Nėra duomenų, kad persirgę ir turintys natūralų imunitetą žmonės perneštų COVID-19 infekciją

2021, 17 lapkričio, 16:16 | kategorija Sveikata | 1 atsiliepimas | peržiūrų 389 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

 

JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centrai (CDC) pripažino, jog neturi duomenų apie žmones, įgijusius natūralų imunitetą persirgus, ir po pakartotinės infekcijos  pernešančius COVID-19 virusą, rašo Epoch Times.

Rudenį CDC gavo advokato prašymą „Informed Consent Action Network“ vardu pateikti dokumentus, „atspindinčius bet kokį dokumentais pagrįstą atvejį, kai asmuo: 1) niekada nebuvo skiepytas COVID-19 vakcina; 2) buvo užsikrėtęs COVID-19, pasveiko, o vėliau vėl užsikrėtė; ir 3) pakartotinai užsikrėtus, perdavė SARS-CoV-2 kitam asmeniui.

Yra žinoma, kad žmonės, pasveikę nuo COVID-19, turi tam tikrą natūralų imunitetą virusui.

Lapkričio 5 d. gautame ir neseniai paskelbtame atsakyme CDC nurodė, kad neturi jokių su prašymu susijusių dokumentų. CDC patvirtino „The Epoch Times“, kad jo ekstremalių situacijų operacijų centras nerado jokių įrašų, atitinkančių užklausą.

„Jūs galėtumėte manyti, jog jei CDC ketina pažeisti natūralų imunitetą turinčių asmenų pilietines ir asmenines teises, pašalindamas juos iš mokyklų, atleisdamas iš darbo, atskirdamas nuo kariuomenės ar kas nors dar blogiau, – CDC turi nepaneigiamų įrodymų, kad bent vienu atveju neskiepytas, natūralų imunitetą turintis asmuo perduoda COVID-19 virusą kitam asmeniui. Jei taip manytumėte, – klystumėte“, – tinklaraščio įraše sakė advokatas Aaronas Siri, tinklo vardu užklausęs įrašų.

Į CDC atsakymus atsiliepė keli medicinos ekspertai, įskaitant Johns Hopkins Dr. Marty Makary, kuris pabrėžė, kiek mažai duomenų agentūra paskelbė apie pasveikusius.

Makary paragino CDC paviešinti duomenis apie bet kokią pakartotinę infekciją, pasibaigusią hospitalizavimu ar mirtimi, įskaitant informaciją apie pacientų gretutines ligas arba jų nebuvimą.

„CDC turėtų būti skaidrus duomenų apie natūralų imunitetą klausimu. Vietoj to, mes gauname tokias nuotrupas pagal FOIA užklausas, tokias kaip ši“, – rašė jis socialiniame tinkle „Twitter“.

CDC nustatė keletą griežtų taisyklių, ir jos gairės darė labai didelę įtaką COVID-19 pandemijos metu.

Praktiškai visi oficialūs asmenys, nustatantys kitiems prievolę skiepytis nuo COVID-19, panaikino žmonėms galimybę atsisakyti skiepų ir tuo atveju, jei jie gali įrodyti, kad užsikrėtė COVID-19, persirgo ir pasveiko, o daugelis pareigūnų nurodė į CDC, kaip priežastį elgtis būtent taip.

Oficialūs asmenys visoje šalyje ragino žmones pasiskiepyti, teigdami, kad tai apsaugos aplinkinius.

„Vakcinacija yra geriausias būdas apsaugoti save ir aplinkinius, ypač dėl to, kad užkrečiamesnis Delta variantas plinta visoje šalyje“, – pareiškė CDC direktorė dr. Rochelle Walensky vasarą.

Tačiau netrukus po to, televizijos laidos metu, ji pripažino, kad vakcinos „nebegali užkirsti kelio viruso perdavimui“.

Daugiau nei 100 tyrimų, įskaitant realų Izraelio tyrimą, patvirtina, kad natūralus imunitetas, greičiausiai, suteikia panašią arba net geresnę apsaugą, lyginant su COVID-19 vakcinomis.

Tačiau agentūros pareigūnai pasirėmė dviem savo tyrimais, teigdami, kad net tie, kurie turi natūralų imunitetą, turėtų būti paskiepyti, tvirtindami, jpg natūralus imunitetas nėra toks patvarus kaip tas, kurį suteikia vakcinacija.

Ekspertų nuomonės šiuo klausimu išsiskyrė. Kai kurie sutiko su CDC pozicija, o kiti teigė, kad asmenys, turintys natūralų imunitetą, turėtų apsvarstyti galimybę pasiskiepyti viena vakcinos doze.

Dar kitų rekomendacijos priešingos – dauguma ar visi, turintys natūralų imunitetą, neturėtų skiepytis.

CDC anksčiau šį mėnesį paskelbtame trumpame pranešime nurodė, kad natūralus imunitetas ir vakcinacija suteikia apsaugą mažiausiai šešiems mėnesiams.

Trumpame agentūros pranešime nieko nesakoma apie viruso perdavimą.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Vytas says:

    Ši aplinkybė, kad nei PSO, nei CDC, nei ES vaistų agentūra NETURI atsakymų į šiuos elementarius, bet labai reikšmingus klausimus sako, kad su COVID-19 profilaktika bei valdymu pasaulio šalys absoliučiai nenori užsiimti. Arba rezultatai SĄMONINGAI slepiami. Kaip nepalankūs skiepijimo vajui. O visos vadinamųjų „ekspertų“ išvados – paimtos iš lubų

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top