Paskutinių minučių įtampa renkant parašus, bet – pavyko!

2013, 30 lapkričio, 0:46 | kategorija LPT | atsiliepimų (5) | peržiūrų 977 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisŠiandien, 2013 m. lapkričio 29 dieną, paskutinę dieną iki kada buvo būtina priduoti referendumo dėl Lietuvos žemės išsaugojimo inicijavimui rinktus parašus, visos parašų rinkimo komandos, kaip Lietuvoje taip ir užsienyje dirbo iki paskutinės minutės. Kai vieni rinko – kiti rūšiavo ir tvarkė parašų rinkimo lapus.

Užsukus į LLP (Lietuvos liaudies partijos) būstinę, dėmesį atkreipė visuotinis judėjimas – ten ir dabar dar ėjo žmonės pasirašyti už referendumo inicijavimą.
Pranciškus Šliužas sutiko skirti kelias minutes:

Sakykite prašom, kas čia šiuo metu vyksta?

Šiuo metu skaičiuojame paskutinius surinktus parašus ir dar ateina paskutiniai lapai, kurių dalis kol kas dar kelyje pas mus,

iki kelių valandų planuojate dar čia dirbti?

-Privalome iki 14,30 dalį parašų lapų nunešti į Vyriausiąją Rinkimų Komisiją, o vėliau atnešime likusią dalį. Tai bus jau apie 15.30 , nes vėliau, apie 16.00 valandą VRK jau nori uždaryti pastatą, mat ten tuo metu jau baigiasi darbo laikas.
Mes savo darbo laiko (parašų rinkimo – aut.) niekada nenormavome, dirbome, kaip dienomis, taip ir naktimis – visko užteko, ir nemigo naktų, ir nuovargio.. tenka susitaikyti su tokia sistema, kurioje mes veikiame.

-Taigi, tautos valia bus akivaizdi, o kaip ji bus vertinama – tai čia jau prašau visų dėmesingai tai sekti, ir ypač prašau tų, kurie pritaria mūsų veiklai, stebėti, kaip galbūt, aš taip prognozuoju, bus bandoma su mumis susidoroti, nes visos valdančiosios partijos mūsų valią visiškai ignoravo ir net kenkė, kam turime labai netgi akivaizdžių pavyzdžių, tik dabar dar tų didžiavyrių pavardžių kol kas neskelbsime, tačiau laikui bėgant visus surikiuosime pagal nuopelnus.

-Čia turiu galvoje valdančiuosius, kurių didesnė dalis sėdi Seime. Ir kurie galėjo padaryti dalį darbo už mus, nevargindami šitiek žmonių, ypač vyresnio ir garbaus amžiaus, kurie irgi negailėjo savo jėgų.
Jaunesni dar ne taip skundžiasi, bet kai gainiojami pagyvenę – man labai apmaudu, kad šitaip nesiskaitoma su savais piliečiais.

Ačiū už skirtą laiką, sėkmės pabaigiant šį svarbų darbą.

Toliau pirmyn į Seimą – spaudos konferenciją, kurią padėjo surengti signataras Zigmas Vaišvila, už ką jam didelis ačiū.
Ten jungiame kamerą vėl ir viską kas ten vyko galite pamatytii video reportaže, kur bus aptariama mūsų valdžios pozicija savo tautos atžvilgiu, profesoriaus Vytauto Landsbergio atsivėrimas, kurio tiesą sakant didžioji visuomenės dalis nesitikėjo, parašų rinkimo peripetijos, prognozės ir surinktų parašų skaičiaus rezultatų skelbimas.
Spaudos konferenciją Seime rengė ir į klausimus atsakinėjo Zigmas Vaišvila, Elona Stasiūnaitė, Julius Panka, Romas Kaulinis.

Parašų rinkimo maratonas Lietuvoje baigėsi, bet ar baigėsi rūpesčiai dėl Lietuvos žemės? – Jie tik prasideda ir čia visuomenei reikės vėl telkti jėgas bei vienybę, grumiantis dėl savo Lietuvos išsaugojimo, kaip sau patiems – taip ir mūsų vaikams. Kurie tikrai įvertins savo tėvų atliktą darbą. Vienus įvardindami su pasididžiavimu – kitus su panieka. Kiekvienam pagal nuopelnus.

P.S. Iki VRK darbo pabaigos viso priduota 311 946 popieriniai ir apie 6000 elektroninių parašų, kurių iki vakaro padaugėjo iki  7 393 ir bendras parašų skaičius pasiekė 319 339

Sarmatai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 5

 1. Jau Norejau Pavaryt says:

  Maniau sau – nu nieko sau – visi rašo, o Sarmatas tyli.
  Bet tai dabar kaip gėda graužia – negaliu.
  Arvydas – Didžiavyris!!! Ir nors Zigmas ir nepaminėjo
  sarmatas.lt , bet mes žinom, kas pirmasis pradėjo šnekėti
  dėl šito reikalo. Lenkiu galvą prieš Arvydą.

  BŪTINA šitą video platinti plačiai!!!

 2. rrrg says:

  Dabar viskas priklausys nuo to, kokį įsakymą iš viršaus gaus parašų skaičiuotojai VRK.

 3. Ūla says:

  Dėkoju iniciatyvinės grupės nariams ir visiems talkinusiems už atliktą šventą darbą. Lietuvos žmonės nepaniekino senelių ir tėvų kančios dėl žemės. Su Dievo ir žmonių pagalba gal ir referendumą laimėsime.

 4. Ada says:

  labai džiaugiuosi, kad pavyko surinkti tiek parašų. bet tai tik antras žingsnis. kuo toliau tuo sunkesnis bus šitas ėjimas į tikslą. reikia vienybės ir susiklausymo. nepasiduoti provokacijoms, kurių taip pat , manau, netruks. Ačiū visai iniciatyvinei grupei ir visiems Lietuvos žmonėms – būkime kartu, būkime vieningi, nes mums reikia išlikti šioje žemėje. Mes negalime imti ir išnykti iš čia, vien dėl to, kad taip užsipageidavo mūsų ,,elitas“.

 5. Pavyduolis to Norėjau pavaryt says:

  O tai kaip čia tamstos rašinį suprasti?Kodėl kažkoks Arvydas Didžiavyris? Gal jis o ne p.Šliužas buvo šio reikalo iniciatorius? :)Ta prasme,,pirmas pradėjo šnekėti…“

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top