Prisiminkime visi kokiame kontekste matėme šias pavardes

2018, 26 lapkričio, 14:10 | kategorija LPT | 3 komentarai | peržiūrų 328 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Blogeris Zeppelinus

Rita Miliūtė, Indrė Makaraitytė, Monika Garbačiauskaitė-Budrienė – kur aš mačiau tas pavardes? Bjauru, kai nežmonišką vaikų grobimo įstatymą prastūmę sąmokslo dalyviai bando apsimesti „nepriklausomais žurnalistais“

Stebint tą veiksmą viešojoje erdvėje, kuomet Šakalienės kohorta perėjo į kontrpuolimą, dantimis ir nagais bandydami apginti nuo bent minimalių pakeitimų vaikų teisių apsaugos įstatymą, aiškiau supranti, kur galėjo nusėsti tie norvegiški milijonai, kuriuos kadaise žarstė skandalingoji Seimo narė.

Tik pažvelkite, kaip žiniasklaidos šulai bando nutylėti ar melagingai iškraipydami realybę nušviečia pilietinės visuomenės, sukilusios gelbėti Lietuvos šeimas nuo užnorvegintų chunveibinų aršumo, iniciatyvas bei akcijas.

Kaip kurpia „alternatyvius mitingus“ iš penkių aktorių bei klounų, kaip šlykščiai pravardžiuoja kilnią Seimo narių iniciatyvą „vaiko mušimo leidimo įteisinimu“. Kaip švelniai kalbina tautos nuskriaustą Seimo narę – savo bendražygę D.Šakalienę!

♦◊♦

Ir tuomet visiems labai pravartu prisiminti tą FAKTĄ, kad tie vadinamieji nepriklausomi žurnalistai ar žiniasklaidininkai neperseniausiai buvo sučiupti už rankos, kaip neviešo suokalbio (~sąmokslo) su skandalingąją politike, siekiant bendromis jėgomis prastumti jos ideologinės agendos klausimą privalomo visai Lietuvai įstatymo pavidalu.

Seimo komisijoje ponia Šakalienė dėl to buvo išteisinta – girdi, tam ji ir buvo išrinkta, kad stumtu savo idėjas į įstatymus, todėl slaptų suokalbių su massmedijomis organizavimas negali būt jai inkriminuojamas.

Gerai, bet pažvelkime iš kitos – skaitytojų ir žiūrovų – pusės: ar Šakalienės ir vaikų grobimo bylose pilietinė visuomenė ir mes visi galime pasitikėti tokiais žurnalistais ir valdiškos televizijos redaktoriais, kurie, kaip žinome, savo laiku siekdami prastumti tą įstatymą slapta susitikinėjo su minėta politike nedarbinėje aplinkoje, gaudavo iš jos direktyvinius nurodymus – ką ir kaip šnekėti eteryje, ką kviesti, ko nekviesti į savo laidas?

JPRST, kaip matome – Šakalienė jiems net komunikacijos planus sukurpdavo ir vykdymui nuleisdavo.

Daiktus ir reiškinius dera vadinti tikraisiais vardais: tai NE žurnalistika ir NE žurnalistai. Tai kitaip vadinasi.

Politinio sąmokslo, kurio tikslas buvo prastumti leftistinės ideologijos antihumaniškas nuostatas į mūsų teisę, dalyviai ir bendrininkai, Šakalienės klapčiukai.

Todėl kas kartą, regėdami Indrės Makaraitytės straipsnį, Ritos Miliūtės laidą ar valdiškos televizijos vyr.redaktorės Monikos palaimintą nušvietimą, prisiminkite – kokiame kontekste matėte jų vardus ir pavardes.

Tai yra Šakalienės parėdymų adresatai. Pagal puppetmaster’io komandą žiopčiojančios lėlės ant šniūrelių – ir tiek.

Dovilės Šakalienės nurodymai žiniasklaidai

šaltinis: Blogeris Zeppelinus

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

  1. Vytas says:

    Šakalienė, Majauskas stūmė šį “ vaikų nemušimo“ įstatymą. Norvegai „tepė“, kad stumiant per daug negirgždėtų. Tepė, matyt, pakankamai gausiai, nes prastumti pavyko. Du trečdaliai „nulėpausių iš 141 nerado reikalo įsigilinti į stumiamo įstatymo esmę ir vieningai prabalsavo „už“. Net debatų nereikėjo, svarstymų su visuomene. Nesutrikdė nei tai, kad specialistų to įstatymo įgyvendinimui katastrofiškai trūksta, jau nekalbant apie lėšų stygių. Patrankoms ar saviems tikslams galima ir pasiskolinti. Mamos pliaukštelėjimas nepaklusniam vaikui per užpakaliuką prilygintas smurtui ir skausmo sukėlimui. O vaiko atėmimas jėga iš šeimos jėga pripažintas „vaiko apsauga“. Nuo ko? Nuo motinos meilės, nuo pareigos jausmo ugdymo. Tai labai ryškiai patvirtino Garliavos ir Kauno įvykiai. Net melas pasitelktas valdininkams norint apsaugoti savo „teisybę“. Ir nei vienas iš jų nepatrauktas atsakomybėn. Tik abiem atvejais „kaltininkėms“ keliamos baudžiamosios bylos. Ir net ne po vieną. Pirmuoju atveju, Garliavos, net kelios dešimtys. Ir ne vienam, o keliems asmenims. Tad kur mus, visą Lietuvą, stumia valdžia, jūs asmeniškai p. Karbauski? O gal jūs tik marionetė Daukanto aikštės šeimininkės rankose?

  2. konkurencijos nėra says:

    Tai, kad jIE visi marionetės!

  3. Ec says:

    Taip, ir Daukanto aikštės gyventojai tokios pat marionetės. Vaidindami savarankiškus jie daro nepastebimais daugeliui savo valdytojus. Tai tik mano nuomonė :)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top