LR Seimas ir valdžia dirba ne Lietuvai. Signatarai R.Paulauskas ir Z.Vaišvila

2015, 28 lapkričio, 12:58 | kategorija LPT | 32 komentarai | peržiūrų 1 259 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

ziogmas vaišvila rolandas paulauskas

Signatarų Rolando Paulausko ir Zigmo Vaišvilos diskusijoje konstatuojama, jog visais gyvybiškai svarbiais valstybei klausimais, esą konkuruojančios tarpusavyje Lietuvos politinės valdančiosios partijos, visada draugiškai susivienija ir balsuoja priešingai Lietuvos ir jos gyventojų interesams. Politinės sistemos, kaip tokios, Lietuvoje nebeliko. Ji žlugo. Tik klanų tarpusavio susitarimų pagrindu egzistuojanti politinė […]

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 32

 1. tautvydas says:

  Kokie rusai? Nesupratau.As domejausi islamu,judaizmu,induizmu-likau prie krikscionybes.Bet kas tas komunizmas? Cia religija? Mokykloje buvau gan stropus mokinys.Veliau mokinausi net TSKP istorija.Ir man kale i galva CCCP suvaziavimu svaiciojimus.Uz KAPITALO konspektus,net savotiskas premijas dalino.Nezinau,neirode,jog galima tiketi ideja,kuri priestarauja zmogaus prigimciai.Niekas to komunizmo nebuvo regejas ir matesAi,tiesa.Mes gi jau buvome pasieke brandziojo socializmo-ankstyvojo komunizmo pradzia.  :) .Netgi ,jau buvo ivardijamos to meto,ankstyvojo komunizmo apraiskos.Destytojas liepdavo pamineti talonu sistema,isduodama kai kuriose valgyklose,kai kuriu organizaciju nariams ar veikejams.Prisipazinsiu-ir as gaudavau tokiu talonu is sporto mokyklos.Bet laikas bego,talonai atsirado jau ir atskiroms deficitinems prekems.Po to ,tu prekiu nebeliko,o talonu kiekis vis didejo ir didejo.Prasidejo labai „broliskos salies“,vardu Afganistanas „islaisvinimas“ ir….nebeliko pacios CCCP.Zodziu,as nesupratau,kas yra tas komunizmas ir ka reiskia „ziureti pro komunistine prizme“.Mielasis,ar galetum paaiskinti man( o kartu ir visiems kitiems),kas gi yra tas komunizmas.O gal tai tik liguistos fantazijos vaisius,idelogija,kurios vardu buvo iszudyta desimtys milijonu savo ir ne savo saliu gyventoju.Cia ne svaiciojimai.Prisiminkite CCCP,Kinijos,Korejosir kitu Afrikos,P.Amerikos,Azijos saliu istoja.Vie tik Kombodzoje Pol Potas iszude 2,5mln savo salies gyventoju,kur jie buva uzkasami po 100 metru storio klodais.Ir viskas, vardan tavo ,Mindaugeli,isaukstinto Komunizmo.Ka gi,svaiciok toliau.Tarp kitko,komunizmo ir fashizmo aukstinimas ,Lietuvoje,yra baudziamas pagal istatyma.

 2. Mindaugas says:

  tautvydui: matyt buvote prastas mokinys….į gilias diskusijas su tamsta veltis neturiu noro. Pabaigai. Matyt tamsta neskiriate politinės diskusijos nuo nusikaltimo. Jeigu ne, tai jums priminsiu. LR BK 170-2 straipsnis. Viešas pritarimas tarptautiniams nusikaltimams, SSRS ar nacistinės Vokietijos nusikaltimams Lietuvos Respublikai ar jos gyventojams, jų neigimas ar šiurkštus menkinimas.

  Tas, kas viešai pritarė Lietuvos Respublikos ar Europos Sąjungos teisės aktais arba įsiteisėjusiais Lietuvos Respublikos ar tarptautinių teismų sprendimais pripažintiems genocido ar kitiems nusikaltimams žmoniškumui arba karo nusikaltimams, juos neigė ar šiurkščiai menkino, jeigu tai padaryta grasinančiu, užgauliu ar įžeidžiančiu būdu arba dėl to buvo sutrikdyta viešoji tvarka, taip pat tas, kas viešai pritarė SSRS ar nacistinės Vokietijos įvykdytai agresijai prieš Lietuvos Respubliką, SSRS ar nacistinės Vokietijos įvykdytiems Lietuvos Respublikos teritorijoje ar prieš Lietuvos Respublikos gyventojus genocido ar kitiems nusikaltimams žmoniškumui arba karo nusikaltimams, arba 1990–1991 metais įvykdytiems kitiems agresiją prieš Lietuvos Respubliką vykdžiusių ar joje dalyvavusių asmenų labai sunkiems ar sunkiems nusikaltimams Lietuvos Respublikai arba labai sunkiems nusikaltimams Lietuvos Respublikos gyventojams, juos neigė ar šiurkščiai menkino, jeigu tai padaryta grasinančiu, užgauliu ar įžeidžiančiu būdu arba dėl to buvo sutrikdyta viešoji tvarka,

  baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų. Taigi, garbusis, apsišvieskite, o TIK TADA grasinkite.
  P.S. Ateityje su tamsta jokių diskusijų nevesiu.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top