Po susišaudymo Paryžiuje buvo sudeginta Kalė pabėgėlių stovykla

2015, 15 lapkričio, 20:16 | kategorija Realybė | atsiliepimų (2) | peržiūrų 473 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

gaisras Kalė

Po įvykių Paryžiuje, kurių metu buvo nužudyta 128 gyventojai, ir apie 180 sužeista, naktį buvo sudeginta apie 40 laikinų būstų Kalė (Calais) pabėgėlių stovykloje, kurioje gyvena nuo 4500 iki 6000 laikinų gyventojų.

Manoma, kad gaisro priežastimi gali būti vietinių gyventojų kerštas už tėvynainių mirtis Paryžiuje, nors jie jau ir anksčiau skundėsi pabėgėliais bei reikalavo juos iškeldinti. Tačiau jų iškeldinti ar išsiųsti vietos valdžia tiesiog neturi kur. Pabėgėliai siekia pasinaudoti visais įmanomais būdais ir priemonėmis, kad patekti į Angliją, todėl bet kokios dirbtinės kliūtys trukdančios jiems patekti į uostus ar Eurotunelį tik didina įtampą.

 

Šių įvykių fone galima daryti prielaidą, jog „džiunglių“ gyventojai pabėgėliai likę be pastogės artėjant žiemai gali pasijusti užspeisti į kampą ir tada bus sunku išvengti didesnių neramumų, o galbūt net vidinio karo, kadangi, tikėtina, jog jų gali stoti ginti musulmonai prancūzai. Kuo gali pasibaigti tokia priešprieša – baisu net spėlioti, nors musulmonų Prancūzijoje nėra labai daug, oficialiais skaičiavimais apie 8 procentus, o realias skaičiais vidaus reikalų Ministerija teigia jog jų yra iki 5 milijonų.

Visi šie minėti įvykiai kelia didžiulį galvos skausmą vietos valdžiai, negalinčiai sukontroliuoti pabėgėlių srauto, ir įtampą vietos gyventojams nebenorintiems daugiau gyventi tokiomis sąlygomis, kai net vietos policininkai, kurių ten patruliuoja ne tiek ir mažai (1800) pripažįsta, jog jie nebesuvaldo situacijos.

infa.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Ceslovas says:

    Prancuzai tegul dekoja amerikiniams agresoriams uz ivygdytus teroro aktus Paryziuje.Kai amerikosai savo gauruota letena pradeda ivedineti „tvarka“, gero nelauk.

  2. Mindaugas says:

    andriui: tau vis dar fsb laiko už kankolų sugriebę? Dar nepaleido?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top