Netanyjahu ir Skvernelis: kuo skiriasi protingas žmogaus nuo Skvernelio

2017, 21 lapkričio, 1:01 | kategorija LPT | atsiliepimų (17) | peržiūrų 1 299 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Saulius Skvernelis

Algimantas Lebionka

Protingas vyriausybės vadovas dirba valstybei ir jos žmonių gerovei, o […].

Paimkime vieną labai svarbią dviejų valstybių vadovų veiklos sritį – „pabėgėlių“ problemą.

Palyginkime, kaip ją sprendžia Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu, Vilniaus Gaono palikuonis, ir kaip ją sprendžia buvęs policininkas Saulius Skvernelis.

I pavyzdys. Skvernelis premjero poste.

Izraelis atsikrato nuo „pabėgėlių“ iš Afrikos, o policininko S. Skvernelio vyriausybė juos importuoja iš Italijos ir Graikijos, švaisto šių ekonomiškai žalingų žmonių išlaikymui skiriamus mokesčių mokėtojų pinigus, sudaro jiems išskirtines gyvenimo sąlygas, diskriminuoja Lietuvos piliečius jų atžvilgiu, pažeidinėja Lietuvos konstitucijos 29 straipsnį, kuris draudžia bet kam teikti privilegijas „lyties, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų pagrindu.“

Lietuvoje, kur 1/3 valstybės gyventojų gyvena žemiau skurdo ribos. Skvernelio vyriausybė moka tiems nežinia nuo ko bėgantiems „pabėgėliams“ 518 eurų dydžio išmokas, o jų vaikams po 636 eurus, kai daugybė Lietuvos vaikų ir senelių badauja. Taip gali elgtis tik Skvernelis.

Į Lietuvą vežami žmonės nemoka kalbos, neturi darbinės kvalifikacijos yra priešiškos krikščionims islamo ideologijos nešėjai, yra tipiški „socialiniai parazitai“ bet kurioje Europos visuomenėje. Tai parodė visų ES šalių pavyzdžiai, kur tik apsigyvena šie „pabėgėliai“- Europos okupantai.

Naujausias „pabėgėlių“ socialinio parazitizmo pavyzdys yra turtinga Norvegija, kurioje šie veltėdžiai „pabėgėliai“, prognozuojama, sunaikins ateinančių norvegų kartų gerovę.

II pavyzdys. Išmintingas Netanyahu premjero poste.

Izraelio vyriausybė paskelbė, kad išsiųs iš šalies visus 40 000 afrikiečių „pabėgėlių“, rašoma DW.

2012 metais Izraelyje jau buvo 54 tūkstančiai imigrantų, priemiesčiuose ėmė formuotis jų getai.

Esminė problema — migrantų statusas: beveik visi pateikė prašymus dėl politinio prieglobsčio, bet vyriausybė vengia juos pripažinti politiniais pabėgėliais, ir linkusi kalbėti apie „ekonominius infiltrantus“, „darbo“ migrantus. Tai daroma, kad jiems negaliotų Izraelio 1951 metais pasirašyta Konvencija dėl pabėgėlių, pagal kurią tokiems žmonėms turėtų būti suteikiamas prieglobstis.

Nesant galimybės deportuoti šiuos „pabėgėlius“ Izraelio valdžia maksimaliai apsunkina jų gyvenimą Izraelyje, kad šie laisvanoriškai išvyktų namo. Migrantams yra duodamas laikinas leidimas gyventi šalyje, kurį reikia atnaujinti kas tris mėnesius. Tai jiems leidžia likti šalyje, bet nesuteikia juridinės teisės dirbti ir gauti socialinių tarnybų teikiamas paslaugas.

Migrantai ne kartą rengė protesto akcijas, bet šalies valdžia į tai reaguoja griežtai. Policija gavo teisę sulaikyti bet kurį afrikietį, kurį įtaria nusikaltus, metams laiko be kaltinimo pateikimo.

Premjeras Benjaminas Netanyahu pasakė: „Tai ne pabėgėliai, o žmonės, pažeidžiantys įstatymus, ir su jais elgiamasi pagal įstatymus“.

Vienas iš naudojamų migrantų išstūmimo iš šalies būdų yra delsimas nagrinėti prašymą dėl politinio prieglobsčio. Izraelyje prieglobstis suteikiamas tik 0,2 procentams Eritrėjos piliečių (S.Skvernelio valdomoje Lietuvoje – 100%).

Yra papildoma problema su deportavimu į Sudaną ir Eritrėją. Eritrėjoje repatriantų laukia persekiojimai, o su Sudanu Izraelis neturi diplomatinių santykių. Izraelis aktyviai padėjo Sudano sukilėliams, kurie Sudano pietuose 2011 metais įkūrė nepriklausomą valstybę Pietų Sudaną ir nedelsiant su juo užmezgė diplomatinius santykius.

Tenai ir buvo išsiųsta apie tūkstantis migrantų iš Sudano, išimtinai laisvanoriškai, kaip tvirtino Izraelis. Jiems buvo nupirkti lėktuvo bilietai ir išmokėta po 1000 dolerių grynais. Po to Izraelyje liko ne daugiau 60 išeivių iš Pietų Sudano.

Šią deportacijos schemą Izraelis ėmė taikyti ir „pabėgėliams“ iš kitų Afrikos valstybių. Jiems siūloma po 3500 dolerių grynais ir lėktuvo bilietas namo arba į trečiąją Afrikos šalį: Ruandą arba Ugandą, kurios gavo materialinę paramą iš Izraelio.

Atvykę į šias šalis afrikiečiai dažniausiai bando bėgti dar kartą, tik jau tada ne į Izraelį, o į Europą.

Izraelio migracijos tarnybų duomenimis į trečiąsias šalis nuo 2014 metų buvo deportuota 7000 afrikiečių.
2016 metais iš Izraelio savo noru išvyko 2700 migrantų iš Afrikos. Tai 700 žmonių daugiau negu 2015 metais. Per tą patį laiką į šalį prasiskverbė tik 18 nelegalų iš Afrikos.

Izraelio premjeras pateikė planą, kaip ketina išsiųsti iš šalies „pabėgėlius“ iš Afrikos. Tuo tikslu buvo sustiprinta siena su Egiptu ir sudarytos sutartys su Uganda ir Ruanda.

DW rašoma, kad Izraelis ruošiasi išsiųsti 40000 esančių šalyje afrikiečių „pabėgėlių“. Apie tai sekmadienį, lapkričio 19 dieną, pareiškė vyriausybės posėdyje premjeras Benjaminas Netanyahu.

„Pabėgėlius“ iš Eritrėjos, skirtingai negu Lietuva, Izraelis traktuoja, kaip nelegalius imigrantus, „pabėgėlio“ statusas jiems yra suteikiamas tiktai išimtinais atvejais.

Netanyahu pateiktas „pabėgėlių“ deportacijos planas numato tris etapus. Pirmame etape Izraelio ir Egipto pasienyje buvo pastatyta užtvarų sistema, kas sumažino nelegalių imigrantų prasiskverbimą į šalį praktiškai iki nulio. Antrame etape buvo įvykdyta 20000 „pabėgėlių“ iš Afrikos deportacija.

Trečiame etape, sudarytos dvišalės sutartys, jos leidžia deportuoti šalyje dar likusius 40000 afrikiečių į Afriką, kur jiems negresia joks pavojus gyvybei.

Izraelis yra sudaręs atitinkamas sutartis su Uganda ir Rodezija. To išdavoje bus atlaisvintas „pabėgėlių“ priėmimo centras Cholot, įkurtas Negevo dykumoje. Dėl šio centro Izraelis buvo kritikuojamas.

Du premjerai, Skvernelis ir išmintingas žmogus, du tos pačios problemos sprendimo būdai. Pirmuoju atveju daroma viskas, kad Lietuva būtų sunaikinta. Taip elgiasi premjeras Skvernelis. Antruoju atveju – Izraelio valstybės tikras šeimininkas ir savo valstybės patriotas Netanyahu. Pagarba šiam išmintingam vyrui.

šaltinis: lebionka.blogspot.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 17

 1. Simas Simaitis says:

  Dabar pakeičiame abu premjerus vietomis ir turėsime: išmintingą Skvernelį ir kvailą Netanyhu. Jei autorius būtų palyginęs su Vengrijos atveju, dar suprasčiau. Kas leidžiama jaučiui, uždrausta Dzeusui. Manau šio posakio komentuoti nereikia?

 2. Albas says:

  Netanjachu galėtų net įsakyti juos šaudyti ir vistiek nieko jam už tai nebūtų, ir sankcijų Izraeliui niekas nepaskelbtų

 3. konkurencijos nėra says:

  Ir ten ir ten marionetė, tik skirtngų kategorijų…

 4. Adolfas says:

  „Išrinktajai tautai“ galima, o europiečiams privaloma atgailaut už lolokaustus

 5. R says:

  Is Skvernelio nieko kito tiketis ir nereikia. Nesuprantu kaip isvis tokie seime gali dirbti ir priimineti Lietuvai svarbius sprendimus.

 6. Panzer says:

  Kažkoks klaidingas palyginimas, nes Lietuva ir Izraelis du skirtingi dalykai. Į abu reikia žiūrėti iš skirtingų kampų ir pirmiausia suprasti, kas yra Izraelis, o kas yra Lietuva, tada atsakyti ką tos valstybės gali. Geopolitiskai Lietuva tai maža, priklausoma Europos valstybė, o Izraelis gyvena apsuptas arabų, bet vedantis savo politiką. Europos nelaimės priežastis, kad mes negerbiame vieni kitų. Visada daromos intrigos, griaunamos šalys. Vokiečiai buvo suinteresuoti sugriauti Jugoslavija. Europos politikai pastoviai reizavo į Ukrainą kol jos nesugriovė, dabar visi nusiplovė rankas. Vieningos Europos nėra ir niekada nebuvo, visi žiūri savo interesų.

 7. Nu jo says:

  Kuo skiriasi žydas nuo lietuvio? Klausimo kėlimas klaidingas nuo pat pradžių. Nepavyko jums, pons Lebionka. Norėjot, kaip geriau, bet išėjo šnipštas.

 8. egis says:

  Labai gerai parašyta, net keista, kad dauguma čia nesupranta pagrindinės minties Čia lyginami dviejų valstybių premjerai – vienas, kuris rūpinasi savo šalies gerove, ir kitas, kuris net nesupranta, kas ta gerovė yra.

  Ir pateikti pavyzdžiai. Mes galim suprasti, kad Skverneliui neleidžiama rinktis, tačiau meluot jis neprivalo. Bet daro tą nuolat.

 9. Rimantas says:

  Buvusių policininkų nebuna…
  Netanyjahu yra izraeloi pilieti – žydas o Skvernelis yra policininkas.
  Policininkas – tai ne specialybė ir ne tautybė – tai DVASIOS BŪSENA !!!

 10. konkurencijos nėra says:

  VISKĄ jis gerai parašė!

 11. Vitalijus says:

  Skvernelį, lygiai kaip ir Grybauskaitę, V.Landsbergį ir t.t. reikėtu traukti baudžiamojon atsakomybėn už nusikaltimus Lietuvos tautai: Lietuvos konstitucijos 29 straipsnį, kuris draudžia bet kam teikti privilegijas „lyties, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų pagrindu.“

 12. gediminas says:

  Pubertaciniame individo formavimosi etape galiausiai ir esmingiausiai strukturizuojasi aksiologine vertybiu skale,kurioje strukturalizuojasi morale ir kaip isdava-dekalogas. Naturaliai ir savaimingai issaiskeja,jog nesaziningas,melagis daznai labiau gerbiamas ,godojamas draugen.Respektabilumas ir dominavimas grupeje nekoreliuoja su gero elgesio ir manieru pavyzdziais.Dar daugiau,pavyzdingai besimokantys retai tampa grupes lyderiais be grupes autsaideriu pakantumo ir palaikymo,todel sie paprastai baigia aukstuosius ir tampa teisininkais ,taciau su pazeista ,ta pacia psichologija ,apie kuria tesiu…
  . ir stai kaip tik cia esti breziama socialines elgsenos demarkacine linija anapus kurios baigsciai I aplinka zvelgiantis ir nepinavertiskumo kompleksu kamuojams zmogus ,kuris neturi ir nepatyre sio mazo sociumo empatijos dvelksmo.Taip ir tokiu budu gimsta resentimentines psichologijos substratas,kuris sociuimo asaru laistomas suzelia it piktzole,Toks subjektas kersija pimai pasitaikiusiai galimybei, kersija beatodairiskai uz savo jaunystes patirtas nuoskaudas,respektabilumo bei viespatavimo grupeje stoka,nes jis-policijos darbuotojas represines strukturos sraigtelis ,kuris traiske ir tebetraisko zmoniu kasdienes realijas ,o kartais ir likimus.saudo beatodairiskai, be priezasties ir ispejimo,netgi vaikus,saudo greicio matuokliais kad pelnyti autoriteta viespatauti,galiausia tapti ir vadovu,o gal ir Liietuvos???!!!

 13. Bitvaldas says:

  Taip gali parasyti tik tas, kas neturi jokio nuraukimo apie zydu klausima.Nuo antikos laiku niekas nepasikeite. Tyk zydai dabar tai daro nesislepdami, o pusgalviai sabez gojai jiems uoliai talkininkauja. Krikscionybe, kas yra judaizmo forma gojams, paralyzavo ne zydu dvasini ir protini imuniteta. Ir to pasekoje jie nesugeba nei aiskiai galvoti, nei tuo labiau priesintis. O kaip priesintis? Lavintis reikia. Dometis, skaityti, galvoti, analizuoti. Matai, kad nesamones tau kazkas tauzija, tai netylek sikna uzraukes! Sakyk ka nors. Jei nieko kito nezinai ka pasakyti sakyk ,kad netiki duju kameromis. O netiki todel, jog nera jokiu irodymu, kad bent vienas zydas buvo nutroskintas dujomis. Va ir bus tau kova. O kur rasti laiko visiems tiems dalykams? Neziurekit kvailiu dezes ir atsiras laiko. Jei ne del saves tai del savo vaiku. O tylint niekas nepageres. Garantuuoju.
  O viski reikia buti didelio kalibro subingalviu, kad palyginti Natanyahu su Skverneliu. Is toli matosi, kad muzikas galvoti neprates. Neturi tam reikalui uosles. O, kad kas nors neusigundytu galvoti, kad as cia viska isgalvoju paklausykit YouTube Svedijos zydes Barbara Specter ciulbejimo. Kaip ji ten gieda, apie Europos multikulturine ateiti ir kaip zydei, visame tame jovale, vaidins centrini vaidmeni. Va sita ivekit i youtuba: Barbara Lerner Spectre calls for destruction of Christian European ethnic societies

 14. pestininkas says:

  Pagarba Bitvaldui! Teisinga nuoroda davėt, aš jau priėš porą mętų buvau jos „išvedžiojimus“ girdėjes, kas domisi tas žyno….

 15. Guliveris says:

  Sutinku 100%procentu.13,5metų atidaviau tarnybai ir ką?nei pampersų,nei tarnybinio buto tik nusičiul…t.už šeimą,už vaiką,už savo meilę Tėvynei!!!Jokių soc.garantijų,jokios ateities!!!nebalsavau,nebalsuosiu,jie patys sau karaliai!siurbiantys Lietuvos biudžetą🤕🤕🤕🤕🤕

 16. pestininkas says:

  Mano15 metų atiduota tarnybai, taip pat tas pats. 

 17. Simas Simaitis says:

  sarmatas.lt/08/politiniu-alternatyvu-nebuvimo-mitas/
  sarmatas.lt/07/politiko-ispazintis-as-esu-melagis/

  Čia jūsų, ponai, ir klaida, kad manote, kad mūsų tautiečių „elitas“, mums yra kažką skolingi? Parodykite, kur yra teisiškai patvirtinta? Nes apie moralinį aspektą nėra nei kalbos, nes jį juridiškai neįteisinsi. Psichopatai valdo mus, tiksliau, mes leidome tą su mumis daryti, nes tie psichopatai kilo iš mūsų tarpo, iš tos pačios tautos.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top