Neskiepytųjų dilema

2022, 16 lapkričio, 6:30 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (2) | peržiūrų 201 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Protestai prieš Kovid ribojimus Londone

Riaušių policija Londone susiduria su protestuotojais mitinge „Mes nesutinkame“ Trafalgaro aikštėje, kurį organizavo „Stop New Normal“, protestuodami prieš koronaviruso apribojimus (AP Photo/Frank Augstein)

Mes nepamiršime. Jie šventė mūsų mirtį ir šoko ant mūsų kapų

Kalifornijoje įsikūrusio „Unity Project“ svečių esė

Neseniai grupėms, sugriovusioms žmonių gyvenimus ir verslus, uždariusioms mokyklas, atėmusioms jūsų laisves ir nuteikusioms vienus prieš kitus šeimas, draugus ir kaimynus, paskelbusioms „Pandeminę amnestiją„, – neskiepytieji ir kalbėję tiesą žmonės atsidūrė keblioje situacijoje, rašo Epoch Times.

Moralė ir pilietiškumas galėtų teigti, jog turėtume atleisti tiems, kurie mus apšmeižė už tai, kad pasirinkome medicininį savarankiškumą, nesilaikėme antikonstitucinių įpareigojimų ir tiesiog abejojome oficialiu naratyvu, tačiau tai nėra taip paprasta.

Kai kurie „aš už skiepus“ galbūt, buvo neteisingai uniformuoti arba išsigandę, kad aklai, nekeldami klausimų, laikytųsi sveikatos apsaugos rekomendacijų ir vyriausybės įgaliojimų. Tačiau minios mentalitetas demonizuoti neskiepytus asmenis ir melagingai įtikinėti visuomenę, kad mes esame problema, peržengė potencialiai neatleistiną ribą.

Internete plinta šių metų pradžioje pasirodęs „LA Times“ straipsnis pavadinimu „Tyčiojimasis iš antivakserių KOVIDo mirčių yra šiurpus, taip – bet gali būti būtinas“. Straipsnio URL net pavadintas „kodėl mes neturėtume šokti ant antivakserių kapų“.

Žurnalistė teigia, kad:

„Tie, kurie sąmoningai nepaisė blaivių medikų patarimų atsisakydami vakcinos, kuri, kaip žinoma, sumažina sunkių viruso sukeliamų ligų riziką, įskaitant riziką kitiems, ir atsidūrė ligoninėje arba kape, gali būti laikomi gavusiais teisingą desertą.

Tai dar labiau pasakytina apie tuos, kurie ne tik patys atsisakė vakcinos, bet ir viešai propagavo, kad taip elgtųsi kiti.

Internete ir socialinėje žiniasklaidoje tapo įprasta, kad atsisakiusieji skiepų ir pasisakantieji prieš skiepus tampa pajuokos objektu po to, kai suserga COVID-19, o ypač jei miršta nuo šios ligos.“

Jie netgi reklamuoja bjaurią ir neapykantos kupiną interneto svetainę SorryAntivaxxer.com, kurioje skelbiami mirusių „antivakcininkų aktyvistų, kurie padėjo skleisti COVID-19 dezinformaciją socialinėje žiniasklaidoje“, duomenys ir nuotraukos, ir ragina lankytojus „neleisti kitiems padaryti tos pačios klaidos“. PASISKIEPYKITE!“

Jie taip pat giria kolegą žurnalistą už tai, kad jis džiaugiasi tuo, jog „tyčiojimasis iš antivakserių, kai jie suserga, tapo iš dalies sportu“.

Per pastaruosius dvejus metus neapykantos ir paniekos neskiepytiems žmonėms pavyzdžių yra begalė, tačiau džiaugtis jų mirtimi yra bjauru. Dabar duomenys ir informacija aiškiai rodo, kad vakcinos neveikė taip, kaip buvo žadėta, o propagandos mašina melavo. Net CDC pripažįsta, kad skiepytų ir neskiepytų asmenų rekomendacijos nesiskiria.

Taigi, ką daryti neskiepytiesiems?

Nebūkite piktybiški, nepamirškite ir nenustokite uždavinėti klausimų!

Vienas iš pirmųjų klausimų, kurį turime užduoti, ir nuolaidų, kurias turi padaryti „Pandemijos amnestijos“ stovykla, turi būti susijęs su tuo, ar jauni ir sveiki žmonės, kurie dažnai staiga miršta, buvo paskiepyti, ar ne. Tai neturėtų būti tabu, ir apie tai turėtų diskutuoti bei tą tirti didesnė mokslo bendruomenė.

Žinome, kad dabar padidėjo mirtingumas dėl visų priežasčių, sveikatos priežiūros agentūros normalizuoja SADS (staigios suaugusiųjų mirties sindromą) ir miokarditą, o dėl sveikų jaunų suaugusiųjų mirties kaltina šalutinį COVID poveikį.

Norint sudaryti paliaubas ir kartu ieškoti atsakymų, COVID-19 vakcina turi būti taikinys. Nėra makabriška klausti, ar žmogus buvo skiepytas, kai staiga ir dėl nežinomų priežasčių mirė.

Atsakymas priartins mus visus prie tiesos, galbūt išgelbės gyvybes, ir žinosime, kur yra riba, kai kitas baimės sukeltas propagandinis įvykis bandys mus suskaldyti ir sunaikinti.

Taigi, neapykantos miniai, dabar mojuojančiai balta vėliava, prašome prisiminti…

Mes nešvęsime jūsų mirties, nelinkėsime jums blogo, bet nepamiršime, kad tai darėte jūs.

šaltinis: infa.lt

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Romas says:

    Visada buvo ir bus skirtingos nuomonės – už ir prieš (šiuo atveju vakceriai ir anti…)
    Tai natūralu. Neturi būti prievartos, cenzuros „kitokiai“ nuomonei. Tuo labiau iš valdžios institucijų pusės. Prievarta prieš kitokią nuomonę – silpnumo požymis ir laisvos valios principo paminimas.

  2. Vytas says:

    Dėl prievartavimo skiepytis konservatorių partija turi būti nušluota nuo politinės arenos visiems laikams. Be galinybės reabikituotis.

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top