Rotšildai, auksas ir Trečiasis pasaulinis karas 2017-aisiais

2015, 13 lapkričio, 10:13 | kategorija Metodologija | 29 komentarai | peržiūrų 8 751 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

vremya4e.com

karo pasekmėsRusijos Pasienio bendradarbiavimo asociacijos strateginio planavimo tarnybos vadovo Aleksandro Sobianino manymu, pasaulinė „aukso karštinė“ susijusi su pasiruošimu performatuoti pasaulį… Savo interviu ekspertas pasakoja apie tai, kaip pasaulis ruošiasi karui.

Aleksandrai Dmitrijevičiau, paskutiniuoju metu susiklostė tokia situacija, kai eilė buvusių TSRS respublikų ėmėsi paradoksalių veiksmų – darydami „meškos paslaugą“ stiprina dolerį, daro viską, kad sumažintų naftos ir aukso kainą.

– Bazinis situacijos supratimas yra šiek tiek neteisingas. Šiuo metu pasaulyje vyksta šie procesai. Pirmas – greitas Ramiojo vandenyno ekonominės erdvės sukūrimas (BRIKS vystymosi fondas, rezervinių valiutų pulas, pavadintas „BRIKS banku“). Šią matricą sukonstravo Rotšildai. Nors, savo forma, lozungais, tai panašu į veiksmus, nukreiptus prieš amerikietiškojo dolerio hegemoniją. Tačiau viso to esmė – ekonominės erdvės, nepriklausomos nuo globalios dolerio sistemos, sukūrimas. Antrasis procesas – pagreitintas (tai nenatūralus, valdomas procesas) Europos Sąjungos pakišimas po vokiška nacizmo ranka. Kalbu ne apie Vokietijos valstybę, o būtent apie nacistinį formatą, kadangi greitu laiku tiek Prancūzijoje, tiek ir Vokietijoje į valdžią ateis nacistai. Kitose šalyse tai irgi įmanoma, tačiau šios dvi yra svarbiausios. Šio proceso tikslas – žygis į Rytus, ir tai – ne dėl vokiečių agresyvumo, o dėl eilės būsimų įvykių. Išnyks pasaulinė finansų sistema, o tai – smūgis Europai. Europa neteks (jau dabar netenka) didelės resursų dalies, tame tarpe ir energetinių resursų.

Vienas gruodžio 1 dienos įvykių, kai Putinas uždarė „Pietų srauto“ projektą ir atidarė „Žydrąjį srautą – 2“, rodo, jog verta laukti ištisos tokių įvykių grandinės. Europa pateks į tokią padėtį, kai vienu metu neliks nei pinigų, nei resursų. Ji neturės kitos išeities, kaip tik lįsti po nacistine vėliava, o tada yra tik vienas kelias – „drang nach osten“. O karas reikalauja labai didelių pinigų koncentracijos. Iš visų valstybės valstybinių lėšų švaistymo, tai – vienas didžiausių švaistymų. Todėl bet koks pasiruošimas karui reikalauja didelės finansinių lėšų koncentracijos. Todėl labai aktuali tampa patikimų finansų nešėjų, tokių kaip auksas, sidabras, brangieji, reti metalai, akumuliacija.

Norite pasakyti, kad Rusijos aukso atsargų kaupimas, tai nėra „auksinio rublio“ rėmimas?

– Tai pinigų gelbėjimo veiksmai. Visi nori pirkti auksą. Tačiau turime suprasti, kad auksas nėra rinkos produktas, kad ir kaip būtų manoma. Kartais taip teigia net ekonomikos žurnalistai ir analitikai. Auksas, kaip ir uranas, yra reguliuojama rinka. Ją reguliuoja dvi struktūros, kuriose Amerikos Rotšildai, kartu su vokiečių ir prancūzų, vaidina pagrindinį vaidmenį. Tai Aukso komitetas Londone ir Sidabro Olandijoje (nūnai Čikagoje). Taigi, reguliavimo būdu daugiau nei penkiasdešimt metų buvo vykdoma vieninga dirbtinai mažų aukso ir sidabro kainų palaikymo politika. Tai buvo vienas pagrindinių naftos dolerio perkamosios galios palaikimo mechanizmų.

Labai aiškus ryšys: reguliuojama aukso ir sidabro rinka buvo nukreipta į tai, kad resursų kainos būtų žemesnės, o dolerio perkamoji vertė – didesnė, tai leido drąsiai paleisti į darbą JAV Federalinio rezervo spausdinimo stakles. Šiemet amerikiečiai Rotšildai uždarė Aukso komitetą ir paliko Sidabro komitetą. Abu komitetai praktiškai nustojo veikti, kadangi neteko daugiau nei 70 % savo narių. O tai reiškia, kad ruošiamasi karui, kurio metu pasaulinis tokio svarbaus resurso vertės sudarytojas neturi būti Europoje, įskaitant ir Didžiąją Britaniją. Todėl Europos valstybių atstovai neturi dalyvauti kainų reguliavimo politikoje. O tam būtina neleisti, kad būtų pardavinėjamas fizinis auksas, nes jis siejasi su kitomis naudingomis iškasenomis, tokiomis kaip nafta.

Tarpusavio ryšys pasireiškia maždaug taip: kuo pigesnė nafta, tai šiek tiek vėliau pinga ir auksas. Amerikiečiai negali žaisti prieš Rusiją vienu metu mažindami naftos kainą ir palaikydami didelę aukso kainą – jis pinga. Ir šioje situacijoje, kad būtų įmanoma ir toliau kontroliuoti aukso rinką, būtina užkirsti kelią šalims pirkti fizinį auksą. Praktiškai, bendra rinkos analitikų nuomonė yra tokia, jog Federalinės rezervų sistemos saugykloje Fort Nokse fizinio aukso jau nebėra. Jis yra popieriuje, dalis jo yra Federaliniame rezerve, tačiau iš esmės – jis „išgaravo“. Iš tikro „geltonasis metalas“ paprasčiausiai kažkur persikėlė.

Tai taip pat yra vienas iš pasiruošimo karui būdų. Būtina suprasti: kai Vokietija susiruošė repatrijuoti vokiškąjį auksą, Didžioji Britanija ir Prancūzija jį grąžino, o JAV ne tik neatidavė, bet ir pareiškė, kad nesiruošia grąžinti anksčiau, nei iki 2018 metų. Be to, tai vyko gana žeminančia forma: Federalinis rezervas net neleido vokiečiams apžiūrėti jų aukso atsargų. Juk jie galėjo parodyti vieną, dvi paletes su luitais ir pasakyti, jog auksas visiškai saugus. Tai yra, pagrindinis principas čia yra paprastas – realiai pirkti fizinį auksą gali tik tos šalys, kurios yra suverenios politine prasme. Paprastai kalbant – reikia, kad jos teritorijoje nebūtų okupacinių karinių pajėgų. Vokietijoje, Italijoje, Japonijoje yra dislokuotos okupacinės pajėgos, todėl vyriausybės negali vykdyti antiamerikietiškos politikos, ypač tokiais svarbiais klausimais, kaip uranas, auksas, sidabras ir retos iškasenos.

Todėl Putino komanda naudojasi situacija. Ir faktiškai Rusijos valstybė labai greitai turtėja. Ir šia prasme mums mažai svarbūs prie dolerio pririšto rublio svyravimai, kadangi Eurazijos rublis bus visiškai kita valiuta. Taip, nafta pinga, rublis pinga dar greičiau, todėl mūsų energetikos žaliavos nešavalstybei vis daugiau ir daugiau pinigų. Kapitalo bėgimas iš Rusijos, rublio kurso kritimas – viso šito mastas yra gerokai mažesnis už tai, kas į šalį ateina. O keturios valstybės – Rusija, Kazachstanas, Azerbaidžanas ir Tadžikistanas paskutiniais metais perka vis daugiau aukso – apie 70 % viso pasaulio prekybos. Todėl, kalbame apie tai, kad rublis ir juanis remsis kai kuriomis realiomis vertybėmis, o patogiausias jų – auksas. Tai, kas sveria mažai ir yra mažai paplitę – brangieji ir retieji metalai – kainuoja brangiau. Rusija čia tampa Eurazijos sąjungos, Eurazijos rublio ekonomikos kūrimo pagrindu. Sankt Peterburgo prekių ir žaliavų biržą ėmė kontroliuoti Sečinas, ir jau yra teigiama, kad jos pagrindinis uždavinys bus naftos rublio sukūrimas, pasaulinių angliavandenilinės žaliavos pardavimų perėjimas į pardavimus už rublius.

Kazachstano veiksmai reiškia, kad šalis atsisakė nepasitikėjimo šiauriniu kaimynu, daugiavektorinės politikos. Ir Kazachstano Respublika, ir Rusijos Federacija liovėsi žaidusios ir perėjo į visapusio pasitikijimo fazę. Kazachstano eurazijinė integracija greitės nežiūrint į tai, ar visuomenė yra tam pasiruošusi. Kuo toliau, tuo ji darysis gilesnė. Taip pat Kazachstane bus vykdoma pagreitinta militarizaciją, kadangi yra būtina stiprinti karines pajėgas.

Turime suprasti, kad mums, euraziečiams, nepavyks išvengti islamo valstybės pirmojo smūgio, suduoto Vidurinės Azijos valstybėms. Pagrindinis tos gaujos, kurią amerikiečiai renka Sirijoje, Irake ir kitose šalyse taikinys – Vidurinė Azija.

Taigi, su auksu vyksta tokie revoliuciniai dalykai, kuriuos galime lyginti su 1940 metų įvykiais. Bet visa tai siejasi su finansiniu, ekonominiu, organizuotu stambių žaidėjų pasiruošimu karui, kuriame iš tikro savus veiksmus vykdyti gali tik tos valstybės, kurios savo teritorijoje neturi okupacinių karinių pajėgų.

Ir vis dėl to, pirmąja „auksine paslaptimi“ paskutiniais metais tapo Kinija…

– Kinija – šalis numeris vienas aukso rinkoje. Ir čia kalba eina apie karinę operaciją, kadangi šią politiką nustato ne vyriausybinė valstybės taryba, o Centrinė karo taryba. Karinė žvalgyba – pagrindinė Kinijos struktūra, ir ji nustato finansinę šalies politiką. Ir Amerikos Rotšildai, išeidami iš kontinento (Europa), daro statymą Šanchajaus aukso biržoje, kuri ir bus globalus aukso bei sidabro kainų reguliatorius. Ir, kadangi tokiuose reikaluose niekas negali vienas kitu pasitikėti, buvo imtasi dviejų beprecedentinių žingsnių. Pirmasis – Kinijai, skirtingai nei Vokietijai (kuriai nebuvo grąžinta 800 tonų aukso), grąžinami daugiau nei du tūkstančiai tonų aukso, kurį 1940-1950 metais išvežė Gomindanas ir Triados.

Kitas žingsnis dar svaresnis – amerikiečiai Rotšildai didelę aukso dalį (analitikai teigia, kad apie 1,5-2 tūkstančius tonų) perveda į Šanchajų. Tai rodo didelį pasitikėjimą, o taip pat ir garantijas, kad JAV nekariaus su KLR. Ir po to Kinija daro atsakomąjį žingsnį – įkuria Vystymosi banką ir Rezervinių valiutų fondą, kurie formaliai yra antiamerikietiški, tačiau savo struktūra sutelpa į JAV matricą. Tai yra, amerikiečiai su Kinijos kariškiais ir komunistais sudarė stiprią sutartį dėl politinio bendradarbiavimo, kas, suprantama, nemaišys anglosaksams krėsti savo įprastų per amžius šunybių, tačiau tik smulkmenose.

Tai yra ne tik teritorinis pasaulinio reguliatoriais persikėlimas į Ramiojo vandenyno regioną, ten bus realizuojama iš principo priešinga ankstesnei užduotis. Jei amerikiečiai, būdami Europoje, stengėsi laikyti mažą realių resursų kainą, tai dabar viską darys atvirkščiai. Tai reiškia, jog Amerikos elitas tikisi dviejų dalykų: dolerio kracho ir revoliucijos JAV, kuri bus išskirtinai nukreipta prieš oligarchus ir bankus. O perversmo scenarijų parašė patys bankininkai. Kita vertus, daugeliui oligarchų sugurins nosis, eksproprijuos, tačiau visa tai – elito naudai. Šiame fone atitinkamai vyksta ištęstas rublio ir kitų valiutų vertės kritimas. Visa tai galima apsakyti ir kitai žodžiais – visose valstybėse vienokiu ar kitokiu būdu vyksta ekspropriacija. Gyventoju atžvilgiu tai vyksta švelniai, mažinant jų perkamąją galią. Oligarchų atžvilgiu šiek tiek vėliau bus vykdomos ekspropriacijos, tačiau, apskritai, pinigus „purto“ iš visų, kadangi jų reikia labai daug.

Matyt, kol kas sunku kalbėti apie atskirų šių procesų etapų laikotarpius?

– Klausimas teisingas – negalime kažkam ruoštis, nežinodami pradžios laiko. Galime spėti, kad pasaulinis karas prasidės per artimiausius tris metus, 2016-2017 metais. Atsiras Ramiojo vandenyno erdvė (sąlygiškai vadinama BRIKS, plius amerikiečiai ypatinguose vaidmenyse), jau kitais metais – Eurazijos rublis, paremtas realiomis vertybėmis. Aišku, tai atsitiks ne anksčiau vasaros, kol buvusio Ukrainos dalys nesugrįš į tautų šeimą – kas į Rusijos Federacijos sudėtį, kas – į Eurazijos sąjungą. Iki tol nebus imtasi jokių didelių pokyčių. Jei peržvelgtume šiandienos analitiką, tai beveik niekas negali susieti atskirose sferose vykstančių procesų. Pavyzdžiui, rublio vertė krinta, naftos kaina – irgi, o milžiniškų infrastruktūrinių megaprojektų, kuriuos finansuoja Rusijos Federacija, sparčiai daugėja. Rodosi, taip negali būti. Tačiau padėtis tokia, jog didelė dalis valstybės ekonomikos vis labiau išeina į uždaras sferas, į procesus, uždarus informacinei erdvei bei oficialiai statistikai.

Bendrauju su Kazachstano analitikais, apie šiuos procesus ten žino puikiai, juos supranta. Ir ne manau, jog kazachų politinis elitas atsibudo todėl, kad mirties grėsmė yra gerokai svarbesnė, nei noras užsidirbti. Laimei, tai supranta ir Taškente bei Dušanbėje.

Taigi, mes matysime ir Eurazijos sąjungos paspartintą kūrimą, ir Kazachstano militarizaciją ir neišvengiamą tolimesnį naftos kainų kritimą. Rusijai ir Kazachstanui nėra tokios žemos naftos kainos už barelį, kuri sugriautų jų ekonomikas. Mes nesame Amerikos atakos tikslas. Jų tikslas – pagrindinis ekonomikos konkurentas – Europa, turinti taip pat milžinišką ekonomiką. Mūsų suvienyta ekonomika yra 4,5 karto mažesnė. Taip pat mes esame ir suverenios valstybės, kadangi pas mus nėra okupacinės armijos.

Ar galime tikėtis uždelsimo, jei staiga į valdžią Vok

Grupė kol kas struktūrizuojasi, bet jau neužilgo paskelbs atvirą narių ir rėmėjų priėmimą. Tikėtina, jog poros savaičių eigoje.

Informuotas asmuo.

ietijoje ir Prancūzijoje ateitų socialistai?

– Nacistinis perversmas Prancūzijoje ir Vokietijoje ne būtinai turi būti siejamas su rinkimais. Mūsiškiai šiuo metu labai aktyviai dirba Europoje. Mari Le Pen gavo palaikymą, buvo suteikta stipri finansinė bei politinė Italijos Šiaurės lygos parama. Tačiau Vokietijoje mūsų vienintelis potencialus sąjungininkas yra Kairioji partija, SEPG įpėdinė. Ir mes negalime pilnai su ja bendradarbiauti, kadangi ji yra kontroliuojama amerikiečių. Tačiau tikėtis tokių fenomenų, kaip Mari Le Pen ir Šiaurės lyga atsiradimo Vokietijoje neverta. Taigi – tikėtis uždelsimo nereikia. Reikia maksimaliai nutolinti karo pradžią. Bet šią užduotį – kaip įmanoma labiau nutolinti – Putino komanda vykdo, mano manymu, efektyviai.

Ir visgi, norisi suprasti: visi šie procesai – tai Kazachstano ir Rusijos veikimas išvien su Amerikos ir Europos Rotšildais?

– Maža Amerikos elito dalis – Rotšildai ir WASP (White Anglo-Saxon Protestants) žaidžia žaidimą, kuri perorientuos JAV iš Atlanto Ramiojo vandenyno kryptimi. Tačiau jie visgi išlaiko pasaulinio lyderio poziciją. Bet reikia suprasti, jog finansų pasaulyje nėra uždraustų temų ir neliečiamų asmenybių. Jei peržiūrėtume procesus, vykstančius šioje sistemoje – ten vyksta didžiulė rotacija: patraukiami tie, kurie nesusitvarko su reikalais. Atitraukiami nuo valdžios, o ne nuo pinigų – tai didžiausia bausmė tiems, kurie turi galimybę diktuoti pasauliui finansinio žaidimo taisykles. Šia prasme Amerikos Rotšildai nebus tokie pat atsakingi prieš savo buvusią tėvynę – Didžiąją Britaniją – kaip prieš mus ir kinus. Mūsų atveju, jie laikosi taisyklių dėl tos paprastos priežasties, kad taip gelbėja patys save.

Didžioji Britanija paskutiniame kare kariavo gerokai sąžiningiau nei Prancūzija ir JAV, tačiau būtent ji, o ne Prancūzija ar JAV, patyrė daugiausia nuostolių. Britanija nukentėjo gerokai labiau, nei okupuota Vokietija – ji negavo tokių stambių programų, kaip Maršalo planas, neteko visų kolonijų, tame tarpe ir „karūnos deimanto“ – Indijos. Anglijai šia prasme nėra kur dėtis. Būtent dėl to mes su Maratu Šibutovu darbe „Raftingo geopolitika“ Didžiąją Britaniją laikome vairininku būsimuose procesuose. Mes taip pat kalbėjome ir apie jos dviveidiškumą – anglai bus laimėtojų, Rusijos, Kinijos ir JAV pusėje, ir tuo pat metu vykdys nuosavą žaidimą, nors ir nežais priešo pusėje. Čia turima omenyje pagreitinta Anglijos įtaka per Sandraugos atgimimą. Šiame kare jie taip pat negalės žaisti atskiros partijos prieš JAV, bet juk britai supranta, jog Amerika tik padės jiems, tačiau nesiims gelbėti, kai Karalystė susidurs su Europa, o tai – neišvengiama.

Taip, kad karas neišvengiamas. Tačiau nieko baisaus, kadangi pokario taika bus gerokai tvirtesnė ir ilgesnė, nei po Antrojo pasaulinio karo. Tik žus 15-20 milijonų Eurazijos sąjungos narių.

Daugiausia atguls europiečių. Tačiau pakeisti tų procesų, kurie klostėsi dešimtmečiais, negali joks politikos genijus ar karinės bei ekonominės priemonės.

Amerikiečių užduotis globalia prasme – sumenkinti Europą ir padėti susidaryti Eurazijos sąjungai. Reikalas toks, kad jei karo pradžioje Eurazijos sąjunga bus taip pat kaip ir dabar, 4,5 karto silpnesnė ekonomiškai, tai mes galime neatsilaikyti. Turime galimybių tik tuomet, jei silpnesni už suvienytąją Europą būsime 2 kartus.

Šioje schemoje sutinkame iš karto du klausimus. Pirmas – o kaip gi NATO; antras – kam gi tada tos sankcijos, kertančios per mūsų sąjungą?

– Sankcijos kaip tik kerta per Europą, kuri bus suvienyta nacistų. Būtent nacistų, o ne vokiečių. Jei Europą visgi suvienys vokiečiai, situacija gali tapti nekontroliuojama ir atsirasti kokia nors vokiškos nacijos Imperija. O su vokiečių imperijomis rusų imperija visada rasdavo bendrą kalbą, bet su nacistais mes niekada neturėsime nieko bendro. Būtent todėl bus tokia forma – nacizmas.

Toliau – karas neįmanomas, kai Europoje stovi amerikiečių okupacinė kariuomenė, stipresnė, nei pačių europiečių ginkluotos pajėgos. Suprantama, kitais metais, atseit spaudžiant Europos nacionalinėms vyriausybėms bei finansinei krizei ir kitoms rimtoms priežastims JAV kontingentas bus išstumtas. Amerikiečių kariai paliks Europą ir Japoniją, išskyrus, žinoma, Didžiąją Britaniją. Čia nėra prieštaravimų tam, kas vyksta Ukrainoje ir naujų NATO narių priėmimui. Visi nauji nariai – tai paprasčiausiai Amerikos dominavimo Šiaurės Atlanto sąjungoje sustiprinimas, kadangi visi naujokai yra lojalūs ne Europai, o JAV. Tačiau Amerika visus paprasčiausiai „permes per bortą“. Pavyzdžiui, trys Baltijos šalys įeis į Eurazijos sąjungą. Dabar tai skamba kvailai, bet nei NATO, nei JAV, nei Vokietija nesikiš, kai į trijų Baltijos šalių valdžią ateis tautinės vyriausybės, kurios referendumais priims sprendimą įstoti į mūsų sąjungą. Taip, kad prieštaravimų NATO nėra – ji išnyks.

Pabaigai noriu pasakyti: taip, mes neteksime daug žmonių, bet mes, kaip eurazietiškos tautos, kaip visuomenė tapsime gerokai sveikesni. Rusijoje jau dabar matosi, kaip sveiksta visuomenė. Kalbu apie bendrą visuomenės foną, ne apie informacinę erdvę. O tai irgi pasiruošimo karui elementai. Skirtingai nuo ankstesnių laikų, mes neturime galimybių užmėtyti priešą kūnais, žmonės nustojo gimdyti. Ir jei mes imsime aukoti daug karių, tai mums neliks su kuo kariauti. Gerai kariauja motyvuotas kareivis, ramus dėl šeimos, artimųjų, savo užnugarį ir sveikas galvoje bei morališkai. Tam reikalinga sveika visuomenė. Mano manymu, Kazachstanas 1990-2000 metais buvo gerokai sveikesnis visuomenės prasme už Rusijos regionus. Tačiau per pastaruosius du metus procesai Rusijoje vyksta gerokai greičiau ir Kazachstanas jau nebepaveja.

parengė: Darius Dimbelis

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 29

 1. fb nerijus sk says:

  pagyvensime,ir pamatysime kaip cia bus,tai su kuo visgi kariausime?su Rusais?ar su ISIL?

 2. Joris says:

  Žmonės gali labai greitai, be karo viską sutvarkyti – pakeisti parazitinę valdžią savo atstovais arba priversti dirbti kaip priklauso. Bėda tik, kad visi žiūri ir laukia. Jokio vienijimosi. Jokios aorganizavimosi (valdžia kaip tik su tokiais linkusi susidoroti). Gal bijosi… Bet ar verta ko bijoti, jeigu karo atveju bus labai ir labai blogai… visiems paprastiems žmonėms.

 3. andrius says:

  Pasaku motyvais paremtas straipsnis.Parase apsinuodines grybais.

  Įspėjimas, sekantis jūsų komentaras bus blokuotas. Dėl tam tikrų priežasčių „Proxy“ naudojimas šioje svetainėje neleidžiamas

 4. fb nerijus sk says:

  pritariu Andriui…staipsnis vejai..

 5. Mindaugas says:

  Na, autoriaus pastebėjimuose, dalis tiesos tikrai yra…

 6. Nesamoningas cstraipsnis says:

  Šiaip straipsnio autoriui reikėtų pasidomėti, kaip ir kodėl kinta valiutų, kursai, nes doleris nėra pati stipriausia valiuta pasaulyje, be to visos valstybės buvusios sovietinime bloke bisosms šitoms valstybės pagrindinė partnerė ir yra Rusija, o ne JAV.

 7. Gojus says:

  Ne į temą, bet tas adminų mėlynqs įspėjimas apie „Proksy ir tam tikras priežastis“ nėra labai raminantis užrašas… gal čia kam nors prireikė pamėtyti info, kad parinkti kokio kompromato prieš ką nors? O jei tai admino atmazas norint „legaliai“ andriaus sapaliones pašalint, tai irgi ne kas – kiekvienas laisvas manyti kaip nori, net jei ir smegeninė serga. Gydyti galima, bet naikinti tai jau fašizmas…

 8. Mindaugas says:

  Gojui: Pritariu. Taip ir iki delfio cenzūros galima nusiristi…tačiau manau, kad sarmatų adminai vieni iš demokratiškiausių :)

 9. lina says:

  Kas su kuo kariaus? Europa su Rusija…nepanasu…kaip tik dabar Europoje daugiau simpatiju Rusijai nei iki siol. Ir Europai ir Rusijai labiau naudinga prekiauti, tai stiprina jas abi. O kam Rusijai toks karas? Nu jokios logikos. Nebent Europa uzkariaus pries tai islamistai ir ikurs cia Islamo valstybe.

 10. Gxgdxd says:

  Visų pirma labai krenta į akis pastoviai kartojama klaida – „Amerikos Rotšildai“. Rotšildai yra europinė šeima – Anglai. Taigi tas pastovus kartojimas „amerikos“ labai klaidina ir sunku galus suvesti. Rašo, kad Rotšildai išėjo iš aukso „komiteto“, todėl atseit aukso fiksavimas persikels į rytus, bet anot wikipedijos, vairą perėmė anglų Barclays, su kitais Britų, JAV, Kinų, Šveicarų ir Prancūzų bankais/korporacijomis. Taigi nematau aš čia jokio pasikeitimo, taip ir liko Londone ir europos bankų dauguma. O iš to Anglų Rotšildų išėjimo iš komiteto, pasak autoriaus, seka karas kažkodėl?! Tada vėl rašo kad Rotšildai permeta auksą į Kiniją, ir kažkokį galimą anglų samokslą prieš juos (save pačius), ir taip dar atseit amerikiečiai „nusiperka“ ne karą su Kinija, nors vėl pasikartosiu, Rotšildai ne amerikiečiai, o anglai. Trumpai pasakius balaganas, galai visai nesueina, todėl toliau nagrinėt net nėra prasmės.

 11. Donda to Gxgdxd says:

  Visų pirma, Rotšildai nėra nei anglai, nei amerikiečiai., neturi jie sentimentų ir savo protėvių kraštui- Vokietijai, just business. Anglija, kaip galingiausia tuo metu šalis, jiems buvo tiesiog kaip pradinis kapitalas JAV užgrobimui, ir autorius, sakydamas „Amerikos Rotšildai“, tiesiog nurodo jų paskutinę kapitalo būstinę, nors dabar jau teisingiau būtų- „Kinijos Rotšildai“..

  Norint išlaikyti pasaulio valdymą, jie tiesiog susitarė, kad kitas- Rokfelerių-Morganų klanas liktų prižiūrėti JAV, kitaip, išsikėlus visiems vienu metu, JAV griūtis gali tapti staigi, jos nekontroliuojamos ambicijos vietoj neišvengiamo karo gali sukelti Armagedoną. Būtent dėl to jie lengvai atsisakė kelio į Europą- Nikaragvos kanalo, saugomo rusų Mistraliais, idėjos ir persimetė prie egiptietiško Sueco varianto, nors sargą pasirinko tą patį, ką ir matome dabar artimuosiuose Rytuose.

 12. Jahve says:

  du klanai-Rotsildai ir Rokfeleriai anie nuo seno prinsipais kariauja,o mes kaip liaudis jiems pofik

 13. Jahve says:

  1971 11 21

 14. fb nerijus sk says:

  viskas priklausys nuo Sirijos reikalu,:)ES ,ar NATO su RF nekariaus,zinoma,gali buti ivairiu provokaciju,bet manau visgi dar yra ismintingu galvu ES.Geriausias bajeris tas,NATO vykdo plataus masto pratybas,bando ivairias situacijas,tuo tarpu imigrantai skandina visa ES,ir su tuo nesugebama susitvarkyti,5 dzichadistai padare savo darba paryziuje,.pirmiausia reikia situos gaudyti,o ne imituoti kara su RF, kurio nebus.

 15. Gxgdxd says:

  Donda, Rotšildai turi bankų visam pasauly, aš tą suprantu, bet negali vadinti jų Amerikiečiais! Jų šeima išsibarščius europoj, o anglijoj sėdi Karalienės dešinėj ir tvarko finansus. Taip pat tai nieko nekeičia ką aš parašiau – jie išėjo iš aukso „komiteto“ ir vien dėl to turi būti karas? Tą aukso fiksavimą vis dar daro europiniai bankai daugumoj, ir jei šaltiniai neklysta, tai tiek barclays, HSBC, UBC ir dar kiti saraše yra tų pačių Rotšildų.
  Aš suprantu, ką čia bando paaiškint, kad klanas juda į rytus, nes galimai darant dolerio „perkrovimą“, reik kažkur saugiai pasedėt. Bet tos 2000t aukso taip pat nieko neįrodo, nes tiek vien per metus pasauly prikasama.
  O toliau kaip rašė Andrius, pasakos apie politiką. Rusija ne priešas Jav, o Europa konkurentė jai.

 16. gojus says:

  fb nerijau sk -> per daug kruopščiai ruošiamasi karui, kad jo nebūtų. Ruošiasi tiek vakarai tiek ir Rusija. Visomis plotmėmis – technikos atvežimas, pratybos, įstatymų adaptavimas karui, mokėjimo sistemų atskyrimas, palydovinio ryšio atskyrimas, komp sistemų ir duomenų apsauga – vyksta iš visų pusių. Pratybos tai tik gėlelės. Pažiūrėk tarkim kad ir tokios nereikšmingos valstybėlės kaip Lietuva situaciją – Pindostano nurodymu mikliai išvaryti bankai susiję su rusų kapitalu, užblokuotos bet kokios galimybės investicijoms, firmų kūrimui iš Rusijos, sutempta krūvos met. laužo ir pan. O čia tik Lietuva

 17. lina says:

  nu tai kas cia kariaus? Nato su Rusais? gal dar Nato su Kinija pakariaus? Jie kariauti negali, nes nugaletoju sitame kare nebus. sita yra aisku visiems. nu gali buti ivairiu provokaciju, spektakliu, sokinejimo, nu dar kruva terraktu. rusai nors is bado mirs, bet palaikys Putina, nes jiems kito kelio nera ir jie tai gerai supranta. nu grybas su oziu dar parekaus, kad LT del terroro saugu ir kad tik rusai puola ir puola, kad reikia primineti pabegelius pagal kvotas… tik tas ju desperatiskas rekimas darosi oj koks juokingas…

 18. Ec says:

  Kiekvienas turi savo pasaulėžiūrą priklausomai nuo savo apžvalgos kampo. Kaip bebūtų nacionalinėms vyriausybėms dirva jau ruošiama (pabėgėliai, Paryžiaus teraktai), o kaip bus toliau, bus matyt, tik esu įsitikinęs vienu, kokia situacija bebūtų, dabartinėje valdžioje sėdintys ieškos sau vietos ir kitoje valdžioje.

 19. Mindaugas says:

  Na, Prancūzijoje jau prasidėjo. Dabar reikia laukti panašių įvykių Vokietijoje ir fašistinių jėgų atėjimo valdžion…
  linai: paprasti europiečiai gal ir palaiko ir simpatizuoja Rusijai, tačiau Europos šalių politikos viršūnėse sėdi jankių marionetės, klusniai vykdančios jav įsakymus. Be to siūlau prisiminti ne tokią jau tolimą I ir II pasaulinių karų istoriją…jav sustiprino savo ekonomiką senosios Europos rankomis…

 20. Ina says:

  …Ir kam, po perkūnėliais, tiems Rotšildams ir visokiems kitiems….šildams reikalinga tiek to aukso:):))? Ar jie jį sužiaumos? Ar nuo to patys taps laimingesni??? Verčiau žmones padarytų laimingais, pavalgydintų, vaikus veltui gydytų už tą savo prakeiktą auksą. Juk jis – tik METALAS. O ponai labai dažnai išgyvena daug trumpiau, negu mūsų paprastos bobulės, kurios moka džiaugtis dienos šviesa ir duonos kąsniu.
  Viską nusineša Laikas… KO, na, KO neužtenka išprotėjusiems turtuoliams, kurie galo sulaukę oj nežinia kur pateks… „Aš atiduočiau Rotšildo turtus, na ir Voltero šlovę nemirtingą, už tuos praėjusius metus, kurie lyg sapnas dingo…“. Kai ateis BASTA laikas – gyvenimo ratas tikrai nebepasisuks atgal, kad galėtum ant grindinio išvemti surytą auksą ir paglostyti nuskriaustą praeityje vaiką. Švilpt man tie rotšildų klanai, kai turiu mylimą žmogų, stogą ir valgio dubenėlio nestinga. Tik va tokie rot-šildai atima žmonių ramybę, negalvodami koks atlygis jų laukia iššiepęs dantis. Ir tai – tikrai puiku. Verčiau kentėti čia, o ne anapus amžinybėje.Tai tinka ir marionetėms, kurioms niekada nieko negana, kurie ištvinkę nuo persirijimo ir nuo žmonių ašarų. Dievas VISIEMS teisėjas, Jo auksu nepapirksi:)

 21. lina>mindaugas says:

  i valdzia ateis naciai, taip. Lenkijoje jie jau atejo. Tvarka ir teisingimas. Bet kas Europos nacius suvienys kovai pries Rusija? Pvz. naciai Lenkijoje ir Vokietijoje priesiski, o kaip Lietuvoje Vilniaus krastas? Vilniuje Pilsudskio sirdis, tai kaip ir lenko sirdis. Kaip lietuviu naciai sutars su lenku naciais man labai neaisku? O Lenku naciai ir ukrai. Bandera lenku civilius, seimas zude. O jie tai labai gerai prisimena. Ir tai baisiau negu zudynes Katyneje.

 22. Ina says:

  Nafik, tie naciai. Dar vieno š… pristigo Lietuvai. O ko jiem pult ant tų rusų? Girdėjau sakant, kad žmogų kiaule 10 kartų pavadinus, tai 11-tą kartą jis kriuktels…:))Taip ir čia: vis kalė-kalė-kalė, kad rusai puola, tai vienytis kai kam jau prireikė. Kraukit čiumadanus ne nuo rusų, o nuo ubagiškos algos mūsuose, kai kas dieną – vis naujiena kainų fronte.

 23. Mindaugas says:

  Inai. Kam jiems pulti rusus? Pabandysiu Jums paaiškinti. Pastaraisiais dešimtmečiais iš Vakarų imperialistinių metropolijų iškilo naujo tipo fašizmas. Nuo 60-ųjų Jungtinėse Valstijose sudarytos politinės struktūros tiksliausiai gali būti apibūdinimos kaip šiuolaikinis „fašizmas“. Taip yra todėl, kad dideli kapitalistiniai koncernai, įvairios slaptos tarnybos, karinės pajėgos, abi pagrindinės partijos ir organizuotas nusikalstamumas tapo taip glaudžiai susirišę ir dalinai tapatūs asmeniniu lygmeniu. Šis fašizmas įsitvirtino Jungtinėse Valstijose nuo 2001-ųjų rugsėjo 11-osios, kai Džordžas Bušas (George Bush) pagrasino: „Arba jūs su mumis, arba su teroristais“. Buvęs prezidento patarėjes Džonas Dynas (John Dean) tai komentavo šitaip: „Esu sunerimęs, kadangi tai reiškia fašistinei prigimčiai būdingą elgesį“. Prancūzijoje šio naujojo fašizmo galva yra prezidentas François Hollande. Tuo tarpu Vokietijoje tai įkūnija CDU (Christliche Demokratische Union – Krikščionių Demokratų Sąjungos) politikas (ir vidaus reikalų ministras) Volfgangas Šoible (Wolfgang Schäuble). Jį palaiko kapitalistinė verslo organizacija („Bund der Deutschen Industrie“), centrinis DGB („Deutscher Gewerkschaftsbund“) aparatas ir jis yra glaudžiai susijęs su valstybiniu aparatu ir buržuazija, o taip pat ir su reakcingų konservatorių grupuotėmis („Junge Freiheit“ ir „Pro NRW“), kurie siekia aljanso su sionizmu (siūloma sąjunga su sionistu Ralfu Žiordano (Ralph Giordano) ). Šoiblei vadovaujant sukuriama slaptoji policija (Gestapas). Tai tiktai keletas pavyzdžių: kompiuterinė žvalgyba, gyvenamųjų namų ir butų žvagyba, prevencinis telekomunikacinių duomenų kaupimas ir t. t. Tuo labiau, Šoiblė visomis jėgomis suintensyvino savo kovą prieš islamistus bei vokiečių „ekstremistus“, kurie atsisako priimti „Vakarietiškas vertybes“. Kas tik kalba angliškai ir yra priėmęs „politinį korektiškumą“, kas tik nusileidžia imperialistinei pasaulio santvarka, o tuo pačiu ir amerikietiškajai vartojimo kultūrai, yra dalis žaidimo – visi kiti rizikuoja gauti priešo arba ekstremisto etiketę. Jie atsiduria juoduosiuose saugumiečių sąrašuose, o kraštutiniais atvejais – Gvantanamo kalėjime. Visur Vakaruose politika stato valstybės interesus pirmiau tautos gerovės. Tai ir yra vadinama fašizmu! Tačiau šis naujasis fašizmas yra ne nacionalistinio, bet verčiau globalistinio pobūdžio.

 24. lina>mindaugas says:

  Aciu Mindaugai uz zinias. Tai tada ir mes esame marionetes, nes gauname „saldainiukus“ ir balsuojame uz nusikaltelius valdzioje. Kai Lenkijoje laimejo Tvarka ir teisingumas tai rusu spauda pakomentavo „pagaliau atsibudo“. Jie atsisako pabegeliu. Bet ar ilgai atlaikys?

 25. Vitalka says:

  Per Ukrainą bandė sukelti karą, bet nepavyko. Per ISIS bando sukelti karą, bet nelabai pavyks, nes rusai jau bombarduoja ISIS. Kad europiečius išjudinti karinei agresijai, na manau, kad tai misija neįmanoma, nes turėti pasikeisti bent 1 karta, kad kardinaliai perplauti smegenis iš liberalizmo į fašizmą. Be to, Baltijos šalių prisijungimas referendumu prie Eurazijos sąjungos – skamba kaip rusų nacionalistų fantazijos

 26. lina says:

  panasu, kad karas europoje neimanomas, nes cia nera kariu. visi matome kaip europa okupuojama o jegu pasipresinti nera. situacija komiska bet ir kartu labai liudna. panasu, kad ES grius, prie to vedama. lietuva – praskolinta ir isvogta valstybe. dar labiau nustekenta nei po TSRS griutes, nes skolos kupra uzaugino. cia jau ne vatstybe, cia tik teritorija…aplink agresyvus kaimynai (Lenkija, Baltarusija) turintys pretenziju i Vilniu. ES griutes atveju teritorija bus isdalinta. Cia butu idealus variantas Lietuvai prisijungti prie Eurazijos.

 27. ssd says:

  visiski marazmai…

 28. Hosting says:

  Rotsildai neleis antra karta ateiti i Baltuosius rumus neadekvatiems Klintonams. Dideli pinigai megsta tyla. Ir branduolinis karas jiems nereikalingas.

 29. says:

  Tai mes mirsim?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top