Neskubėkite liūdėti! Neužilgo galime sulaukti labai gerų naujienų

2020, 10 lapkričio, 7:10 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (10) | peržiūrų 525 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Donaldas Trampas

Kaip ir daugelis, per pastarąsias kelias naktis be jokios priežasties atsibusdavau naktį ir žiūrėdavau į telefoną, ar nėra kokių teigiamų prezidentui Trampui naujienų. Išgyvenau dėl Rusho Limbaugho, Bongino, Marko Levino. Kai naujienos vis blogėjo ir blogėjo, aš netgi skaičiau juokingus tinklaraštininkus, teigiančius, kad balsavimo biuleteniai buvo pažymėti vandens ženklais, o Donaldas Trampas, iš tiesų, nori smogti triuškinantį smūgį Giluminei valstybei (Deep State), rašo konservatyvus amerikiečių portalas americanthinker.com

Pakaks, reikia stabdyti šią beprotybę. Aš turiu tam tikrą kritinio mąstymo lygį ir šiandien pradėjau gilintis į skaičius, ir kovoti su savo šališkumu patvirtinant kiekviename žingsnyje.

Supratau, kad, kaip ir milijonus kitų, mane pribloškė šis spaudos, žiniasklaidos ir socialinės žiniasklaidos spaudimas, siekiant legitimizuoti prezidentu Džo Baideną (Joe Biden).

Bet tai dar ne pabaiga. Tai, kas nutiko yra labai baisu Baidenui, ir Masinės informacijos priemonės (MIP) tai žino. Jos visus siekia įtikinti istorijomis, kad 78 metų buvęs viceprezidentas, kenčiantis nuo pradinės demencijos stadijos, negalėjęs surinkti daugiau nei tuzino žmonių mitinguose, tiesiog paprastai, paėmė ir nugalėjo D.Trampą sąžininguose rinkimuose.

Tik susimąstykite apie tai.

Pradėkime nuo Pensilvanijos. Šio straipsnio parašymo metu Baidenas turi 290 rinkikų kolegijos narių balsų. Pensilvanija tame tarpe suteikia 20.

Perskaičiau teisėjo Alito nuomonę ir visiškai aišku, jog jis nori, kad rinkimų dieną, po 20 val. gauti balsai būtų atskirti. Baidenas pralaimės Aukščiausiajame Teisme, ir jie tai žino. Keturi teisėjai jau sakė, kad Pensilvanijos Aukščiausiasis Teismas negali pakeisti balsavimo taisyklių. Naujai prisijungusi teisėja Barrett sako, kad ji čia tam, kad išlaikytų Konstitucijos raidę. Lažinuosi, kad taip ir bus.

Pašalinkite tuos biuletenius ir Baidenas pralaimi Pensilvaniją. Baidenui lieka jau 270 rinkikų kolegijos narių balsų..

Toliau – Nevada. Kalifornijoje turiu daug draugų, turinčių nuosavybę Nevadoje, kad tokiu būtu nemokėtų didelių Kalifornijos mokesčių. Tuo užsiima ne keli žmonės, jų yra dešimtys tūkstančių. Visi tai žino, ir Kalifornija ieško tokių žmonių.

Tai žino ir mūsų senas bičiulis Harry Reidas, kuris akivaizdžiai priverčia juos masiškai balsuoti šiuose rinkimuose. Per 72 valandas po rinkimų D.Trampo komanda surado ir patvirtino daugiau nei 3500 tokių balsų. Ir nemanau, kad D.Trampo žmonės ties tuo sustos.

Kiekvienas iš šių biuletenių – atiduotų už Baideną balsų skaičiaus sumažėjimas.

Šiuo metu Nevada turi labai artimus rezultatus, ypač, kai ten mažėja Kalifornijos balsų dalis. Be to, kai kurie iš šių žmonių gali duoti parodymus, kadangi neteisingas balsavimas – tai labai blogai, ir jei jie bus pripažinti kaltais, jiems gresia kalėjimo bausmė. Gali būt, jog tai išsilies į skandalingą istoriją.

Minus Nevada ir Baidenas jau ne prezidentas.

Bet palaukite, toliau dar daugiau.

Vykime į Viskonsiną. Tiesiog dabar ten yra 20 000 balsų už dėdę Džo. Yra daug istorijų, neskaitant to, kad Viskonsine balsavo daug daugiau rinkėjų, nei yra registruota. Gerai, gal mirusieji balsavo -tai normalu Vidurio vakaruose.

Tačiau praėjusią naktį sužinojome, kad Viskonsino rinkimų apylinkės pareigūnams buvo pasakyta ir jie laikėsi tų nurodymų, kad jie turėtų pakeisti atsiųstus paštu biuletenius ir užpildyti tuščias vietas ten, kur rinkėjai praleido kažkokią svarbią informaciją.

Esu įsitikinęs, kad jie tiesiog dirbo savo darbą ir nenorėjo padaryti jokios žalos. Problema ta, kad dabar kiekvienas toks biuletenis yra sugadintas. Tokių biuletenių buvo tūkstančiai, ir dabar Baideno persvara dėl 20 000 balsų tampa abejotina. Dabar nebebus jokių sunkvežimių su balsavimo biuleteniais, todėl kiekvienas biuletenis, kurį pašalina D.Trampo komanda, išrinktąjį prezidentą Baideną priartina prie buvusio viceprezidento Baideno, kuris gyvena rūsyje.

Šiaurės Karolina. Panašu, jog perskaičiavimas parodys, kad D.Trampas ten laimėjo. Štai tik „Fox News“ paskelbs apie tai maždaug apie 2021 m. balandžio mėn.

Prisimenate, taip, kad Baidenas greičiausiai praras Pensilvaniją? Todėl, jei jis praranda dar bent vieną valstiją, jis jau nebe prezidentas.

Ir mes dar nebaigėme!

Mičiganas. Tai yra „trikdžių“ balsų skaičiavimo mašinose valstija. Šeši tūkstančiai balsų už D.Trampą atiteko Baidenui vienoje iš 47 rinkimų apygardų. Dabar Baidenas lenkia D. Trampą maždaug 150 tūkstančių balsų.

Paieškokite „Google“ pagal užklausą „130 000 balsų už Bideną atsiradusių vidury nakties“ (anglų, rusų kalba) ir pamatysite, kaip nuostabūs žmonės dirbantys „Google“ tikrins šios „demaskuotos“ istorijos faktus. Paieškokite „Google“ „sukčiavimas su rinkėjų balsais Mičigane“ ir jūs gaunate paeiliui tris puslapius, kuriuose „tai buvo patikrinti faktai ir teiginiai pasirodė klaidingi“. Kodėl „Google“ taip stengiasi?

Jie puikiai supranta, kad jei byla pateks į teismą, Bidenas bus per vieną balsą nuo rūsio.

Mičigane ir kitose valstijose jau pradėti teismo procesai ir faktai bus atskleisti. „Google“ ten jau nebebus.

Sukčiavimas su rinkėjų balsais yra tarsi vagystė. Jei truputį, tai nieko, net pralinksmina.

Numirėliai jau šimtą metų balsuoja demokratų miestuose. Tai yra toks nuolatinis reiškinys, jog galima pagalvoti, kad Respublikonų partija apsvarstys pagalbos mirusiems rinkėjams programą, kad gautų savo dalį jų balsų.

Tačiau tokio masto sukčiavimas rinkimuose yra tiesiog nepriimtinas. Tai išeina už sveiko proto ribų.

Turime tinklaraštininkų, kurie turėdam daug laisvo laiko, peržiūri rinkėjų sąrašus ir pademonstruoja, jog žmonės, kurie balsavo svyruojančioje valstijoje, taip pat dalyvavo Pilietiniame kare, arba, galbūt 1812 m. kare. Iš pradžių buvo juokinga, bet dabar, kai matome šios aferos mastą, tai peržengia humoro ribas.

Maža to, kad tai dar ne pabaiga, – Baideno komanda yra labai sunerimusi. Didelio masto sukčiavimas su rinkėjų balsaisr atrodė tikrai šauni mintis, kol D.Trampas „nesiėmė vamzdžių“.

Pakilkime dvasia!

Jay Valentine, Americanthinker

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 10

 1. geru naujienu nebus says:

  jei prezidentu paskelbs J. Biden, bus pilietinis karas, nes dauguma balsavo uz DT, ir klastociu neatleis.
  jei DT, demai sukels suirute nesutikdami.
  Vienintelis sprendimas- nauji rinkimai, elektroniniai. Sutikrinama, ar balsaves moka mokescius. Jei ne, turi irodyti, kad studijuoja.
  Ar tai imanoma?
  Skaitykite Martin Armstrong blog.

 2. Simas Simaitis says:

  Labai jau skubotai sukurptas vertimas, musėt per googlę vertimą darė, net pastangų nepridėjo tekstą paredaguoti

 3. Vytas says:

  Iš straipsnio supratau, kad rinkimų falsifikavimas, galimybė balsuoti bent po du kartus, Amerikoje (JAV) yra kone normalus reiškinys. Tik šį kartą balsavimas paštu atvėrė tokias galimybes klastojimui, kokių dar nebuvo nuo JAV įkūrimo laikų. Štai ir paaiškėjo iš kur Lietuvos politikai (konservatoriai, liberalai) taip gerai išmoko rinkimų klastočių meno.

 4. as says:

  lenta.ru/news/2020/11/10/resultofbiden/

 5. :) says:

  ,,vienintelis sprendimas- nauji rinkimai, elektroniniai“ – ar tikrai tikite, kad tokie rinkimai bus skaidrūs ir teisingi??? Tada Jūs esate labai naivus optimistas. Atsiprašau, bet turiu tai pasakyti, nes tokių kabėjimo ar galvojimo štampų, kurie skamba taip:,, ateis kažkas ir išspręs mūsų, t.y. žmonių, problemas ir tada pasaulis taps gražus ir teisingas, etc.“ vis daugiau pasigirsta aplinkoje ir žmonės tokius štampus kartoja net negalvodami, kad tas bėdas patys ir susikuriame, kai elgiamės neteisingai arba tylime, kai matome, jog taip elgiasi kiti. O tikėjimas elektroninių rinkimų teisingumu yra daugiau negu naivus, nes tai, ką sukūrė žmogus, žmogus gali ir reguliuoti bei keisti, o tai reiškia, kad e-erdvėje bus galima ,,pakoreguoti rezultatus“ atsižvelgiant į ,,užsakymą“ dar geriau ir slapčiau, negu prie dabar galiojančios rinkimų tvarkos :). Be to manau, kad tokie tikėjimai absoliučiu e-rinkimų teisingumu, be viso kito reiškia, kad galutiniame rezultate išvis teks atsisakyti savo rinkiminės teisės – kam balsuoti, jeigu kompiuteris ir taip gali ,,objektyviai“ nuspręsti, vadovaudamasis, pvz.: veido atpažinimo kamerų suvestiniais duomenimis, kas konkrečiai kiekvienam mūsų būtų tinkamiausias atstovas seime ar prezidentūroje, ar taryboje ir pan. :) :) :). Taigi, siūlyčiau labai rimtai pagalvoti, prieš pasirenkant kokį garbinimo ar tikėjimo objektą :):):). Bet kokiu atveju, tokiu objektu neturėtų tapti technologijos ar technologiniai įrankiai, o e-balsavimas ir yra toks įrankis.

 6. Gojus says:

  Nebus jokio karo. Skystablauzdžiai amerikonai niekada neturėjo progos per kelias kartas padalyvauti karštuose konfliktuose idant išgyventų. Tad labai drąsūs tik džipo gale šaunykus pasikabinę demonstruotis. Vos tik prieitų iki konflikto, nertų į savo betoninį rūsį, mistų konservais ir lauktų kol viskas praeis. Vienintelė viltis dabar – teismai. Procesai vyks kelis mėnesius, visi po truputį bus pratinami prie Trumpo pralaimėjimo minties ir jokių riaušių nebus.
  O šiaip ir gerai – bent ekrane Trumpas nesikeiks, nesityčios, mužiko manierų nedemonstruos.

 7. >>:) says:

  komentuojat neskaicius. Ar rasyta kad imanoma:)? To nebus. Techniskai imanoma, teisiskai bus uzblokuota. Uz mano komentara daug vertingesne nuoroda i Martin Armstrong bloga, sistema Socrates.
  Sapienti satis.

 8. Dar >>:) says:

  Visu pirma, aciu, kad posta pastebejote ir prisijungete prie diskusijos, logiskai iskeldama klausima, mad rinkimai taps nereikalingi ( beje Vokietijoje vasara rinkimai neivyks, Klaus Schwab panaikino, atsiverskit si komentara rugpjuty).Atstovaujamoji valdzia apskritai nereikalinga! Man nereikia atstovu, kiekvienu klausimu savo valia galiu pareiksti pats, kaip ebanke. O tikslumas/patikimumas? Tam yra block chain technologija. Sekmes nulauziant BTC ( kuri valdzia tuoj panaikins, kolkas tik Kinija uzdraude).

 9. :):):) says:

  >>:) kalbu ne apie tai, kad buvo rašyta įmanoma tai ar neįmanoma, o apie tai, kad jau daugelio galvose yra apsigyvenę kažkur labai girdėtos ir kažkieno paleistos į gyvenimą mintys, kurios visos turi, bendrą nuostatą, kad žmogus yra toks netobulas, kad jį, kaip ir reikėtų nuo visų reikalų patraukti į šalį ir gyvenimą kuo labiau technologizuoti, suskaitmeninti etc., neva, technologijos padarys tą mūsų gyvenimą rožinį ir skaidrų, bei pašalins prieštaravimus – nebūkim naivūs – taip nebus. gyvenimas nuo to nepagerės ir nepagražės ir korupcijos nesumažės :), jei mes, savo noru, imsime atsisakinėti ne tik savo teisi, bet ir pareigų. Nuo to gali tik sumažėti smegeninių apimtys :). Todėl, kol taip nenutiko, visada reikia žinoti, kad prieš cituojant ką nors ar/ir platinant svetimas mintis, reikia įjungti savo nuosavą protą ir gerai įvertinti kaip tai, apie ką kalbame atrodytų realiame gyvenime, o ne kažkokiame teoriniame lygmenyje :). Tiesą sakant, labai sunkiai įsivaizduoju, kaip dabartinėmis sąlygomis skaidriai suveiktų tie e-rinkimai. Manau, kad rezultatai būtų ,,patvarkyti“, o jei kas nutvertų kokius aferos galus,blogiausiu atveju, būtų galima pasakyti, kad ,,tai buvo techninė klaida“, įvykusi dėl per didelio sistemos apkrovimo ar pan. – ir ką? Ogi nieko– kaltų nebūtų, nes neapkaltinsi kokio ten, kompiuterio, kad jis nelaiku ,,užlūžo“ :).

 10. konkurencijos nėra says:

  Blokčeinas į pagalbą.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top