti. Tačiau vis tik mėgina nurodinėti kitiems.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top